Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

Ugo

Nie za bardzo chcę się zalogować czy kojarzycie jako pracownicy jakie mniej więcej są materiały dostępne w strefie klienta na stronie

haha
@Ugo

pewnie bo na bank każdy zna całą stronę na pamięć i ci wymieni po kolei

ferero
@Ugo

u mnie normalnie działa strona i można wpisywac dane (ja nie mam konta) więc moze spróbuj teraz

Ugo
@ferero

Okej teraz mi wszystko działa ale wtedy naprawdę nie chciało się włączyć. dzięki

Jest tam gdzie zaparkować?

@Marek

no coś się może dla ciebie znajdzie

@Marek

ale może najpierw martw się o to czy cię przyjmą do roboty a potem o parkowanie swojego wozu

Co ?
@heh

Przyjmują wszystkich, bo braki są ogromne. Na drugą zmianę, to musisz o 13.30 być na parkingu i wypatrywać ostatnich miejsc, albo zostaje parkować pod lasem wzdłuż drogi. Dopóki lerg będzie pozwalał parkować wszystkim okolicznym formom na swoim parkingu, to nic się zmieni na lepsze

@Co ?

yyyy ale po co mi to mówisz?

Elmo
@heh

Pewnie nie ma się komu wyżalić więc chociaż tutaj szuka wsparcia.

@Elmo

okay...nawet jeśli, to nie jestem darmowym terapeutą.

hahaha

właśnie ty pokazujesz jaki jesteś pusty wcinając się w rozmowę i pokazując tak niski poziom

Co ?
@hahaha

A typek pyta o parking, to mu odpowiadam. A ty nawet tego nie potrafisz (usunięte przez administratora) lergowski

hahaha
@Co ?

no ty to faktycznie jesteś jednak gość.

Były...

Pracowałem tu ok 4 lata temu. Zwolniłem się, wyjechałem za granicę. Ale właśnie wracam do Polski, trochę mi się nie udał mój dalekosiężny plan życia poza granicami... Myślę, czy by sie ponownie nie przyjąć...źle mi tu nie było, a trzeba się trochę odkuć. No i mam pytanie, myślicie, że na starego pracownika spojrzą przychylniejszym okiem? I że mnie przyjmą po raz drugi? Wiedzą, że dobrze pracowałem, sporo z siebie dawałem...Chyba, że skład już się całkowicie zmienił i nikt mnie nawet nie będzie pamiętł... No bije się z myślami, ale chciałbym jednak spróbować...może powrót na stare śmieci nie jest moim marzeniem, ale z drugiej strony nagłe przemeblowanie życia też nie jest przeznaczone dla każdego...no przynajmniej mi nie pykło.

part
@Były...

to pewnie też zależy od tego w jakich relacjach się rozstaliście czy zostawiłeś sobie jakąś furtkę powrotu.

rambambam
@Były...

Zalezy jakie stanowisko, ja bym od tego zaczoł

Zurkon
@Były...

no nie wiem hehe jak żes tak pojechał za pieniedzmi za granice . a tak serio to zadzwon i zapytaj tak bedzie najprościej

Hubert
@Były...

daj znać czy się coś uda. ciekawy jestem czy przyjmują teraz kogoś do pracy czy na razie lipa

Berlin
@Hubert

jak chcesz się przyjąć to po prostu skontaktuj się z firmą. zawsze to lepsza opcja niż czekanie na coś co może nigdy nie nadejść . taka rada ode mnie

@Hubert

no i co ? nikt nie da znać jak poszło jak rekrutacja i w ogóle?

@Marmut

Dopiero w lipcu wracam do Polski.

@Marmut

Na razie jeszcze nic nie załatwiałem, dopiero jak będę na miejscu to się tym zajmę

@Marmut

Także jeszcze nie ma o czym opowiadać.

@Były...

Szkoda, bo liczyłem na jakieś konkrety w końcu

@Były...

