Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

krim

dobrze jest nie ma co narzekać . czasy ciężkie ale prace mamy jest ok . pozdrawiam

hola

dokladnie, powoli do przodu

Jodła
@krim

Inflacja nie daje sie we znaki? Duzo zwolnien leci?

hola
@Jodła

szczerze to ani w pandemii ani teraz sytuacja w pnastwie nie wplynela na ilosc pracownikow, jest stabilnie generalnie

konik
@krim

ciekawe ile ta inflacja potrwa jeszcze swoja droga

lil
@hola

to dobra informacja bardzo, zatrudniacie nowych aktualnie?

Beata
@lil

A jakieś podwyżki z racji tej inflacji się szykują? Macie jakieś informacje na ten temat?

@Beata

a Ty to jako kto pytasz?

Xyz
@Beata

???????????? chyba obniżki wypłat! Kpina jakie stawki dają nowym pracownikom, a wymagają niewiadomo czego, dostaniesz premie w jednym miesiącu to w drugim przytną i wypłata taka, że siąść i płakać..

jest socjal?

@Numb

z tego co widziałem w ofercie to tak

@fik

ktoś jest w stanie wymienić co mniej więcej wchodzi w skład?

@Numb

też byłbym zainteresowany i tymi dodatkami i jakie te premie są

@fik

Wczasy pod grusza, coś na święta w grudniu, karta Sodexo na 150 zł A premie to śmiech na sali. 250 brutto. Na koniec roku za całoroczna pracę nagroda 150 zł Śmieszne

@Zenek

w sensie co w tym śmiesznego?

@Zenek

śmieszny to był jej całkowity brak, w mojej poprzedniej pracy, niestety...

@Zenek

nie no to nienajgorzej jest jak tyle dają

@Numb

nie no, wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej...ale jak nigdy nic się nie dostawało, to i to dobre

@fik

tak, więc warto doceniać, że coś w ogóle jest

@Numb

A co na święta dostajecie? Kasę czy jakieś prezenty?

@Zenek

na czym polega karta sodexo? gdzie to można wykorzystać?

@Zenek

to działa jak jakieś bony, coś takiego?

o, też jestem ciekaw

@dedek

właściwie jak sobie wpiszesz w google to możesz o tym poczytać

czytam właśnei i są jakieś 3 rodzaje tych kart

właśnie*

która tu obowiązuje?

@dedek

nie wiem jak tu teraz to wygląda

już chwilę nie pracuję

@oles

A możesz zagonić tu kogoś kto aktualnie pracuje, żeby poodpowiadał? :(

@Jolanta

że co przepraszam? teraz to nawet brak mi słów jak nigdy dotąd...

mucha
@Jolanta

a sądziłem, że nic mnie już nie zaskoczy na gw ..

że co proszę?

@Jolanta

Tak już widzisz jak dzwonię do kogoś z ludzi z mojej byłej pracy "Hej Zdzisiek, wiem, że nie rozmawialiśmy od pół roku, ale sprawa jest, jest taka Jolka i ona chce, żebym cię zagonił do pisania na goworku"

@Jolanta

szanujmy się i swój czas.

@Jolanta

zawsze możesz zadzwonić do firmy, wypytać o wszystko, a potem będziesz pisać na goworku jak talala, najlepiej 24/7 :)

@Numb

W tej firmie nic nie ma. Czysty wyzysk, kłamcy i (usunięte przez administratora) Największy (usunięte przez administratora) to prezeska.

@pracownik

A tę nieprawdę to odnośnie czego Ci mówiono? Pytam, bo oceny tu na stronie nie wskazują, żeby miało coś niepokojącego się dziać, skąd aż tyle gwiazdek?

Dorota

Brał ktoś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. kadr? Jak ona wygląda? O co konkretnie pytają, czy są jakieś zadania testujące, ile jest w sumie etapów czy rozmów kwalifikacyjnych?

