Opinie o Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. w Wrocław

Jak duże doświadczenie musi mieć teraz technolog ds. rozwoju produktów, żeby mógł myśleć o kandydaturze? Znalazłem jedna z wygasłych ofert od Pracodawcy, nie było w niej to jasno doprecyzowane. Zastanawiam się również czy nie będzie teraz ktoś potrzebny do tej funkcji?

poszukujący prace Nowy wpis

Cześć. Czy mogę się dowiedzieć, jaka jest opinia pracowników na temat atmosfery w pracy i ogólnego doświadczenia związanego z pracą w firmie Peter Lacke? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia zdrowotne związane z pracą w obszarze chemii w firmie? Jakie jest wynagrodzenie? czy płacą w terminie? jaka jest zmianowość?

poszukujący prace Nowy wpis

Czy mogę poznać opinię pracowników na temat atmosfer w pracy o ogólnego doświadczenia związanego z pracą w firmie Labor? Czy istnieją jakiekolwiek potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z pracą w obszarze chemii w firmie?

Administrator Nowy wpis

Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Cieśla w miejscowości Gdańsk. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.?

Serhii

Czemu kasujecie komentarzy? Przecież ta firma (usunięte przez administratora) ładzi i nie płaci faktur za zrobioną robotę, niech każdy kto chcę z nimi współpracować, zna że ta firma jest nie do współpracy!

Iza

Wobec poprzedniej opinii odnośnie problemów z fakturą ciekawa bym była jak pracuje się na stanowisku za nie odpowiedzialnym. Napiszecie? Jest dużo pracy i czasami trudno wszystko właściwie ogarnąć? Jeśli chodzi o pracę w biurze to ile osób teraz się w nim zatrudnia i jaka jest atmosfera?

Serhii
@Iza

Atmosfera jest w biurze katastroficzna, kiedy dzwonisz do nich, i mówisz że nie dostałeś przelewu na konto po miesiącu od kiedy była wysłana faktura, najpierw mówią że faktura jest już zafakturowana, i po tygodniu nie dostałem przelewu, to dzwoniłem kolejny raz, to oni mnie już zablokowali!

Szukam

Witam, ile jest zmian na produkcji? jakie godziny pracy ?

@Szukam

zastanawia mnie brak udzielanych odpowiedzi w kontekście samej produkcji, ile osób do niej w tym roku może być potrzebnych skoro parę lat temu na forum padały sugestie co do redukcji? w dodatku na profilu LinkedIn widziałam zadeklarowanych chyba z 15 pracowników, co z całą resztą? czy to ta część bardziej rotująca?

Transport

Nie polecam firmę Labor, powód jest taki że nie płacą fakturę. Dzwonie do nich, najpierw mówią że faktura będzie opłacona w następnemu tygodniu, jak za tydzień nie dostałem przelewu, dzwoniłem do nich, już telefon był zablokowany. Dzwoniłem już z innego numeru, to jak odbierali to mówili że przekażą informację księgowości.

Danuta

Czy dobrze widzę, że ostatnio Labor szukał pracowników produkcji w 2021 roku? Troszkę dawno. Jak z wynagrodzeniami w 2023 roku (inflacyjnym)? Czy wyższe wykształcenie może stanowić przeszkodę w zatrudnieniu? Widziałam, że wymagają średniego lub zawodowego, mile widziane w zakresie chemii.

PPPK

Labor niestety bardzo stracił na znaczeniu jako firma o profilu chemiczno-farmaceutycznym. Stopniowo wycofywali asortyment produktów leczniczych i surowców farmaceutycznych. Bardzo dobrym lekiem był Nefrecil (chlorowodorek fenazopirydyny). W 2008 roku został wycofamy. Firma "tłumaczyła się", że produkcja trudna - bo to barwnik. Nie podjęto wysiłku harmonizacji leku - cennego w bolesnych zakażeniach dróg moczowych. W 11 innych krajach fenazopirydyna jest nadal dostępna pod różnymi nazwami handlowymi.... Labor wyłożył się na Nefrecil, a rynek leków zalany jest aktualnie "furaginami", na którą narasta oporność bakteryjna. Nie wspomnę o bardzo dobrej jakości ichtiolu (sulfobituminian amonowy), na który firma "laskę położyła" ponad 15 lat - mimo chęci pomocy kadry naukowej z GUMedu w nowelizacji monografii farmakopealnej. Takich przykładów było dużo. Z kolei Litocid od wielu miesięcy jest niedostępny - hurtownie farmaceutyczne podają informację, że nie wiadomo czy i kiedy będzie dostępny ponownie. Dziwię się jeszcze, że utrzymali w produkcji Chloropernazynę... ALE ZA TO JEŚLI CHODZI O SUPLEMENTY DIETY to są one w rozkwicie portfolio Laboru !!!!! Wstyd firmo o 70-letniej tradycji. Zrobiliście z Laboru fabrykę suplementów! Poziom Aflofarmu! Opinia może i surowa. Ale zysk po najprostszej lini. Urolodzy nie zapomną Wam Nefrecilu.

