logo SIS Auto

SIS Auto

Łódź

Opinie o SIS Auto

kowboj1978 2013-12-11 11:37
to [usunięte przez moderatora] i nie chodzi o zarobki ale chcą ludzi by pracowali na czarno a kiedy od nich odejdziesz bądz sami wyrzucą nie chcą zapłacić za prace omijajcie z daleka
INPACT 2013-12-11 11:51
wójtowska 4 łódź UWAGA [usunięte przez moderatora]
hej 2016-05-03 22:42
Samochody zawsze sa sprawne, a żeby znaleźć zatrudnienie zawsze warto posiadać odrobinę doświadczenia. CIekawe tylko czy atmosfera teraz dopisuje. Pozdrawiam
zawiedziony klient firmy 2017-04-13 13:55
proszę uważać na tą firmę, i przed zakupem samochodu u nich sprawdzić dokładnie samochód w innej stacji diagnostycznej. Moja propozycja wynika z faktu że kupiliśmy u nich toyotę yaris 1,3 z 2007 roku i która rzekomo miała być przed zakupem sprawdzana pod względem mechanicznym, podpięta pod komputer i jakoby żadnych błędów nie stwierdzono. A ze wcześniej wiele razy kupowaliśmy samochody u sprzedawców którzy byli przedstawicielami koncernów samochodowych to zaufaliśmy i tym razem w to co pisało w ich dokumentach dotyczących aktualnego stanu technicznego samochodu, Po przyjeździe podczas pierwszej kontroli przez policję został zabrany dowód rejestracyjny z powodu założenia całkowicie zużytych opon na tylnej osi. Następna bardziej poważna usterka została stwierdzono podczas podpięcia pod komputer diagnostyczny. Z diagnozy silnika wynika że jest brak ciśnienia na jednym z cylindrów co jest związane z bardzo poważną naprawą silnika. Obecnie samochód jest na badaniu u rzeczoznawcy samochodowego iod jego opinii będą uzależnione dalsze kroki prawne. jeszcze raz proszę potencjalnego klienta tej firmy w łodzi na ulicy Wójtowicza 4 o szczególną kontrole auta przed zakupem albo najlepiej omijanie ich za daleka
Zostaw swoją opinię o SIS Auto - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIS Auto