Opinie o KAR-TEL w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KAR-TEL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KAR-TEL o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAR-TEL w Gliwice

Witek

Niech będzie pochwalony. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Gliwic. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie KAR-TEL? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Witek

Wiecie może czy w KAR-TEL szukają chętnych na staż?

dobry ziomek

tak

Ryszard
@dobry ziomek

To płatne staże, tak? Czy po tym okresie można potem liczyć na zatrudnienie na stałe w KAR-TELU? I ile wynosi stawka początkowa dla nowych pracowników? Mam nadzieję na odpowiedź! :)

BYŁY Pracownik

Nie polecam. Podwyżki w tej firmie nie istnieją. Nadgodziny jak masz szczęście są płatne (nie licząc magazynu). Nieważne jak bardzo będziesz się starać nikogo to nie obchodzi. Jak tu pracujesz rób swoje i się nie odzywaj a w międzyczasie szukaj innej pracy. Najgorsze miejsce w jakim byłem tu ludzie nie istnieją są tylko pracownicy.

Maja
@BYŁY Pracownik

Co to znaczy, że nadgodziny są płatne jak się ma szczęście? :P I to, że podwyżki nie istnieją to znaczy, że nikt nigdy jej nie dostał? A jakie KAR-TEL ma kryteria udzielania podwyżek? Czy przy przedłużeniu umowy nie można liczyć na wzrost stawki?

Areczek
@Maja

Przedłużanie umowy i wzrost stawki, płatne nadgodziny??? Jak śmiesz żądać takie rzeczy?

Jeremi

Nie ma co narzeka na siłę bo firma sama się potrafi obronić. Pracują na tyle długo, że mają dobrą opinię pracodawcy

Zohan
@Jeremi

Niby czym obronić? (usunięte przez administratora) Tym że wymagają od Ciebie wiedzy pracownika z 10 letnim stażem po miesiącu pracy? Tym że przełożony analizuje każdy przejechany przez Ciebie kilometr(usunięte przez administratora)

Telemarketer

Telefon z zaproszeniem na rozmowę, na rozmowie pytania tylko o doświadczenie - jak pani kierownik widzi nazwę "Arteria", to tak jej się oczy świecą, że od razu wiadomo, że masz tę pracę...

Tylko o doświadczenie.

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Pracownik działu handlowego

Pracuje jako przedstawiciel handlowy kilka miesięcy. Jestem zadowolony z premii i wypłaty. Dużo pracy ale z czasem idzie sobie wszystko zorganizować i poukładać.

Hmm

Jak wygląda praca pH ? I szkolenia ?

Ciekawska

Witam. Nie długo będę miała szkolenie w tej firmie . Jak wygląda w tej firmie praca przedstawiciela handlowego? Jakie samochody ? Jaka pensja ? Ktoś powie coś o zarządzaniu i szkoleniu ?

Daniel

@Kasia Ale przecież to jest forum pracownicze a wystarczy skontaktować się z firmą w celu poprawy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KAR-TEL?

Xyz

Absolutnie nie cały czas nerwy...

Alibaba

(usunięte przez administratora) Od nowych pracowników wymaga się po miesiącu pracy wiedzy jaką mają pracownicy z 10 letnim stażem. Spychologia pełną parą - jeśli inni widzą że radzisz sobie ze swoimi obowiązkami zlecają Ci swoje aby mieć lżej i jeszcze poganiają. Kpina. Stracone 5 miesięcy w tej firmie. Nie polecam.

Hanna, a dostaliście już premie za sierpień ? Tak drodzy państwo, pracownicy w listopadzie czekają na premie z sierpnia.

@Michał

@Michał, a czy w dokumentach podpisywanych z pracodawcą, na przykład w umowie, jest zapisane, do kiedy powinna zostać taka premia wypłacona? Jestem ciekawa, czy często premie są wypłacane z opóźnieniem. Może to jakaś jednostkowa sytuacja?

@Hanna

Premia za sierpień powinna być wypłacona we wrześniu. A tymczasem na premie czeka się 3 miesiące, po 3 miesiącach okazuje się, że jeszcze coś z tej premia zabiorą, i tak cicho chwile...

@Michał

Pociągnę jeszcze temat tej premii - jak wysoki jest taki dodatek do pensji i czy jego wartość zawsze jest taka sama, czy też zależy od różnych czynników? Jestem ciekawa też, czy pracodawca w jakiś sposób informuje pracowników o opóźnieniu i o tym, do kiedy może trwać, czy nie. Mógłbyś to rozwinąć?

Yell
@Hanna

Oj tak. Ta Pani lubi ciągnąć temat.

