Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

Lerg S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

heh

Pewnie taki jak w ogłoszeniu, warto poczytać

Mati

to gdzieś na internecie są te ogłoszenia czy gdzieś indziej?

Bo byłbym chętny

@Mati

no a gdzie miałyby być, na drzwiach zakładu powieszone? no błagam, na litość boską...

@opos

A to na ich stronie szukać? Tak konretniej?

@Mati

pewnie najprędzej jak coś jest to tam ale dokładnie ci nie powiem. albo zadzwoń i się dowiedz po prostu jak ci zależy...nikt za ciebie tego nie zrobi...

Kany
@opos

Ile można zarobić na produkcj w Pustakowie miesięcznie 3000 zarobi czy nie bardzo

@Kany

to już do dogadania na rozmowie

łysy
@opos

doświadczenia trzeba mieć na produkcje?

łysy
@opos

jeśli tak to ile i czy w innej branży też sie liczy

@łysy

nie trzeba

@opos

Ile tam można zarobić w tym Lergu ?

??

pracują też kobiety?

@??

pracują, jest wątek na ten temat wyżej to tam sobie poczytaj

??
@opos

a, przepraszam, nie zauważyłam, w takim razie poczytam

Jolanta
@opos

Jeśli tak jak piszecie nie trzeba doświadczenia, to czy są na początku chociaż jakies szkolenia wprowadzające?

Jeśli premia faktycznie 150 zł to naprawdę docenienie pracy na nadgodzinach w czasie postoju. Za rok mnie nie zobaczycie na postoju na pewno!!

him

Jest gdzie tam zaparkować?

Załamany
@him

Na drugą zmianę zaparkujesz na ringach, bo ciężko z parkingiem

wavv

pobieżnie przeglądam forum, ale nie moge znaleźć odpowiedzi - w jakich godzinach pracuje zakład? praca jest w trybie ciągłym, czy jakoś inaczej?

@wavv

+ czy praca zmianowa, czy w weekendy również się pracuje?

definee
@wavv

też bym się chętnie dowiedział, bo w ofercie też niż o tym nie ma

definee
@wavv

w którymś wątku było tylko, że "raczej weekendy wolne" ale to do jednego stanowiska było, więc nie wiem czy odnosi się do reszty też

@definee

niby zawsze jakieś info, ale może pracownicy jeszcze coś podpowiedzą, ważne dla mnie to jest

Tubek
@wavv

To zależy od wydziału, w większości system 4 brygadowy, niektóre wydziały dwie zmiany i weekendy wolne. Musisz dopytać który wydział. Pozdrawiam

@Tubek

no okej, a ty w którym pracujesz jeśli możesz powiedzieć? I jak tam masz?

komando
@wavv

a nie masz bardziej sprecyzowane gdzie chcesz się dostać?

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

Leszno
sirroco

Czy na stanowisko ustawiacza potrzebne jest duże doświadczenie? Bo w sumie w ofercie nie ma tego zbyt konkretnie napisane

@sirroco

I może ktoś jest z tego stanowiska i napisze jakąś opinie

fox
@sirroco

Grunt, żebyś kwalifikacje miał

@fox

To okej, mam, a ktoś się podzieli tą opinią

soretto

Dobrze wspominam tu pracę, dość długo tu robiłem i fajni ludzie tu byli.

chaczaturian
@soretto

Długo czyli ile mniej więcej? nie żebym jakiś wywiad przeprowadzał, po prostu z ciekawości chciałem zapytać, jeżeli to nie problem

@soretto

na jakim stanowisku powiesz?

Pracowałem na stanowisku aparatowy

@soretto

i to trudne stanowisko jest? przyuczają może do niego?

@Kamisz

Ciężko mi się odnieść, bo ciebie nie znam. Dla mnie takie nie było.

@Kamisz

Ja nie potrzebowałem przyuczenia, bo miałem już spore doświadczenie

no dobra, to rozumiem

i tak dzięki

szukająca pracy

witam, czy w lergu pracują Panie ? chodzi o produkcje, jak wygląda praca? i czy są przyjęcia?

@szukająca pracy

Pracują ale głównie w laboratorium. Na produkcji, to tylko na szpachli

@Zenek

na szpachli potrzeba doświadczenie mieć?

komik
@?

co się robi na tej szpachli? co to za praca?

@komik

Napełnianie puszek, pakowanie do kartonów, oklejanie. Robota raczej lekka. Ale chyba trzeba nie kto wie jaką normę wyrobić. Raczej weekendy wolne, zazwyczaj bez nocek

@Zenek

to chyba doświadczenia tak bardzo nie trzeba mieć wcześnie bo nauczą nie?

