Opinie o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

jan

a co to są konferencje ? co na tym się robi?

torbamiła
@jan

jan przecież wiesz bo bywasz na nich... darmowe żarcie i picie za cenę słuchania bzdetów i pranie mózgów przez cały dzień:) Typowy spęd bydła żeby się cieszyło, że hotel zobaczy. Konkurencja robi lepsze i do tego więcej płaci:)

jan

to przeciętna wypłata 2670zł ??

torbomiła
@jan

Od 1270 do 2670 - loteria. Wystarczy święto, urlop lub zwolnienie żeby nie zrobić realizacji na 95-100% i dostać 1270zł za miesiąc pracy. Powodzenia:)

jan

A prowizja w jakim przedziale?

torbamiła
@jan

Prowizja od 0 do 1400, ale już te balasy z orange (typowo korporacyjne szczurki, donoszące na wszystkich i bijące się o stołeczki z innymi szczurkami) dopilnują żeby nikt za dużo nie zarobił. Kompletnie nie opłaca się robić targrtów na 100% bo w kolejnym miesiącu tak ci dowalą, że nigdy nie zrealizujesz. Orange produkuje kilometry tabelek i na ich podstawie nieustannie dokręca śrubę żeby na swoich spędach (usunięte przez administratora) mogli wyświetlić prezentacje o fokusowaniu się na target, brifowaniu kamów, asap i że maja z tyłu głowy feedback. Banda baranów. Prowizja jest przetrzymywana przez hrc i wypłacana z miesięcznym opóźnieniem. Już nawet na tym chcą zedrzeć z was jakiś grosz...

durnomiła

1270zł netto plus to czego ci nie zabiorą z prowizji pod jakimś fałszywym pozorem - jesli będzie oczywiście jakaś prowizja. Geniusze z orange robią wszystko żeby postawione cele były nierealne. Umiesz żeźbić w g... to może będzie z czego cię skroić. Orange to najgorsza sieć, wszyscy już są w Play:)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
jan

Jakie są zarobki jako przedstawiciel w Orange w tej firmie?

ALLONSO
@jan

Mobilis Team OSTRZEGAM !!!!!OMIJAJCIE TE COS Z DALEKA.Pracowałem tam i chce jak najszybciej zapomnieć. Chcieli mnie naciągnąć żebym zapłacił za szkody samochodu które zrobiła wyporzyczalnia i mnie chcieli obciarzyć.MASAKRA . BANDA OSZUSTÓ I NACIĄGACZY.Odradzam

debilis dream

Dobre wrażenie odnosisz... A węszenie i strzelanie z ucha jest po to by obciążyć pracownika nie zależnie czy jest uczciwy czy nie, jakąś karą... Ta firma żyje z tego... Hit sezonu to kara za złe zachowanie w wysokości 300zł. Złe zachowanie to np sprzeciwienie się torbie z biura, która niesłusznie zabiera Ci z premii jakieś pieniądze pod zmyślonym pozorem a ty możesz się poskarżyć kierownikowi, który boi się że zaraz straci pracę i wróci z powrotem na wieś pasać krowy i z tej okazji siedzi cicho:)

Potwierdzam opinie przedmówców o mobilis a raczej hrc bo tak się teraz nazywa ta firma. Co do pań z biura "miłych" to dokładnie tak jak piszą, dramat. Dziwne, że tacy lidzie nie boją się wychodzić na ulicę po zmroku, jak już nie mogą się schronić za swoimi biurkiem i ekranem komputera. Wszystko do czasu...

do Krzysiek

Krzysztof czemu piszesz jako anonim?

debilis dream
@do Krzysiek

a ty drogi donosicielu czemu się nie podpisujesz choćby własnym imieniem?:) W tym HRC to już na prawdę byle kogo zatrudniają jak widać...

Firma nierzetelna i nieuczciwa, na każdym kroku stara się obciążyć pracowników jakimiś dziwnymi, wymyślonymi i nieudokumentowanymi kosztami... Powierzony sprzęt służbowy lepiej kupić samemu i oddać im nowy, niż szarpać się przy zdawaniu z (przez grzeczność nie nazwę ich po imieniu, po łacinie:) paniami z biura (ani dobre ani miłe one;). Obciążają kosztami z ... wziętymi (pewnie z ich własnych, wielkich...:) Co miesiąc przy wypłacie premii zaczyna się polowanie na każdy grosz, który można by zedrzeć z pracownika i zapłacić mu podstawę (1200zł) To jedna z ostatnich agencji pracy tymczasowej tzw. "Outsourcing" (tak brzmi lepiej), która oferuje tak śmieciowe warunki zatrudnienia i nawet nie stara się ukrywać faktu, że zarabia głównie na zdzieraniu kar, obciążeń i potrąceń z własnych pracowników... Nawet przetrzymują te nędzne premie żeby wyrwać chociaż kilka zł z procentów na koncie. Idealny profil pracownika to biedak ze wsi, którego łatwo zastraszyć i wychować na takiego, który siedzi cicho, robi i godzi się na wszystko bez zastanowienia... Najbardziej ceni się tu kierowników bojących się własnego cienia, mówiących podwładnym, że nie warto się odzywać bo będzie jeszcze gorzej... Aż dziw bierze, że duże, poważne firmy nie boja się o własna reputację współpracując z taką dziwna firmą... Pewnie są najtańsi... Reasumując firmy nie polecam i ostrzegam przed nią... A pracującym już tam ludziom polecam kierować wszelkie wątpliwości bezpośrednio do firmy dla, której mobilis ich zatrudnia a każdą korespondencję z paniami miłymi z biura załączać do jak największej grupy czytelników:)

