Opinie o Fristom w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fristom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fristom o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fristom w Bydgoszcz

Asia

Kiedy podwyżki? Bo to już nie jest pensja to jest JAŁMUŻNA!!!

Sławomir
@Asia

Ile obecnie zarabia się w Fristom? Twój wpis był dodany prawie miesiąc temu, czy od tego czasu dowiedziałaś się już jak wygląda sprawa z podwyżkami wynagrodzenia? Daj znać koniecznie!

@Sławomir

Po co się głupio pytasz? Przecież tam pracujesz lizusie .

Mała czarna

Cześć, czy w firmie przyjmują do pracy na produkcji?

Czy pracodawca Fristom organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Prosty

Zrobiąc kilka dobrych lat, tak, było szkolenie 5S + 1, czyli o organizacji na swoim stanowisku pracy :D Poza tym niczego się nie doczekaliśmy. Ale po co szkolenia szkolenia, skoro pracownik świeży zarabia tyle samo co pracujący po 10 lat. Moim zdaniem więcej szkoleń mają pracownicy piekarni obok ;)

@Prosty

Fakt

Asia

A prawda jest taka,że przy takiej pracy jak się nie zarabia 2500 na rękę w 8 godzinach co nie jest Bóg wie jakim zarobkiem to firma DZIADUJE.Tym bardziej gdzie widać, że kasy to nie brakuje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fristom? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Paulina

To w żadnym razie nie jest merytoryczna opinia, jakiej tu teraz potrzebujemy. Dowiedziałam się, że firma Fristom zdobyła wiele ważnych certyfikatów i dlatego byłam przekonana, iż to godny uwagi pracodawca. To może wyjaśnisz na początek, dlaczego masz o nim tak nieprzychylne zdanie? Ma to związek z warunkami zatrudnienia czy z traktowaniem pracowników?

Asia

Kiedy podwyżki? Wszystko drożeje ,a my kokosow nie zarabiamy!

stary

czy coś wiadomo o podwyżkach...?????

@stary

Zapychaj do 20 tej to sobie sam zrobisz podwyżkę bo na fristom to raczej nie licz!!!

Ft

Firma nie jest zła pracowałem bardzo długo. Oczywiście są osoby na nieodpowiednich stanowiskach, ale co do szefa to nie mogę złego słowa powiedzieć.

Jasiek

W telewizji stale apelują do pracodawców żeby w te upały zwalniać pracowników szybciej z pracy ale oczywiście tego wyzyskiwacza to nie obowiązuje! Tylko szmal się liczy! !! Nie długo to będzie chyba sr.. kasą

Rademenes

Lody "mała rzecz a cieszy "

Piąta rano na hali 32 stopnie, nic tylko robić normę.

Asia

Temperatura na hali wyniosła w piątek 32 stopnie , może by tak szef pokazał ludzką twarz i w te upały zwolnił ludzi chociaż o 13 tej.Pracownikow w biurach zwalnia się szybciej A oni nie pracują fizycznie!!

Tęgi

.....s£aby mam pytanie,czy ty wg wiesz co Ty piszesz....?w tej firmie Szanowny Pan Tomasz jest nastawiony na Zysk,nie ma czeka takiego,jak Dobro Pracownika,no chyba ze w koperte dostajesz,to wtedy morzesz s£odzić,ze nie jest zle,lub może tak liżesz....ze aż....!wtedy to się chwali jak to się w mega dobrej Firmie pracuje,a takich ludzi którzy trzymają paluszech prosto w ....i ,w sposób jawny podpier.....mają wtedy najlepiej,i żadnego negatywnego s£owa na swego Pana nie powie,i tak żblizając się po ma£u do konca,ciebie S£aby zapraszam na system 2 zmianowy,dostań najniższy kraj,poczuj atmosfere i wtedy się wypowiedz,i zobaczymy czy nadal tak będziesz s£odzi£ Firmie.