No nic może najwyższa pora na przegrzebanie profilu w poszukiwaniu starszych infomracji, a jak ktoś będzie miał coś aktualnego to może powie

@Marmut

Wiesz, ja i tak ma trochę inną sytuację jak ty, więc i tak bym się nie opierał tylko na moich zeznaniach

@Marmut

To bym ci polecał zrobić, pewnie sporo było o rekrutacjach

Linde

Jak tak czytam to mam wrażenie, że przesadzacie. Lerg nie jest taki zły jak go malują....

Ares
@Linde

dlatego ja to nawet tego dogłębnie nie czytam. robię swoje i tyle. nikt mi nie wmówi że jest tak czy inaczej skoro sam najlepiej znam swoje warunki pracy

nick
@Linde

Nie jest. Ale to gowork, czego się spodziewacie. tutaj zawsze trafiają frustraci i dodadzą swoje 5 groszy. Najlepiej przyjść, popracować i samemu opinie wyrobić, a nie sugerować się anonimami

Ares
@nick

prawda chociaż czasem jest to irytujące, ale jak człowiek ma trochę oleju w głowie to wie jak to wygląda na takich portalach

Zuomo
@Ares

pozostaje czy dany czlowiek ten olej ma. ale to juz ani nie mi ani wam oceniac. kazdy oceni sam . pozdro

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnes

Czy kadra jest zadowolona, że roboty jest tyle, że nie idzie przerobić, grupa spod znaku lergusia kupuje nowe zakłady a pracownicy dostają marną premie 200 zł brutto ? Tyle to idzie na umycie auta bani brezez

Benek
@Agnes

Mi się podoba. Myję sobie auto, pracuję od poniedziałku do piątku, zarabiam więcej od Was ( a Wy dalej pracujecie w święta i niedziele za śmieszny dodatek) i udaję, że mnie hołota z produkcji interesuje i zajmuję się ich interesami.

@Benek

(usunięte przez administratora)! Związek zakładasz, członków szukasz wśród pracowników, bo się pracować nie chce a strone zarządu trzymasz, żeby ludziom nie płacić. (usunięte przez administratora) cię nierobie. Prezesce auto czyścić parobku sprzedajny

Xxx
@Benek

W punkt…! ????

Stary

Macie jakieś nowości w swojej ofercie produktowej czy po staremu wszystko zostało?

@Stary

Wszystkie nowości są aktualizowane na stronie, po to jest zakładka "aktualności"

@Stary

Przepraszam, pomyliłem się. Nowości w zakresie produktowym są oznaczone jako "nowość" w katalogu. W aktualnościach można znaleźć bardziej nowości "z życia zakładu" tak to ujmę.

@Glaca

No wiadomo mogę sobie przeczytać na stronie, ale myślałem że jakiś pracownik zechcę się wypowiedzieć jak to wygląda z jego perspektywy

@Stary

Emm...no ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Chcesz to wypytuj dalej, ale ja tam jednak polecam stronę.

Kkk
@Stary

Jest coraz gorzej, szukaj coś lepszego

@Kkk

Po pierwsze, to ja swój rozum mam i umiem ocenić jak jest. Nie trzeba mi prawić rad i morałów. Po drugie, wyraźnie podpisałem się jako "były pracownik", więc jak widać, już tu nie pracuję...

@Stary

No i po co się prujesz ?

a ty po co się wtrącasz

@?

Właśnie sobie zadaj to pytanie

@Bynel

Kto się pruje? Bo na pewno nie ja. Czytaj ze zrozumieniem

@Bynel

zadałem tobie jakbyś nie zauważył ale rozumiem że tutaj problemy z czytaniem

@?

To po wór się pytasz jak sprawa cię nie dotyczy ?

@Bynel

A ciebie niby dotyczy? Nie z tobą rozmawiałem, a tak samo się wtrąciłeś, więc nie przyganiaj drugiemu. Koniec dyskusji. Żegnam.

