Opinie o Fristom w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fristom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fristom o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fristom w Bydgoszcz

Były

Atmosfera fatalna,praca ponad siły codziennie po 10 godz. I w soboty. Kupa nadgodzin i pensja po wielkiej podwyżce od 2200-do2800 .Normy zrobione chyba na japońskie maszyny. SZEFIE zapraszamy do stołu popracuj z nami na tych normach przez tydzień zobaczysz jaki luz .Na pewno dasz radę trzymać normę przez cały dzień, tydzień, miesiąc.

Dzordz Klunej

(usunięte przez administratora) firma pozdro

Kika
@Dzordz Klunej

Firmy nie polecam !!!!

Paulina

@staryrozumiem, że w firmie mają zajść zmiany? Jak poprawią się warunki pracy? Czy dotyczy to wszystkich pracowników, czy ich części?

stary

czy ktoś potwierdza , mają być jeszcze podwyżki,,,super

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fristom? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Paulina

@Unknown, a poza dobrą, przyjemną atmosferą za co jeszcze cenisz pracę w tej firmie?

Unknown

Ja pracuję bo ludzie są w spoko. Naprawdę polecam przyjść, poznać pogadać i myślę że ciężko potem nie zostać na dłużej ;)

anonimowy Antoni

Gowniana firma! Brak szacunku do pracownika i generalnie syf straszny a firma mysli, ze załatwi wszystkie kontrolę łapówka!! hehe śmieszni są i Ci wszyscy pracownicy fałszywa banda cwaniaków! Nie polecam!

@stały wiesz, jak jest... wszędzie fajnie gdzie nas nie ma. Tutaj naprawdę przynajmniej masz stabilne zatrudnienie i nie jest źle.

stały

ala , co tak słodzisz ,coś potrzebujesz że tak wszystko kolorowo, bo tak nie jest... ale jak nie ma co się lubi to sie lubi co się ma...

Razz

Ludzie fałszywi a w ogóle ci z przodu którzy siedzą kolo Daniela, kierownictwo spoko

nowy

Witam czy możecie coś powiedzieć o firmie, chcę papiery złożyć ale nie wiem czy coś się zmieniło. jakie są stawki, i ile zmian. Czy nadgodziny też są. Dzięki za informacje. Pozdrawiam.

Jacek

Praca marna i pensja też. Podobno szef znowu sobie nowa furę kupił, wie ktoś coś o tym?

Sam

No to chyba ktoś z góry tu promuje jakies wyroby ledowe . Generalnie zwykly pracownik to beduin do pracy i tyle. A szefostwo udaje milionera, trochę by sypnal zwyklym robolom. Pozdrawiam

Jedrek
@Sam

masz racje,wstyd się komus przyznac ,że zasuwa sie za 5.50 na godz.żeby nie nadgodziny nie byłoby najniższej krajowej

animka

Nie wiem skąd wy macie takie negatywne opinie, pracuje tutaj od niedawna i nie mogę złego słowa powiedzieć, płacą na czas, wszystko jest przejrzyste wiadomo ile się pracuje i za ile. Ta dziewczyna, która tak "ładnie" pisała o rudej, najpierw powinna się zastanowić jak pracowała,bo obraża osobę, która zwracała jej uwagę, że źle pracuje. Szef nikogo nie wyzyskuje wręcz normalnie się odnosi jak do człowieka równego sobie.

lambo

po przeczytaniu waszych wpisów zaczęło mnie ciekawić na jakich jesteście zatrudnieni umowach że może płacić Wam tak mało we Fristomie

engel

tak tak oczywiscie!!kto przyjdzie na rozmowe juz wiecej nie przychodzi.kzdy kto zobaczy jaki syf to odrazu ma dosc i uslyszy ze tyle godzin trzeba robic.a ten komentarz wyzej zapewne dodany przez kogos z biura fristomu!!!hahaha

kika
@engel

ludzie zapychają po 10-12 godz.dziennie za marne 5.50-6.00 zł plus gówniana premia.BOSS?? co roku nowy motocykl,samochód.jachcik,rozumiem jest szefem jego firma doszedł do tego ok. ale do cholery ludzie tez mają rodziny tez chcą jakos życ!!!a nie tylko siedziec w pracy całymi dniami za marną wypłate,WSTYD SZefie!Samo cześc witam to za mało

op

czlowieku zarobki 5,5 na godzine i premia czyli ok 7zl wychodzi na reke.nie pchaj sie tam.niby podpisujesz ze 8 godz robisz a naprawde z a (usunięte przez administratora) dzien w dzien po 12h!!!!(usunięte przez administratora)

Witam czy mozecie powiedziec jak jest w firmie bo chcę iść z cv jakie zarobki i atmosfera?

(usunięte przez administratora).. ale talony będą i premia swiateczna. zobaczycie.

Ludzie będą talony na świeta.. fajnie

Zostaw merytoryczną opinię o Fristom - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fristom?

Zobacz opinie na temat firmy Fristom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fristom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fristom
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Przemysłowa 5
    86-014 Bydgoszcz