@PPPK

No to z jednej strony słabo, ale dzięki temu firma lepiej prosperuje tak? Tzn., że i pracownicy mogą być bardziej zadowoleni? Z farmaceutycznego punktu widzenia jednak czy konkurencja nie może wytwarzać tego całego Nefrecilu?

PPPK
@Iza

Pytanie o produkcję Nefrecilu trochę dla mnie niezrozumiałe. Opinia była o firmie Labor, a nie o konkurencji. Ale idąc tym tokiem, to może niech zaprzestaną zakończą produkcję pozostałych, zaledwie trzech leków Pernazyny - w dwóch dawkach (konkurencja też ją produkuje), Chloropernazyny, Litocidu (tu konkurencja ma pole do popisu, bo Labor póki co sam "męczy" się z tymi dwoma lekami). Wtedy zostaną im suplementy diety. GRATULACJE!

blala

A ten du...p....wlaz bez kompetencji jest tam jeszcze kierasem? wyskakuje z krzaków?

Ewelina
@blala

@blala Rozumiem, że nie pracujesz już w Labor. Co wpłynęło na Twoją decyzję o odejściu?

worker
@blala

wyskakuje ????

@worker

W jakim sensie wyskakuje z krzaków?xd I o kogo chodzi?

Robert

Hejo. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Podejrzewam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Labor? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Robert

Katarzyna
@Robert

Cześć Robercie. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Comex z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Pozdrawiam. Katarzyna.

Robert
@Katarzyna

Szanowna Pani Katarzyno. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Comex, której nazwę Pani przytacza używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Czy trzeba mieć ukończona maturę, czy nie jest to wymagane , aby podjąć prace ?

chęcisą

Jak wygląda praca na produkcji np przy pakowaniu? Jest taki dział? Ile jest zmian w firmie?

ilon

Dajcie spokój. Tam jest zonk totalny i management na słabym poziomie. Więc wiadomo, że do przodu to nie pójdzie.

Spółdzielca
@ilon

jak by Ci się chciało pracować i zaangażować to mi byłoby zonka Poza tym.sama.pozstawa roszczeniowosc bez konstruktywnego podejścia powoduje że jest jak jest, więc lepiej patrz się na sobie i swoją pracę a nie na innych dookoła

Tech

Jak ktoś chce uczciwie pracować to każda praca jest dobra i Labor jest dobry. Prezesi jak obiecaja to dotrzymuje słowa a ludzie zawsze będą gadać

Mir
@Tech

Obiecali kase i ją uczciwie dali, a jak się komuś robić nie chce lub kręci wałki jak pewne szanowne towarzystwo, to się to zawsze źle kończy i póxniej jest narzekanie.

Ewelina
@Mir

Jaką kasę? Za co i dla kogo? Dali jakieś premie, nagrody, czy o co chodzi (są w ogóle takie rzeczy w Labor)?

Spoldzielca
@Ewelina

Dali zaległe odprawy, dali udziały ze spółdzielni, ludzie czekali po kilka lat na to a oni dali w kilka miesięcy Więc sorry ale byli w tym uczciwi A co do premii to była w tamtym roku

Czy często w firmie Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Labor zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

K

Od tego zaczynają zawsze i dopiero jak się nikt nie zdecyduje lub nie chce szukają na mieście

utka

Ha ha...Jaro tak doprowadził, że potrzebny był inwestor- taki z niego fachowiec. A tłumaczyli D. ludzie, że on pojęcia nie ma i ze ma dać sobie z nim spokój. Suma smarów, sama w problem przez grynboła wpadła, a on tam pewnie nowym d...liże- tylko z tego ma kompetencje.

Wega

Łatwo jest oskarżać, szkoda, że nie znając spraw zabieramy głos. Firma jest dobra jesli chce się pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.?

Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.

Labor Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Spółka z o.o.