@Stary

Nooo panie, pruj się dalej. Widzę tylko to potrafisz

pzd
@Bynel

ale masz poprzewracane w głowie chłopie. burze zrobić z niczego to trzeba mieć talent

Ksjdjs

Nie polecam tej firmy pod żadnym względem. Przy systemie 4 brygadowym, w chemii ciężkiej zarobki marne, roboty coraz to wiecej. Pracujac tu od 5 lat wypłaty marne, kierownictwo coraz gorsze, zastraszanie na każdym kroku, no chyba, że kogoś zadowoli 2300 to powodzenia ????

@Ksjdjs

Jeśli to prawda co piszesz, że po 5 latach w systemie czterobrygadowy zarobiłeś 2300 to lepiej zwolnij się. Swoją drogą to ile masz na h? 17 PLN?

niedoszły pracownik

Zaoferowali mi 17zł brutto na godzinę, do tego smród i nieziemski (usunięte przez administratora) Odradzam.

@niedoszły pracownik

Najniższa pensja przy pracy to chyba 18.30 to mniej niż minimum?

Tak

Wychodzi ponad minimalna na miesiąc, z premią około 3000 brutto na 4 brygadach więc jest bardzo biednie i kierownicy wymagają cudów, lepiej odpuścić i znaleźć inną pracę, zarobki gorsze jak na kasie w sklepie a szkodliwość wielka

bob
@Tak

już nie przesadzajmy, o kasie się nie wypowiadam, bo dla każdego inna kwota będzie stanowić "mało", ale żeby biednie od razu to bym nie powiedział kierownicy stawiają wymagania to prawda, ale czy oni właśnie od tego nie są? wiadomo, że też mnie to czasem wkurza, bo jestem tylko człowiekiem, ale z drugiej strony staram się zrozumieć no i ciężko się dziwić, że wymagają... ja nikomu nie mówię, że ma odpuszczać, albo się zatrudniać to powinna być decyzja danej osoby, nie ma co zniechęcać, bo każdy powinien wyrobić sobie własną opinię a nie polegać w 100% na cudzej

Obi
@bob

prawda. kto chce to pracuje kto nie chce to nie pracuje. nie ma tu żadnej filozofii

Iza
@Obi

No tak - to dość zdroworozsądkowe podejście, trzeba Ci to przyznać. Słuchaj, potrzebuję Twojej pomocy: wiem, że Lerg szuka teraz między innymi maszynisty kotła. Możesz mi powiedzieć, czy osoba bez większego doświadczenia ma tam szansę na zatrudnienie - pracodawca przyucza do zawodu?

manna
@Iza

skoro wiesz że szuka to nie sprawdziłaś ogłoszenia czy mają takie wymaganie?????

Obi
@Iza

doświadczenie jako takie nie jest wymagane, ale wiedzę i umiejętności z zakresu mechaniki i budowy maszyn trzeba mieć. tak samo jak obsługiwanie się dokumentacją techniczną i odpowiednie wykształcenie (zawodowe, albo średnie energetyczne czy mechaniczne) także niby nie, ale naturszczyk bez żadnej wiedzy raczej ma marne szanse

Erlen Majer

Nie ma czegoś takiego jak najniższa godzinowa stawka na umowę o pracę.

ten

robota nie jest lekka to fakt, ale wedlug mnie duzo robi tu kwestia przyzwyczajenia i wprawy. umowa o prace jest to na pewno. grunt to sie przyzwyczaic do zmian. jedni sie sprawdza drudzy nie ludzie są spoko, nie ma dużej rotacji, więc ekipa głównie utrzymuje się podobna, ale wiadomo, że się to jednostkowo wymienia wszystko. ja tam jakoś nie narzekam. no dobra, zmyślam, czasem narzekam, ale kto nie? nie zmienia to ogólnie mojego poglądu na firme i pracę w niej, póki robisz swoje, nie migasz się od roboty i nie odwalasz maniany to powinno być ok.

@ten

Skoro nie ma rotacji to jak z przyjęciami??

