Opinie o Origami System w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Origami System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Origami System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Origami System w Toruń

Rufi Nowy wpis

Wątek dotyczy firmy ale w Krakowie, Sąd Rejonowy podał do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 25 lutego 2013 r., ogłoszono upadłość dłużnika "ORIGAMI SYSTEM"

miniek Nowy wpis

no tak, ale na to nie ma za za bardzo wpływu niktó oprócz studenta..

marko polo Nowy wpis

macie chyba troche nieaktualne info, bo ja znalazłem takie oświadczenie w necie "O problemach Origami System branża turystyczna alarmowała już od kilku miesięcy. Tymczasem potwierdził się czarny scenariusz dotyczący przyszłości spółki. Wkrótce po tym jak złożono wniosek o upadłość, firma zakończyła swoją działalność."

Gość Nowy wpis

Nic nie trwa wiecznie...i kiedyś przychodzi koniec...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Origami System? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
gość

Masakra. Nie polecam. Ludzie pracują chwile i uciekają. Pensje nie na czas.

przedstawiciel

No jasne - samemu się dokłąda do paliwa, a jak przyjdzie co do czego to nawet pensji nie ma.

kleks

Obyś był tak dobrze traktowany jak ta firma traktuje pracowników. To wtedy pogadamy :P

herubin

ganero44 - 2010-09-10 15:01:59 bardzo dobra firma,polski kapitał dobrze traktuje pracowników.polecampo poscie widac ze raczej nie pracownik a ktos wyzszy to pisał

Nie polecam tej Firmy. Na początku wszystko się pięknie układa, zamydla się ludziom oczy, ukrywa ważne szczegóły, z czasem i tak wszystko wychodzi na światło dzienne. Nie polecam.

gość

nie polecam Nikomu tej pracy, nie wypłacają pensji, atmosfera do banii, chyba że ktoś lubi pracować charytatywnie, bo prezesi słyną już z chęci pomocy i szlachetności.

Firma nie godna polecenia. Nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia w terminie, manipuluje ludźmi.

ganero44

bardzo dobra firma,polski kapitał dobrze traktuje pracowników.polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Origami System - Toruń

Origami System