Opinie o KAR-TEL w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KAR-TEL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KAR-TEL o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAR-TEL w Gliwice

Hanna

@Bolec, co możesz jeszcze powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Em Em

Bardzo wymagający pracodawca, który potrafi bardzo dobrze wynagrodzić każdego pracownika, który wywiązuje się ze swoich obowiązków. Oczywiście różne są działy i różne wymagania, ale nigdy nie miałem problemów, ani z szefem firmy ani z nikim z kierownictwa. W całej firmie panuje raczej dobra atmosfera, chociaż szef wywiera mocny nacisk na wszystkich, którzy tam pracują. Z całą pewnością miejsce, w którym można nauczyć się jak wygląda ciężka praca. Osobom mało odpornym odradzam.

Bolec
@Em Em

Bardzo proszę nie oczerniać pracodawcy, to dobry człowiek, bo daje pracę i basta.

b.p.

Witam, a ja mam pytanie... Jaka jest teraz atmosfera w Kar-tel? Lepsza czy gorsza niż 2, 3 czy 5 lat temu? Szukają kogoś do CC? Jak tam jest teraz? Są rotacje? Jak z kasą to wygląda? A i czy Andrzej dalej jest kierownikiem :)? Nie miałam przyjemności pracować w tym dziale, ale chyba na chwilę obecną najlepiej bym się tam widziała.

nikt

Dobre:)

Telemarketer

Telefon z zaproszeniem na rozmowę, na rozmowie pytania tylko o doświadczenie - jak pani kierownik widzi nazwę "Arteria", to tak jej się oczy świecą, że od razu wiadomo, że masz tę pracę...

Tylko o doświadczenie.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Mpokol

Mi się wydaje, chociaz mogę nie mieć totalnej racji, że przedstawiciel handlowy ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży ma tutaj dość szczególne racje i możliwości rozwoju i chyba nad tym trzeba się właśnie skupić,

DN

@KAR-TEL Widzę że zostałem przywołany do wypowiedzi jeszcze przed zamieszczeniem tutaj opinii. Zgodnie z tym co napisał "Lexisnexis" - żądam usunięcia moich danych osobowych zamieszczonych bez mojej zgody w Państwa wpisie. Zostałem w tym momencie bezprawnie i bezpodstawnie pomówiony. Gdybym to ja umieścił ten wpis napewno byłby podpisany gdyż swoich opinii się nie wstydzę

Lexisnexis

W PRZYPADKU NARUSZENIA DÓBR OSOBISTYCH Czego można żądać? a. zaniechana działania, 2. w razie dokonanego naruszenia: a. dopełnienia czynności potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia dobra osobistego, w szczególności ażeby osoba, która naruszyła dobra osobiste złożyła oświadczenie, odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. b. zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny na podstawie przepisu art. 445 i 448 Kodeksu Cywilnego; 3. w razie wyrządzenia szkody majątkowej poszkodowany może żądać naprawienia jej na zasadach ogólnych.

No nie mogę tego czytać

Dlaczego ktoś tutaj bawi się w podawanie danych osobowych w postaci IMIENIA I NAZWISKA? Na jakiej podstawie ktoś twierdzi, że to ta Pani? Czy to nie jest pomówienie.... Czy to nie jest naruszenie dóbr osobistych? Przepis art. 23 Kodeksu Cywilnego zawiera przykładowy katalog dóbr osobistych człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko !!!! czy ktoś tu się zastanowił zanim to napisał?

Adrian D. Gdańsk (dawniej Słupsk)

Kar-tel. Proszę o informacje czym firma kierowała się zatrudniajac pracowników i po 2 tygodniach a nawet po paru dniach zwalniajac ich. Chętnie poznam powód zwolnienia. Jeśli zastrzeżenia były do mnie to chętnie owe poznam nawet publicznie na go work.

nieznajomość prawa szkodzi

Imię i nazwisko znowu, tak? a może podacie PESEL tego Pana? a Co jeśli to znowu kolejne fałszywe oskarżenie? Co jeśli to zwyczajne pomówienie? Jest dowód na to, że to ta osoba? Chyba nie.... czyli co? skarga do GIODO - za złamanie ustawy o ochronie danych osobowych i PIP za zastraszanie?