Rekrutacja na stacji benzynowej na stanowisko managera sprzedaży. Po 5 min stanowisko zmieniło się na specjalistę ds. sprzedaży, gdyż ogłoszenie na portalu pracuj.pl było " nadwyrężone". Tak usłyszałem. Kpiny z poważnych ludzi robią, nie polecam.

Hanna

Poszukujemy zarówno osób na kierownicze stanowiska jak i przedstawicieli handlowych. Wszystko zależy od lokalizacji i potrzeb działu sprzedaży.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w KAR-TEL? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Są dwa, max 3 etapy rekrutacji

Bożena

Mimo wszystko - pisanie o innych na forum w tak obraźliwy sposób jest słabe. Nie masz dobrego zdania na temat firmy KAR-TEL, ale tak naprawdę nie napisałeś, dlaczego. Może zatem teraz powiesz, w czym tkwi właściwie problem?

Jacek

Masz zastrzeżeni do jakości wydruku faktur. Takie techniczne problemy z drukarką mogą zdarzyć się w każdej firmie, więc jeśli nie możesz skontaktować się z działem technicznym spróbuj to zrobić osobiście. Jako współpracownik firmy napisz jak oceniasz pracę z nią i czy prócz niedogodności, które opisujesz inne sprawy związane z relacjami z KAR-TEL przebiegały pomyślnie? Czekam na Twój komentarz.

W firmie Kar-Tel pracowałem 2 lata . Jeżeli ktoś czyta te forum i zastanawia się nad podjęciem zatrudnienia to powiem tak : jeżeli nie ma innej opcji to nich próbuje swoich sił . Jeżeli chce zmienić pracę na "lepszą" niech omija tą firmę szerokim łukiem. A teraz kilka obiektywnych powodów : - brak kultury organizacji ( chaos, nie jasny podział obowiązków, rozmycie odpowiedzialności ) , - brak komunikacji (usunięte przez administratora) - niskie wynagrodzenia , premie zabierane z byle powodów (usunięte przez administratora) Powyżej wskazane aspekty powodują , że w firmie pracowało mi się źle. Z pozytywnych kwestii (jeżeli to kogoś zadowala) wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 każdego miesiąca. Raz w roku impreza firmowa na koniec roku + koperta (na zasadzie co łaska).

Helmut

Zastanawiam się jaki jest powód , że od dawna nikt nie korzystał z forum?

Zainteresowana

Witam czy firma aktualnie poszukuje osób na stanowisko przedstawiciela w województwie śląskim? Czy osoba bez doświadczenia ma szansę dostać pracę? Czy kobiety pracują na w/w stanowisku?

Hanna

@Hanna Skierś, od czego zależna jest premia, o której wspominasz? Jestem ciekawa, czy to istotna część wynagrodzenia i czy wyliczana jest indywidualnie, czy też uśredniana z wyników wszystkich pracowników z działu. Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz w KAR-TEL, więc może zechciałabyś podzielić się taką informacją.

Ona

Jakie tam sa st a nowiska I placa? I gdzie skladac podania? Czy w ogole szukaja kogos teraz? Na ul. Sienkiewicza jest praca, czy Jasnej w Gliwicach?

@Ona

Witaj ONA! Cały czas poszukujemy ludzi pełnych energii, pasji oraz inicjatywy w codziennej pracy. Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: rekrutacja@kar-tel.pl. Zespół Kar-Tel

Byly pracownik
@KAR-TEL

Ja miałem energię i dostałem wypowiedzenie jak kilku innych ludzi (ph). Coś nie do końca ze zawsze szukacie. Często również ograniczacie wydatki na czynnik ludzki. Więcej szczerosci, dzięki temu ludzie nie będą tracić czasu na Was.

@Byly pracownik

Drogi Były Pracowniku! Trudno nam odnieść się w sposób konkretny i merytoryczny do Twoich uwag, nie wiemy o jakiej sytuacji piszesz, możemy jednak pokreślić, że jako pracownicy KAR-TE, jesteśmy przekonani, że komunikujemy się w otwarty i zrozumiały dla siebie sposób. Czytelnie określamy również oczekiwania w relacji do każdego stanowiska, myślimy że nasi wieloletni pracownicy mogą to potwierdzić. Rozwój biznesu zawsze wiąże się z potrzebą pozyskiwania nowych pracowników, dlatego też ustawicznie prowadzimy kierunkowe procesy rekrutacyjne. Pozdrawiamy! Zespół Kar-Tel

Zostaw merytoryczną opinię o KAR-TEL - Gliwice

• Jak się pracuje w KAR-TEL?

Zobacz opinie na temat firmy KAR-TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAR-TEL?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAR-TEL?

Kandydaci do pracy w KAR-TEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAR-TEL
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.