@?

No tak. Wykonujesz proste czynności. Tak naprawdę w niewielu firmach wymagane jest doświadczenie

@Zenek

no z tym się akurat nie zgodzę, bo są specyficzne firmy ktore tego wymagają no ale rozmawiamy o lergu wiec nie ma co rozstrzasac

@?

Doświadczenie mile widziane jak masz wykonywać ustalony zawód, typu murarz, dekarz itp. tu matury nawet nie potrzeba

Dzięki
@Zenek

Okej, to dzięki za pomoc w takim razie

@Zenek

no to spoko na pewno dobrze dla wielu osób które mają problem ze znalezieniem pracy

@Zenek

a czemu to się nazywa szpachla skoro ze szpachlowaniem nie ma wiele wspólnego? :D

komik
@Zenek

jak bez nocek to spoko. nigdy nie lubiłem pracować na nocki

@Zenek

Ale to powiedzmy raz miesiącu np.? I to jakoś się rozkłada między osobami tak?

Ale co raz w miesiącu ?

Kamil
@Zenek

A jak jest ogłoszenie na aparatowego to na jakiś konkretny dział na stałe czy to się zmienia?

Kamil
@Zenek

Nie orientuje się za bardzo jeszcze w produkcji jak coś nie mądrze piszę to mnie poprawcie. Chodzi mi o to czy na początku gdzieś przydzielają na przykład jak to wygląda w praktyce

Majk

Widzę na stronie tylko dwie oferty pracy. Może jest ktoś tu zorientowany czy mają się pojawi jakieś inne oferty w najbliższym czasie?

Hubi
@Majk

ale że jak ma być zorientowany bo nie bardzo rozumiem?

Hubi
@Majk

są oferty jest praca nie ma ofert nie ma pracy, nikt nie chodzi po zakładzie z obwieszczeniem informacji że rekrutują na takie i takie stanowisko

Majk
@Hubi

No czasami się spotkałem że są pogłoski wcześniej dlatego zapytałem.

@Majk

Sprawdzaj stronę. Ale te obrazki, prezentujące stanowisko, to porażka. Nie wierz w to, bo się mocno zdziwisz. Tak to nie wygląda praca tutaj. Ktoś ostro pojechał po bandzie. Zamiast zdjęcie zrobić, to ściągnął że stoka. Masakra

@Zenek

I nie wiem, czy jest stabilna sytuacja, skoro pani brezes narzeka na sytuację, jakby jej groziła śmierć głodowa

ehe
@Zenek

bo faktycznie każdy patrzy na obrazki i one mają największe znaczenie..

@ehe

Akurat jeśli już ktoś wstawia jakieś obrazki, to po to, żeby zobrazować kandydatowi jego przyszłe stanowisko. A to w przypadku lerga jest żałosne

ehe
@?

no nie wiem, ja patrzę na to co piszą w ofercie, bo po to to jest, a nie obrazek, który może ma jakoś urozmaicić przekaz

@ehe

Nawet to co piszą jest mocno przerysowane

Pam

Witam, oferty na stronie macie aktualne? Ktoś może kojarzy? Chciałam złożyć CV na handlowca ale nie chce w ciemno wysyłać a potem jeszcze czekać niewiadomo ile na odpowiedź. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś dał znać.

@Pam

Jeszcze jakby ktoś był z działu handlowego czy jak to tam u was wygląda to już w ogóle byłoby super. Najważniejsze informacje to dla mnie takie jak szybko dostaje się odpowiedź i czy w razie jakby mi nie poszło to czy tak czy siak mówią.

@Pam

Jestem na dobrej stronie go worka prawda? Bo czasami firmy mają po pare.

Erlen Majer
@Pam

Jeśli nie wiesz gdzie jesteś to znaczy, że Lerg Cię potrzebuje.

@Erlen Majer

Nie wiem po co ta zgryźliwość, wolałam się upewnić po prostu.

Brak słów

@Pam

I dobrze że pytasz, chyba po to jest to forum żeby dyskutować i rozwiewać wątpliwości? Też chętnie się dowiem, może wreszcie ktoś grzecznie odpowie :)

No ta ma tylko jedną.

@Pam

Nie wiem czy są aktualne oferty ale praca w porządku. Jak już znasz się na tym to powinno ci pójść.

