Opinie o Orsay (Ordipol Sp. z o.o.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ordipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordipol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordipol Sp. z o.o. w Wrocław

Julita

@jacykut Stawiasz poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Mobbing to działania i zachowania dotyczące pracownika bądź skierowane przeciwko pracownikowi, które polegają na uporczywym oraz długotrwałym nękaniu, zastraszaniu pracownika, powodujące lub mające na celu poniżenie, a także ośmieszenie pracownika. Czy jesteś pewien, że taka sytuacja ma miejsce w firmie Orsay/Ordipol? Pracowałeś tam? Pamiętaj również, że na forum nie można posługiwać się danymi personalnymi współpracowników.

jacykut
@Julita

Może trochę mnie poniosło ale naprawdę sytuacja tam nie jest za ciekawa i nerwy puszczają

mikaro
@Julita

Zgadzam się z @jacykut,wcześniej przez Kajra pracowałam tam niedawno i wszystko co napisał(y) jest prawdą

Julita

@jacykut Dobrze, staram się Cię zrozumieć. Czy jeszcze pracujesz w Orsay/Ordipol? Jak rozwija się tam sytuacja? Proszę Cię, abyś spokojnie opisał, co dzieje się u tego pracodawcy. W ten sposób pomożesz osobom, które są zainteresowane pracą w tej firmie. @xyz Dlaczego tak uważasz? Jesteś ich pracownikiem?

xyz

Inspekcja pracy powinna tam zawitać!

Obsługa w sklepie 1* Patrzą się jak na niewiadomo kogo... Obsługa powinna jakoś wyglądać A nie tipsy z 3 cm długości... zero uśmiechu... mini spodenki w sklepie z klimatyzacją?!?!?!? Coś tu nie tak jest... Bon na urodziny 20zl nie wchodzi w produkty przecenione... od kiedy ? Na meila przyszedł bon A brak informacji na temat regulaminu.... nigdy więcej tam nie znajdę.... " poczta pantoflowa" to reklama tych czasów. Coś trzeba z tym zrobić. Sklep w Białymstoku Hetmanska Auchan

Kierownik Sklepu

Pierwszy etap to była rekrutacja grupowa. Selekcja została przeprowadzona jawnie. Następnie każda z dziewczyn czekała na rozmowę indywdualną - która trochę trwała (ok 40 min każda) a było nas 6 - wyobraźcie sobie ile czasu trzeba czekać. JA czekałam ponad 2 godziny.. totalna porażka współczuję dziewczynom, które wchodziły ostatnie.. bo mi się już odechciało. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim - widać jak szanują czas człowieka. Przykre

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Julita

@były pracownik Dziękuję, że postanowiłeś podzielić się z nami swoją opinią dotyczącą pracy w Orsay/Ordipol. Myślę, że w jakiś sposób pomogłeś osobom zainteresowanym pracą w tej firmie. Nadmieniasz, że zarobki pozostawiały wiele do życzenia - a jak długo tam pracowałeś? Może po jakiś czasie mógłbyś zacząć rozmowy z pracodawcą na temat podwyżki? Piszesz również o dużej rotacji, jak myślisz - z czego to może wynikać? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji.

Witam , atmosfera miedzy pracownikami spoko , choć zdarzają się KABLE. - zarobki beznadzieja - zwolnienia się Liderów, kierowników ,pracowników ,którzy pracowali kilka lat ( mieli wiedzę, ) - niekompetentne kierownictwo które pozostało - brak klimy na hali Nie polecam

Kolega byłego pracownika
@były pracownik

Kable są wszędzie. Nawet w ścianie. Zarobki nie są takie złe. Ludzie odchodzą i przychodzą. Często przychodzą lepsi, od tych co odeszli. Najbardziej kompetentni mają być podwładni. Kierownictwo, jak ma dobrych podwładnych nie musi być kompetentne. Najgorzej, jeśli i jedni, i drudzy są komoetentni tylko na forach. Klimy brak, ale klimacik jest. Fajne dziewczyny. Polecam

Kolega byłego Kierownika
@Kolega byłego pracownika

Wita jeżeli chodzi o kable w ścianie to i sa i niektóre przewodzą duzo informacji i szybko awansują .Ludzie przychodzą i odchodzą przychodzą lepsi ?;) -odchodzą doświadczeni pracownicy a nie przychodzi nikt chyba ze ktoś na jeden dzień zarobki nie są takie złe kpina .Kierownictwo jak ma dobrych podwładnych nie musi być kompetentne ,zawsze można zatrudnić takich co kiwają głowa wtedy wszyscy są kompetentni najbardziej kierownictwo w swoich oczach .Juz sam komentarz(kolegi byłego pracownika ) to pokazuje .Super klimacik ( +30) i tak do pracy wstaje rano bo potrzebuje utrzymać rodzinę a nie oglądać super dziewczyny ................