Oleo
@Dr

No co jakiś czas są oferty przecież, nie widziałeś? to że nie ma rotacji nie znaczy że czasem nie potrzebne są dodatkowe ręce do pracy

ten
@Dr

to był skrót myślowy. to nie tak, że rotacja jest kompletnie zerowa. oczywiście, że jest jakiś tam przemiał ludu, jak wszędzie. ktoś odchodzi, ktoś przychodzi. ale nie ma tak, że kadra pracownicza się co chwilę wymienia i ciągle na gwałt jest ktoś potrzebny. więc tak, oferty się zdarzają, ale nie tak często i gęsto.

@ten

W porządku, jakoś inaczej to zrozumiałem.

@ten

Czyli trzeba po prostu regularnie nad tym czuwać bo nie wiadomo kiedyś coś się pojawi

Właśnie, że tak jest

Mechanik też musi pracować na 3 zmiany tak jak wszyscy?

Ferdek

nie, mechanicy zazwyczaj pracują tylko na jedną zmiane

@Ferdek

zazwyczaj tzn nie zawsze?

Ferdek

mówię tak bo czasem mogły się zdarzyć sytuacje że było potrzebne więcej pracy ale to są wyjątki

jaś fasola

Witam czy pracuje się na 4 brygady?

Na 16

hmm
@?

ani to śmieszne ani miłe, ani nawet prawdziwe czy realne. po co to tak? :)

@hmm

widocznie dla niego to jest świetny żart i może sam do siebie się śmieje

@hmm

Kto wie

A odpowie mi ktoś?

@jaś fasola

z tego wszystkie to już zapomniałem odpisać na zadane pytanie

pracuje się w ruchu ciągłym po 8 godzin wszystkie dni tygodnia. nie ma brygad

@Cargo

Spoko, przez to się upominam

Okeeej dzięki

Bynek
@Cargo

Co ty za farmazony wypisujesz ? Jak nie ma brygad ? Od lat wałkowany jest temat, że głównie 4 brygadowka, a dalej pytają jaki system... Jeszcze się odezwie taki jak ty i pieprzy glupoty

@Bynek

na ogłoszeniach nie ma informacji o 4 brygadach.. może stąd to wziął

Filo

Są nowe oferty, jak ktoś jest zainteresowany.

Olis
@Filo

sam sobie chcesz robić konkurencje czy nie ma nic w twoim kręgu zainteresowań?

Olis
@Filo

ale i tak dzięki za info w takim razie nie każdemu chciałoby się tak pisać

Carrot

Czym jest Polfill? To jakaś marka własna Lerga?

Terakota
@Carrot

zakładam że jakbyś to wygooglował to uzyskał byś odpowiedź na swoje pytanie ale może sie myle

Ktosiek

Tak, to marka Lerga - materiały blacharsko lakiernicze

@Ktosiek

I wytwarzane są też tutaj w Pustkowie?

Ktosiek

Tak

@Ktosiek

Okej dzięki, sory bo może to nie były błyskotliwe pytania, ale dopiero się tutaj powoli odnajduje

@Ktosiek

tak czy tak teraz moja wiedza jest już większa. jak mi coś jeszcze przyjdzie na myśl to zapytam

@Carrot

Jak będziesz pisał podanie to wpisz że jesteś błyskotliwy :) Poraziła mnie Twoja błyskotliwość :)

Junior
@jack

A mnie razi co innego widząc taki wpis jak Twój odnoszący się do człowieka, którego tu od dwóch miesięcy już nie ma

@Junior

Jestem :) mam włączone powiadomienia. Ale nie mam ochoty komentować tego pstryczka, którego dostałem

Junior
@Carrot

No i słusznie, bo nic mądrego nie mówi

Misso

Czy akcje krwiodawstwa na zakładzie są organizowane cyklicznie?

@Misso

gdzie przeczytałeś o takich akcjach? nie słyszałem wcześniej że Lerg się w tym udziela

Misso

Na stronie oficjalnej

@Misso

Tak na oficjalnej stronie są takie informacje. Warto zaglądać na oficjalne strony, aby być na bieżąco. Ja mam jednak pytanie na które odpowiedzi na oficjalnej stronie nie znalazłem. Czy mógłby ktoś napisać mi, czy firma ta przyjmuje do pracy osoby bez doświadczenia zawodowego?

odp
@Piotr

No takie informacje to raczej są zawarte w ogłoszeniach o prace a nie na stronie firmy

Reksio

Ta, bo żywice faktycznie są takie radioaktywne, a Pustków to druga Prypeć.

