Opinie o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Asplex Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asplex Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asplex Sp z o.o. w Toruń Graniczna 8 D,E lok. BUD. 4,5

zainteresowany

chciałbym zapytać jak jest z pracą na magazynie. jako operator wózka widłowego? bo na razie czytam o serwisantach a o magazynierze ani słowa!! chciałbym uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń w ewentualnej pracy.

zły ziomek

ten tekst powyżej to cała prawda! W firmie słychać dokładnie to samo. A dlaczego na tym serwisie jest tak mało negatywnych opinii? Bo bardzo szybko znikają. Od takie pr`owe działanie zarządu asplex. Podsumowując: -atmosfera godna pożałowania, (usunięte przez administratora)br /> -brak jakichkolwiek możliwości rozwoju(w sumie to logiczne bo jak ktoś taki jak(usunięte przez administratora) -praca w stresie Tak więc zdecydowanie nie polecam. No chyba że ktoś po powrocie z pracy lubi sobie codziennie przeglądać portale z pracą w poszukiwaniu ratunku...

Leserów, pyskaczy i gaduł w żadnej firmie nie będą trzymać... jak (usunięte przez administratora) musi się użerać z tyloma ludźmi, pilnować żeby każdy pracował a nie stał se gdzieś w regale i gadał bite 2 godziny to są potem spięcia. Ale co prawda targety są trochę powalone, ale to też wina po części pracowników bo jak ktoś co miesiąc podwójną premię zgarnia i robi takie targety gdzie spokojnie 4 osoby by miały podstawową premię z tego, to(usunięte przez administratora)podnosi normę, zależy też od dnia bo różnie bywa, denerwujące jest np to ze za minute spóźnienia pod koniec miesiąca mogą ci cofnąć podwójną premię. Praca ogólnie nie jest zła a jak na polskie warunki to nie jest źle, i pensja też przyzwoita bo mało jest magazynów gdzie masz (usunięte przez administratora). Uwaga nowi! są kapusie... więc trza się pilnować i nie gadać za dużo o robocie w robocie...

mag

master - 2011-09-23 15:54:22 Odszedłem z(usunięte przez administratora) już jakiś czas temu:) to była bardzo dobra decyzja. Ostatnio słyszałem, że zwolnili kolesia tylko dlatego że nie chciał przyjść w sobotę. Oczywiście jako powód podali zupełnie coś innego. Wiele osób też odeszło dobrowalnie i niedługo sami amatorzy tam zostaną. Widziałem, że już szukają następnych(usunięte przez administratora) mam nadzieje że wiele osób trafi tutaj i poczyta sobie opinie o tej firmie i jednak nie zatrudni się tam. praca na magazynie jest ok. może nie ma kokosów ale robota lekka i bezstresowa. a do tego atmosfera całkiem dobra, nikt nikogo nie gnoi i zawsze można się dogadać. polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Asplex Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
master

Odszedłem z tamtego (usunięte przez administratora)uż jakiś czas temu:) to była bardzo dobra decyzja. Ostatnio słyszałem, że zwolnili kolesia tylko dlatego że nie chciał przyjść w sobotę. Oczywiście jako powód podali zupełnie coś innego. Wiele osób też odeszło dobrowalnie i niedługo sami amatorzy tam zostaną. Widziałem, że już szukają następnych(usunięte przez administratora)mam nadzieje że wiele osób trafi tutaj i poczyta sobie opinie o tej firmie i jednak nie zatrudni się tam.

jezeli zarobki sa mniejsze to sie nie oplaca!

Atmosfera też się robi nieciekawa, a i zarobki coraz mniejsze bo premie obcinają.

