Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Guidak

Czy ja źle patrzę, czy teraz są oferty pracy tylko do Łodzi?

frelek
@Guidak

w takim razie wygląda na to, że źle patrzysz.

Bag
@Guidak

na pracuj.pl jest pełno ofert i nie tylko do Łodzi...

Jak długo PGF istnieje na polskim rynku?

Odp

Wydaje mi się, że od około 1990 roku - właśnie w Łodzi zaczęli. Pewnie jest więcej informacji w internecie ;)

Ottoman

Są w planach jakieś zintensyfikowane przyjęcia w nowym roku?

claude
@Ottoman

Czy zintensyfikowane to nie wiem, przyjęcia są cały czas w tej chwili

nowy

Witam. Czy warto aplikować na stanowisko kompletowania leków? Jak atmosfera, jaki warunki?

Foka23
@nowy

Nie warto-nie szanują ludzi jesteś tylko pionkiem (usunięte przez administratora)chcesz to sam się przekonaj Ale nie polecam...

Brunner
@nowy

A ja z kolei polecam. Najlepiej przekonać się samemu i nie polegać zbytnio na opiniach tutaj

jelen
@Foka23

szczera prawda

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nina

Drodzy Państwo, na stronie widnieje oferta na stanowisko MAGISTER FARMACJI - OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA OBRÓT ŚRODKAMI KONTROLOWANYMI. Wymogi spełniam, natomiast, może naoglądałam się filmów ale czy to jest bezpieczna praca?

Nina

Ktoś mi odpisał na drugim profilu, że się naoglądałam filmów. Może i ma rację. Przynajmniej, wątpliwości zostały rozwiane. Wesołych Świąt

Syś
@Nina

Wesołych i Tobie. Ps. mają rację, praca jest bezpieczna ;)

xxx

Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.

BANG

O stary, wyhamuj konie, taki pocisk, że ho ho... ;)

Velociraptor
@BANG

Niezły, nie?

Velociraptor
@Velociraptor

Oh nie. Usunięto mój piękny przytyk o krzaku, którym nie jest firma, a autor tej tezy :/

pueblo
@Velociraptor

Niezwykle przykra to sprawa.

Ktos

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku specjalista ds. Klientów kluczowych, jak wyplata, godziny pracy, obowiązki, wdrożenie nowego pracownika?

Opos
@Ktos

A jakie masz doświadczenie? Pytam tylko żeby nie tłumaczyć oczywistości

Sopo
@Opos

Myślę że jeśli chodzi o wypłatę, godziny pracy i wdrożenie pracownika nie potrzeba tłumaczenia oczywistości

Domik

jak jest na magazynie? dobrze?

wporzo

@bobel

ok a cos wiecej?

@Domik

sprecyzuj pytanie, wtedy ci powiem...

@bobel

jakie warunki, jaka atmosfera między pracownikami, no ogólniki takie

@Domik

no to powiedziałem ogólnikowo - wporzo

Xyz44
@Domik

Jakby było dobrze to by nie było takiej rotacji pracowników -przyjmują zwalniają Np jak nie zostajesz po godzinach i się im sprzeciwstawisz.atmosfera przepełniona f lustracją układy i układziki wszędzie także próbuj i daj znać ☺

Pun

Mam pytanie w związku z ogłoszeniem na stronie na Młodszego Specjalistę / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - ile osób pracuje w tym dziale, jaki jest przełożony i w jakim wieku mniej więcej są ludzie w tym dziale?

Dynx

W jakich godzinach pracuje biuro? Konkretnie chodzi mi o Specjalistę ds. obsługi Klienta.

@Dynx

Polska Grupa Farmaceutyczna w Łodzi otwarta jest w godzinach 8.00-18.00. Dlatego też zapewne w tych godzinach uda Ci się "złapać" Specjalistę ds. obsługi Klienta. Możesz jednak sam do nich napisać (albo zadzwonić) i po prostu dopytać: https://www.pgf.com.pl/kontakt.html A w jakim celu chcesz się akurat skontaktować z tą osobą?

Dynx
@Izabela

Nie niee, chodzi o to, że ja chcę aplikować na Specjalistę ds. Obsługi Klienta i chcę wiedzieć w jakich godzinach byłaby to praca ;)

@Dynx

Znaleźli już kogoś na to stanowisko? Nie widzę oferty...czyżbym się spóźniła? :/

soitgoes
@ankaaa

no cóż, na to wygląda ;)

@soitgoes

Ehhh, no nic, następnym razem nie będę się ociągać z wysyłaniem cv

@ankaaa

Rzeczywiście - nie ma już tego ogłoszenia. Ale na pracodawcy.pracuj.pl pojawiło się wiele innych, równie ciekawych, ofert pracy od Polskiej Grupy Farmaceutycznej: https://pracodawcy.pracuj.pl/polska-grupa-farmaceutyczna-s-a,449430 Może któraś z nich jednak Cię zainteresuje?