@Pam

A czy szybko się dostaje odpowiedź to raczej już indywidualne. Zależy od różnych kwestii.

heksa
@Taki

to znaczy? bo mi się wydaje że zazwyczaj w podobnym czasie dostawałem odpowiedz od różnych zakładów

@heksa

No zazwyczaj do dwóch tygodni się dostaje z tego co pamiętam ale godziny ci nie podam sory.

@heksa

i co dostaleś tą odpowiedź czy nie?

@lee

Handlowcy mają pracę elastyczną czy jakieś godziny ustalone pracy? Pytam, bo z różnymi systemami się już spotkałam.

nie mam pojęcia

@lee

Okej, jakby szanuję, pytam kogoś kto wie. Właśnie o to chodzi w zadawaniu pytań.

romek

Pracuje się tez w weekendy, czy tylko w tygodniu?

romek

I czy są nocki?

Są nocki

Eugeniusz Kowalski
@romek

To zależy na która dotrzesz do pracy . Jak lubisz balować w tygodniu to zostaje praca w weekend . Administracja nie ma nic przeciwko , najważniejsze żeby pieniążki się zgadzały i pracownik był zadowolony .

@Eugeniusz Kowalski

To chyba na aminoplastach

Iza

no zapewne do kierownictwa albo jakiegoś dyrektora? tak myśle :)

Ahtung
@Iza

Zwracanie uwagi pani ze stołówki nie pomaga, to ktoś musi interweniować w naszym imieniu. Tylko kto

!!
@Ahtung

może Związki Zawodowe

Zenek

Apel do ludzi z wydziału PF. Jeśli zaistnieje taka sytuacja jak wymieniona powyżej, zgłoście to swoim kierownikom, niech zajmą się ta sprawą. Niech idzie to dalej. Odbieracie prowiant, 2 raz w tygodniu jest gulasz, zwróćcie uwagę paniom że stołówki. Jest Was wielu, więc jest siła przebicia. Nie możemy być obojętni

Abonament

Organizują zapisy na abonament medyczny. Zakład opłaca lub dopłaca do jakiegoś pakietu ? Z tego co wiem, to większość zakładów już zapewnia takie coś swoim pracownikom. Tym bardziej lerg takie coś powinien skombinować za to codzienne troocie

qwerty

Jak i używanie mikrofalówki, telefonu, cytryny do herbaty i całej masy innych rzeczy codziennego użytku

Cytryny do herbaty ? Coś Ci się chyba pomyliło

napis
@Zenek

ogólnie życie grozi śmiercią. sory musiałem.

@Zenek

Była swego czasu fama, że jak dodajesz cytryny, kiedy masz torebkę herbaty w kubku, to się wydziela jakie niewiadomoco

@napis

No a nie? ;)

@qwerty

ja slyszałem coś takiego ale o miodzie. że jak się doda miodu do gorącej herbaty to wtedy coś się wydziela itp

@lee

No widzisz, co chwilę coś nowego okazuje się rakotwórcze, śmiertelne itd. a potem przychodza kolejne badania i okazuje się, że jednak jest git i to coś innego jest be więc no, zagrożenie może przyjść z każdej strony ;)

@qwerty

Nie wiem, o czym Wy czytacie, ale faktu, że praca w zakładzie jest szkodliwa dla zdrowia nie można absolutnie pomijać

Zenek

Dokładnie..Zwłaszcza ci w wieku przed lub emerytalnym

Lajker

Nie tylko starsi ale w każdym wieku interesuja się życiem innych że jednemu się układa w życiu np to już musi co pierdzielic przekręcac jeden z drugim i powiem tak niech każdy się zjmie praca A nie go interesuje nie jego rodzina żona czy dziewczyna itp

Ajshhs
@Lajker

Jak ktoś nie ma zainteresowań to interesuje się innymi. A takich prostaków tu nie brakuje

reg

praktycznie w każdym środowisku gdzie jest duże skupisko ludzi tak to wygląda. ludzka natura, co poradzisz. zdarza się, a winą lerga to to nie jest i firma nie może odpowiadać za kulturę i przyzwyczajenia charakterologiczne pracowników.

@reg

Ale na zadowolenie z pracy składa się wiele wiele rzeczy. Atmosfera w pracy - jak trafisz na jakiś trolli, co obrabiają wszystkim ... To nie za dobrze

licytacja

Wiecie czy można już licytować te prace konkursowe? Dopiero wróciłam z L4, słyszałam, że będzie licytacja na cele charytatywne, ale nie dowiedziałam się gdzie jak i kiedy. Ma ktoś może linka, czy jakieś info?

mona
@licytacja

najlepiej na facebooku patrz, bo chyba tam będą wstawiać te rzeczy

mona
@licytacja

tak przynajmniej słyszałam może też na stronie w sumie nie wiem

@mona

Nie wiem ale się wypowiem....