Jest jescze taka firma we Wrocławiu ,atmosfera panuje tu dobra tylko zarobki troche mniejsze.

jest w tym mieście jeszcze jakiś serwis w którym opłaca się pracować?

niezadowolony

Witam! Ja również miałem tę nieprzyjemność pracować 5 miesięcy w Asplexie. Będąc po studiach czułem się tam codziennie prawie jak na budowie. Poziom kultury osobistej pewnego(usunięte przez administratora) Praca miła zwłaszcza jeśli się podpadło takiemu. A podpaść było nietrudno. Chodził co godzinę i pytał co tak mało płyt naprawionych. Wystarczyła próba wyjaśnień, że model (usunięte przez administratora), że części brak albo po prostu, że dzień słabszy i nie idzie. Niektórym za takie coś kazał brać \\\"najbardziej (usunięte przez administratora) jak to określił - modele, np. przez cały tydzień. A potem oczywiście przychodził i narzekał, ze mało naprawionych! O premii mogło się wtedy pomarzyć, bo wiadomo - błędne koło. Do tego za \\\"dyskusję\\\" można było zostać ukaranym tygodniowym nakazem sprzątania stanowiska do lutowania:) Najprzyjemniej było, gdy przychodził zadawał jakieś pretensjonalne pytanie i w trakcie odp. odwracał się demonstracyjnie i odchodził. Do tego publiczne(usunięte przez administratora), np. za niepoprawnie nadany tytuł w mailu:) Znana była wzajemna sympatia (usunięte przez administratora)wystawało z kubłów po poprzedniej zmianie, to robili zdjęcia i wysyłali na siebie skargi:D No, ale tak to jest, jak do zarządzania pracownikami biorą ludzi mentalnie przygotowanych do skakania po drzewach. Odradzam (usunięte przez administratora)

Witam zainteresowanych. Te naprawy laptopów to jedna wielka ściema ,pracowałem tam pół roku od początku powstania serwisu i mogę coś na temat pracy na ty stanowisku powiedzieć.Zasada jest taka że do wykonania precyzyjnej naprawy płyty i wymianie podzespołów potrzebny jest czas ,narzędzia i doświadczenie pracownika.Początkowo nie było odpowiedniego sprzętu następnie czasu kiedy ustanowili(usunięte przez administratora) które nie maja pojęcia o lutowaniu,przykładem jest gościu którego wzięli z magazynu i uczą go trzymania lutownicy (żenada hi hi).Zamiast napraw przebijane są płyty w systemie żeby było widać jakie ilości naprawia sie w Asplex ,ale to tylko liczby dzieki którym rośnie premia(usunięte przez administratora).Jeden z nich ten z wiejskimi bakami to zwykły kartoniarz nie majacy pojęcia o elektronice,(usunięte przez administratora) POZDRO

Prawdziwek

To jest żałosne. Mam nadzieje, że większość czytających te opinie osób zdaje sobie sprawę, że opinie pozytywne przeważnie piszą (usunięte przez administratora) zatrudnionych w Asplex. Pracowałem w tej firmie pół roku jako serwisant i dziękuje Bogu, że się zwolniłem. Cóż z tego, że(usunięte przez administratora) Brutto podstawy skoro jesteś traktowany jak ostatnia \"..\", (usunięte przez administratora)Polecam tą prace wszystkim, którzy całe życie byli pomiatani i tylko będąc dosłownie nikim czują się szczęśliwi. To jest straszna fabryka, w której choćbyś nie wiem jak się starał - i tak będziesz miał mało(usunięte przez administratora)k, który fałszuje wyniki i puszcza płyty nienaprawione by zrobić dobry wynik - czy to jest normalne ? czy tak powinien wyglądać serwis Acer ?

Technik ma (usunięte przez administratora) to nie dziękuje!!! Nie da się przymknąć oka na to co się tam dzieje!!! Odradzam

z Defectivie

po Twojej wypowiedz wnioskuje ze nie jestes z Defectivie,wiec jesli nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadaj.Po pierwsze nikt nam normy nie podnosi,po drugie jak wszedzie sa osoby ktore robia wiecej niz wymagana norma.

anonimm

a ile tam można chociaż wyciągnąć miesięcznie z premią jako serwisant? może jak kasa niezla to da się przymknąć oko na inne rzeczy

