Opinie o Denso Thermal Systems polska w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Denso Thermal Systems polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Denso Thermal Systems polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Denso Thermal Systems polska w Tychy

gacek

Witam. Jak sie mają stawki od tego roku w firmie Denso ?

@gacek

Nowi dostają więcej od tych co pracują kilka lat. Upchnie ciebie ktoś z rodzinki to raz do roku podwyżka i lajt w pracy.

Doświadczony pracownik

Problemem w tej firmie jest arogancja przełożonych.To oni są najsłabszym ogniwem.Gdyby nie to - ludzie czuli by się doceniani i potrzebni.

Cyrk

16 brutto w dzisiejszych czasach czy wy się tam u góry dobrze bawicie? życzę wam z całego serca aby Włochy zalała fala gnojówy

Antek

@Pracownik Denso to dla starszych stażem pracowników nie ma żadnych szkoleń?

Aga

Tak dobrze macie i dlatego trudno dowiedzieć się coś o pracy?

@Aga

A co chcesz wiedzieć. Trzeba pracować, czasem ciężko, zależy gdzie trafisz.

Grażyna
@Pomoc

@Pomoc Napisz w jak dziale pracujesz i nakreśl, co należy do Twoich obowiązków w Denso? Będę bardzo wdzięczna.

@Grażyna

Nie pracuję na jednym stanowisku więc nie będę opisywać co należy do moich obowiązków bo co stanowisko to też inne obowiązki. Dział deska.

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak się pracuje z ludźmi z Denso Thermal Systems polska?

Pomoc

Ludzie u nas są w porządku jeśli ktoś pracuje i widać że mu zależy.

Dopracy

Witam, czy obecnie jest rekrutacja do firmy Denso? Czy jest szansa na przyjęcie kobiet?

Tymon

To raczej normalne, że zwierzchnicy wymagają a pracownicy na forum narzekają!! A wystarczy pracować.

NieTymon
@Tymon

Twoja rymowanka jest chyba podyktowana stanowiskiem.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Co oznacza, że ze swojej perspektywy słabo widzisz co na "dole się wyrabia.

Ty
@Tymon

Wymagają(usunięte przez administratora)

Prima aprilis

(usunięte przez administratora) Jak nie jesteś czyimś pociotkiem będziesz tyral jak wół. Ominą Cię wszelkie możliwe awanse, premie i podwyżki . Ciągle dostają je te same osoby, tak panie J. G. ! te same. Jeden rok podwyżka drugi premia. A jak już się nie da, to się osobke awansuje i od nowa, można tak w koło Macieju . Jedni cały dzień się nudzą i udają że pracują 8h, drudzy ledwo chodzą ze zmęczenia. Praca od dzwona do dzwona. Wyjście do toalety , tylko za zgoda i okraszane komentarzem, nawet w szkole nie było tak kompromitujące. Nie mam pojęcia jak radzą sobie Panie, ktore pewnie muszą częściej. Zmuszanie do nadgodzin przez majstra lub brygadziste to norma. Komentarze do pracowników..... zastanawiam kiedy ktoś nie wytrzyma i da przelozonemu w pysk! Dyrekcja doskonale o wszystkim wie, gdyż pracuje tam baaaardzo długo i niejednemu Preziowi miałem okazję bacznie się przyglądać. A te wizje, misje i wartości to wiecie gdzie sobie możecie włożyć, bo chyba nie sądzicie że zwykłego pracownika obchodzą te bzdury, którymi nas raczycie.

Bert
@Prima aprilis

Zgadzam się z powyższą opinią w całej rozciągłości.Kultura osobista bezpośrednich przełożonych woła o pomstę do nieba.Może potrzebne są w tej sytuacji jakieś warsztaty? O przedziale stanowisk lepiej nie wspominać... Żenada.Jedni ciężko pracują podczas gdy inni ciągle są na lżejszych stanowiskach.Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi.

Nobody

Nie szanuje się starych pracowników są równi i równiejsi koleżkostwo donosicelstwo.