Ciekawska
@Kolega byłego Kierownika

Jak ci tak źle i firma ci się nie podoba, to zmien pracę. - Skoro mało płacą (znaczy, że gdzie indziej płacą więcej) - skoro ludzie kompetentni odchodzą, to idź za nimi No coś cię musi trzymać w tej „złej i przesiąkniętej kablami i niekompetentnymi kierownikami” firmie. Tylko co ?

Kajra

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie (magazyn Bielany Wrocławskie). Jeśli szanujesz swoje zdrowie i nie chcesz mieć zszarganych nerwów to omijaj to miejsce szerokim łukiem. Zero perspektyw rozwoju, traktowany jesteś jak popychadło, szczególnie nowi pracownicy. Niekompetentni ludzie na kierowniczych stanowiskach, którzy aby ,,zmotywować" pracownika znają tylko jeden sposób - wydzieranie sie o byle pierdołę (szczególnie jedna leaderka)... chamskie odzywki, brak szacunku, teksty typu ,,nie podoba sie to sie zwolnij".. ZAKAZ odzywania się do siebie, ZAKAZ jedzenia na magazynie (start pracy godz 6, przerwa półgodzinna o 11 albo 11.30, jedni może i wytrzymują bez jedzenia tyle godzin, ale inni nie), wielka afera kiedy leader albo kiero kogoś na tym przyłapie, upomnienia, nagany. Niby całkowity zakaz jedzenia i korzystania z telefonów dla KAŻDEGO, ale widać jak leaderzy jedzą kanapki i dzwonią pochowani po kątach. A teraz perełka :) ochrzan za korzystanie z toalety przed końcem pracy. Że niby wtedy chodzi najwiecej ludzi i nie ma komu robić. No dziwne żeby wstrzymywać, kiedy pracownicy dojeżdzają busami i muszą jeszcze po pracy dodatkowo godzinę albo nawet ponad stać w korku. I odpowiedź ,,Możecie chodzić po pracy" :) Atmosfera w pracy, zależy, dużo pracowników jest w porządku, ale są też ,,życzliwi" i nadgorliwi, którzy bardzo lubią kablować byleby tylko przypodobać się leaderom. Praca po 10h, 4x w tygodniu, dźwiganie, zrzucanie pełnych kartonów z wózka na taśmę, nogi mało co nie wejdą w tyłek i broń Boże stanąć i chwile odsapnąć. Po 10h człowiek wraca do domu jak zombie. Czasami pracujące soboty, z tym, że dojazd już na własną rękę, bo przecież bus pracowniczy od czasu do czasu w sobotę wyjdzie za drogo. Dzień urlopu? Zależy od widzimisię leadera :) że niby dużo pracy i nikt nie dostaje urlopu, a za chwilę widać jak pracownicy na zlecenie są wypuszczani do domu bo jednak tej pracy nie ma. Podsumowując: - w większości niekompetentni zarządzający - brak szacunku do pracownika, masz być robotem! - zakazy jak w (usunięte przez administratora) - brak perspektyw - monotonia -dźwiganie ciężkich kartonów

Ja 85

Chciałabym tam pracować, czy przyjmują obecnie tam?

Maja

cynizmy prosze zachowac dla siebie... Moze ktos jednak podzieli sie wiedza jak zdobyc bilet?

KUGUAR
@Maja

witam jak wyglada praca na magazynie jakie zarobki warto sie poswiecic tej pracy pozdrawiam

Emy
@KUGUAR

2600 brutto praca po 10 h / 4 dni w tygodniu lub 8 h / 5 dni w tygodniu zależy od działu . Praca od pon-pt .

Witam pracuję prawie dwa lata na magazynie we Wrocławiu i jestem zadowolony pracuje na rampie wejściowej