@Izabela

Właśnie nie bardzo, raczej najlepiej bym się czuła na tamtym stanowisku, bo te to już bardziej specjalistyczne

Paralela
@Izabela

No ładnie, naprawdę sporo tego, ja się chętnie rozeznam w ogłoszeniach. Dzięki za linka ;)

Nefretetetete
@Izabela

Jak coś, to znowu jest :) Pewnie trafiłaś na moment kiedy ogłoszenie wygasło i jeszcze nie zdążyli wrzucić.

hobbi

i co, wysłałeś/aś tym razem na czas? ;)

Jakie benefity zapewnia swoim pracownikom Polska Grupa Farmaceutyczna?

Hans

pakiet medyczny, dofinansowanie do leków (ubezpieczenie lekowe), ubezpieczenie grupowe, fitprofit

Polly

Mam pytanie o specjalistę ds. jakości - widzę, że wiele wymagań nie ma i teoretycznie nie trzeba mieć doświadczenia, ale obowiązków na liście jest całkiem sporo - czy faktycznie osoba bez doświadczenia da sobie radę?

Witalis
@Polly

Jak jesteś ogarniętą osobą, która szybko łapie i wdraża się w obowiązki, to tak, powinnaś dać radę. Wiadomo, że sama sobie zostawiona nie będziesz. Myślę, że możesz próbować, jeśli czujesz, że możesz się sprawdzić

Polly
@Witalis

Dzięki za wskazówki ;) Zobaczymy jak pójdzie.

Witalis
@Polly

Powodzenia w każdym razie :)

Anka

Do Łodzi szukają magistra farmacji. Jako że jestem akurat na etapie poszukiwania pracy i mam mniej więcej rozeznanie na rynku ale bardziej w zakresie aptek stąd pytanie do was jak oceniacie tutaj prace? Wydaje mi się, że w aptece praca jest bardziej stojąca, wiecie krótkie kursy na zaplecze i do okienka sprzedać jakieś witaminowe drażetki czy coś tam. Generalnie nie brzmi na jakoś skomplikowaną pracę, natomiast tutaj jest sporo benefitów (w aptekach raczej z tym bieda) więc to jest spory plus?

@Anka

Jeszcze na plus dla PGF-u jest renoma, obiektywnie patrząc zupełnie inaczej wygląda wygląda cv z taką firmą...

Cecyl
@Anka

Sama sobie odpowiedziałaś gdzie lepiej

Vault Dweller
@Anka

Powodzenia!. Przyda się na pewno..

Bartosz
@Anka

Możesz napisać jakie benefity oferuje firma i czy są także dodatkowe premie? Daj znać jeśli będziesz składać CV.

@Bartosz

Nie wiem czy są, przecież dopiero rozważam wysłanie CV...a o benefitach wiem tyle, co stoi w ogłoszeniu.

@Vault Dweller

Jak wszędzie ;)

Lori

Ile oddziałów ma PGF?

Empi
@Lori

Na stronie jest cała mapka z zaznaczonymi lokalizacjami

Lori
@Empi

Faktycznie, dziękuję

Czy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. organizuje staże dla studentów?

anom

Nie wiem jak to teraz wygląda, ale na pewno dawno były staże i praktyki

Suzie

Do Łodzi szukacie tylko na magazyn? Zależałoby mi bardziej na stanowiskach biurowych, dlatego pytam, a widzę tak naprawdę tylko jedno ogłoszenie

Leszek
@Suzie

Najlepiej, gdybyś zadzwonił do firmy i zapytał o tę kwestię. Skoro ogłoszenie jest tylko na pracownika magazynowego, to pewnie obecnie jest zapotrzebowanie tylko w tym dziale na nową osobę. Mógłbyś napisać, dlaczego akurat w Polska Grupa Farmaceutyczna rozważasz zatrudnienie?

FIlipin
@Suzie

jeszcze menedżer ds. kontrolingu ale o tym trzeba mieć już większe pojęcie w temacie

@FIlipin

To nie, to nie moja bajka. Dzięki.

