Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

A ja chciałem tylko napisać ze cenie Lerg za to, że w sytuacji która nas wszystkich spotkała potrafili sobie poradzić. Nikt nie został zwolniony, premie nadal wypłacane, a z tego co słysze po ludziach mało która firma może się pochwalić takimi działaniami, które w żaden sposób nie działały na niekorzyść pracownika. Serio doceniam to i myślę że nie tylko ja

Ile wynosi taka premia ?

@Bolek i Lolek

To zależy od stanowiska i rodzaju tej premii, nie będę tutaj podawał konkretnych liczb, bo każdy może mieć ustaloną kwotę według własnych kryteriów jako pracownika

Bolek i Lolek

No właśnie. Z tego co się dowiedziałem, to premia wynosi około dwóch stówek brutto. Nie za bogato kolego. Nie wiem kto Ci płaci za takie naiwne pochwały dla lerga. Znam wiele zakładów, które po prostu miały zbyt i działały bez strat

Kolek

Specjalistą od czego? bo śmiał napisać coś dobrego? bo napisał że docenia, że nie został zwolniony, a pieniądze są cały czas takie same? Chłopie Ty chyba nie masz pojęcia co się dzieje w firmach, jak grupowo zwalniają nie podając nawet żadnego powodu, jak ucinają kasę, ciekawe co byś wtedy mówił? Najłatwiej jest narzekać na to co się ma, ale jakby tego zabrakło to dopiero by był płacz. Nie rozumiem tej mentalności narzekania na wszystko i jeszcze jechanie po kimś, kto nie jest taki sam jak Ty i ma odmienne zdanie. Nie podoba Ci się premia? Okej, szanuje to, ale Ty szanuj również że ktoś mógł gdzie indziej nigdy premii nie dostawać i nawet to 200 zł jest dla niego formą docenienia

Haha

Mój znajomy pracuje na budowie szef za pracę w koronakryzysie dał dla chłopaków po 1000 zł na łapę i podziękował.

@Haha

no to chyba nie ma to nic wspólnego z Lergiem - to co mówisz w sensie

XD

Tu są takie asy, że jeden wypełniając papiery ze Zdzisława zrobil Łodzisława xD ktoś słyszał o takim imieniu ? Chyba na Ociece takie nadają jak już

Fizol

@Nick kto Ci płaci za pisanie takich rzeczy ?

Ajshhs
@Kolek

Premia jest po to, żeby manipulować i mniej zapłacić a nie docenić W jednym miesiącu damy mniej a w innym wogóle. A stawka, to stawka.

Bez

Jak kwestia bezpieczeństwa na zakładzie ?

@Bez

Widzę, że pracownicy zostawiają to bez komentarza

@Bolek i Lolek

To może ja zostawie komentarz bo akurat pod tym względem to nie widziałem żeby coś było nie tak. Nie trudno sobie wyobrazić, że jakby duża wieloletnia firma nie zapewniała bezpieczeństwa to długo by nie postała. To już nie te czasy naszczęście, teraz muszą być jakieś tam kontrole i tak dalej, ja się na tym nie znam specjalnie ale to ktoś mówił coś takiego.

@Koala

Nie wiem, pewnie jest dobrze, chyba tak, musi tak być. Jak nie, jak tak ? Nie wiem, ktoś coś mówił, to ja też mówię. Bo mogę.

Koala

Hmmm ale zastanówmy się na chwilę, dlaczego w takim razie nie ma ofert pracy za bardzo i nikt się nie zwalnia? No bo to też sporo mówi. Jeśli byłoby tak źle to przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę, oferty pracy w okolicy w innych firmach też są. Dziwi mnie też to, że raz jesteś byłym pracownikiem, raz pracownikiem i w sumie nic konkretnego nie możesz powiedzieć oprócz pustych oskarżeń.. no ciekawe.

@Koala

Nie wiem gdzie pracujesz ale wyjdź ze swojego zaścianka umysłowego i rozgladnij się po zakładzie. Nie widzisz tej ruiny ? Spytaj pracowników jak im się pracuje, jak ciągle coś przecieka, automaty się zacinają, zawory niesprawne przestają działać. A ty siedzisz na instalacji i nie wiesz co robić bo wszystko się sypie. To nie jest fabryka czekolady, że weźmiesz mopa i pościerasz podłogę... To jest zakład chemiczny - tak na marginesie. Dowiedz się coś o tych wszystkich substancjach, o ich wpływie na zdrowie i na środowisko

@?

