Opinie o Fristom w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fristom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fristom o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fristom w Bydgoszcz

W firmie FRISTOM pieniądze są na wszystko tylko nie dla ciężko pracujących na produkcji ! Szef uważa, że za 3 tysiące można żyć godnie w dzisiejszych czasach ,a pracownikom ledwo starcza tej godnej wypłaty do 20tego.

@Anna

Te 3 tys dostaje pracownik świeżak, czy osoba już z wieloletnim doświadczeniem na produkcji? Jak ma się np 5 lat pracy w firmie to ma więcej niż te 3 tys?

Mała

To z utęsknieniem czekamy na premię kwartalna bo ta pensja ledwo starcza na opłaty i skromne jedzenie.

Pati

No ale te premie kwartalne to nie są regularne czy tylko czasami? A co z premiami np. na święta? Są takie okazjonalne dodatki finansowe?

opel

Pracuje wiele lat i nie mam na co narzekać. Praca lekka, dobre towarzystwo, wyplata i premie regularnie i na czas wpływają na konto. Kierownictwo wyrozumiałe nie ma problemu, aby coś załatwić. Wystarczy zrobić kilka nadgodzin, a czwórka z przodu zawsze jest.

Kamila

Po czym to stwierdzasz? Zastanawiam się nad tymi zarobkami z nadgodzin właśnie. Czy one są nieograniczone w końcu czy jak? ile średnio miesięcznie wpada? W innym wątku podawali inne kwoty stad moja zagwozdka

Cześć, ktoś kiedyś pisał, że jak nadgodziny się robi jako magazynier to z rok temu czwórkę można było wyciągnąć. W tym roku jak jest z tymi nadgodzinami, czy codziennie mogę brać po dwie? Ile ich w miesiącu maksymalnie teraz można wziąć?

Jędrek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Zauważyłem że widnieje ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Czy mógłby ktoś przybliżyć więcej na temat relacjach tego działu z kierownictwem dyrekcją, pensją i ogólnej atmosferze?

Grazia

Teraz niedawno ktoś tu napisał, że firma ciągle się rozwija, przy czym pracownicy chyba stoją w miejscu, chociażby z zarobkami. Czy jest tak? Zastanawiąjąca jest dla mnie w pierwszej kolejności kwestia tego wspomnianego rozwoju. Jaki jest jego zakres? Pracownicy mają na niego większy wpływ?

Hehe
@Grazia

Nie no, nie można powiedzieć, pensja rośnie. Co roku wyrównanie do najniższej, żeby się w (usunięte przez administratora) nie poprzewracało od dobrobytu czasem ????????????

@Hehe

ech....tylko do najniższej? a nie ma szans, aby ubiegać się o indywidualną podwyżkę lub o awans? premie jakieś są, czy też nie bardzo?

Widziałem fraza dobrobyt i myślałem ze cos o na myśli poczytam a tu w większości samie pytania bez odpowiedzi. Pojawiła się jednak wzmianka dotycząca premii kwartalnych to jak te ostatnie w zasadzie wyszły?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fristom? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
opel

Kamila

Czy w Fristom pracuje się na open space?

A w biurze jak się tu zarabia? Ostatni wątek nawiązuje do produkcji i tego, że niektórzy widzieli trojkę z przodu, inni zaś nie. Czy w tamtym dziale jest podobnie? Ciekawi mnie w zasadzie aktualna struktura, trudno mi było doszukać ogłoszenia. Osoby bez doświadczenia na jakie stanowiska maja obecnie szanse się dostać?

Mala

Jak nie było inflacji to premia kwartalna i świąteczna wynosiła 1500zl ale jak inflacja zaczęła szaleć to firma zabrała pracownikom po 500zl z każdej premi ,mimo, że fristom cały czas się rozwija i na brak gotówki nie narzeka. Gdzie tu logika ?

Suzii
@Anna

A tam można zarobić 3 tysiące....Ja tam pracowałam nadgodziny i nigdy 3 z przodu nie widziałam ????????????????