Zgredek
@Suzie

Jest tez ogłoszenie na specjalistę ds. obsługi klienta do Łodzi

@Zgredek

Ooo i to już inna rozmowa :) Dziękuję

Zgredek
@Suzie

A proszę, ja tylko skopiowałem info z olx, żadna zasługa :D

tip
@Suzie

Przejrzyj jeszcze stronę i zakładkę kariera, tam mam sporo ogłoszeń ;)

...
@tip

może jestem jakiś głupi, ale nie mogę znaleźć tej zakładki na stronie... Widzę takie: O firmie Dla Aptekarzy Dla Producentów Dla Mediów Relacje Inwestorskie Kontakt A kariery brak :P

Bystrzaku
@...

Na dole strony masz ;)

Piotrek11

powiedzcie czy sa teraz przyjacia na stanowiska fizyczne? bo widze same biurowe póki co, ale moze wy sie orientujecie bardziej. z gory dzięki

@Piotrek11

coś źle szukasz Piotrek ;) a tak poważnie, jaka lokalizacja?

@nicpon

w łodzi

@Piotrek11

Nicpon, na jakie zarobki można liczyć na produkcji w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. jako nowy pracownik? Polecasz pracę w tej firmie?

@Piotrek11

coś magazynowego mi się rzuciło w oczy, sprawdź sobie na olx'ie

Xox
@nicpon

na kompletacji leków potrzebna jest osoba

@Xox

dzięki za odpowiedzi już to ogarnąłem

@Izabela

nie pracuję na produkcji, nie produkujemy leków. Ja z pracy jestem zadowolony.

Cel

Witam chciałem/łam podzielić się z Państwem moim doświadczeniem odnośnie pracy w PGE na produkcji , po pierwsze jest to (usunięte przez administratora) a nie praca nie można usiąść i odpocząć aby złapać powietrze tylko naokoło biega się z zegarkiem między półkami z lekami i wrzuca się je do kasetek , po drugie pracuje tam sama (usunięte przez administratora) tzn im wieksza (usunięte przez administratora) tym większe uznanie .

Wkrótce Zima
@Cel

A czego się spodziewać, skoro przyjmuje się tylko takich (usunięte przez administratora) jak Pani/Pan zamiast pracowników. Pozostaje bezradnie patrzeć, aż PGF zejdzie na psy. A czyja to wina? Moim zdaniem, tzw personelu zarządzającego o dziwnych nazwach, który nie potrafi rządzić i dla którego pracownicy nic nie znaczą.

@Wkrótce Zima

Nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, z jakiej perspektywy Ty wypowiadasz się na forum. Pracujesz lub pracowałeś w Polskiej Grupie Farmaceutycznej? Mignęła mi gdzieś w Internecie informacja, że pracownicy mogą wykupić akcje firmy. Czy ktoś mógłby to potwierdzić lub temu zaprzeczyć? Prosiłabym o więcej szczegółów na ten temat!

@Vault Dweller, chciałbym Ciebie zapytać, czy pracownicy Polska Grupa Farmaceutyczna mają możliwość korzystania z pozapłacowych profitów? Czy są one udzielane? Mam tu na myśli różnego rodzaju dofinansowania lub pakiet socjalny. Jak pod tym względem oceniasz firmę?

Vault Dweller
@Michał

Standardowo: karta Fir Profit, ubezpieczenie grupowe i lekowe (to ostatnie nie wiem czy jeszcze funkcjonuje), zdaje się opieka medyczna (w tym roku były zmiany, ale z tego co wiem mało kto korzystał z tej tzw. opieki medycznej) . Na Święta (ale tylko Bożego Narodzenia!) karta zakupowa uzależniona od dochodu per capita w rodzinie, jeżeli małżonek nie zarabia ochłapów to można było dostać co najwyżej czekoladki od firmy. Wcześniej były 2 karty podarunkowe do aptek i na zakupy. O dofinansowaniu czegokolwiek przez tą firmę nie słyszałem, poza okularami korekcyjnymi, ale to reguluje PP. Jeszcze parę lat temu były wyjazdy integracyjne. Prawdziwe El dorado możliwości na dzień dzisiejszy.

Paganae
@Michał

Bardziej nie są da się promować firmy takimi pytaniami, dobra kombinacja ????

Polska Grupa Farmaceutyczna kilka dni temu ogłosiła rekrutację na stanowisko pracownika kompletacji farmaceutyka: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ca-kompletacji-farmaceutyka-bezposrednia-umowa,5tnHOZbgkVnsjKCbalWs2u,warszawa Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego typu pracy? Czy na tym stanowisku istnieje szansa rozwoju zawodowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.