Ciekawe, że wiesz o mnie więcej niż ja sam najwyraźniej. Nie będę dyskutował, kiedy mi się coś wmawia. Dowidzenia, miłego dnia.

@Koala

Co ci się wmawia odklejeńcu ?

Dodam
@?

jak wchodzisz na fora i cieszysz sie jak tylko obrażasz ludzi to zacznij powoli je opuszczać bo na nikim normalnym wrażenia to za bardzo nie robi

@?

Nie będę rozmawiał z kimś kto mnie obraża. Nara

@Dodam

Daj spokój, o nim to tylko świadczy, jak chce mieć taki wizerunek, to nie nasza sprawa.

pozytywny

Niedawno przedłuzyli mi umowę, są ze mnie zadowoleni i ja mogę powiedzieć to samo o nich, obowiązków szybko sie nauczyłem, ludzie zawsze pomogli i czego chcieć więcej?

Materialista
@pozytywny

Piniendzy

Gogo
@pozytywny

zgodzę się, że fajni ludzie tutaj pracują

Luck
@Gogo

ja bym powiedział, że nawet bardzo fajni, tylko ciężko mi zrozumieć dlaczego tutaj na goworku takie dziwne rzeczy się dzieją, że ktoś np. pod nickiem który ja używam pisze coś czego bym w życiu nie powiedział bo to nie prawda. dziwne to jest ale dobre i to, że przynajmniej w pracy jest przyjemnie.

Pozdro
@Materialista

jakby ci dali dwa razy więcej niż masz to i tak byś mówił, że mało przynajmniej szczery nick

Materialista
@Pozdro

Na razie wystarczy mi planowana podwyżka plus zaległa podwyżka, związaną z przedłużeniem umowy. Ponieważ ponad rok finansuję (usunięte przez administratora) i kryzys związany z nim. Tym oto sposobem jestem w plecy ok. 2000 PLN.

gość

ale po co te osobiste wycieczki i kłótnie?

Hmmm

Ale ciekawe swoją drogą, że na codzień nie ma takich akcji i każdy raczej stara się być miły. Niebywałe zjawisko...

wŚwiecie

jest takie ciekawe powiedzonko na ten temat ale nie przytoczę go tutaj. Grunt że na robocie raczej zgrani jesteśmy.

Cwany
@wŚwiecie

hahaha, chyba znam to powiedzonko, ale niech zostanie w myślach

bunio
@Cwany

ja tu nie widzę kłótni, nie wiem o czym mowa

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

Były i szczęśliwy

Czy są jakieś postępy aby z niby oczyszczalni nic nie szło w powietrze

Były i szvzesliwu

To filmy tego urządzenia pasuje wysłać w odpowiednie miejsce i uświadomić mieszkańców jaka mają inchalacje

@Były i szvzesliwu

Masz rację. Ale chyba jesteś pijany

X
@?

Czytając mam zdanie że ma rację, a może Ty jesteś pijany. W domu nie wolno kolorowych papierów spalić, drony latają aTy taki obrońca zakladu

@X

Obrońca zakładu ? U ciebie wszystko w porządku z głową ? Przecież mówię, że ma rację. A co do stanu upojenia, to przeczytaj jego wypowiedź, zastanów się nad jej poprawnością i pomyśl jeszcze raz

@X

W szczególności popatrz na jego nick. Najlepiej kup słownik albo weź korepetycje z poprawnej polszczyzny

Witam. Mam pytanie ile wynosi wypłata w systemie 4 brygadowym przy stawce 17 zł z wszystkimi dodatkami. Tak mniej więcej proszę o odpowiedź. Czy są jakieś premie? Oprócz dodatku ?

@Nowy

są premie jak najbardziej i były nawet w czasie pandemii także to na plus

@+

Dziekuje.Czyli w jakim przedziale są wypłaty?

@Nowy

jeśli pozwolisz to wolałbym nie mówić o kasie. ja nie wiem czy to są dane poufne czy nie, pousuwają mi potem wpisy i po co mi to. poza tym nie wiem jak każdy pracownik jest tam ugadany co do kasy. takie rzeczy to na rozmowach lepiej doprecyzować

@Nowy

Są premie około 200/300zł teraz pomimo masy zamówień są obcinane bo zakupili zakład za 160 milionów i oszczędzają, tak samo nie będzie podwyżek a jak już to minimalne po 0.50gr brutto na godzinę jak co roku.

