Opinie o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AWP POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AWP POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWP POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

UlubionaERV

Toć to nie o niego chodzi, Gżegżółka to inna osoba :D

Natalia

@Zazula czyli spożywanie alkoholu w miejscu pracy było powodem zwolnienia? To praktycznie w każdym miejscu pracy sytuacja bardzo niepożądana. Wielu pracodawców w takiej sytuacji zachowuje się podobnie.

Natalia

@Gżegżółka podpisałaś w takim razie te dokumenty? Miałaś prawo odmówić podpisania tego papieru. Jaki finał miała cała ta sytuacja? Czy ktoś z pracowników Mondial Assistance Sp. z o.o. znalazł się w podobnej sytuacji?

Zazula
@Natalia

Za picie to chyba nie miał wyjścia i podpisał...

Natalia

@mogę nie być anonimowy ale jakie "kwity" masz dokładniej na myśli? Czy opisujesz sytuacje, która przytrafiła się tobie osobiście?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mogę nie być anonimowy:-)

Cześć, pracowałem w Mondial kilka lat temu, najpierw na moto, później w innym dziale. Jak na pierwszą pracę nie było tragedii, pensja ze 2 kola dla studenta to nie jest za wiele ale lepsze to niż nic. Podnieśli nam później ten współczynnik otwartych dziennie spraw z 15 na 19 o ile dobrze pamiętam i dla większości skończyły się premie:-) Po 2 latach pracy nie można było liczyć na sensowne podwyżki za uczciwą pracę i czas stażu. Szkoda, bo tak się dobrego zespołu nie buduje. W całej firmie jedna rzecz mi się nie podobała, zwalnianie nie pasujących pracowników na zasadzie masz tu dwa kwity do wyboru, podpisuj albo jeden albo drugi, nie możesz się zastanowić masz podjąć decyzję od razu. To nie jest zgodne z kodeksem pracy drodzy wladczy w Mondialu i nigdy nie będzie, jeśli ktoś uważa że oczerniam firmę proszę bardzo możemy się spotkać w sądzie pracy:-) Niektórzy kierownicy są bardzo niekompetentni jeśli chodzi o zarządzanie zespołem. Trochę ludzi po znajomości za dobre pieniędze. Słyszałem, że sv którzy są po stronie ludzi też już tam nie pracują po wielu latach dobrej roboty, pozdrawiam Piotrus:-) na dobre Ci wyjdzie. Z mojej ekipy sprzed kilku lat zostało z 5 osób może 8 i nie wszyscy na moto. Ludzi z mojego późniejszego działu zwalnianio w taki sposób że pozostało się tylko śmiać, ale to wina chorego podejścia hr i dyrektorów. Gdyby mi ktoś dziś zaproponował powrot za 3x takie pieniądze jak teraz zarabiam to na pewno bym nie wrócił.

bleble

No no widzę, że parę postów zostało pokasowanych (tak lekko licząc to ze 20 będzie) - ciekawe czemu, aż tak bolały złe opinie?

grrrr

platforma medyczna zagraniczna - jak oceniacie? atmosfera w grupie jest ok?

mewa
@grrrr

OK - atmosfera OK, szefostwo pozytywne. Zdarzają się nadgodziny ale płatne, jak ekipa się pochoruje. Praca ciekawa. Można się nauczyć i robić ciekawe rzeczy

Niedorzeczny serial

Ojej, nie ma Srolla od 3 dni. Albo sie zwolnił albo zaczął wreszczie pracować miast pisać na nockach... Albo teź Mondial rzadziej zleca noce albo jeszcze urlop na ferie jednak jest moźliwy... Zostaje smęcenie Bugattiego, ktorego nie stać na Bugatti....

Resentyment

'Bugatti – francuska marka ekskluzywnych samochodów,..'. Źródło, Wikipedia. Za niskie zarobki! No i wszystko w temacie.