DN

mimo ze opinia nie zostala przeze mnie jeszcze wystawiona pojawia się tu moje imię i nazwiako, co jest jawnym nadużyciem. Żądam usuniecia moich danych osobowych. Moja opinia o firmie napewno się pojawi i napewno też będzie podpisana. Niniejszym zwracam się do administratora strony o usunięcie moich danych osobowych i szybsze reagowanie na umieszczanie danych osobowych. Udostepnianie danych osobowych jest niezgodne z prawem i regulaminem strony.

let rak

benek nie ważne jak było ważne że już nie jest

Nie polecam tej firmy! Gdy chce się załatwić jakąś sprawę, to tylko odsyłają od osoby do osoby. Każdy mówi co innego, ciężko się z nimi porozumieć.(usunięte przez administratora)

Chyba nie zrozumiałeś. Zwolniono bo nie są potrzebni. To skąd takie pytanie.

błędy błedami, natomiast w niedawnej sytuacji zwolnienia były moim zdaniem podyktowane w 99%: - brakiem zapotrzebowania na taką ilość PH (zwolnienie 20 os. to około 200-300tyś zł/m-c) - z nieoficjalnych informacji wiem że MJ powiedział, że jest praca dla 20 osób - miejscem zamieszkania PH (1 PH obsługuje teraz teren 2-3 PH i kogo najlepiej zostawić? Tego, który mieszka na środku rejonu. Podsumowując, nigdy tak się nie poświęcałem dla pracy i nigdy nie byłem tak uczciwy oraz zaangażowany w zadania do wykonania. Niestety nikt tego nie zauważył. Powiecie wyniki niskie itd.. Ja jako nowy pracownik robiłem więcej umów aniżeli inni ph (nie twierdzę, że byłem wybitny ;) )a mimo to mi podziękowano. 12h pracy i bardzo dobre wyniki (opinia kolegów ph) były powodem zwolnienia? Nie sądzę.

Zwierzak

Postanowiłem napisać o mojej pracy po tym jak opadną negatywne emocje po zwolnieniu, żeby być w miarę obiektywnym w swojej ocenie. Najważniejsze - jeśli migasz się od pracy albo kombinujesz - nie aplikuj. Mi osobiście nie przeszkadzała praca po 12 godzin dziennie w najgorętszym okresie. Sam wychodziłem z inicjatywą pracy w sobotę dla osiągnięcia lepszego rezultatu. Niestety cierpiało na tym moje życie domowe oraz zdrowie. Jako, że urlop był przez dłuższy czas zabroniony i nie można było chorować - leczyliśmy się Gripexem między jednym a drugim klientem. Bardzo podobała mi się idea sprzedaży zestawów startowych i terminali pre-paidowych, które do dziś uważam za najlepsze w Polsce i które sprzedawało się bardzo łatwo na trudnym rynku terminalowym. Plany były wysokie ale pieniądze za to - współmierne. Kiedy zaczął się projekt InPost byłem bardzo sceptyczny. Dużo mówiło się o poprawie jakości sieci i zrewolucjonizowania rynku przesyłek. Wiedziałem dokładnie co to za usługa i jak potrafi zdeorganizować życie w zwykłym spożywczaku. Powiedziałem sobie: "Przetrwam to i za jakiś czas znów będę mógł robić to co lubię, czyli sprzedawać prepaid". Po roku czasu większość klientów czeka wyłącznie na koniec trwania umowy, a z racji braku chętnych w trudnych gminach - podpisywane były kontrakty w punktach o aparycji wychodka toaletowego. Mimo wszystko, po cichu liczyłem że się mylę w swojej ocenie i postanowiłem przynajmniej być uczciwym wobec swoich klientów (bowiem w nowej firmie na pewno do nich wrócę). Każdy był informowany o wszystkich dobrych i złych stronach współpracy. W ostatecznym rozrachunku nie wyszło źle, ponieważ na koniec oddałem najbardziej stabilną bazę punktów, a ja stałem się specjalistą od prawa pocztowego ;). Do dziś zastanawiam się co było powodem zwolnienia. Wielka baza znajomości handlowych, realizowanie podwyższonych targetów w ostatnich miesiącach w sprzedaży doładowań i starterów, doskonała znajomość rynku, doświadczenie. Dbałem nawet o to żeby nie wyjeżdżać zbyt dużo służbowego paliwa i mieć porządek w papierach. Żyłem pracą i nie miałem sobie nic do zarzucenia. Piszę to tylko dlatego, żeby podkreślić łatwość przejścia w firmie z bytu w niebyt. Obecnie firmę można sklasyfikować jako coś między firmą prywatną a korporacją. Wyniosłem z niej bardzo dużo nowego doświadczenia oraz znajomości z super wyjątkowymi osobami. Praca tutaj była treningiem wytrzymałości, sumienności i odpowiedzialności. Dzięki temu powinienem sobie teraz poradzić w każdej innej firmie handlowej.