@pracownik

200 -300 ale brutto

Kkk
@Nowy

Nie polecam tu pracy, ja pracując 5 lat na wypłatę wzięłam zaledwie 2300 (śmiech)

yy

za wypisywanie na goworku takich rzeczy na pewno nie dostaje się premii.

Bb
@pracownik

Teraz jeszcze kupili kolejny zakład w Toruniu, więc premia 200 zł, a sprzedaż z Lergu znowu rekordowa.

felas
@Bb

Oo, powiesz coś więcej o tym zakładzie w Toruniu?

@+

Ta, premie 200-250 zł brutto xD ale tylko do grudnia

Bankier
@Nowy

Wypłata jest bardzo dobra. Myślę, że spokojnie wystarczy Ci na dwa tygodnie.

Zorro
@Bankier

Wypłata wystarczy na 2tygodnie a ZDROWIE

Pozdro

jak się pracuje w lergu? praca jak praca. jak każda inna. ja sie ani nie przywiązuje ani nie nastawiam nigdy negatywnie. trzeba byc na pewno w miare ogarnietym ale nie wymaga to fizycznej pracy ponad siły.

W sumie to się zgadzam

@Pozdro

Nie żebym był jakimś fanem lerga ale muszę przyznać, że nie jest źle

@Pozdro

Fizycznej pracy to to wymaga akurat...no nie jakoś ponad siły, ale też, żeby nie dawać złudnego obrazu, że jest prosto łatwo i przyjemnie

kizimizi

Cokolwiek miałeś na myśli kolego XD. ja też nie narzekam.

Hah

ktoś tu chyba troszku odleciał od nas

?

Ja akurat twierdzę, że pracownicy zasuwają z robotą a ananasy je zarząd, który pracowników karmi conajwyżej gulaszem angielskim lub lergowskim chorizo ( zw pieczeń firmowa )

Bejkowy
@?

no proszę, od tematu pracy można zejść na kulinaria, nieźle

Bejkowy
@?

idę dla lergowskiego chorizo myśle, że warto

@Bejkowy

Częściej jest gulasz angielski. Jak tu przyjdziesz, to będziesz miał tego tyle, że zaczniesz się zastanawiać, czy garażu by z niego nie postawić

Monciak

czy szukają tylko doswiadczonych osób, czy świeżaka też przyjmą?

@Monciak

Robota tu jest to swoista, że nie ma szans być doświadczonym. To jeśli chodzi o produkcję

asdf
@?

na innych działach jest o samo jak oferują 17zł/h to niech na doświadczenie nie liczą

Mons
@asdf

jak wygląda kwestia szkoleń? wdrożenia w pracę?

@Mons

Chłopie skończcie z tymi szkoleniami... Uprawnienia to zrobią Ci ADR żebyś mógł ładować auta I na nalewaki, może na wózki, uprawnienia do pracy z urządzeniami pod ciśnieniem i tyle. Okresowe pogadanki na temat BHP, ADR, pierwszej pomocy. Nic więcej. Myślicie, że zrobią z Was Marie Skłodowskie lub Adamy Słodowe ? Jakie Wy uprawnienia jeszcze chcecie ? Kurs pilota ?

Mons
@?

chyba jasne, że ludzie chcą się dowiedzieć przy przyjmowaniu do pracy, jak to wygląda na początku. czy ktoś pomaga itd. nie chodzi o jakieś szkolenia tylko przyuczenie bardziej do stanowiska. o to chodziło. a kurs pilota zawsze byłby spoko.

Anto

Przez okolo dwa lata pracowałem w Lergu i osobiscie bylem zadowolony, byla umowa o prace, raczej staly zespół, a drobne minusy jak wszedzie. Ja z reguly nie jestem czlowiekiem czepialskim, wiec glownie dostrzegam pozytywy.

shinji

a na jakim dziale?

@shinji

w dziale Utrzymania Ruchu i Inwestycji, dobrze wspominam tą pracę

pytanie
@Anto

A jak wygląda to w innych działach jeśli chodzi o ludzi? Jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć to byłbym wdzięczny.