bylypracownik

A więc Orsay.... Pracowałam pół roku w tym beznadziejnym sklepie. Bardzo chętnie wypowiem się o warunkach jakie tam panują. Mianowicie pracowałam w Orsayu na terenie woj. kuj-pom. Nie polecam nikomu tej pracy. 1) Wskaźniki- nie ma opcji, że wypuścimy klientke ze sklepu z 1 rzeczą. Dlaczego? Dlatego bo pracownicy są rozliczani z tego jaki ma być wskaźnik na dany dzień. Ciągle nachodzenie klientek na sklepie, w przymierzalni i na kasie. Tylko po to, żeby kupila jak najwiecej rzeczy a co za tym idzie- WSKAŹNIK 2) Zostawanie po godzinach za darmo. To chyba najbardziej irytująca wg mnie zasada tego sklepu. Pracę kończymy o 21 ale o 21.40 wychodzimy bo trzeba posprzątac, sklep musi byc równiutko poukladamy no i na koncu robimy raport, ktory tez trwa dlugo. Oczywiscie wybić się z systemu nalezy o 21.. 3) Bezpłatne przerwy 4) Jesteś chora? masz zwolnienie lekarskie? to nikogo nie obchodzi, masz przyjsc i juz bo inaczej jestes zwolniona 5) Testy wiedzy robione przez kierowniczke po okresie probnym. Absurd, piszesz test z tego jakie np sa zapachy perfum- dokladnie jakie są w danym perfumie nuty zapachu. 6) Masz wolne ? kogo to obchodzi, masz przyjsc do pracy. Ciągłe telefony, ciagle zmiany grafiku. 7) Zbyt duzo obowiązkow jak za taką pensje. 8) Biurokracja 9) Kierowniczki, wszystkie z zawodowym wyksztalceniem, ktore mysla ze najmądrzejsze 10) Nieprofesjonalne podejscie kierownika do pracowników np pisanie kartek że coś źle zrobilas, owa kartka przez pare dni wisi na tablicy na zapleczu a kierownik nic w oczy nie powie 11) Oszustwa, obgadywanie , niedomowienia i naciąganie na nadgodziny DARMOWE, ktore ewentualnie dostaje sie jak juz odchodzisz z pracy.

Była orsayanka

Orsay - można by książkę napisać. Warunki zatrudnienia. Wpłata godna jak na ilość godzin w pracy i fakt że właściwie nie trzeba posiadać do jej wykonywania żadnych specjalnych kwalifikacji. Miesięczne premie od sprzedaży i bany Sodexo w wysokości 400 zł przed świętami też są na prawdę dużym plusem. Atmosfera. Nie wiem jak w innych regionach, ale region bielski "zarządzany" przez M.Krajewską to po prostu szkoda słów. Regionalna pojawiająca się w sklepie raz na pół roku, pisząca maile do swoich podwładnych z prośbą o podanie ile dziewczyn pracuje w danym sklepie. Co za przełożony nie ma bladego pojęcia ilu ma podwładnych? Zamiatanie problemów pod dywan i usuwanie "po cichu" kłopotliwych pracowników za zachowania, które powinny być napiętnowane? To jakiś żart a nie zarządzanie. Jak wiadomo ryba psuje się od głowy i kierowniczki sklepów widząc zachowanie regionalnej, również pozwalają sobie na traktowanie ludzi jak rzeczy. Na porządku dziennym są praktyki tj. kierowniczka idzie na urlop bo jest zmęczona, a dziewczyna która jako druga ma najwięcej godzin po niej jest w pracy 3 dni po 12 godzin i nawet nie zostanie zapytana czy w dzień, w którym miała mieć wolne, może poświecić na bycie w pracy. Ewentualnie jeszcze "rzucanie" pracownikiem po filiach, które mają problemy kadrowe bez wcześniejszego zapytania go czy wgl może i chce do innego sklepu pojechać. Pracowałam na tyle długo żeby nauczyć się że w Orsay zwykły pracownik znaczy mniej niż nic. Kampanie reklamowe, czy rabatowe o których sprzedawcy dowiadują się od klientek, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju o awansie nie wspominając, a na sam koniec brak kompetencji przełożonych, którzy nawet nie potrafią ustalić wspólnej wersji jeśli chodzi o rozpatrywanie reklamacji i każdy sklep mówi klientkom coś innego. Jeśli chodzi o zarządzanie to klapa całkowita i dlatego też Orsay traci klientki bo one same czuja ze coś jest nie tak. Najpierw wabią promocjami a w sklepach okazuje się że żadnej promocji nie ma i wtedy zbiera "ta za ladą". Praca z ludźmi jest fajna, jeśli ma się przełożonych którzy znają się na tym co robią a nie tylko trzepią kasę za to że przyjadą do jakiegoś sklepu z tych w swoim regionie i w czasie godzin pracy pójdą do konkurencji na zakupy.

Klientka

Silesia Katowice Pani wysoka, krótkie włosy bardzo niemiła, niesympatyczna. Powinni przyjrzec się bardziej pracownikom . Osobiście już zakupów w tym sklepie nie zrobię.

