Opinie o Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. w Wrocław

Qer

Galena 2

COD
@Qer

Kolego lub koleżanko Qer czy możesz się rozwinąć? Jeśli jest to Galena 2 to tylko może dobrze o nich świadczyć jeśli masz na myśli Galene z lat 2009-2015, wtedy zarządzali nią fachowcy i świetni ludzie.

@COD

Świetni fachowcy zarządzający Galeną? To musi być opinia jednej z osób zarządzających tą firmą, wyrzuconych z Galeny. Pomijając kiepski styl samego wyrzucenia, wyjatkowo niekometentna osoba. Podobnie jak inni zarzadzający w ciagu ostatnich 20 lat. Niestety spółdzielnie to często towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie kompetencje nie mają żadnego znaczenia.

Ewelina

@Lol Nie należy wzorować się na wszystkich zasłyszanych opiniach - warto też jest wyrobić sobie własną. Planujesz aplikować do Farmaceutyczno-Chemicznej Spółdzielni Pracy Labor, czy masz inny powód zainteresowania tym pracodawcą? A może posiadasz jakieś rzetelne i sprawdzone wiadomości na jego temat? Daj nam znać w kolejnym wpisie.

Wera

Kaszanka cały czas.

Lol
@Wera

No. Też słyszałam, że kaszanka. Nic do przodu. ????

Ewelina

@Mania W dosyć niekorzystnym świetle przedstawiasz nam firmę Labor. Ponadto, z Twojej relacji wyłania się niepokojący jej obraz. Ile czasu dokładnie wynosi Twój staż pracy w tym miejscu? Co, według Ciebie, mogłoby realnie wpłynąć na poprawę sytuacji w tym przedsiębiorstwie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Mania

Firma kiedyś może nie była taka zła, ale kierujący słabi , bez predyspozycji, bez wizji- mierni. Gdyby nie K to dawno byłoby tam dobrze, a tak pikujemy od ponad roku "sukcesywnie " w dół. Kiedy nowy inwestor otworzy oczy?

Ewelina

@Wera Ale może wyjaśnisz nam, co masz konkretnie przez to na myśli? Twój ostatni komentarz raczej nic nie powie użytkownikom, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś na temat pracodawcy, jakim jest firma Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Labor. Jeśli masz konkretne zarzuty wobec niego, to napisz nam jakie. Takie informacje na pewno nam się przydadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.?

Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.

Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.