@Suzii

Tak Jak (usunięte przez administratora) nadgodziny to 3 z przodu zobaczysz

Mała

Sławomir
@Mała

A ile ta premia wynosi? I odchodząc od zarobków - co sądzisz o atmosferze we Fristomie? Dobrze się tam dogadujecie ze sobą? Lubisz swoich współpracowników? :)

@Mała

Bo każdy był by zadowolony gdyby Prezes dal premie kwartalna .

Pati

Czy pracownicy Fristom mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Księgowa do pracy w Sicienko. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Fristom możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Ale my już mamy fajną księgową!

Marika
@Anonim

Widocznie się zwalnia, ale pytanie czy ze względu na warunki czy na dojazd do Sicienka?

@Marika

Sugerujesz, że ze względu na warunki.. To jakie tak właściwie tu w księgowości mają, że to z ich powodu miałoby dojść do zwolnienia?

tom

Aktualnie ponownie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko księgowej. Czy ktoś może wie jak jest przyczyna? zarobki, atmosfera, ludzie? Napiszcie proszę, czy warto aplikować.

Maria
@tom

Hejka, no właśnie jestem tu, bo też szukam info. Mnie interesuje, czy jest opcja awansu na posadę starszej księgowej z czasem? Np. jak zrobi się wakat na takim stanowisku?

Czy Fristom oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Danusia.

Umowa o pracę. Firma nie bawi się w zlecenia.

Anonim999

Pracowałem w tej firmie nieco ponad 4 lata i szczerze NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. Zarobki są na tragicznym poziomie,ledwo starcza na dojazdy i życie. Ludzie tu pracujący którzy są na wyższych stanowiskach to dostali się chyba po znajomości. Kiedyś były nawet premie kwartalne ale przecież pandemia i wojna zatrzymały wszystko i nawet kazali brać wolne bo pracy nie było.

Adrian
@Anonim999

Sporo czasu tu pracowałeś, jakie były możliwości szkoleń i podwyżki? Nie próbowali Cię zatrzymać? Podasz, ile płacili nim odszedłeś?

@Adrian

Umowy nie przedłużali bo nie było pracy, rzucali ludzi na inne działy.... Najniższa krajowa i ani złotówki więcej

@Adrian

Lepiej dać sobie spokój, poszukać większej firmy w Bydgoszczy najlepiej i z większym rozwojem niż tutaj , bardzo żałuje że tutaj trafiłem bo zatrzymało to mój rozwój

@Anonim999

Jeśli komuś zależy na pracy to będzie pracować. Ja pracuje tutaj 11 lat . Pensja zawsze jest na czas . Tak były premie kwartalne ale po części wojna , pandemia zrobiły swoje . Nikomu nie jest łatwo w dzisiejszych czasach. Tym bardziej naszemu Prezesowi.

Mala

A może by tak raz w życiu poczęstować pracowników produkcji firmowymi krówkami na święta ???? ? A nie stale załatwiają sobie te same osoby !

Bartosz
@Mala

To na święta nawet krówek nie dali? A wigilia firmowa albo jakieś paczki? Nic nie będzie?

@Bartosz

Na Święta była premia po 1500 zł. Wiec sądzę że nie jest to mało. Jeśli człowiek pracuje i nie za często chodzi na L4 to takowa premie otrzymał. Ja pracuje tutaj 11 lat . I jestem zadowolona . Zawsze wszedze jest coś co komuś nie odpowiada . Ludzie tacy są. Dasz palec A chcą cala rękę.

Jeszcze nie przeczytałem dobrej opinii pracowników o tej firmie ! Mimo, że firma stale się rozwija to zabrano pracownikom premie kwartalne w tych bardzo ciężkich czasach ale ten co ma miliony nigdy nie zrozumie tego co ciężko pracuje za jałmużnę!

Teresa
@Anonim

Ale argumentowali jakoś chociaż to zabranie premii? Może zamiast tego pracownicy dostaną coś innego, jak myślisz?

@Teresa

Póki co zabrali nawet cukier ,łapy opadają co za dziadowska firma

@Ala

No niestety tak jest. Czasy coraz gorsze

@Danusia.