Resentyment

Cześć, Przez tą pracę nie jestem już wolnym człowiekiem. W domu wszyscy wiedzą że, że mnie w firmie wydoili ;( Pozdrawiam wszystkich resentymentalnie, nie dajmy się! Jutro czeka nas lepsze jutro :)

Sroll

Proponuję zajrzeć do Słownika Języka Polskiego,może tam definicja wyrażenia "za darmo" będzie dla Was bardziej klarowna, bo jak dla mnie i 99% społeczeństwa za darmo = 0 zł Jeśli byśmy słuchali tylko głosów w mondialu to na pewno pakiet socjalny wydaje się być najlepszy nie tylko w kraju ale i na świecie! Problem pojawia się jak posłuchamy osób które pracują w innych firmach, a wtedy nawet te "darmowe" pakiety są tańsze niż w mondialu. Co do atmosfery na platformie to wystarczy poczytać trochę to forum. Czy uważacie że jeśli byłoby tak cudownie w ma to ludzie by coś tutaj pisali? Oczywiście że nie! Komentarze pojawią się tylko jak jest źle! Może przypomnijmy sobie fale poleceń służbowych? Masz ktoś komuś znowu odmówi urlopu na żądanie? A może jedynym argumenten będzie znowu powiedzenie nie bo nie? A urlopy na 2020 już zaplanowane? Bo o normalnym urlopie w 2017 to już dawno można zapomnieć! Mylę się? Jeżeli chodzi o obłude to są nią tylko wpisy wybielające ma.

Sroll

Dobry Wieczór Państwu. Sytuacja trochę jak w okopie, każdy się boi wychylić czy przypadkiem zaraz nie oberwie. A co do wpisów powyżej to powiem tak, jak dla mnie wpisy @Strajk @Nowy mówiąc krótko zgasiły światło. Przy tych dwóch wpisach to moje wcześniejsze wpisy to poezja, miód na uszy. Zdziwienie po tych dwóch wpisach było nie mniejsze jak po zamachach z 11 września..., ale MA stanął w obronie pracowników! Nie ma to tamto! Tylko że tak stanęli że nawet jeśli ktoś nie wiedział o dyskusji jaka tutaj się toczy to po interwencji włodarzy MA na pewno już cała firma wie. Muszę zareagować na jeden z powyższych wpisów odnośnie opieki medycznej! Zapamiętaj jedno! Ta opieka nie jest darmowa! Za tą opiekę każdy płaci sam! Ludzie skoro ktoś za coś płaci to jak to może być darmowe?! A co do wpisu niby kogoś z medycznej... to albo ta osoba pracuje w MA mówiąc kolokwialnie jeden dzień z dzisiejszym, albo właśnie została wzbudzona z hibernacji po 2 latach, bo chyba każdy wie co się działo na V pięterze całkiem niedawno, rotacja osiągnęła takie tempo że aż ciężko to opisać, ale kto pracował w tamtym okresie ten wie jak było. Ogólnie jakim pracodawcą jest MA każdy wie, opini pochlebnych jest bardzo mało..., przypadek??? Nie sądzę. A Tym czasem ferie, w Warszawie jakby luźnej, ale słuchawy na platformie czerwone, ale musimy to przetrwać! Ps. ciekawe czy z okazji jutrzejszego dnia zostanie wpuszczona nowa atmosfera walentynkowa... A teraz dobrej nocy. Wasz/a Sroll

Xantypa
@Sroll

@Srollu Tak to już jest w kraju, że jak coś dostajesz to płacisz od tego podatek. Jak wygrasz w totka to tez płacisz podatek. Co więcej, jak zamówisz pakiet rodzinny to jeszcze więcej podatku zapłacisz, bo on droższy. Zajrzyj na pasek do wypłaty i nie przynudzaj więcej, albo weź melisę na sen ;-)