Bożena
@Dorota

też jestem ciekawa, ale nie wiem czy utworzy się tu jakaś otwarta konwersacja szczerze mówiąc ale fajnie by było dostać takie informacje.

rysiu
@Bożena

możliwe że będą jakieś zdania ale to pewnie od stanowiska zależeć będzie ale no nie wiem... na forum dużo jest wątków może któryś będzie

zaspana
@Dorota

a to aktualne jest? jakoś nie widzę tej oferty?

rysiu
@zaspana

na ich stronie internetowej masz ogłoszenia

Bieniek(Stajenny)

Jestem zadowolony z pracy i łask jakie otrzymałem od zarządu. Jednak jakość jedzenia na stołówce zawsze była średnia, a jest coraz gorsza i jakby mniejsze porcje. Przesolone to i wogóle, myśle że to chwyt marketingowy aby lepiej napoje schodziły oraz niedojedzeni pracownicy kupowali tą drożyznę rodem z Sheratona. Drugie danie wychodzi taniej w Sopocie na molo niż u Dominatora S.A.

@Bieniek(Stajenny)

Chwyt marketingowy? To już brzmi jak jakaś teoria spiskowa...

Stary pracownik
@Paks

Czy to chwyt marketingowy czy teoria spiskowa to odbija sie to negatywnie na pracownikach, kasa może sie zgadza w "Omega" i moze u kogos kto dostaje profity z ich marnej dzialalnosici. Zwykły człowiek ktoremu przysługuje posilek, musi konsumować ten (usunięte przez administratora)

Gulasz
@Bieniek(Stajenny)

Gulasz co weekend i jescze w tygodniu to też zakrawa o (usunięte przez administratora)

syn
@Bieniek(Stajenny)

jak to jest twoje jedyne zmartwienie w tej robocie to pogratulować w sumie. ja tam jem i nie narzekam, ale może mam wypalone kubki smakowe od nadmiaru ostrych czipsów, nie wiem

KołoWujaMiToLata
@Bieniek(Stajenny)

ej nie wylewaj swoich frustracji po nieudanych próbach kulinarnych twojej lubej w zaciszu domowym

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

Cholesterol porządku mam . Chciałem tylko dodać swoja opinie , czy to takie trudne jest ?

@Adam

Dla niektórych niestety jest to za trudne, a jak cholesterol w porządku to bardzo dobrze

@Adam

Ogranicz cholesterol, bo litery zjadasz w wypowiedziach

lipidy
@?

Ale po co się czepiać, że ktoś literę jedną zgubił w wypowiedzi

@?

sam sobie sprawdź jak cię takie głupoty denerwują

@lipidy

Na tym forum to chyba z zasady trzeba się czepiać...

@Deex

a człowiek tu tylko chciał wpaść podpytać o parę rzeczy, coś poczytać o pracy, a tu takie rzeczy, szkoda gadać...

@Deex

chyba jakieś trolle internetowe atakują to forum, ile to sie słyszy o tym w dzisiejszych czasach...

Arnoldzik
@Adam

a cukier w normie synek?

Ktoś

Witam mam pytanie czy praca w Lerg jest zdrowa chodzi mi o chemie są jakieś zabezpieczenia itp ?

komar
@Ktoś

jakby nie było zabezpieczeń to by zakład nie istniał, bo zostałby zamknięty przez bhp, a istnieje, więc odpowiedz sobie jaki z tego wniosek

TUITU
@komar

oho chyba jakiś mądraliński się trafił

informatyk praca

Jestem programistą z 5 letnim doświadczeniem, przeniosłem się niedaleko i pytanie czy jest sens się w ogóle kontaktować z firmą, jeśli nie ma zapotrzebowania to nie będę marnował czasu swojego i waszego

@informatyk praca

Nie ma zapotrzebowania na ludzi tej kategorii

Okej, rozumiem. No nic.

