Opinie o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

wsip nowy

Przyłączam się do pytania Mikołaja - ile można wyciągnąć to raz. dwa jak rozliczenia z benzyna autem? oraz trzy jak wygladaja te szkolenia w falentach? pozdrawiam

new

baifara wielkie dzięki :) życzę dużo sukcesów i powodzenia :)

new

Czy ktoś na tym forum potrafi na konkretne pytanie dać konkretna odpowiedz, typu. Mobilis projekt WSiP jaka podstawa , jaka premia czym jeżdżą , myślę że nie uzyskam takiej inf. gdyż tylko obrzucanie się błotem sprawia jakże wielce kulturalnym intelektualistom masę radości ,jednakże mam nadzieję że ktoś odważy napisać odpowiedz na moje pytania za co z góry dziękuję, a życzliwym życzę powodzenia i masę sukcesów.

baifara
@new

Samochód to opel astra III gen, nie wiem jak wygląda korzystanie z niego poza godzinami pracy. Podstawa to 2700 brutto plus tam jakiś ryczałt czy kij wie co dodatkowo ze jezdzisz służbowym w sumie pewnie zakręci się w okolicach 2100-2200 zł netto. Premia to skomplikowany temat o ile dobrze zrozumiałem możesz ją dostać co 2 miesiące (oczywiście przy założeniu że realizujesz plan) Przykładowo jeżeli masz umowę o prace na 10 miesięcy to daje 2700 zł x 10 mies = 27000 zł . Premia raz na 2 miesiące (pierwsza premia 10% z 27000, druga premia 10% z 27000, 3 premia 20% i ostatnia czymś tam obwarowana niby 40% czy 50% z 27000) dosyć zawiła sprawa lepiej nie potrafię wytłumaczyć bo jeszcze nie dostałem tego nigdzie rozpisanego. Pozdrawiam

baifara

Witam czy był ktoś na rozmowie na stanowisko PH przyprojekcie dla WSIP? Myślicie ze takie szukanie jak to potracic z prowizji będzie też tutaj mialo miejsce czy dot. to tylko projektu dla Orange? Czy ktos orientuje sie jak wyglądają zarobki na tym stanowisku?

Renatka

Mam pytanie do pracowników obecnych bądź byłych.... jak długo pracujecie/ pracowaliście w Mobilisie? Da się związać z tą firmą na dłużej?

MENAGO

Widzę, że nie tylko ja odnoszę wrażenie kompletnego braku profesjonalizmu w tej firmie. Nie chcę wiązać się z takim pracodawcą i podziękuję już na tym etapie. Zaskakujący jest fakt, że ich klienci powierzają swój wizerunek takim amatorom. Opinie o tej firmie też raczej skłaniają do zastanowienia czy warto. Dobrze, że nie jestem w desperacji i nie muszę zaprzątać sobie głowy grupą hrc i co ciekawe dawniej nazywali się mobilis team a o tej firmie opinie były podobne. Nie uczą się?

Jaka firma taka rekrutacja. Ja coś kuleje już na tak wczesnym etapie to co będzie później...

Menago

N

Coś jest na rzeczy w tym, co pisze „zaskoczony". Mam za sobą 15 lat w sprzedaży, połowa jako manager. I tu, i tu z sukcesami, ale chcę zmienić branżę. Myślałem że parsknę śmiechem, jak na pierwszym etapie zostałem zapytany, czy planuję pracę albo jakie cechy powinien mieć dobry handlowiec. Pan był zaskoczony, że zadaję otwarte pytania :) Drugi etap różnił się ilością osób (3 vs. 1 na pierwszym). Poziom profesjonalizmu -ten sam. Mała rada- przydałoby się Wam profesjonalne szkolenie z rekrutacji managerów. Nie jest drogie a mogłoby naprawdę pomóc.

torbomiła bąk

U nas murzyn to murzyn... ma robić i się nie odzywać... Co za różnica czy jest kierownikiem czy handlowcem? Tak długo jak trzyma ryj na kłódkę i nic nie chce, może być naszym przyjacielem.

