Opinie o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AWP POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AWP POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Już mi się odechciało

Po przeczytaniu tylu komentarzy załamka.Tyle jadu i krytyki że mi się odechciało.Jeśli to wszystko prawda to MA to jakaś masakra albo gorzej.Fajnie by było znać prawda o firmie ale to nierealne jak widać.Pozytywnych komentarzy prawie wcale.To chyba nie jest przypadek ? Atmosferę tworzą ludzie a z tego co można wywnioskować po komentarzach jaką "Wy"tworzycie atmosferę...Brak mi słów.Zamiast się wspierać to lepiej błotem się obrzucać albo jeszcze lepiej udawać że nie ma problemu...Gratulacje.I nie odnoszę się tylko do pracowników szeregowych .Nie znam tej firmy i wolę już nie poznać.

Firma Mondial jest nieopłacalna. Pomimo stałych godzin pracy wypłaty są przeróżne. Jest mało pracy.Niektórzy robią po 10 godz dziennie 5 razy w tygodniu, część osób nie ma nawet 30 godz pracy w tygodniu.Po co każą przyjeżdzać ludziom do pracy jeżeli jej sprawy?Pani, która sprawdza czystość czepia się o mało istotne sprawy.

Nel
@Gość

A nie pomyliles adresu przedszkolem, ze Ci sprawdzaja buty i czystosc paznokci?

@Nel

Nie nie pomyliłem,ale to co Ty piszesz to chyba sie musiałas sprzedac,bo nikt normalny by nie napisał pozytywnego komentarza,pewnie jestes z.czerwonej ulicy czyż nie? #Nel

Tylko pytam
@Gość

Piszesz o pracy na umowę zlecenie?Napisz proszę coś więcej.

Natalia

@do 06 każdego miesiąca..., może warto po prostu porozmawiać na ten temat z pracodawcą? Czy firma ma jakieś przejściowe problemy? Co możecie powiedzieć o pracy w Mondial Assistance w Warszawie? Na stronie internetowej firmy (a dokładnie tutaj https://makariera.pl/oferty-pracy ) widziałam kilka aktualnych ofert pracy w tym miejscu. Aplikowaliście już na którąś z nich?

Natalia

@Jaaaa, a w jakim celu prosisz o grafik? Takich rzeczy chyba nie powinno się udostępniać na forum publicznym. Czy jesteś zainteresowany pracą w Mondial Assistance Sp. z o.o.? @Nicknack, może premia pojawi się z kolejną wypłatą? Rozumiem, że możesz być niezadowolony, ale wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Pozostałych uczestników dyskusji również o to proszę :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jaaaa

Czy ktoś pracujący w Mondial Assistance mógłby zamieścić przykładowy grafik pracy?Wielkie dzięki.

Nickk
@Jaaaa

konkurencja ostatnio dzwoni po ludziach, grafiki chce oglądać, o biuro w Toruniu pyta- co się wyprawia

opal
@Jaaaa

i co jeszcze? chyb się z (usunięte przez administratora) na głowę zamieniłeś/łaś

Nicknack

Kolejny raz miała być dobra zmiana. Miała być premia roczna razem z wypłata marcowa. Ale jak zwykle coś nie poszło i premii nie ma. Firma k*urwa roku

Kolega
@Nicknack

A od kiedy dostajesz premie z wypłatami? Zawsze jest przelew za pensje i przelew za premie

Stomatolog
@Kolega

I gdzie jest przelew za premie roczną kolego?

@Stomatolog

zapytaj kadr a nie Goworka czy to właściwy termin :-)

t
@Nicknack

wiesz tak w zasadzie przytuliłeś wypłatę za luty parę dni temu więc do wypłaty marcowej jeszcze trochę czasu:)

mis_kolargol
@Nicknack

czytaj pocztę firmową to będziesz wiedział kiedy będzie premia jełopie...który to taki ynteligent?

Gość 5

Mondial jest firmą,która okrada ludzi,nie wierzvlcie w to co Wam powiedzą przez telefon,ze zarobicie 1000-1200 euro msc.To jest wielkie kłamstwo wypłatysą rózne nawet jak ktos ma tyle samo godzin.Kradną 96 euro za domek gdziew innych firmach placi sie po 60-70-80 uuro na tydzien. Unikajcie yej firmy jak nie chcecie zostac na lodzie,bo ludzi nowych przywoza a dla starych nie ma pracy.Za dniówke nie ma nawet 50 euroJest tez taka pani,która co tydzien sprawdza czystosc w mieszkanie,jezeli nie jest posprzatane to wlepia kare a nie maja prawa tak robic grzebia po szafkach jak nikogo nie ma.Jezeli ktos dostalby kare prosze zglosic sie do gemende Mam nadzieje,ze to bedzie przestroga dla innych.Nic w tej firmie nie zarobicie rylko stracicie Pozdrawiam

Tom
@Gość 5

2 lata pracuje w Mondial Assistance w Warszawie i nigdy wpyłaty w ojro na oczy nie widziałem tylko w starych dobrych PLNach a Gość narzeka na ojrosy:)

Jasiek

Czy podpowiecie coś o tych pracach wakacyjnych dla studentów ?