Tak, można

@licytacja

Na fejsie, pierwszy post ma odnośnik do grupy

@licytacja

Linka nie podam, bo pewnie i tak go wytnie, a znajdziesz bez problemu

kaliko

To jakaś coroczna akcja?

kaliko
@licytacja

W ogóle często się lerg angażuje w jakieś charytatywne akcje, czy to raczej jednorazowy strzał?

Kura
@kaliko

Jak o to chodzi to akurat często coś organizują dla innych. Jakieś krwiodawstwo czy zbiórki są co jakiś czas.

@Kura

Zbiórkę to każdy może zorganizować. Najlepiej pracownikom dawać ochłapy i zachęcać jeszcze do dzielenia się pieniędzmi. Pracownicy się składają a firma korzysta. Liczy się PR

Kura
@Gulasz

Typowe, jak ktoś coś dobrego chce zrobić to i tak się znajdzie taki co znajdzie dziure w całym. kto chce to daje, nie chcesz to nie musisz

Sam
@Gulasz

No właśnie chodzi o to że nie każdy może zorganizować i nie każdy to robi : ) ale ludzie o takiej mentalności jak Twoja i tak tego nie zrozumieją bo lepiej jest wszystko wytykac niż cokolwiek docenic. nie pozdrawiam

wow
@Gulasz

żeby o działalność charytatywną się sapać, to trzeba być niezłym agregatem...

@wow

Ciekawe, czy ktoś się upomniał o nasze dodatki świąteczne, czy znowu zostaliście zaszczuci opowieściami o " skradzionym sprzęcie " i drożejących surowcach. O podwyżce cicho. Temat świat wolnych od pracy jak zawsze pominięty

Św. Józef
@Gulasz

Jako patron ludzi pracy apeluję do zarządu, aby pomyślał o podniesieniu dodatku świątecznego. Moje owieczki pracują w niedziele i święta kiedy Wy spędzacie miło czas... Zaprawdę powiadam Wam będziecie mieć za to u mnie plusik, a nawet pomodlę się za Wami.

Jolanta

Ale wgl te podwyżki dostaliście? I od czego to zależy czy trzy procent czy mniej?

@Jolanta

Na razie cisza. Od widzimisię zarządu i kierowników

pp

co nowego w lergu na koniec roku?

?

Nie potrzeba znajomości. Chyba, że u chłopaków z produkcji. Chcesz, to Ci przez święta uzbieram i podrzucę paletkę gulaszu

bad

Są jakieś miejsca teraz?

wyspiański

zadzwoń i zapytaj

Weltz

Chwilę temu zakończyli rekrutacje na 3 stanowiska, więc nie sądzę

Certo
@bad

kiedy ludzie sie wreszcie nauczą, że wystarczy wklepać hasło w neta i wszystko wyjdzie?

Hendly
@Weltz

nigdy nic nie wiadomo, zawsze warto zaglądać od czasu do czasu, bo czasem np. komuś praca nie pasuje i jednak odchodzi a wtedy pojawia się szansa, żeby wskoczyć

@Hendly

Pytanie tylko po co ?

Harden
@bad

z tego co widziałem jest jedno ogłoszenie na handlowca, może niedawno wskoczyło

@Harden

pracowalem jako handlowiec dobre kilka lat, teraz tutaj i od razu zaznaczam dla tych, którzy myślą, że to łatwizna bo coś się powie, zagada i już cyk ma się klienta w garści, otóż nie. To bardzo specyficzna praca, wymaga dużo opanowania, bo na rożne charaktery i wymogi ze strony klienta sie trafia. są tacy, ktorzy rodzą się handlowcami i nawet nie potrzebują szczególnych szkoleń, ale są i tacy, co nawet po wielu szkoleniach nie są w stanie nawiązać takiej rozmowy i jakby relacji z klientem, żeby on im zaufał. ja tu jestem od 3 lat i zawsze dobrze sie czulem na takim stanowisku, lubie ludzi lubie z nimi rozmawiać i nie mam żadnych oporów, ale niech ktoś sobie nie myśli, że to tak łatwo bo kwalifikacje też trzeba mieć

Trututu
@Luck

A można zapytać czym się zajmujesz?