PaKlientko
@Klientka

Opinia Klientek nas nie interesuje, to forum dla pracowników.

Klientka sklepu

Wzorcownia Włocławek. Pani nie za wysoka w okularach strasznie nie miła ordynarna i chamska jestem, a w zasadzie byłam stała klientką i już więcej zakupów nie zrobię w tym sklepie.

PaKlientko
@Klientka sklepu

Opinia Klientek nas nie interesuje, to forum dla pracowników.

Magazynier:)

Praca super, atmosfera dość spoko jak na rozmiary firmy, nie ma super dużego "ciśnienia" natomiast z mojej strony ogromny minus dotyczący nadgodzin... sam poszedłem do jednego z liderów zapytać czy mogę przyjść na nadgodziny żeby troszeczkę dorobić... dostałem informację że mogę, natomiast godziny nie będą wypłacane a jedynie oddawane w postaci dni wolnych.

Julita

@Orsay123 widzę, że większość Twoich uwag na temat pracy w Orsay, to tak naprawdę uwagi odnośnie bezpośrednich przełożonych. Bardzo możliwe, że osoba pracująca w innym sklepie opisywanych przez Ciebie sytuacji nie doświadczy. Czy w przypadkach, gdy w jako pracownicy macie zastrzeżenia co do pracy swoich przełożonych, to macie jakąś opcję zgłaszania ich do firmy? Jeśli tak, to czy próbowałaś to robić? Wspominasz też o dobrych stronach tej pracy. Czy często organizowane są konkursy, o których wspominasz? Rozumiem, że bardzo dobrze wpływały na Twoją pracę. Czy inni z Was również dobrze oceniają ten sposób motywowania?

Orsay123

Pracowałam tam przez 3 miesiące- tyle dałam rade pracować. Pracowałam już wcześniej w dużo większym sklepie z odzieżą niż Orsay i szczerze mówiąc nie było tam takiego "ciśnienia" jakie wywierała na nas kierowniczka. Polityka firmy wymaga wiecznego wciskania czegoś Panią kupującym w sklepie (zaproponuj na sklepie, zaproponuj przy przymierzalni i jeszcze trzeba wcisnąć "dodatkowy produkt" przy kasie)- co z tego, że jutro ta Pani której nawciskałaś sto rzeczy przyjdzie i odda większość, przecież pracownice Orsay'a znają lepiej potrzeby danej Pani niż ona sama... Pomimo tego, prace często wynagradzały sympatyczne klientki które przychodziły czasem po prostu porozmawiać pod pretekstem zakupienia czegoś. Kierowniczka zawsze o coś miała pretensje "źle rozmawiam z klientami" czy "mam zły ton podczas rozmowy". Dziewczyny na sklepie rozliczane co do minuty z przerwy, kierownictwo często w CZASIE PRACY w rzeczywistości przebywało poza sklepem ewentualnie siedząc na zapleczu pod pretekstem "wykonywania nawału obowiązków"- co z rzeczywistością miało się nijak, ponieważ kierowniczka w "nawale obowiązków" np. przeglądała gazetki promocyjne innych sklepów. Regionalna nie była zbyt sympatyczna, ciągle komentowała dziewczyny przebywające na sklepie w taki sposób, że każda świetnie zdawała sobie sprawę, że jest "obgadywana". Klimatyzacja w sklepie nie działała, przy np. 30 klientach na sali sprzedaży nie dało się wytrzymać, klientki bardzo narzekały. Na początku opisałam negatywne strony pracy lecz pozytywy też były, wspaniała zastępca kierowniczki- pracowała czasami nie tylko za siebie ale także i za moją leniwą kierowniczkę. Umowa o prace- stawka była jaka była ale to zawsze umowa o pracę. Wszelakie bony dawane przez firmę, proponowane zniżki na ubrania są świetną opcją czy nawet organizacja jakichkolwiek konkursów co dawało świetną motywacje do pracy.

Julita

@belisamożesz powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca na magazynie? Piszesz, że jest to raczej praca tymczasowa. A czy nie ma tam stałego zespołu pracowników? Rozumiem, że Tobie nie przedłużono umowy. Czy kogoś jeszcze spotkała taka sytuacja?

julita

Dziewczyny idealnie nadają się do rozładunku?!

belisa

Witam, powiem tak nawet jeżeli zatrudnia Was na magazyn bezpośrednio Orsay...to umowe o prace masz na 3 mieś.Po tych 3 mieś nie przedłużają umowy.Liczcie się z tym że to praca bardziej sezonowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ordipol Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ordipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ordipol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ordipol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ordipol Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ordipol Sp. z o.o.