Krzysiek

o patrz @rachi wpłynął komentarz:) Dalej węszysz tu i strzelasz z ucha?:)

proszę o więcj opini:)

rodman

jezeli chodzi o mobilis i projekt princes to lipa produkty ktore sie nie rotuja na sklepach a nowy "pan kierownik" to ostatnie dno nie wierzcie w jego ani jedno slowo,tragedia człowiek,zenujacy

Szukam
@rodman

A możesz napisać cos więcej ?skąd kierownik itp

Krzysiek
@Szukam

Ja ci napiszę więcej... dużo więcej... poczekaj cierpliwie ucholku:)

janek

a mógłby ktoś napisać ile jest podstawy i ile premii oraz od czego uzależniona jest ta kwota?

ANONIM

W Orange taki sam(usunięte przez administratora) i w całym mobilis. Potwierdzam poprzednie opinie i nie polecam.

jak

Dołączam się do pytania - a pracował ktoś u nich jako PH w Orange ???

asia

a pracował ktoś u nich jako PH w Orange ???

srorendż
@asia

Tak samo jak i przedmówca uważam, że ta firma to totalna porażka. Nie polecam

M

Firma NIE godna polecenia ! Umowa tylko na umowę zlecenie. Rozmowa kwalifikacyjna a później szkolenie tygodniowe zapowiadało świetną współpracę, ale co się okazało rzeczywistość pracy miała się nijak do tego co było gwarantowane na szkoleniu czy rozmowie z Zarządcą . Po pierwsze po 3 miesiącach mieliśmy dostać wybór czy zostajemy przy umowie zlecenie czy przechodzimy na umowę o pracę . Niestety jak przyszło co do czego wyparli się, że nic takiego nie było mówione. Wysokość wynagrodzenia prowizyjnego - śmiech na sali. 3 miesiące spóźnienia z wypłatą, powodem ponoć było spóźnienie wypłat ze strony firmy z którą współpracował Mobilis , a co za tym idzie Mobilis nam nie mógł wypłacić pieniędzy. Z tego co się później dowiedzieliśmy żadnego spóźnienia nie było,więc wyszło na to że Mobilis zatrzymał sobie pieniążki. Jak przyszło w końcu do dnia wypłaty prowizji - suma śmieszna jak już wspomniałam z czego ponoć zostały odprowadzone wszystkie składki pracownika ( u jednych to było 70% zabrane, u drugich 50% u kolejnych 15% ) których defakto nigdzie nie ma.. a więc nasuwa się pytanie gdzie w takim razie one poszły :)) Wypłata podstawowa przez pierwsze 2 msc była regularnie wypłacana po 2 msc opóźnienia albo jej w ogóle nie ma. Po 3 msc punkty w których pracowaliśmy nagle się zamknęły. Rzekomo Mobilis zrezygnował.. od tej pory ciężko jest cokolwiek wyegzekwować od nich. Wypłaty jak nie było tak nie ma! Na wiadomości nie odpisują. Firma ma nas gdzieś ! Więcej nerwów zjedliśmy niż cokolwiek warta jest ta firma ! Opiekun , który ponoć miał z nami współpracować, pomagać nam był kompletnie niekompetentny jeśli chodzi o branże w której pracowaliśmy.

minimini

Czyli generalnie lipa... a w jakich godzinach się pracuje??

mobingolis mongolis

A ty mobilisiaku tomku czego szukasz na gowork? Pracy poszukujesz, bo pali się grunt pod nogami czy tak kochasz swoją pracę, że postanowiłeś po godzinach walczyć o jej dobre imię? A może tylko węszysz żeby później strzelać z ucha? Przedstaw nam się i napisz coś konkretnie. Dumny a taki anonimowy?

nick

jak wygląda dzień w pracy od początku do końca?

@nick

dzień pracy wygląda tak, że pracy i stresu jest coraz to więcej a pieniędzy za to dostajesz coraz mniesze. Sam wiesz? Tomek jesteś w błędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.?

Kandydaci do pracy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.
1.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Kolejowa 47A lok. 1
    01-210 Poznań

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.