@Trututu

Jeśli nie potrafisz wywnioskować z poprzedniej wypowiedzi to współczuję i polecam wygooglować czym się zajmuje osoba na moim stanowisku. mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

@Trututu

Nie no uwielbiam to forum. hahaha

@Pień

Ja z kolei mam mieszane uczucia ;)

xyz
@bad

Sam zobacz na stronie https://www.lerg.pl/dolacz-do-nas/oferty-pracy

tomhanks

Jakie obowiązki wykonuje się na produkcji? Poproszę o suche fakty - co się robi, w jakim wymiarze godzin itd.

Erlen Majer
@tomhanks

Zależy na jakim wydziale i na jakim stanowisku. Najczęściej operujesz różnymi urządzeniami, zaworami, ładujesz samochody, a w wolnych chwilach zajadasz gulasz angielski lub pieczeń firmową.

@Erlen Majer

ok gulasz brzmi dobrze. jest jakiś określony czas na przerwę czy każdy np. ma pół godziny i sobie wykorzystuje jak chce i jak może?

Nie

@Gulasz

za bardzo to na pytanie nie odpowiedziałeś

@Jokono

Gulasz nie brzmi dobrze, a już na pewno nie smakuje dobrze. Nie ma pół godziny przerwy. Nigdzie tyle nie ma. Ale wszędzie przerwa jest

@Gulasz

co kto lubi, nie będę się o gulasz kłócić . dzięki za pomoc w każdym razie.

@Jokono

No dziś zamęt taki, że w biegu między zaladunkami zjadłem banana. Stołówkę zamknęli i posprzątane. Czasu brakuje

@Gulasz

Ale premii nie będzie za grudzień. Tak nas wynagrodzą za całoroczną pracę

Szefu
@Gulasz

Powinieneś podziękować za to, że masz możliwość pracy w tej wspaniałej firmie, zarządzanej przez fachowców, mającej w swym sztabie znających się na wszystkim inżynierów. W dodatku stać Cię na banany, ale to już niedługo...

@Szefu

Dokładnie. najwspanialszej. Ci fachowcy nie wiedzą w co ręce włożyć, więc trzymają je w kieszeniach i czekają na wypłaty nie robiąc nic xD

Lers

Myślałem, żeby aplikować na handlowca bo mam kilkuletnie doświadczenie i całkiem dobrze odnajduje sie w pracy z klientem, a robiłem w sumie przy różnych produktach, usługach, więc nie powinno być przeszkód. Jedynie co tak mnie zaskoczyło to dosyć wysokie wymagania, czy mi tak sie wydaje? Niby wszystkie spełniam, ale waham sie co do tego angielskiego, bo dobrze go umiem, ale nie aż tak, że biegle perfekt, jak myślicie, warto próbować czy odpuścić?

@Lers

Wymagania ? Zapytaj najpierw o zarobki. Wymagać to oni sobie mogą. Ważne, żeby pieniądze były adekwatne do kwalifikacji. Bo z tym mają problem. Jeszcze się nie obudzili z lergoletargu

@?

Pozwól, ze sam zadecyduję o co będę pytał. Zarobki będę negocjował we własnym zakresie.

Skąpiec
@Lers

Jeśli znasz angielski na takim poziomie, że możesz sobie swobodnie rozmawiać i nie sprawia Ci to większego problemu to myślę że warto spróbować. Też na pewno podszlifujesz język już przy samych rozmowach, nie musisz przecież znać każdego słówka, możesz np. wtedy iść na około i opisać o co Ci chodzi. Myślę, że tutaj doświadczenie jest dużym plusem, zwłaszcza jak obsługiwałeś klientów biznesowych, że tak powiem. Firma jest okej moim zdaniem.

Skąpiec
@?

A co do zarobków to najlepiej zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej, przedstawić swoje wymagania i zobaczyć reakcję. Normalne, że jeżeli ktoś już wcześniej miał doświadczenie i jest dobrym kandydatem to powinien się cenić.

@Skąpiec

Dzięki wielkie za odpowiedź

@Lers

Aż mnie troche rozśmieszył twój wpis. Spełniasz wszystkie wymagania i jeszcze sie zastanawiasz? Masz problem z pewnością siebie czy co? ile osob bez połowy kwalifikacji na jakieś stanowisko się zgłasza, bo uważaja, że są świetni i się do wszystkiego nadają. trochę mniej skromnosci, dobrze ci radzę

@Pień

Dokładnie. Ludzie myślą, że to poważna firma, a to jest jeden wielki cyrk

Kolejny świetny najbłyskotliwszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.