zaskoczony

Byłem u nich na rozmowach w sprawie Kiero dla WSiP. Przeszedłem niejedną rekrutację w życiu (i niejedną z powodzeniem), sam jako manager niejedną prowadziłem. Zaskoczyło mnie, że przepytywali mnie jak handlowca bez doświadczenia o - w sumie - pierdoły. Zero pytań jak zamierzam zorganizować zespół, w jaki sposób chcę dotrzeć do klienta, jak pomóc ludziom itp. Nie wiem, jaka będzie ich decyzja, moja - już jest na nie. Chyba muszą się trochę poduczyć...

ylS
@zaskoczony

również aplikowałem na kier regio WSiP. byłem na 2 rozmowach. po pierwszym spotkaniu pozytywne wrażenie, dyskusja mocno w temacie managera. natomiast 2-ga rozmowa to potężne rozczarowanie - spóźnienie 25 min, kobietka mówiła co wie, nie wiedząc co mówi; jestem już statecznym facetem więc pytanie: jak Pan sobie wyobraża swoją przyszłość do kreatywnych nie należało....

benzin

jakie samochody mają handlowcy od orange? ile robicie sklepów dziennie i jakie macie play sprzedażowe

Izabela

Ciekawe to jest to, że jakaś firma chce w ogóle z nimi rozmawiać. Ciekawe czy będą płaciċ i nie będą oszukiwać pracownika...?

torbamiła

7 osób z 9 to 95%?:) Widzę, że nadal liczenie nie jest mocną strona hrc:) Człowieku w hrc zarabiasz niesamowite 3000zł jako koordynator do spraw dystrybucji od pół roku i nie stać cię na własny samochód ani nawet na paliwo do służbowego w czasie urlopu?:) A skroili cię już z premii, np za kołpak ze skody 1szt.- 100zł? Jak ci rąbną 4 w nocy, pod bloku to też idź do biura powiedzieć:) Mam wrażenie, że służbowy samochód jest wyznacznikiem szczęścia a konferencja w gdańsku to jak wczasy na Ibizie dla niektórych...:) Jest czym słoiki wozić ze wsi, można przekimać w hotelu dwa razy do roku... ja rozumiem że można się poczuć jak pan:)

Bolo

Do wszystkich maluczkich KŁAMCZUSZKÓW, którym wydaje się, że można znieważać innych pod płaszczykiem ANONIMOWOŚCI: NIE RÓBCIE TEGO! Pracowałeś w MT i było źle? I nie pracujesz? I jest dobrze? Cieszę się Twoim szczęściem. A jeśli chodzi o projekt Orange i współpracę z HRC to od pół roku regularnie otrzymuję pensję i premię na koniec miesiąca. Ten kto pisze inczej jest po prostu kłamcą. A w moim regionie pełnej premii nie dostają tylko 2 osoby z 7. I prawdę powiedziawszy wszytko jest oczywiste i proste. Jak ktoś nie umie się rozliczyć z utargów albo napierdziela samochodem w czasie urlopu i oczekuje, że zapłacą mu za paliwo to mała przesada. A miałem tak: pojechałem na urlop autem służbowym, korzystałem z karty paliwowej choć nie powinienem (niestety gotówki za dużo nie miałem) więc po powrocie z urlopu sam poprosił o kwotę do zapłaty. I żeby było zabawniej zapłaciłem po cenach paliwa HRC czyli taniej niż na stacji. Znaczy oszczędziłem bo byłem uczciwy. Jak mi się zdarzy coś niemiłego to też napiszę. Pozdrawiam i proszę o nie kłamanie. I niech mnie żadne Bolki nie obrażają, bo piszę jak jest.

maciek
@Bolo

Ja sie moge podpisać bo sie was nie boje. Jezeli praca w HRC czy tam w mobilis team jak wolisz byla dla ciebie ponizeniem to wybacz ale jestes nienormalny. Zarabiasz na polskie warunk8 3000 zl na reke, masz auto do dyspozycji ale dla ciebie to zle. Jedz na zachod tam dadza tobie 3000 euro za siedzenie w domu iogladanie tv. Nikt nikomu za darmo nie da. Praca jest wpozadku. Narzucone cele przez Orange do zrwaliz9wania wiec polecam. A pisanie ze nue masz zasiegu i dlatego ten pracodawca jest beznadziejny mija sie z celwm twojej wypowiedzi na tym portalu.