Podobno otwieraja albo już otworzyli biuro w Toruniu. Szukają m.in. pracowników na stanowisko Młodszy specjalista ds. assistance motoryzacyjnego. Czy ktoś coś wie na ten temat, jakie warunki pracy? Biuro przy ulicy Dąbrowskiego, ktoś zna dokładny adres?

nicknick

nienawidzę ludzi w tej pracy. konfidenci

Zatroskany
@nicknick

Nicknick opowiedz Nam o tym co Cię spotkało. Dołożymy starań aby pomóc Ci znaleźć rozwiązanie w tej nurtującej Cię kwestii

@nicknick

Ale konfidenci są niemieccy?

Kaczyński
@anonymous

To pewnie wina Tuska.

Jak wam tak źle to podobno WTW Services się powiększa i szukają konsultantów assistance.

Moto

Można połączyć studia i pracę, umowę masz albo zlecenie albo o pracę. Sam o tym decydujesz. Jest sporo osób które studiują dziennie i zaocznie (sam należę do tych drugich) i można spokojnie to pogodzić. W przypadku zlecenia sam decydujesz kiedy możesz przyjść, miesiąc wcześniej dajesz info do przełożonego kiedy możesz i oni ci to dostosowują. Minimum jest do przepracowania 40h/mc ale nie jestem pewien czy na pewno (ja pracuje na umowie o pracę więc się tym nie interesowałem aż tak). Górnego limitu chyba nie ma. Pracuję tu ponad rok, bywa różnie jeśli chodzi o nadmiar pracy ale na atmosferę nie narzekam. Wszystko bez spiny, na luzie a jak ktoś ma problemy to najczęściej on sam jest tego winny. Jak jesteś w porządku to i dla ciebie przełożeni są okej. A kwestia pieniędzy, to sprawa indywidualna, dla jednych to dużo dla innych mało. W Polsce nikomu nie dogodzisz. Masz czarno na białym stawkę za godzinę pracy, nh są płatne dodatkowo i tu zależy od dnia bo niedziele i święta są dodatkowo premiowane. Benefity są, ja korzystam i nie narzekam. Nic przed tobą nie kryją, więc po podpisaniu umowy nie jesteś rozczarowany. Jeśli kasa ci odpowiada to zapraszamy. P.S: Dla wszystkich lamentujących jak tu źle i nie dobrze. Sam/sama przyszłaś do pracy, nikt cię tu na siłę nie ciągnął. Nikt nie przystawiał pistoletu do głowy krzycząc "Podpisz umowę". Jesteście dorośli więc chyba potraficie przeliczyć stawkę godzinową i wiecie czy kasa odpowiada czy nie. Sam uważam, że fajnie by było zarabiać jeszcze więcej ale przychodząc tu zrobiłem to w pełni świadomie, godząc się na warunki, które są zapisane w umowie.

graba

Pracuje lekko ponad rok ale dziwią mnie niektóre opinie Praca jak praca i nie ma co za bardzo narzekać Jedyne minusy to niskie premie, głąby w pracy które myślą ze to wyścig szczurów i starają się ściemniać i do tego jest kilku liderów którzy nie są w stanie taczki dobrze poprowadzić a co dopiero zespołu i każdy z (usunięte przez administratora) i moto wie o kogo chodzi. Ale takie rzeczy zdarzają się wszędzie wiec ogólnie oceniam pracodawcę pozytywnie.

Natalia

@Frodo oczywiście - jest to jedno z rozwiązań, lecz nadal jest to oficjalna informacja. To bardzo ważne dla osób, które szukają pracy, aby docierały do takich osób informacje od pracowników firmy - te sprawdzone w praktyce. Może więc ktoś odnieść się do mojego pytania o proces rekrutacyjny?