@Zenek

jestes jakims szefem w firmie tej ze tak piszesz?

mej
@Marta

może po prostu orientuje się w rekrutacjach w firmie

elov
@Marta

Ta i myślisz, że szef nie ma nic do roboty poza udzielaniem się na goworku

Iks
@Zenek

"Ludzie tej kategorii" brzmi dość pejoratywnie, ale rozumiem, że nie miałeś nic złego na myśli, nie?

liczi
@Iks

chodziło pewnie po prostu o dział czy stanowisko

Iks
@liczi

No tak podejrzewam, ale różnie to bywa

liczi
@Iks

wiadomo, ja też tak tylko myślę, pewności nie mam

bolektolek
@informatyk praca

najlepiej zadzwoń i wyślij maila, nawet jak teraz nie byłoby zapotrzebowania (nie wiem) to jak się odezwiesz zostawisz coś po sobie to zawsze mogą zadzwonić. jak będą szukali to defacto będziesz pierwszy w kolejność patrząc jakie masz doświadczenie i już będą mieli do Ciebie namiary. tak że próbuj

Dobbi
@bolektolek

Czy ja wiem, czy pierwszy w kolejności...rekrutacje nie działają tak, że liczy się kolejność zgłoszeń

Dobbi
@bolektolek

Ale i tak zagadać warto, a nuż widelec

@informatyk praca

sprawdź zakładkę dołącz do nas, bo pojawiła się oferta na informatyka

@xyz

własnie zobaczyłem, a wiecie czy to jest oferta na umowe o prace czy zlecenie??

@informatyk praca

tego nie wiem, bo tylko widziałem ofertę, ale pewnie o pracę. ale żeby mieć pewność to byś się musiał z rekrutacją skontaktować

*****123

Jaka podstawa na Aparatowego żywic??

Kandydat01
@*****123

też jestem ciekawy ale chyba dowiemy sie tego dopiero na rozmowie nie sądze żeby ktos tutaj pisał o zarobkach...

Kandydat01
@*****123

a wysyłałes juz papiery?

********123
@Kandydat01

Jeszcze nie

volv

o co chodzi z wymaganiem "gotowość do podnoszenia kwalifikacji" w ofertach pracy? na jakieś kursy będą wysyłać czy coś?

polip
@volv

myśle że zależy im na ambitnych pracownikach.

byg
@volv

no to raczej proste stwierdzenie, chcą dbać o rozwój pracowników plus branża też wymaga podnoszenia kwalifikacji, żeby być na bieżąco

byg
@byg

no chodzi przede wszystkim o szkolenia, ale nie tylko

Urszula
@byg

A firma zapewnia szkolenia albo chociaż dofinansowanie do nich? Czy po podniesieniu kwalifikacji wzrasta też pensja?

@volv

Jest niżej wątek dokładnie na ten sam temat, gdzie wszystko jest wyjaśnione

aparat

Witajcie składam cv na aparatowego, ale nie ma doświadczenia tyle co w szkole, w teorii nie ma wymaganego doświadczenia ale nie wiem czy mnie przyjmą. czytam że są szkolenia i zależy im na ambitnych osobach. nie jestem nie wiadomo jak ambitny ale zależy mi na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji i zarabianiu… więc chciałem się jeszcze zapytać jak wygląda zatrudnie jaka umowę preferują, praca raczej stabilna czy też nie?

aparat
@aparat

jak wygląda rozmowa rekrutacyjna są tam jakieś dodatkowe zadania do wykonania?

Gryf
@aparat

firma działa od daaawna, więc stabilna raczej ta praca powinna być, kwestia czy się sprawdzisz pewnie, no i czy tobie się spodoba, tak mi się wydaje

@aparat

Stabilna. Składaj cefałkę, zobaczysz jak ci się spodoba, jeśli nie, to nikt cię siłą trzymał nie będzie, więc co masz do stracenia

ventyl

przyjmują też osoby bez doświadczenia zawodowego?

@ventyl

chyba tak, przynajmniej w ofertach nie widziałam takiego wymogu

@zoe

wolę się dowiedzieć takich rzeczy od pracownika bo wiesz tyle co i ja... pytam o aparatowego jak coś

@ventyl

A co masz umieć. Przede wszystkim pytać i ruszać rączkami. Wszystkiego się nauczysz

hm, no skoro tak mówisz

@Zenek

Jak ci się tutaj pracuje? Długo już robisz?