yhy
@maciek

Po powyższym wpisie widać z kim trzeba pracować w hrc:) Najgorsze, że w biurze wszyscy tacy są...

do powyższych kretynów

Pracuję w HRC dla Mobilisa jako KDD i wszystkie negatywne opinie są od zwolnionych na pysk bylych marnych, nie dających sobie radę pracowników.... Owszem kiedyś były problemy z terminowością zaplaty premii, teraz tego nie ma. Auto bez limitu, cele są realne i 95% PH w Polsce dostaje 100% premii + premie kwartalne. Owszem, kasa jest rozłożona na podstawe (umowa o pracę) i premię (umowa zlecenie), Razem ok. 3000 zł na rękę.... obecnie najlepsza kasa dla PH wśród konkurencji.... Mało dla kogoś.... to proponuję wyjechać za granicę... bo narzekać każdy potrafi, a do roboty nie ma komu!!!!

do durnomiłej
@do powyższych kretynów

A czemu się nie podpiszesz krowomiła? To chyba w jakimś innym HRC pracujesz? 3000zł chyba z premią za wchodzenie pod biurko? Podstawa 1800 BRUTTO plus 1900 BRUTTO premii daje 3000zł NETTO?? No to jak ty tak liczysz to nic dziwnego że wiecznie się mylisz i kasa się nie zgadza... Samochód ma limit miesięczny 3500km (prywatnie i służbowo) później naliczają 50gr za każdy kilometr ponad ten limit i nie ważne czy prywatnie czy służbowo jeździsz(GPS czuwa). Limit paliwa to max 80L - 120L na miesiąc w zależności od regionu (regiony są duże i często trzeba tankować za swoje). Idealna robota dla niespełnionych karierowiczek z wioski... Można na facebooku wpisać, że jest się wielkim koordynatorem w orange a w rzeczywistości biegać i sprzedawać startery za 5zł po wiejskich kurnikach pracując za 1270zł podstawy przez agencję pracy. No i można na wieś pojechać SAMOCHODEM SŁUŻBOWYM co by sąsiedzi zazdrościli;) Można też dawać komu trzeba i piąć się po szczeblach kariery będąc kozą wsiową bez pojęcia o czymkolwiek:)

krowomiła

Nie ma w tym za grosz prawdy. Jedna z gorszych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Ostrzegam przed ich nieuczciwymi praktykami.

janek

piszę serio... inaczej nie pytał bym się o zarobki i inne szczegóły.

Józek

Miałem telefon w orange i cały czas tracił mi zasięg, telefon był w serwisie kilka razy aż go zmieniłem na nowy ale dalej tracił zasięg cały czas. Serwis mówi, że telefon jest ok tylko orenge to najgorsza sieć w Polsce i to dla tego nie ma zasięgu oraz najdroższe i najmniej korzystne oferty ze wszystkich operatorów w Polsce. Teraz widzę że to na pewno przez zatrudnianie pracowników przez agencje pracy i najniższe płace. Pracownik za 1200zł ma gdzieś robotę a biegający za nim poganiacz niewolników zamiast sam wziąć się do roboty donosi tylko wypełnia tabelki. Przeszedłem do Play i wszędzie mam zasięg i dużo mniej płacę a także dostałem lepszy telefon za 1zł a nie jak w orange za 299zł:)

janel

nie pracuje w tej firmie... rozważam tylko zatrudnię dlatego pytam się. A jak z samochodem służbowym można używać do celów własnych po pracy? i ile pracuje się dziennie?

torbamiła
@janel

a świstak siedzi i zawija w sreberka:)

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.?

Kandydaci do pracy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.
1.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Kolejowa 47A lok. 1
    01-210 Poznań

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.