Opinie o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Asplex Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asplex Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

ARTUR_33

Witam, Byłem na rozmowie w ,, ASPLEX'' Wrocław na stanowisko ,,młodszy serwisant'' . Warunki to 2500 brutto + 300 brutto premii za wykonanie 100% normy (nie pracowałem ale na podstawie tego forum i innych wnoszę że raczej nie do wykonania ). Forma zatrudnienia umowa agencyjna/śmieciowa - pseudo o prace przez Ranstad bez możliwości przejścia na firmę ( szacunek dla rekruterów że szanują czyjś czas i mówią to wprost). Pierwsza umowa 1 miesiąc potem na 3 miesiące i proces się powtarza co 3 miesiące musisz jeździć podpisywać ten ,,gniot agencyjny'' tak aż do 18 miesięcy bo potem dalej się nie da i przepisy zabraniają dalszego zatrudniania przez agencje wiec duże prawdopodobieństwo że będzie to przysłowiowy kop w tyłek (jeżeli wcześniej ci nie podziękują ) lub nowy gość albo nowa umowa agencyjna przez inna agencje ( tzw spółkę córkę agencji) noi masz szanse na następne 18 miesięcy . Druga sprawa to nadgodziny o których dowiedziałem się na rozmowie że są obligatoryjne oczywiście płatne jak pani rekruter powiedziała no ale skoro agencyjna umowa to pewnie to nie płatne wg. kodeksu pracy tylko płatne jako standardowa godzina - taki myk stosują agencje żeby nie płacić za nadgodziny extra 50%. Wystawiona przeze mnie ocena jest oceną warunków jakie mnie firma Asplex zaproponowała jeśli chodzi o współprace - nie jest to 100% ocena firmy ASPLEX .

Ignac7

Witam Praca na magazynie 14 brutto, przez Randstad, godziny nie jak piszą 9-17 tylko 6-14,14-22,kordynatorka nawet się nie pojawiła tylko wysłała inną osobę. Rozmowa bardzo miła tylko jak się spytać o przejście do Asflex dziwne zacięcie. Pozdrawiam panią która się nie pojawiła.

jfgjfgj

Dużo się zmieniło teraz biorą ludzi przez agencje za 2200 brutto, wycieczka max jedna w roku, premii nie da się uzyskać więcej niż 20% (100%=500zł brutto), opieka medyczna pożal się Boże jest nawet gorzej niż na nfz a z wypłaty kase zabierają!! multisport nie jest za grosze tylko bodajże 90zł. na wyprzedaży potrafią być wyższe ceny niż w media markt!! norma została podwyższona do nierealnego do uzyskania poziomu!!!! poza tym przełożeni znęcają się psychicznie!! przez cały czas poganiają i wymyślają durnoty żeby ukryć to, że sami nic nie robią (są niepotrzebni) i na niczym się nie znają. W większości sprzęt na którym trzeba pracować nadaje się tylko do śmieci!! o wszystko trzeba się prosić i kłócić!! zdarzają się takie absurdy, że przełożony przyjdzie i cie opier za to, że siedzisz po czym zabierze ci krzesło i każe stać!! urlopy tragedia: żeby dostać na wakacje trzeba wypisać w styczniu!! jak weźmiesz nż lub l4 tracisz premie. poza tyn wszyscy traktują cie jak złodzieja!!! po prostu paranoja ludzie zwalniają się przy pierwszej okazji nawet z wyższych stanowisk

a i na okresie probnym - 3 miesiace - premia była gwarantowana, czy sie wyrobilo norme czy nie (wiec chyba poważne podejscie do pracownikow), wychodzilo cos kolo 2300-2400 przez pierwsze 3 miechy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Asplex Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Zarobki w 2015 jak dla mnie nie byly zle - na stanowisku serwisanta - mniej niz 2400 nigdy nie wziąłem. Już tam nie pracuję, ale nie ma co narzekać, bony na swieta 600zl, fajna wycieczka integracyjna co pol roku, dofinansowania do wakacji, opieka medyczna, multisport za grosze, wypzedaze sprzetu czasami organizowane za grosze doslownie. Praca raczej ciężka, do wyrobienia spora norma jesli chce sie zarobic ponad 2200, ale cos za cos.

Czesława Gospodarek

Warunki nieludzkie, gorąco aż mi sie kuciapa spociła.

super technik

Super firma, super praca, super praktyki, super człowiek za tym stojący, super płaca!Super Randstad! Pozdrawiam ciułaczy z magazynu! I miss you so much!