@Zenek

Jest tam jak zaparkować na rozmowę? Dojeżdża ktoś od was z Dębicy?

dorek

niżej pisali o parkingu

@dorek

Ok a na to drugie pytanie ktoś może powiedzieć?

opos

móc mogę, ale to bez sensu, bo odpowiedź brzmi nie

opos

a co, chcesz się z kimś zabierać?

@opos

nie rozumiem czemu niby bez sensu? Przynajmniej poznałem odpowiedź. A co do twojego pytania to sprawdzam jakie są możliwości

komando

jakiś sens zawsze dla kogoś będzie, możliwości na pewno jakieś są

@zoe

Dla mojego dobra powiem, że w przedziale od 5-8 lat. Ale już mam dość tego smrodu, wyroby i surowce, to nie jest woda, czy czekolada. Praca w święta na okrągło już mnie męczy. Chciałbym się stąd wyrwać, bo to mnie przerasta już

No to faktycznie długo.

@Zenek

No to jak oto nie jest już dla ciebie i nie chcesz już pracować, to chyba nikt ci nie broni?

bolektolek
@ventyl

z tego co patrzyłem na oferty to raczej z doświadczeniem zawodowym ewentualnie średnie mechaniczne ale zależy im na podnoszeniu kwalifikacji więc osoby “ambitne” (chętne do pracy) to na pewno rozpatrzą CV ale możesz też spróbować samemu zrobić jakieś kursy czy coś inaczej będą na Ciebie patrzeć

omer

Gotowość do podnoszenia kwalifikacji - co przez to rozumieć. Szkolenia jakieś organizowane, na których trzeba być?

luma
@omer

no to że firma chce żeby pracownik się rozwijał

luma
@omer

i tak organizują szkolenia

@luma

Czyli one są obligatoryjne?

@luma

Znaczy, nie zrozumcie mnie źle, to nie tak, że ja chcę skzoleń uniknąć

Szkoleń*

@luma

Uważam, że to super, że są, po prostu pytam jak to organizacyjnie wygląda

Wojciech
@luma

Sami narzucają na jakie szkolenie się idzie czy pracownik też może zawnioskować jak go coś interesuje związanego z branżą i stanowiskiem?

Jolanta

No nawet jeśli proste to chyba nie chcesz powiedzieć, ze sam papier dają bez niczego więcej?

On

Nie sami wysyłajã.

Mark
@On

okej, ale to jest wtedy zaplanowane na jakiś dzień w godzinach pracy tak?

@Mark

Niekoniecznie w godzinach. Często jest to po godzinach

@?

Generalnie to jakie są tematyki tych wszystkich szkoleń, bo ktoś napisał, że to tak proste, że nie ma sensu nawet na to iść i się zastanawiam

BHP, ADR, SEP, wózki widlowe

Limi

Czy pod firmą jest dostępny parking też dla kandydatów czy tylko dla pracowników za jakąś przepustką?

@Limi

Nie ma przepustki. Jak się zmieścisz, to staniesz. Ale dla pracowników nie ma miejsca nawet. To jest masakra zwłaszcza po 14

@?

a no to słabo ciut, a gdzieś w okolicy da sie auto zostawić i podejść kawałek?

Pod lasem wzdłuż drogi

relik

po ile godzin praca i jak z przerwami?

wertq
@relik

w ogłoszeniu piszą, że zmiana 8 godzin w ruchu ciągłym więc całą dobę, jak z przerwami to nie wiem, bo też jestem kandydatem

relik
@wertq

okej, dzięki, zawsze coś

wertq
@relik

nie ma sprawy

@wertq

coś do zjedzenia na przerwie oferują nie wiecie?

mołzi

Jak jest u was ze zgłaszaniem jakichś uwag. Da sie porozmawiać z kimś w razie potrzeby czy coś czy raczej nie ma opcji?

@mołzi

Dać się da, tylko trzeba faktycznie ruszyć (usunięte przez administratora) i zagadać, a nie np. wymagać na goworku, bo to też się zdarzało

@Deex

a ogólnie to jak wygląda sprawa ewentualnego rozwiązywania konfliktów tutaj? da się dogadać z ludźmi? między pracownikami spoko atmosfra?