Słaby

Wcale nie jest tak źle. Owszem, każdy ma prawo do swojego zdania ale ja zanim tu trafiłem, byłem na wielu rozmowach o pracę i wszędzie gdzie byłem (produkcja) stawka zaczynała się od najniższej krajowej. Pracuję tu od jakiegoś czasu i nie narzekam. Nigdy nie zarobiłem mniej niż było obiecane. A ty MOCNY to chyba przesadziłeś z tym 1750, no chyba, że taki z ciebie mocny pracownik, że nawet premii nie dostajesz. Nadgodziny, owszem są i czasami aż się nie chce zostawać, ale przynajmniej za nie płacą. Bo w poprzedniej firmie to nawet z tym był problem. I są premie na święta a to też już w niewielu firmach się zdarza. Wiem, bo to nie moja pierwsza praca. O normach ciężko mi się wypowiedzieć. Nie wiem jak inni, ale ja swoją robię bez problemu. Pewnie – jak ktoś chce w pracy gadać, łazić po działach i pierdołami się zajmować to faktycznie może mieć problem z normą. Ale z tego co wiem to i tak kierownik aż tak mocno na tą normę nie patrzy, więc nie rozumiem żalu. A z atmosferą to faktycznie, niektórzy to gnidy. Plują jadem na wszystkich, ale to już charakter człowieka taki jest a nie firmy.

Wąski
@Słaby

Tak, owszem w tej chwili z nadgodzinami wychodzimy nawet 2600, ale co będzie od września, gdy będą 2 zmiany po 8 godzin. Faktycznie wychodzi coś koło podanej kwoty. Może pracujesz zbyt krótko w tej firmie żeby mieć jakieś porównanie albo znasz sytuację tylko na swoim dziale. A aktualne normy raczej demotywują niż motywują.

@Słaby

Co to za lizus się odezwał.

Mocny

Zdecydowanie odradzam to miejsce pracy! Wyzysk po 1750 zł. Bez wielu nadgodzin człowiek godnie nie zarobi, a po wprowadzeniu dwóch zmian dorobienie bedzie mało realne. Jeden drugiemu robi pod górkę. Normy robione dla Chińczyków, wyssane z palca. Pracodawca myśli tylko o zyskach, a pracownicy, ich życie i rodzina się nie liczą!

Paulina

@Kika a czemu nie polecasz pracy w tej firmie? Kwestia warunków, atmosfery czy może czegoś innego? Twoja opinia jest negatywna, masz do tego prawo, ale zawrzyj proszę w kilku zdaniach swoje odczucia w merytoryczny sposób.

Kika
@Paulina

Jak pracujesz na produkcji to chyba wiesz co jest grane.Chyba ,że jesteś z tych co to złapali Pana Boga za nogi , a tych niestety jest zdecydowana większość. Albo siedzisz w biurze i udajesz gł....

Jas fasola

W końcu ktoś zemdleje , rozwali głowę i będą jaja dlaczego od lat robi się ttle nadgodzin! !!

Colombo

Pracownicy nie mają siły pracować po 10 godzin dziennie w DUSZNEJ hali bez powietrza gdzie temperatura przekracza 26 stopni.

Różyczka

...prawda Atmosfera jest czasem tak zgni£a,ze jeden drugiego za 10 groszy by sprzeda£,normy są takie ze na 10 godzin pracy idziesz 2 razy do Wc,ma£o tego wyssane z palca,tylko po to by zajechać tych pracowników,niedawno o uszy mi się obi£o,ze te naszę rączki,mają za....ć jak te chińskie,...problem jest następny mianowicie,kiedy chcesz szybciej skonczyć,czyli pracować do godz 14,i tutaj pada magiczne s£owo,z ust prze£ożonych,lecz Szef nie wyraża zgody,więc ja się pytam co to będzię dalej,za chwilkę trzeba będzie pisać podanie,z jednym mięsiecznym wyśpieszeniem ze tzn Kowalski 15 lipca chcę o 14godz w Środę szybciej skonczyć,poprostu mega parodia ludzie mamy 21 wiek!!a co do tych podwyżek,to cz£owiek odczu£ tyle po kieszenibze nadal po 10 godzin ciężko muszi tyrać,a po zatym,dorobisz się,...tak to Prawda,...lecz GARBA!!!

Stella

Albo trzeba dużo pracować żeby zarabiać dobrze albo leżeć bez kasy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fristom - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fristom?

Zobacz opinie na temat firmy Fristom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fristom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fristom
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Przemysłowa 5
    86-014 Bydgoszcz