Opinie o Denso Thermal Systems polska w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Denso Thermal Systems polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Denso Thermal Systems polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Denso Thermal Systems polska w Tychy

Stach

Czy dobra praca w firmie jest powodem tak sporadycznych wpisów na forum??

KubicaR.

Praca operatora wozka jest wymagająca. Dostajesz wozek i jezdzisz ile fabryka dala z piskiem opon. O sprzet sie nie ma co martwic, technologia bedzie naprawiala, nawet jak cos uszkodzisz ze swojej winy. Jedynie co to trzeba uwazac na Kierownika, bo ma wielką i twardą rękę, ale poza tym mykasz jak struś pędziwiatr. Bardzo mi sie spodobała trafna opinia Pucuś8 "pozoranctwo, kolesiostwo i same plecaki".

KM

Jak wygląda praca operatora w Denso? Jakie zarobki?

krzyryz

Witam ! Mam iść na testy do Denso. Jak wygląda tam praca ? Kierat ? Ciężko fizycznie? Czy trzeba tyrać jak mały samochodzik? Są przewozy z Oświęcimia? Pozdrawiam. Krzysiek

Pucuś8
@krzyryz

Przewozy z Oświęcimia masz z różnych miejsc: Miasto główny przystanek, Osiedle OCK, Stare Stawy pętla. Praca ciężka a płaca nieadekwatna do tego co tam się wyczynia. Kierat? lepiej nie podpaść pozoranctwo, kolesiostwo i same plecaki... Przyjdz przekonasz sie sam, jedni przychodzą a po 1,5 dnia zmywają się bez słowa.... Powodzenia

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Po 7 latach w denso zarabiam tyle kiedy się przyjmowałem. Atmosfera niezbyt ciekawa. Byle donieść, zakablować. Dla kobiet to bardzo ciężka fizyczna praca.

Ktoś

Robota jest Ok, gorzej z zarobkami. Wg mnie najlepszym zmianowym jest Piotrek. Zawsze w porządku do ludzi, z nim wszystko załatwisz(choć czasem i jemu zdarzą się gorsze dni- jak chyba wszystkim) ogólnie jest sprawiedliwy i u niego nie ma pracowników lepszych i gorszych. Co do pracy to na początek dla każdego dobra.

rejuxxx
@Ktoś

Witam idą do pracy do denso przez go group jak tam wygląda praca i zarobki i

aneta

ten zakład to jedna wielka pomyłka i kłamstwo i nic więcej niestety traktują ludzi jak niewolników praca nie jest na godzinę , a na akord obiecanki cacanki , a nic z tego nie ma jedna wielka banda brygadziści i oprócz jednego mistrza zmiany Emila. to reszta nieroby i fałszywi śmiecie bo inaczej tego nazwać nie można to są SB taka prawda jak w PRLU ... a najlepsze ze dyrektor nic o niczym nie wie ani właściciel jak tam jest .!!!

barca

Wszystko zależy w jakim dziale pracujesz. Przez 12 lat "mordowałem się pod nieodpowiedzialnym kierownikiem, od roku mam fajnego szefa i wszystko może poza kasą jest ok ( nie jest tragicznie, ale do optimum brakuje), zdrowe relacje, swoboda działania w pracy. Polecam dział logistyki.

aktualny

Umowy przez pośrednictwo to umowy o pracę na okres 30 dni przedłużane co miesiąc w zależności czy pracownik się sprawdzi. Po okresie 18 miesięcy umowa o pracę na okres 2 lat :-)

aktualny

Z tego co mi wiadomo to praca przez agencję na okres 18 miesięcy, później umowa pod firmę :-)

Adam Tychy

DENSO zatrudnia poprzez agencje pośrednictwa pracy czy można tam się dostac bezpośrednio? Wcześniej pracowałem w FAP.

Obiektywny

jeśli chodzi o pracowników umysłowych to jest różnie. Wszystko zależy od działu do jakiego się trafi. Niektóre działy pracują normalnie ze zdrową dwustronną komunikacją, inne są kierowane przez osoby lekko mówiąc nieodpowiedzialne, gdzie ciągle panuje chaos, a u pracowników narasta frustracja.

Ust

Witam . Jakiego producenta wtryskarki posiada denso i w jakich ilosciach?

@Ust

a zdjęcia wtryskarek tez chcesz?

Misiek

Najlepszy jest ten Andrzejek z Woli nierób. Łazi jak smród po gaciach, baba z Fiata się zwolniła, odprawę wzięła i do Denso przyszła

Praca na godzinę, normy normy normy, co niektórzy mają bardzo zryte berety chodzi o majstrów i brygadzistów po znajomości, mobbing mobbing mobbing. I co chcieć więcej

gumiś

sorry od poniedziałku do soboty zapomniałem że tam dalej się robi bez wolnych sobót.

gumis

praca na akord , a stawka godzinowa. Robisz jak robot i jedyne co trzeba to (usunięte przez administratora) od poniedziałku do piątku. Każde zwolnienie lekarskie będzie zakończone wezwaniem do zakładu -Denso. Powodzenia.

Denso thermal sysrems

Witam tutaj wszystkich obecnych forumowiczów na tej stronie pisze w sprawie jednej firmy bo chciałbym się zatrudnić Do DENSO THERMAL SYSTEMS i w związku z tym jaki pośrednik tam zatrudnia jakie tam są przyjęcia na stanowiska pracy ???? jsk ktoś wie jak sie tam można dostać prosze wszystkich o szczere odpowiedzi jest ważne dla mnie czekam na wasze wiadomości pod moim postem....... z góry też posyłać mi wiadomości na temat firmy Denso na terenie fiata na adres email Kamilzolneczko1@interia.eu !!! możecie też pisać na mój adres email lub tutaj

Filip

Nie ma co dyskutowac, która szkoła jest lepsza, kiedy doświadczenie to sprawa kluczowa. Lepiej napiszcie, czy w denso da się czegoś nauczyć i jest od kogo.

simon

to fakt, że tacy ludzie są teraz poszukiwani. Choć osobiście nie chciałbym pracować jako taki 'specjalista' przez całe życie

Zostaw merytoryczną opinię o Denso Thermal Systems polska - Tychy

• Jak się pracuje w Denso Thermal Systems polska?

Zobacz opinie na temat firmy Denso Thermal Systems polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Denso Thermal Systems polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Denso Thermal Systems polska?

Kandydaci do pracy w Denso Thermal Systems polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Denso Thermal Systems polska