@mołzi

Ja się nie wdaję w żadne konflikty, moim zdaniem atmosfera okej

@mołzi

Dać się da, ale to wszystko już zależy od każdej osoby indywidualnie

@mołzi

Także nie jestem w stanie przewidzieć jak to u ciebie będzie w tym wypadku

masas
@mołzi

zależy o czym mowa, ale ogólnie nie ma problemu z komunikacją na poziomie pracownik pracodawca

masas
@mołzi

a i są też jakieś skrzynki na uwagi, i można tam wrzucać anonimowo właśnie opinie

@masas

i wtedy faktycznie coś z tym robią?

@Deex

a to ok, ja to raczej bezkonfliktowy jestem, ale jak ktos mnie nie szanuje to nerwy mi puszczają

@Deex

dlatego też tak dopytuje o ta atmosfere, bo w poprzedniej pracy to była masakra i nikomu takich ludzi nie życze na swojej drodze

@mołzi

No to nie no, żeby jakiś otwarty brak szacunku miał miejsce, to nie zaobserwowałem

@mołzi

Raczej na zasadzie, że pewnie nie z każdym się skumasz i będziesz sobie pione na korytarzy zbijał, nie

@Deex

to dobrze, że masz takie widzenie tego, no mam nadzieję, że jakby co to będzie okej

@mołzi

to też w dużej meirze zależy pewnie od ciebie i twojego podejścia

Harry

Jest tutaj ktoś kto pracował jako operator urządzeń myjących?

@Harry

Bo widzę ofertę na stronie i może ktoś wie jak to wygląda

na rozmowie Ci wszystko powiedzą

@xyz

a jak wyglada taka rozmowa? to jeden etap czy więcej?

@Harry

a to w ofercie nie ma tego opisane? jakichś zadań?

@Harry

bo rozumiem, że skoro pytasz to oferta jest dla osób bez doświadczenia?

@Harry

Właściwie dobrze byłoby wiedzieć conieco wcześnie, jeśli można tak po krótce coś napisać o tym

tobby
@suwe

A to nie było tam opisu stanowiska w ofercie? Nie interesuje mnie to stanowisko konkretnie ale tak powinno być myślę

@suwe

Bardziej chodzi o to jak w praktyce to wygląda

@suwe

W sensie jak się pracuje, jakie warunki na tym dziale itp

Myjak
@Harry

Na pewno nie tak, jak to widać na obrazku dołączonym do ogłoszenia. Ogólnie bród smród. Na pewno nic przyjemnego. Ale za to możesz być zawodowym alkoholikiem i nie umieć liczyć do 5 i zostaniesz przyjęty z pocalowniem obu rąk i stóp

ele
@Myjak

Rozumiem, że mówisz z własnego doświadczenia

Myjak
@ele

A co, nie wierzysz ?

@Myjak

a ktoś przywiązuje uwagę do obrazków? to z reguły jest jakby poglądowe czy jakoś tak

A ja tam sie nieinteresuje prywatnym zyciem innych tylko licze sam na siebie i sie jeszcze nigdy niepomyliłem i dobrze mi z tym . Jestem czlowiekiem swiatowym i lubie gulasz i niepatrzac na inflacje jem pyszny schabowy na caly talerz na stolowce .

@Adam

Tego teraz bardzo brakuje, żeby patrzeć się na siebie, a nie na innych. Tylko naśladować!

Erlen Majer
@Adam

Tylko uważaj na cholesterol, bo pani doktor nie podpisze Ci badań i nie będziesz miał wstępu na teren firmy.

Neron
@Adam

No i gitara. Mamy gratulować, czy coś?

szaszłyk
@Neron

Jak masz taką chęć, to śmiało ;)

gacek

Na tego aparatowego to szukają dalej? Czy tam zapotrzebowanie na więcej osób jest?

koryl
@gacek

no a skoro jest na stronie to chyba tak?

@gacek

Raczej zapotrzebowanie na więcej osób

Okej, dziękuje

nitro
@xyz

jakie warunki na tym stanowisku?