@pytanie

myślę, że nie ma za bardzo różnicy, nie pamiętam, żeby ktoś się skarżył jak jeszcze tam pracowalem, ale nie chcę nic mówić na sto procent, bo "w środku" innych wydziałów nie byłem

@pytanie

Upierdliwe dziadki co się im robić nie chce, siedzą na emeryturze i się młodymi wysługują. I jesczcze trują głowę polityką powtarzając telewizyjną propagandę

@Anto

To dlaczego tam już nie pracujesz ?

odpowiedź

A mi tam zmian nie potrzeba, swoje w życiu zrobiłem a tu mam solidną prace którą znam i warunki dobre.

@odpowiedź

No jasne, ludzie mają rożne potrzeby. Jedni znajdą prace dla siebie i chcą w niej być przez lata, a inni chcą troszkę poeksperymentować.

Anto

oh ale się popisałeś. Eksperymentować można na różnych polach, zdziwię Cię :) Jeśli chodzi o pracę tutaj to dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie, ale komuś może zależeć w życiu zawodowym na czymś innym. Ja np. musiałem się przeprowadzić do innego miasta z powodów osobistych i nikomu nic do tego. Ale pewnie gdyby nie to to dalej bym tu pracował.

@Anto

O co ci chodzi, bo nie wiem do czego zmierzasz

nAP
@Anto

nooo ok, przecież nikt nie napisał niczego złego o eksperymentowaniu... i wierz mi, że nikogo nie interesuje czemu zrezygnowałeś z pracy, nie wiem za bardzo co ma na celu twój komentarz

Anto

Akurat usunęli chyba komentarz gościa (i bardzo słusznie), któremu odpowiedziałem, więc darujcie sobie bo poziom tej rozmowy jest naprawdę niski. Nawet nie wiedzie o co chodzi i się wypowiadacie.

@Anto

Nie masz co robić, tylko przeglądać opinie o zakładzie, w którym już nie pracujesz ? Chyba tylko po to, żeby się kłócić z innymi... Masakra z tymi ludźmi

Ke

Widzę, że już po czwartkowej kiełbasce, to na razie nikt już nie narzeka na lerga. Pojedli, uszka się trzęsły jak królikom, to można pracować spokojnie. Wam to tylko zupki lergowskie wystarczą, żebyście robili jak (usunięte przez administratora)

Ahtung

Gdzie najlepiej stąd uciec ? Gdzieś szukają do pracy ? Jeszcze nie zlergowaciałem do cna, myślę, że jeszcze nadaje się do pracy

Miron

Jak praca jako ślusarz? Jakie zmiany i na jakie zarobki można liczyć i czy ogólne warto?

Tolo
@Miron

Zadzwon bezposrednio do firmy, oni ci odpowiedzą na wszystkie nurtujące cie pytania…

@Tolo

no to pomogłeś gościowi jak nic nie ma co

@Tolo

skoro tu napisał to chciał sie dowiedzieć od doświadczonych z tej firmy co i jak w praktyce, a nie dzwonić żeby usłyszec super prezentacje pracy

Bac

spokko, takie chęci zawsze w cenie

luki

jeździ coś w miarę bezpośrednio pod siedzibę?

@luki

Pewnie, ze tak, np hulajnoga albo rowerek, nawet nie trzeba sie szczegolnie martwic o miejsce parkingowe

okeej...

@co

chodziło mi o jakiś transport publiczny

ale dzięki...

Erin
@luki

A co, google gryzie?

@Erin

doskonałe pytanie hehhe jak widać niektórych gryzie aż za mocno

@Erin

może dopiero wczoraj zaczął przygodę z internetami, nie brakuje stron do wyszukiwania dojazdu ale widać, ze tutaj i z tym ciężko

Son

Czy jednak trzeba już przyjść z gotowymi uprawnieniami i umiejętnościami?

Camel
@Son

Tak to z regułī wygląda.

Nie

@ducky

czyli osoby bez doswiadczenia też mają szansę?

..................

teraz szukaja aparatowego, ślusarza, elektryka elektromontera i chyba kogoś jeszcze. Obczaj oferty, zobacz wymagania i dopiero wróć z konkretnym pytaniem

@..................

przecież pytanie było konkretne

Cze

no nie do końca bo nie napisałes o jakie stanowisko chodzi. nie na kazde są dokładnie takie same wymagania

Dan

ludziska, weźcie zacznijcie czytać oferty i wszystko będzie jasne

Szpook

Jakie opinie na tyj firmie? I jakie wynagrodzenie początkowe ktoś coś? Można podesłać meila 0szpakowski1@gmail.com

17 brutto na start xD

@Szpook

Podwyżki wstrzymane, bo koronawirus w tamtym roku był, bo zakład nowy kupili, bo jest za dobrze i mają wilczy apetyt... Wszystko robią, żeby głupa ciąć (usunięte przez administratora) A wymagania ogromne

pizza
@Bynek

wymagania takie jak wszędzie szczerze mówiąc

nik
@Szpook

to pytasz tuta ale chcesz żeby odpowiadać ci na mailu? bez sensu trochę jak dla mnie i podejrzane.