Barszczu
@Natalia

Wygląda to tak, idziesz na 1 spotkanie rekrutacyjne (jest to jedno i ew. Ostatnie) na rozmowie wypytują Cię o to o co zazwyczaj wypytuje się na rozmowach rekrutacyjnych. Jeżeli aplikujesz na stanowisko z językiem obcym, będziesz musiała małą chwilę porozmawiać z rekruterką/rekruterem w tym, że języku obcym. Jak wszystko będzie ok lub nie ok to i tak dostaniesz informację zwrotną telefoniczną czy chcą Cię przyjąć czy nie. Następnie przychodzisz na 1 dzień szkoleń na których podpisujesz umowę na 3 miesięczny okres próbny, oczywiście umowa o pracę (chyba, że w ogłoszeniu było co innego). Przez te 3 msc. Pracujesz pod okiem osób które szkolą. Po tych 3 msc. Masz do zrobienia egzamin(przynajmniej tak na moto było) 4-5 pytań otwartych z obsługi z możliwością posiłkowania się bazą wiedzy. (przynajmniej tak było jak ja pracowałem ok 1,5 roku temu.) I co i na podstawie tego egzaminu i ogólnej oceny Twojego lidera jest decyzja o przedłużeniu. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam zespół moto :)

Natalia

@Paramedic, bardzo dziękuję za odpowiedź. Gwarancja dość bogatego pakietu socjalnego jest sporą motywacją dla osób poszukujących pracy, A teraz w Mondial Assistance jest parę ofert pracy do rozważenia. Skoro znane są już warunki pracy, to pozostaje pytanie o proces rekrutacyjny?

Frodo
@Natalia

Zadzwoń, napisz maila, wyślij cv i dowiesz się. Miła Pani z HR Cię poinformuje.

Pani na linii z tej firmy mialam wrazenie, ze pracuje za kare. Przykre to bardzo. A pracuje za moje pieniadze, wiec prosze troche bardziej uprzejmie

Heit

Widocznie miała powód. Nie (usunięte przez administratora) się z "za moje pieniądze"

Ktokto

Ja pracuję na Moto ubezpieczenia. Nie wiem jak było wcześniej bo pracuje 2 miesiące. Dla mnie jest ok. Może nie jest to pracą marzeń bo niestety kontakt z klientem to ciężki kawałek chleba ale poza tym to ciężko na coś narzekać. Uczciwe zasady , różne dodatki do pensji, pośmiać się można bo ludzie fajni i wyluzowani nawet przełożeni. Nie na całe życie robota ale chodzę tam bez bólu.

Natalia

@Paramedic a na jakim stanowisku w firmie pracujesz? Możesz napisać coś więcej - czy firma oferuje swoim pracownikom jeszcze inne benefity pozapłacowe, a może funkcjonuje pakiet socjalny?

Paramedic
@Natalia

Pracuje jako młodszy specjalista ds. assistance (medycyna zagraniczna). Jest spory pakiet pakiet opłacany przez firmę: Luxmed, ubezpieczenie NNW/życie, karta kanapkowa, wczasy pod gruszą, benefity z portalu. Zasady jasne, wszystko w regulaminach. I podtrzymuję oczywiście co napisałam i co mogę porównać do innych pracodawców z przeszłości.

ferr

Dołączam - Jest OK. Praca ciekawa i odpowiedzialna, chociaż z biegiem czasu staje się nieco rutynowa. Klienci za to nie są rutynowi ;-) Zdarzają się natomiast braki planningowe, a innym razem nadmierna obsada.

Paramedic

Nie rozumiem wiekszosci tych postow: bluzgi, niekonkretne pretensje, pomówienia, przerosniete plotki i agresja.... Wkurza mnie to. Pracuje w MA od kilku miesiecy. Zespol fajny, atmosfera tez, zasady jasne. Kasa przejrzysta - choć moglabyb byc wieksza. Moje 3300 po okresie probnym i karta jednak ujdzie. Premia jest i wiem co mam robic zeby byla. Sporo sie nauczylam, troche inaczej patrze na rynek i na zycie. Pewnie nie bede tu zawsze ale jeszcze rok- poltora otworzy mi zaplanowane drzwi. Moze zdarzaja sie momenty spinki i fali ruchu, ale to norma w kazdej firmie. A tu placa za nadgodzine... Zastanawiam sie czy trzeba tu tylko takie kwasy i hejty trzeba czytac. W koncu jest ze 300 innych osob ktore z jakiegos powodu w tej firmie siedza ...

Gustlik
@Paramedic

No jakiś głos rozsądku. Zatrudniają nam kolegów i koleżanki na pierwszą pracę, co jeszcze nie wiedzą jak wygląda korpo, premia uznaniowa i wyścig szczurów i płaczą, że targety nierealne chociaż wiecznie siedzą na pracach dodatkowych i fejsa czytają.

Zostaw merytoryczną opinię o AWP POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWP POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWP POLSKA Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.

AWP POLSKA Sp. z o.o.