@nitro

Tego nie wiem do końca

@nitro

Nie pracuję na tym konkretnym stanowisku

@xyz

Aha* Myślałem, że tam pracujesz, tak mi wynikło z kontekstu

@gacek

Nie, wiem co nieco, ale nie na tyle, żeby robić z siebie eksperta na forum

Iwona
@xyz

a na jakim stanowisku pracujesz:) ? pytam, bo może o nim byś się wypowiedział.

@gacek

Dalej jest oferta na stronie

Z tego co widziałem

@Iwona

Nie o moją historię pracy było pytanie, tylko o konrketne stanowisko

pikodi

Duże doświadczenie trzeba na specjaliste ds zakupów czy tak na to nie patrza jakoś

natum
@pikodi

bardziej liczą się chyba umiejętności w tym zakresie, a doświadczenie też nie zawsze idzie z tym w parze

@natum

Doświadczenie tez istotne, inaczej nie wrzucali by tego do wymagań.

natum
@xomix

a gdzie niby napisałem, że jest nieistotne?

@natum

Nigdzie, ja z kolei nigdzie nie napisałem, że ty mówisz, że nieistotne, możemy się tak przegadywać przez następne tysiąclecia, tylko po co

Ile pasuje go mieć?

@pikodi

Nie wiem, nie ma jasno określonych wytycznych co do tego jak bogate musi być

@xomix

To mam nadzieje, że moje wystarczy

@pikodi

A ile masz? Powiem tak, jeżeli w parze z doświadczeniem idą umiejętności, to pewnie nie musi być jakieś imponujące

@xomix

Coś około roku, a wydaje mi się, że umiejętności mam, ale pozostawię to do oceny odpowiednim osobom

@pikodi

Myślę, że wystarczy. Wyjdzie w praniu, powodzenia na rekrutacji

Wojciech
@xomix

Ja też będę aplikował. Podpowiesz jak jest z zarobkami? Przydałyby mi się chociaż widełki żebym wiedział czy w ogóle warto sobie zawracać głowę.

@Wojciech

Nie podpowiem, bo nie mam informacji na temat tego jakie widełki proponują kandydatom, a swoimi zarobkami się nie będę pucował na forum. To już w twoim interesie ocenić, czy "zawracać sobie głowę" nikt za ciebie tego nie będzie robił.

żabol
@Wojciech

na rozmowie ci wszystko przedstawią

żabol

o ile do niej dojdzie

Iwona
@xomix

Jak długie to doświadczenie?

@Iwona

Takie jak w ogłoszeniu. Jak nie ma podanych dokładnie lat, to nie ma to az takiego znaczenia, grunt, żeby było.

@xomix

Chociaż wiadomo, że im dłuższe tym lepiej

@xomix

Więc trzeba też się na to nastawić

@xomix

Ważne też, żeby umiejętności za tym szły

Leo
@Iwona

Czy wy w ogóle czytacie te wątki przed zadaniem pytania?

Leo
@Iwona

Może warto by było zacząć?

luipo

nie wiem czy warto reagować

luipo

ty się rozpiszesz, a i tak nie dotrze

Ktos

Ludzie przestańcie gadać tylko jak jesteście niezadowoleni z pana związkowca JB więc zacznijcie działać. To wy jesteście mu potrzebni że by istniał jeśli jesteście w tym związku to popieracie co on reprezentuje sobą. Jeśli wam nie pasuje to się po prostu wypisujcie nie jest to obowiązkowe. Macie kolegów niech oni też się wypiszą i problem z głowy i tak trzeba walczyć o swoje samemu więc nie narzekajcie albo coś robicie albo siedzie cicho

@Ktos

No bo z anonima na goworku to każdy potrafi

@Ktos

A żeby coś faktycznie zorbić to już nie ma komu...

Zrobić

@pieks

Ciekawe co się tu komuś nie podoba

bam
@pieks

Mnie nie ciekawi - nie wywołuj wilka z lasu, bo zaraz dostaniesz jakąś litanię na ten temat

@bam

A masz rację

@bam

Lepiej nie wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.