Przebisnieg

Tak to prawda, zgadzam się z poprzednikami, lecz muszę dodać jeszcze inne fakty na niekorzyść tej firmy, co powinno być przestrogą dla ludzi obecnie szukających pracy, otóż firma gra bardzo nie fair po całości, po 3 miesiącach nie da się jeszcze tego zaobserwować, ale po 12 już tak, Liderzy jak wiecie to Polacy którzy sprzątali miotłami magazyny Angielskiego odpowiednika, inni byli na zmywaku, to ludzie nie znający się w ogolę na rządzeniu skupiskami ludzi, Targety i tabelki w Excelu to następna sprawa, dla nich liczy się tylko cyfra, niejednokrotnie było tak, że ktoś miał super wyniki a w ostatni dzień zrobił o 5 za mało to i tak uwalili mu Bonusa:) Co do wywalania to też jest to chyba tylko w tej firmie możliwe takie przeboje, wywalają za wszystko, za to ze się nie spodobałeś(usunięte przez administratora) za to ze za mało robisz, a nawet był przypadek wrobienia pracownika w coś czego nie zrobił, wiec panuje tam wolna amerykanka, sorry ale(usunięte przez administratora) plus marna premia to nie ma się tam co ścierać, jeszcze głupie Christmas Party, wiecie w ogolę ile kasy na to idzie??? to lepiej nie pytajcie jak robią ludzi w konia (usunięte przez administratora)

Niesstety ale muszę potwierdzić opinie poprzednika. Firma (usunięte przez administratora) Na początku było jeszcze ok ale im dłużej firma istnieje tym gorzej w niej jest. Ludzie nie wytrzymują w niej nerwowo(usunięte przez administratora)nie mają pojęcia o zarządzaniu ani o elektronice nie mówię już o szacunku do pracowników. Coraz więcej osób się z niej zwalnia bo kasa nie jest jakaś super a atmosfera kiepska. Jak macie możliwość nie zatrudniajcie się w tej firmie bo będziecie żałować i to nie jest tylko moja opinia ale większość ludzi tak sądzi.

serwisant - 2011-01-08 11:02:41 Witam Zatrudniłem się Asplex w lipcu jako serwisant , miało byc OK , ale nie było. Nie dość, że premie nie do osiągnięcia to jeszcze atmosfera nieprzyjemna . Kto trafil na starą zmianę nie miał jeszcze tak źle ale ten kto dostał się na nowo utworzoną musiał się pogodzić z tym , że będzie musiał męczyć sie z nowym (usunięte przez administratora)Nie dość że pieniądze małe to na dodatek atmosfera (usunięte przez administratora) I to nie jest opinia tylko jednej osoby , ale całej zmiany. Oj, przepraszam kiero ma kilku pupilków z którymi pracował w poprzednich firmach, więc oni na pewno nie narzekają. A tak, to jak sie na kogoś uweżmie to koniec. Wyrabia sobie szacunek przez(usunięte przez administratora)pracowników Ok jeśli to by była wina serwisanta , ale on tylko szuka jakiegos argumentu żeby ciebie(usunięte przez administratora)Współczuje tym ktorzy nie mają żadnego wyjścia i muszą siedzieć w takiej firmie. I tym co przenieśli się z innych firm bo myśleli że tu będzie lepiej. A jak to wygląda z kasą? ile na rękę?

serwisant

Witam Zatrudniłem się Asplex w lipcu jako serwisant , miało byc OK , ale nie było. Nie dość, że premie nie do osiągnięcia to jeszcze atmosfera nieprzyjemna . Kto trafil na starą zmianę nie miał jeszcze tak źle ale ten kto dostał się na nowo utworzoną musiał się pogodzić z tym , że będzie musiał męczyć sie z nowym (usunięte przez administratora). I to nie jest opinia tylko jednej osoby , ale całej zmiany. Oj, przepraszam kiero ma kilku pupilków z którymi pracował w poprzednich firmach, więc oni na pewno nie narzekają. A tak, to jak sie na kogoś uweżmie to koniec. Wyrabia sobie szacunek (usunięte przez administratora) pracowników Ok jeśli to by była wina serwisanta , ale on tylko szuka jakiegos argumentu żeby ciebie zgnoić. Współczuje tym ktorzy nie mają żadnego wyjścia i muszą siedzieć w takiej firmie. I tym co przenieśli się z innych firm bo myśleli że tu będzie lepiej.

oli

Słyszałam że dobrze płaci..ale gdzie najlepiej sie załapać aby nie za bardzo męczyli ??

Zostaw merytoryczną opinię o Asplex Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Asplex Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asplex Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Asplex Sp z o.o.