Opinie o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

sowa

a jakieś bonus dają? ile godzin się pracuje dziennie? jakie auto dają?

ANONIM

Z KASA TO SZAŁU NIE BYŁO NIGDY, ALE TE DWA Z HAKIEM ZAWSZE SIE MIAŁO. TERAZ TO (usunięte przez administratora)OCHŁAPY!

sowa

A jaką najwyższą pensje można wycisnoć na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Donoszą nie bo masz coś na sumieniu ale bo boją się o "karierę"

Dokładnie tak tu jest, nic dodać nic ująć. Zmiany są ale tylko na gorsze.

adaś

umowa śmieciowa niby "o pracę" albo zlecenie, podstawa 1200, nadgodziny niepłatne, bałagan, niekompetentni przełożeni i biuro, donosy, kary, limity, odpowiedzialność za wszystko ciąży na pracowniku, błędy, pomyłki i zakazy, weksle in blanco, nikt nigdy nic nie wie a uczciwe zasady współpracy to pojęcie nieznane , atmosfera beznadziejna, warunki beznadziejne i niejasne, praca beznadziejna. nie polecam nawet zdesperowanym ludziom

freeed

Nie polecam nie uczciwa firma (usunięte przez administratora)

sowa

napiszcie coś więcej na temat pracy w tej firmie..

sowa

Jakie zarobki? Dają umowę o pracę? Jakie godziny pracy?

x

a jak jest z kasą? na jaką podstawę można liczyc i czy plany sprzedażowe a co za tym idzie i premia są osiągalne?

andrzej

W chwili obecnej jestem zatrudniony przez Mobilis. Generalnie jak robisz tak jak chcą to ok. Ale jak masz inny tok myślenia niż oni to cię zgnoją.

dora

jest ok

nowy

proszę o informacje czy firma rzetelna i jakie można zarobić pieniądze jeżeli rzetelnie podchodzi się do pracy?

andy

Firma Mobilis Team prowadzi działalność daleką od profesjonalnej, sam proces rekrutacji na Regionalnego Kierownika Sprzedaży, nie jest przejrzysty - zapisy w ogłoszeniu rekrutacyjnym, znacznie odbiegają od realiów proponowanych na rozmowie rekrutacyjnej. Dla osób poszukujących zajęcia dodatkowego, dla studentów, osób które nie mają ochoty na pracę - POLECAM.

bolo

szukają regionalnych, to ściema czy nie?

do ex Mobilisiak

Praca w firmie nie jest tak zła jak piszesz gdy stosujesz się do procedur :)

ciekawy

do jakiego projektu szukają teraz ludzi?

Patka

Z dużą cześćią rzeczy co jest napisane w opiniach zgodze się. Ludzie znikaja tam jak kamfora. A co do pewnych osób poruszanych na forum, jak wiadomo są lepsi i gorsi KRs a co do imion nie będe wymieniał. W każdym razie bywało w tej firmie róznie.....

pyszności

napiszę tylko,że POLECAM i będę bardzo miło wspominać :) mój KR był na prawdę świetnym szefem, jako grupa bardzo się zżyliśmy! Żałuję,że to już się skończyło,ale jeśli będę miała okazję tam wrócić to na pewno to zrobię :) dodam,że dostałam się z ogłoszenia i pracowałam 3 lata

Sylwia

..to idź i zrób to a nie gadaj , kurcze jak mnie wkurzają takie osoby jak Ty - jak się przyjmowałaś to nie sprawdzałaś firmy ? Czy od razu wyszłaś z założenia że będziesz się z nimi sądzić - bo w ten sposób uzyskasz łatwiejsze pieniądze niż normalną pracą !!!! Żenujące

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.?

Kandydaci do pracy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.