Ashtar Sheran

Jeszcze przed wakacjami jeden z nauczycieli mojej szkoły- EZN na Braniborskiej załatwiał uczniom praktyki w Asplexsie, wszystko miało być kolorowo, stawka 2100 zł za cały sierpień, bardzo miła pani dzwoniła do kolegów i umawiała na spotkanie organizacyjne, jak się okazało w połowie wakacji gdzie już za późno na organizacje praktyk na własną rękę, nie zadzwoniła do wszystkich, pominęła nieletnich i kilku po osiemnastce, czytając te opinie nie żałuję ani trochę że zostałem pominięty, szkoda tylko mojego czasu, ani wakacji ani pieniędzy a praktyki będę musiał odrabiać w sierpniu. NIE POZDRAWIAM CZŁOWIEKA KTÓRY ZA TYM STOI.

stbbb

Pracowalem tam miesiac, testowalem laptopy, telefony, tablety, pakowalem dali 10zl/h netto Chyba sie za bardzo nastawilem ze bede robil cos ambitnego i rozwojowego jak naprawa a tymczasem monotonne testowanie a pokowanie jeszcze gorsze Umowy mi nie przedluzyli bo akurat przychodzili prkatykanci ktorzy beda robic za freeko a po 2 miesiacach znowu szukaja ludzi, juz tam nie wroce bo nie chce... Powrot z tego wypizdowia ok 15-16 to istny hardkor podjezdza 406 ktory juz jest zapchany, wiec czesto nie ma opcji wsiasc wiec trzeba isc z buta na nowy dwor Niektorzy nawet nie probuja wsiadac tylko odrazu ida z laczka.... Moja ocena: nudno, bez rozowju, daleko...

Mariusz

wysłałem CV do Asplexu . Byłem na rozmowie. Skladałem jakieś układy na płytce stykowej chyba jakieś bramki AND , Potem jakiś Pan kazał mi znaleść wadliwy opornik w układzie, a że akurat były "kolorowe" to znalazłem w 5 sekund :) Tego uczyli w Diorze 20 lat temu :) . Potem jakieś testy znajomości symboli układów elektronicznych, kluczy tranzystorowych itp. Wałęsałem się po korytarzu chyba z pół godziny , wpada jakiś facet w fartuchu (brodziaty) , pada pytanie "Pan po rozmowie" odpowiadam "tak". Odwrócił się i poszedł (chyba do góry po schodach). Zbiegiem okoliczności dzwoni mój znajomy " gdzie jestes" pada pytanie. Mówię że w asplex. Na to on odpowiada "to wsiadaj w ten 406 szybciej jak wysiadłeś i zmykaj stamtąd" . Nie pytałem dlaczego .... coś chyba jest nie teges w tej firmie

blackdick

To jakie jest to nowe KPI dla diagnostow? Jest juz na hali jakis livestream z lasu @kciuk

czeski agent

elpapas, elpapas, tak na mnie wołają, ludzie z asplexu tak mnie nazywają, mówią też na mnie że jestem "broda", bo bardzo dobrze robię loda, czy jest pogoda, czy niepogoda, yo, yo

Zeman
@czeski agent

Dobry flow.

Kciuk
@czeski agent

W Asplex nowe KPI, jak zostaną wyrobione to mi kciuk odrośnie ;)

Eeeykhym...

Trele morele i kurde bele xD

pirat

Tez wysylalem CV rok temu, nawet kilka razy i nic Moze pora pojechac osobicie... Zreszta dalej sie zastanawiam gdzie bedzie lepiej MSI Asplex czy moze Anovo choc daleko do pracy a opinie tez rozne...

Brysiu

Nie warto. Kierownictwo serwisu to straszne (usunięte przez administratora) Dla swoich wybrańców wybierają łatwe produkty, a reszta ma robić odpad. Wychodzi na to, że wybrańcy za lżejszą prace dostają 2x wyższą pensje. Nie polecam tej firmy. Powie wam to każdy.

bbc

Podpinam sie do pytania osoby wyzej :) ponadto nazywa sie to asplex a serwiuje acera, wiec tez sie naszukalem bo slyszalem tylko o acer Wysylalem cv rok temu o tej porze i nawet sie nie odezwali, chyba znowu wysle...

Nie polecam, na serwisie kierownictwo to ewidentny przykład niekompetencji żenada

Mario32

Ile może w Asplexie diagnosta elektroniki zarobić?

hehe

o nowy kierownik :)

Kogucik

I jak firma będzie nadal zmierzać w tym kierunku właśnie to będzie trzeba zrobić. Jeśli nie zobaczą że tracą doświadczonych pracowników to nic się nie zmieni. To nie praca na kasie w Tesco, w tej branży roboty nie braknie (dla dobrego pracownik).

Zostaw merytoryczną opinię o Asplex Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Asplex Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asplex Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Asplex Sp z o.o.