Fizol

Te karty z Sodexo z funduszu socjalnego to wsadźcie sobie w (usunięte przez administratora) . . . Miały być honorowane w sklepach sportowych, a tu (usunięte przez administratora). . .3 duże sieci w Polsce kładą na tą kartę lache, pojechałem na spływ kajakowy gość mi powiedział że nie chce tego nawet znać bo trzeba się upominać potem o pieniądze do Sodexo. Paranoja. Zamiast dać pieniądze na konto to ktoś zarobił grubą kasę za podpisanie z tymi (usunięte przez administratora)umowy. Brawo Lerg z roku na rok coraz gorzej.

@Fizol

Dać typowi, a ten jeszcze będzie narzekał...

Dostajesz order typowego Polaka-Cebulaka

Noś go z dumą. pozdro.

Co???

eh

Nieźle cię odkleiło gościu. Nikt mi nie płaci za komentarze (ale jak ktoś zechce to zbieram oferty, nie wiedziałem, że tak się da) Z kartami nie mam nic wspólnego. Grubo poleciałeś

kk
@eh

Szukał chyba po prostu pierwszego lepszego na którym się może wyżyć i padło na ciebie..

@kk

No cóż. Trafił na kogoś kto się nie ugnie, bo swoje racje mam.

Ostroo...

@Fizol

Ja z Sodexo problemu nie mam

wowcer

certyfikatów to macie po uszy

i

Słuszna obserwacja

i

i coś w związku z tym?

xyz
@i

no że chyba robi to na nim wrażenie pod względem wyboru miejsca pracy?? ja to tak rozumiem

wowcer
@i

po prostu sobie powiedziałem, jakiś problem?

@wowcer

Za $$$ kupisz nagrody jakie chcesz i za co chcesz

Son

Można tutaj zdobyć jakieś kolejne uprawnienia do pracy???

edek
@Son

uprawnienia to zdobywasz na kursie przed podjęciem zatrudnienia chyba a nie w pracy...co to za odwrócona kolejność

edek
@Son

chyba, że sie myle i tu jest jakoś inaczej??

@edek

No właśnie o to pytam czy można się jakoś rozwinąć bardziej tutaj

@edek

Robią ci sami kursy potrzebne. Ale podpisujesz lojalki, że jak się zwolnisz to oddajesz hajs za kursy i egzaminy

@Son

Nie da się rozwinąć. Zrobią Ci kursy jakie trzeba i tyle. Nie myśl o awansach, bo stołki pozajmowane

Czy wie ktoś może coś o zakupie nowej firmy przez Lerga w województwie lubuskim?

Worms
@Zainteresowany

a nie ma info gdzieś na stronie. zazwyczaj zapowiadali takie akcje

Obi
@Worms

Kiedyś o tym pisali ale ja nie wiem czy chodzi dokładnie o to samo czy o coś innego

Obi
@Zainteresowany

Najlepiej jakby zainteresowany był naprawdę zainteresowany i sobie to sprawdził

Best
@Zainteresowany

podbijam czy ktoś się dowiedział czegoś w tej kwestii? w sumie zaciekawiło mnie to

Pep

Będzie ten postój w sierpniu, czy nie ?

@Pep

o czym mówisz?? nie słyszałem o czymś takim.

@publi

Jesteś pracownikiem, czy tylko sympatykiem lergowskiego goworka ?

@Pep

kandydatem, sympatyk to za duże słowo

zresztą, dałem adekwatny podpis

@Pep

a co to znaczy według ciebie być sympatykiem? po co od razu się czepiasz kogoś kto tylko o coś pyta?

@Pep

chyba że bardzo chcesz odstraszyc kogoś kto chce pracować, ale optymistycznie zakładam że nie

@yy

Kto się kogo czepia ? Chyba ty mnie

Dorota

Tak znam a młody podaje papierki hahah

eee
@Dorota

o co ci chodzi?

eko
@eee

Idźcie na priv czy coś, bo bałagan robicie

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.