Dla kogo gorsze ,chyba nie dla szefa i jego świty ? Podobno w firmie jest kryzys ? Zabrali premie z pod tyłka sprzątnęli cukier .ZENADA ! A sami bawią się w stanach i susza kły.

@Ala

Stanach? Masz w tym momencie na myśli jakieś delegacje? Mają tu takie?

Mala

Zarabiać przy dzisiejszej inflacji 2.600 to SKANDAL!!! To nie jest pensja ,to jest jawny WYZYSK !!! Wstyd !!!

Urszula
@Mala

No 2600 to mało nie sposób się kłócić. A jest szansa na jakieś większe zarobki?

Zula
@Mala

Te 2600 to dla osób zaczynających od 8.00 a kończących o 14.00,bo też takie osoby są .Łażą po działach a inni na nich pracują,a jak jeszcze przyjdą z innych działów, że pilne to stoją nad tobą i szybko, szybko???????????? Mimo kilku mailów z kadr dalej stoją pod dystrybutorem parzą kawki kilkanaście minut grupki 4-8 osobowe.W godzinach pracy jeżdżą do Dino i piekarni....do nikogo nie dociera.....????????szkoda mi reszty pracowników bo za kilka osób wszyscy dostają zje....ki????????????????????????

Małgorzata

Witam, widziałam we wcześniejszych wpisach, że niektórzy mieli zastrzeżenia co do wynagrodzenia... Czy po nowym roku coś w tej kwestii się zmieniło we Fristomie?? Były jakieś podwyżki? Jeśli tak to o ile?

Gosia
@Małgorzata

Owszem, była. Do najniższej krajowej.

Marysia
@Małgorzata

Pojawiła się premia kwartalna, jeśli na stałe to wielki szacun dla firmy! Jeśli jednak jest to jednorazowy wybryk to nic to względem zarobków nie zmienia , a to oznacza, że dalej będziemy ostro wykorzystywani. Ale bądźmy dobrej myśli.

@Małgorzata

Zmieniło się to ,że przy dzisiejszych galopujących cenach pensja wygląda jeszcze marniej.Ciekawe na ile dni by starczyło szefowi te 2200?

@Marysia

Były tylko 4 premie kwartalne bo szefostwo uznało, że 2.600 to bardzo godne i uczciwe wynagrodzenie w dzisiejszych czasach.

@Anonim

Czyli w ciągu roku nastąpił wzrost o 400 zł? To jest już wartość netto czy jednak brutto?

Może by tak podać jakąś informację czy będzie premia kwartalna czy nie? Bo pracownikom produkcji się nie przelewa zarabiając 2500zl

Sławomir
@Anna

To jest podstawa netto, tak? Oprócz tej premii kwartalnej wpadają jakieś dodatki jeszcze?

Majk
@Sławomir

Sławek ty i tak na tej frezarce w muzeum skończysz;D

@Majk

Czemu w muzeum? I co Cię o 4 nad ranem na odpowiadanie wzięło? ;p

Majk
@Danuta

Bo taki sprzęt na warsztacie mają, a wiesz Danka nudno na nockach ????

@Majk

Aha ale te nocki to raczej nie tutaj skoro były jesteś? ;p A jeśli chodzi o coś co może być lepiej płatne to jak się sprawy z nadgodzinami tu mają?

Firma dziad, wstyd się komuś przyznać ile zarabia się na produkcji

Najniższa?

@Anonim

Najważniejsze ,że szef ma pełną(usunięte przez administratora) a co mnie reszta tych (usunięte przez administratora) obchodzi na zupę mają.

@Ala

Raczej to metaforycznie tak tylko piszesz, chyba że zapewniają jakiś posiłek pracowniczy lub po prosty obiady? Co do stawki to tak jak już pisałam?

Zostaw merytoryczną opinię o Fristom - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fristom?

Zobacz opinie na temat firmy Fristom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fristom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fristom
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Przemysłowa 5
    86-014 Bydgoszcz
  • NIP: 5542925352 KRS: 0000519424

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042