Rusalaa
@Sroll

@Sroll Pracuję w tej firmie już jakiś czas, najpierw na platformie, teraz w innym dziale. Rozumiem że praca na platformie jest ciężka, często stresująca a z wynagrodzenia mało kto jest zadowolony (ale to akurat działa w każdym dziale - zawsze człowiek chce więcej niż obecnie dostaje) ale w twoim ostatnim poście zawiało kłamstwem. Tak jak napisał Xantypa - w tym kraju nie ma nic za darmo bo nawet jak ci pracodawca coś da to musisz od tego zapłacić podatek. Więc zapamiętaj to - ta opieka medyczna jest dla pracowników za darmo a podatek jaki należy od tego zapłacić to nie wina pracodawcy tylko naszego złodziejskiego państwa, które nigdy nie dopuści żebyś coś miał za darmo. Wg mnie ilość benefitów jaką daje firma trudno określić inaczej jak bogaty pakiet socjalny: co miesiąc doładowanie karty żywieniowej, ubezpieczenie Allianz Rodzina (za darmo), pakiet medyczny (za darmo także dla rodziny a nie tylko dla pracownika co jak można zauważyć na rynku pracy nie jest takie oczywiste), bony na Boże Narodzenie (całkiem pokaźna suma a nie jakieś marne grosze), dodatkowe premie za wykonanie postawionych celów, języki 2x60 minut tygodniowo za darmo. Ktoś tu pisał jakie to niesprawiedliwe że jak się zdecydował na chodzenie na język to mu każą w dzień wolny przyjść do pracy na te 60 minut a jak za często go nie ma to po roku musi zapłacić za język 300 czy 350zł (żadna firma nie ma raczej ochoty płacić pracownikowi za naukę a ten łaskawie przyjdzie na opłacone już zajęcia albo nie). Ludzie czy wy w ogóle czytacie co piszecie. Nie podoba ci się to idź i weź na mieście kurs angielskiego za 1200zł za pół roku i wówczas możesz nie chodzić kiedy tylko chcesz ale skoro już wydałeś na kurs to pójdziesz bo to w końcu twoja kasa. Jeszcze raz zaznaczam że nie mówię że na platformach wszystko jest ok ale bądźcie choć trochę uczciwi i nie piszcie totalnych bzdur bo mając porównanie z kilkoma innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że mało która firma daje takie warunki pracy jak Mondial/AWP a kluczowym argumentem niech będzie że ta firma z zasady zatrudnia wszystkich na umowę o pracę a nie na jakichś "śmieciówkach" ale o tym tutaj mało kto wspomina.

@Rusalaa

"Jeszcze raz zaznaczam że nie mówię że na platformach wszystko jest ok ale bądźcie choć trochę uczciwi i nie piszcie totalnych bzdur bo mając porównanie z kilkoma innymi firmami mogę śmiało powiedzieć że mało która firma daje takie warunki pracy jak Mondial/AWP" o to to! W mało której innej firmie jest tak marnie....

Lol
@bugatti

Albo malo kto jest tak marny, zeby siedziec chociaz mu sie nie podoba ;-)

Rusalaa
@bugatti

Jakim trzeba być człowiekiem żeby pisać "W mało której innej firmie jest tak marnie..." i dalej w niej siedzieć. Zrób coś człowieku dla siebie i dla nas wszystkich i zmień tą robotę. W Warszawie i okolicy są setki innych firm - na pewno w którejś się odnajdziesz. Przy takim podejściu choćby firma na głowie stanęła to ty i tak będziesz niezadowolony więc szkoda tu marnować życie.

@Rusalaa

Bycie człowiekiem nie jest tożsame z byciem pracownikiem a to kiedyś była dyskusja dotycząca miejsca pracy. Peace!

Skąd ta wnikliwa dedukcja? Peace & love

Key

Pracuję na medycznej zagranicznej i jestem lekko zdziwiony powyższymi . Kwestie pensji pominę, każdy się na jakąś godził podpisując umowę. Jeżeli chodzi o ilość obowiązków(tez mamy sezon) to każdy nawet średnio ogarnięty przy odpowiedniej organizacji pracy umie sobie je poukładać zgodnie z priorytetami. No ale jak ktoś lubi się zatabaczyć pierdołami, które zajmują parę chwil to niech nie narzeka na nawarstwianie się spraw. Praca ogólnie ok, raczej no stres, jeśli się podchodzi z dystansem. Nie zauważyłem też jakichś spięć na linii pracownik szeregowy - lider, wręcz odwrotnie, raczej pomocni i wyrozumiali.