Reksio

Krew ratuje życie, a praca z chemikaliami nie sprawia, że krew staje się "zatruta". Nie szerz bzdur.

@Piotr

80 % załogi przyszła bez doświadczenia ,jeśli chodzi o produkcje :)

Lion

Gdzie się mieszczą te Ciech żywice co teraz należą do Lerga? Gdzieś w okolicy?

@Lion

co to są Ciech żywice??? pierwsze słysze, możesz rozwinąć?

@?

Świeżo kupiona spółka przez Lerga, niżej coś o tym pisali

@Lion

aha aha to musiałem przeoczyć w takim razie, ale doczytam sobie na internecie, myślałem że to jakiś błąd w słowie czy coś

Nic z tych rzeczy ;)

@Lion

Na Marsie!!! Tak ciężko wpisać w Google?Taki iloraz inteligencji mają niektóre osoby w załodze....

kolos

Pracujecie na nocki?

Max

Nadal szukacie aparatowego?

Pik
@Max

chyba nadal. wysyłaj cv skoro oferta jest

Max
@Pik

Chyba tak zrobie

Pik
@Max

jak to mówią lepiej późno niż wcale a przynajmniej bedziesz wiedział na czym stoisz

Henryk

Są wakaty na produkcje?

@Henryk

ja od jakiegoś czasu już nie znalazłem żadnej oferty chyba że są jakieś rekrutcje ogólne bez ofert, nie wiem może można cv zostawić czy coś

axel

Nie

@axel

czyli CV na przyszłość też nie można zostawiać? jakby potrzebowali kogoś to może by zadzwonili?

axel
@Filip

Móc można, ale no gwarancji czy tak bedzie to nikt nie da

@axel

nie za wiele mi to pomogło ale rozumiem że możesz w sumie nie wiedzieć jakie tam są reguły działania itd.. może po prostu zadzwonie i dopytam

!!
@Filip

Wydaje mi się, że CV to zawsze warto zostawić

@!!

Skoro tak mówisz, to tak zrobię, najwyżej nic z tego nie będzie. Dzięki za dołączenie do dyskusji

Nie widziałem

Zawsze

Beatles

co to to EcoVadis co Lerg dostał brązowy medal? jakiś plebiscyt czy coś?

Ned
@Beatles

Na stronie w aktualnosciach masz opisane razem z odnośnikiem do strony EcoVadis

@Beatles

pierwsze słyszę o czym takim jak EcoVadis

@Ned

nawet nie pytam co to bo i tak mnie odeslecie na strone wiec sam tam trafię

@nowy

No jakby Ned cię uprzedził i zrobił to już chwilę temu ;)

@Filip

no wiem dlatego to napisałem, ale spokojnie spokojnie nie stresujcie się, poradziłem sobie już...

nowy

dzięki, miłe słowo zawsze się przyda chociaż wyczuwam nutkę ironii

Marketing

Witam pracowników. Co sądzicie

Marketing
@Marketing

O podatkach na dzień kobiet i mężczyzn ?

Dział Marketingu Lerg S.A.
@Marketing

Dzień dobry, w związku z zadanym powyżej pytaniem, z nicku "Marketing", informuję, że jako Dział Marketingu Lerg S.A. nie zamieszczamy wpisów, nie prowadzimy dialogu, ani nie jesteśmy animatorami żadnych dyskusji zamieszczanych na portalu GoWork.pl Do komunikacji z Pracownikami używamy wyłącznie kanałów informacyjnych dostępnych w ramach naszej firmy. Z poważaniem Dział Marketingu Lerg S.A.

Dział Marketingu Lerg S.A.

Prac
@Dział Marketingu Lerg S.A.

A jednak zamieszczacie wpisy Pozdrawiam

Insomnia
@Prac

Wyjątek potwierdza regułę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.