Zerowe wyniki? Niekoniecznie. Zwolnione zostały osoby min. które miały lepsze wyniki niż niejeden pracujący nadal a także osoby pracujące 5dni, 2 tygodnie czy też miesiąc będąc na okresie próbnym. Jak ktoś mógł zostać oceniony przez 5 dni???! Firma sprzedaje punkty inpostowe i moim zdaniem to właśnie był powód zwolnień.

Praca super. Podejście firmy niekoniecznie. Właśnie zwolniono bez mrugnięcia okiem blisko 20 osób. przedstawiciele się poświęcali po 9-12 godzin i tak zostało to docenione. Niestety ale kasa się liczy na 1 miejscu. Teraz się w Kar-tel-u zacznie dziać.

SKAVEN

Witam wszystkich, pracuję W KAR-TEL'u jako PH. Uważam że większość wpisów są od osób mało zaangażowanych w pracę. Osobiście mam rodzinę i nie uważam że dwójka moich małych dzieci nie widzi taty w domu. Oczywiście specyfika pracy jest dość ciekawa i nie każdy się nadaje do tego ale do kopania rowów również nie każdy się nadaje. nikt nie mówi o zarobkach konkretnie.a to błąd! uważam że jako PH jeśli pracujesz dostajesz DOBRĄ KASĘ . W CC nie wiem jak jest ale nie zazdroszczę dziewczynom tylko i wyłącznie z tego powodu że ja osobiście nie nadaję się do tego profilu pracy. ALE ROBIĄ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Pomagają PH w bardzo wielu sprawach. A jeśli ktoś mówi o pracy od świtu do zmierzchu to oznacza że nie potrafi sobie zorganizować dnia pracy- mówię nadal o pracy PH

zuza

kiedy tankowales za wlasne pieniadze? Wcale tak nie jest, obiboki. Powinni sami sie zwolnic,

xxx

Rozbawił mnie ten pozytywny wpis..... to jakieś żarty!!!

Witam, Z tego co czytam, to opowiadacie tu o pracy w siedzibie firmy w Gliwicach.. Czy mógłby ktoś się wypowiedziec jak wygląda praca przedstawiciela handlowego na terenie innych województw? Jakie są zarobki? byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o KAR-TEL - Gliwice

• Jak się pracuje w KAR-TEL?

Zobacz opinie na temat firmy KAR-TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAR-TEL?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAR-TEL?

Kandydaci do pracy w KAR-TEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAR-TEL
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.

KAR-TEL