Opinie o SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j. w Łódź

Ryszard Nowy wpis

Gdyby firma była słaba to nikt z byłych pracowników nie zaglądałby na forum. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma?

Miko Nowy wpis
@Ryszard

Bzdura. Zaglądają z ciekawości a nie z twojego dziwnego powodu

pracuje Nowy wpis

ludzie przychodzą i odchodzą wina zawsze leży po obu stronach ja polecam pracę

Jaki jest wkład kierownictwa SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

robert Nowy wpis

żaden, kierownictwo to zwykłe chamy i prostaki z wybujałym mniemaniem o sobie, firma ładna z zewnątrz zgniła od środka, osobiście nigdy nie zostawiłbym tam samochodu a jeśli ktoś myśli o pracy w tym miejscu to... człowieku już lepiej być śmieciarzem nie dosyć że zarobisz więcej to nie będziesz musiał użerać się z debilami i ignorantami.

Clapton

Roszczeniowy Pisowski naród....nic nie umie ale uważa że wszystko się należy..... żyjcie za 500 +..... pracowałem na serwisie i nie narzekałem na warunki i wynagrodzenie.

@Clapton

PiS czy SIS nie wiem co gorsze, robota za miskę ryżu i tyle..

Clapton
@Banan

Ciekawe czy zarobisz na miskę ryżu ? Czy masz tyle umiejętności ? Spojrzyj w lustro czy widzisz siebie ?

@Clapton

Spoglądam na moje zrobione "fachowo" auto i to mi wystarczy żeby wyrazić swoje zdanie.. Może właśnie jak pracowałeś było ono robione, szkoda gadać..

janusz
@Clapton

prawda w oczy kole? ;) jak dobrze że mnie już tam nie ma, znalazłem inny warsztat w którym płacą o niebo lepiej...a i warunki są lepsze,nie polecam nikomu, właściwie... skoro warsztat nie jest w stanie konkurować płacą atmosferą lub czymkolwiek z konkurencją dźiwi mnie że jeszcze nie upadł, widać znaleźli sobię jeleni :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ziemniak

Mentalność komunistyczna, kasa nie wypłacana na czas, bardzo kiepska firma a mniemanie o sobie maja bardzo wygórowane. Nie ma co tam pracować, jest dużo, dużo lepszych firm z lepszą załoga i luzniejsza atmosfera.. Pozdrawiam.

Nika
@Ziemniak

To prawda.. Na dodatek młode osoby wykorzystywane w charakterze służących.

Renata
@Nika

To dosyć niepokojące doniesienia. Szczególnie zmartwiło mnie to, że w SIS Auto jest niemały problem z terminowością wypłat. A powiedzcie mi jeszcze, jak duże są to opóźnienia?

Ziemniak
@Renata

Różnie, jak się szefowi zachce(ma czas) to łaskawie wypłaci..

Renata
@Ziemniak

Ale zdaje się, że jest to niezgodne z prawem. Czy próbowaliście powiadomić o tym odpowiednie organy? Ważne jest to, co macie zapisane w umowach o pracę z SIS i czy zachowanie szefostwa jest sprzeczne z tymi zapisami.

Banan

Wolałbym pracować w kanałach niż tam.. Nie polecam

@Banan

To czemu tam nie pracujesz ? Czyżby brak kompetencji ?

@Johny

Tak brak kompetencji, rozgryzles mnie :)

@Banan

Każdy czytający twoje jeczenie zrozumie że brak kompetencji, ogarnij się bo do kanałów cię nie wpuszczą, smród wypłynie na powierzchnie. Ciekawe czy każdemu takie komentarze wstawiasz ? Flustracja nieudacznika, cóż począć.

@Johny

Ehh haha..

Johny

Beznadziejna firma.. Beznadziejny szef. Jak ktoś nie chce pływać w (usunięte przez administratora) to zalecam omijanie szerokim łukiem.

Kwadrat

(usunięte przez administratora) Możliwość zatrudnienia na staż za marne pieniądze...Zdecydowanie nie polecam

prosty

Marne zarobki, nieprzyjemna chamska atmosfera, wywyższający się przełożeni z kompleksem wyższości, nie polecam

GhostEa

Nie polecam, dużo pracy za marne pięniądze... nie jasna sprawa z umową o pracę, problemy z urlopami, brak poszanowania godności człowieka.

Zojo
@GhostEa

Idź się popłakać gdzie indziej. Znajdą się tacy co bzdur posłuchają.

Wiesław
@Zojo

Co to za język? Czyżby prawda zabolała? Każdy ma prawo do własnej opinii i odczuć

Czarek

SIS Auto ma opinie dobrego pracodawcy oraz bardzo dobre opinie w internecie. Może trzeba zweryfikować swoje poglądy na temat pracowitości?

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

hej

Samochody zawsze sa sprawne, a żeby znaleźć zatrudnienie zawsze warto posiadać odrobinę doświadczenia. CIekawe tylko czy atmosfera teraz dopisuje. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j. - Łódź

• Jak się pracuje w SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j.?

Zobacz opinie na temat firmy SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j.?

SMYKACZ I SPÓŁKA sp .j.