Box
@Key

Cała dyskusja tutaj tyczy się głównie motoryzacyjnej i chociaż nie sposób się nie zgodzić z wieloma faktami to sposób, w jaki jest to przedstawiane, budzi niesmak.

TrudneSprawy

Przypominam że mleko w kuchni to nie mleko, tylko pseudo mleko UHT xD

gruby_zawiadowca

No wiecie co....po prostu TRUDNE SPRAWY. Co ponieķtórzy nadawaliby się do serialu z kategorii tych miałkich tasiemców (już widzę tytuł: "Na słuchawkach") Widzę ich jak siedzą przed kamerą i z odpowiednią dla takich produkcji intonacją wylewają swoje żale (bo owoce trzeba kupowac....jprdl serio?!?). Do tego insynuowanie, że ktoś z kimś sypia - wylewanie takich wiader pomyj na współpracowników - ba - kolegów i koleżanki z pracy. To jest zwykłe (usunięte przez administratora) Nazwijmy to po imieniu. Mam nadzieję, że sfrustrowani "obrabiacze dup" zostaną namierzeni i z odpowiednim paragrafem wypieprzeni dyscyplinarnie z pracy. Wolność słowa wolnością ale to co się tu wyrabia ... w głowie się nie mieści, żeby trzy czy cztery osoby robiły taki ferment narzekając dosłownie na wszystko o_O Nie pozdrawiam zadymiarzy.

elemele

O faktycznie personalnie poleciało i poziom sięgnął rynsztoka. Siedzi jeden z drugą i trzecią i smęci, a to ze gratisowy pakiet medyczny full wypas za drogi, a to ze darmowe ubezpieczenie nie takie, a to, że nadgodziny uczciwie płatne. Że też nikt nie marudzi, że mleko do kawy złe, bo powinno być sojowe, a jest zwykłe i jeszcze nie przynoszoną tej kawy do biurka na pierdnięcie tylko trzeba iść do kuchni i ekspres obsłużyć. Opary absurdu przesłoniły horyzont. Sami sobie to bagienko tworzycie, jeśli tak ze sobą gadacie normalnie. Idzie umawiać prezentacje pościeli z owczej wełny, ciągnąć paleciaki albo składać Tiszerty po klientach.

Xyz

Do tej pory wchodziłem na forum z zainteresowaniem. Nawet coś tam pisałem od czasu do czasu.Czasem ktoś przegial ale czasem ktoś napisał coś merytorycznego i miałem nadzieję że może jednak coś się zmieni. Powyższe 2 komentarze to jednak tzw samozaoranie. Po czymś takim będą nas traktować jak bandę troli co to nawet wzajemnie nie potrafi się szanować. Może od razu rozpiszemy cała listę pracowników i będziemy się obrzucac wzajemnie g... Żałosne. Bawcie się dalej sami. Ciao.

@Xyz

bo nie potrafimy! wspomniane wyżej sytuacje nie są wymyślone więc nie ma się co obrażać i wypisywać z dyskusji bo to trochę zaklinanie rzeczywistości!

żak

No jak to co zrobi Mondial jak większość zachoruje? Stwierdzi, ze to sytuacja wyjątkowa, team spirit i musimy to przetrwać! Tak robią i robic beda dopóki ludzie beda w przekonaniu, ze sa musza dziękować pracodawcy, ze daje im prace a od pracodawcy nie usłyszą podziękowań za swoją ciężka prace tylko jeszcze usłyszą, ze sa be i fe i tam sa drzwi. I tu sie zgodzę, od kilku lat takiej sytuacji nie było a liderzy na tym forum utrzymywali a nawet próbowali bagatelizować problem zarzucając, ze były pracownik nie ma prawa wypowiedzi a ten co mowi prawdę (sroll) powinien sie w trybie natychmiastowym zwolnić. A jakby większość postanowiła sie zwolnić to co?

Sroll

Zmiany, zmiany, zmiany... takie hasło przyświeca wszystkim ideą i działanią które podejmuje Mondial, ale podejmuje je tylko ze względu na to co się dzieje na forum gowork, niech ktoś sobie nie myśli że robią to tak sobie z dobrego serduszka. Każda wcześniejsza forma przekazania komunikatu że jest źle spotykała odpowiedź że w jeśli Ci się nie podoba to droga wolna. Ale teraz to sypneli kasą jak zima śniegiem. Obawiam się że po najbliższej pensji telefony z banków z propozycją inwestycji mogą nas wszystkich przerosnąć, nie mówiąc już np o Lidlu który na pewno czuje oddech Mondiala na plecach bo jeszcze parę lat i pensja na start na platformie wyrówna się z płacą na start we wcześniejszej wspomnianym koncernie. Podsumowując te podwyżki lub wyrównania są tak znaczące że gdyby nikt o nich nie powiedział to przy wypłacie ciężko byłoby się ich doliczyć. Prawda jest taka że pensja brutto na platformach w większości przypadków jest niższa niż pensja netto w 90% innych firm, ale inni na pewno nie mają takie atmosfery...

żak
@Sroll

A i nawet tutaj próbowali wojowac swoją nieśmiertelna regułka, ze mozesz znaleźć nowa prace jeżeli Mondial taki zły! Ale jak widac, ten brzydki, czarny PR obudził naszych przełożonych. Miejmy nadzieje, ze wyrównania pracownicze "starych do nowych" nie beda tylko e-mailowa obietnica HR z cichym przyzwoleniem dla SV, zeby za dużo nie rozdać pieniądza na platformach. Brak rak do pracy to juz nie tylko problem motoryzacyjnej.

Dinozaur
@żak

Nie bardzo rozumiem Twoje podejscie sroll. Skoro tyle żółci się z Ciebie wylewa skoro jednak minusy przeslaniaja plusy jak mawiał klasyk w nieco innej wersji to czemu nadal jesteś na platformie choć moze sie mylę? Nie sądzisz że obrazasz jednak ludzi dla ktorych ta praca jest ważna a za i przeciw nie sprowadza się do zalosnych 50 groszy za owoc na pajacyka dla potrzebujących, bo skąd miałbyś o tym wiedzieć. Natomiast wszelkie ruchy sprawiajace podwyżkę wynagrodzeń są dla ludzi ku ich dobru a nie jakimś czarnym PR. I na pewno wiele osób Ci zazdrosci Pana Prezesa AWP bo nie sądzę, że wielu znajomych ma okazję miec takiego czlowieka za szefa. Szanuj to co masz człowieku.

@Dinozaur

Pracując na platformie motoryzacyjnej można się oduczyć podstawowych zasad współżycia między ludźmi bo na codzień nie są zbyt wysoko cenione... nie wiń strolla!

Sroll

Musimy to przetrwać! To hasło kilku ostatnich dni, wszystkie siły na platformę moto bo nie dają rady. Ale skoro liderzy i wszyscy mądrzy mają czas żeby przeglądać gowork itp to może zaczną przeglądać też pogodę?! Nikt się nie spodziewał że jak będzie mróz to i będzie się dużo działo..., a jeśli nie ma osób do pracy to warto ściągnąć wszystkich liderów do pomocy. Skoro jesteśmy jedną siłą to nie ma że weekend, nie ma że wolne, walczmy wszyscy razem! Co rok ten sam problem... tu już nawet nie trzeba mieć magistra z meteorologii żeby to wiedzieć. A tym czasem trzeba uciekać i nie przeszkadzać bo AR wariuje. Wasz Sroll

Zostaw merytoryczną opinię o AWP POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWP POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 5 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWP POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AWP POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWP POLSKA Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.

AWP POLSKA Sp. z o.o.