@Nobody

Chetnie poznam Pani/Pana opinie w tej sprawie bezposrednio i dlaczego Pan tak uwaza. Skoro jest Pan pracownikiem Denso, to wie Pan, jak mozna sie do mnie umowic na rozmowe. Pozdrawiam, JG prezes Denso

Magda
@Nobody

Niestety, to jest prawda że o " starych" pracownikach się nie pamięta. Nowo przyjęty pracownik chcąc się zwolnić dostaje propozycje większej stawki godzinowej i podwyżki indywidualnej mając taką samą stawkę jak osoba która pracuje 10 lat. Będąc pracownikiem Denso w ciągu 12 lat jeden raz otrzymałam premię uznaniową-indywidualną. Co roku jest póla podwyżek i zawsze te same osoby je dostają. Od 3 miesięcy są postoje i co za tym idzie mniejsze wynagrodzenia... Sporo pracowników się zwolniło i zwalnia i niebawem sama do nich dołączę.

Daniels
@Nobody

Nie polecam tej firmy normy są tak wykręcone że ledwo się można wyrobić, są stanowiska gdzie trzeba zasuwać bez przerw żeby nie zatrzymać produkcji, pracuje w tej firmie 9 lat oczywiście na różnych stanowiskach i wydziałach oprócz wtryskarek i nie dostałem ani jednej jedynej podwyżki indywidualnej za to osoby z tej samej lini już po dwie... pozdrawiam

@Magda

Witam. Zapraszam do siebie na dyżur - Chętnie osobiście poznam Pani opinię w tym temacie i przykłady sytuacji, o których Pani wspomina. Podwyżki indywidualne nie mogą być co roku wręczane tym samym osobom - zgodnie z regułami u nas panującymi. Postoje - prawda zdarzały się pod koniec roku, co wynika z sytuacji u naszych klientów. W związku z uruchomieniem nowych projektów nie przewiduję podobnej sytuacji w najbliższych miesiącach.pozdrawiam, J. Gwóźdź

@Daniels

Witam. Doceniam pracę dla naszej firmy przez taki okres czasu. Proszę podejść do mnie, chętnie wysłucham Pana opinii. Pisząc o braku podwyżek indywidualnych, proszę zwrócić uwagę na fakt regularnych podwyżek zbiorowych. Nie zmienia to faktu, że chciałbym bliżej przyjrzeć się kwestii Pana sytuacji i jej zgodności z naszymi regułami. Pozdrawiam, J. Gwóźdź

@Nobody

I tutaj się trzeba zgodzić. Jako "stary" pracownik firmy wiem że są układy chyba między "góra " A niektórymi pracownikami. Jedni robią na kilku lub kilkunastu stanowiskach A inni przez lata na jednym i tym samym.I to oni dostają podwyżki A nie Ci którym się należy. Następna sprawa to NOWI pracownicy. Dlaczego odchodzą?Może tym trzeba się zainteresować bo pracują po 2 dni czasem 2 tygodnie i niema śladu po nich.My jesteśmy przyzwyczajeni do niema co ukrywać traktowania nas jak byśmy byli gorsi.Oni nie.Nie wolno schodzić ze stanowisk do wc bo kierownik z góry patrzy i zaraz jest telefon.Pan Prezes chyba mało wie co sie dzieje w firmie i dlatego tak to wygląda wszystko. Inna atmosfera i ludziom lepiej się pracuje ale niestety jest jak jest.

Mcts

Witam obecnych pracowników Denso, jak wygląda sprawa z paleniem papierosów ? Tylko na przerwie czy jak to wygląda. Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam ;)

@Mcts

Tylko na przerwie.Masz 5 min 20 min i 10 min przerwy co 2 godz

Niestety, gorąco NIE polecam Denso Thermal Systems. Generalnie panuje jeden wielki (usunięte przez administratora). Jak odmówi się przyjścia w "nieobowiązkową" sobotę zostaje się do tego zmuszonym grożeniem rozwiązaniem umowy. Jak się nie ma znajomych na wyższych szczeblach, nie ma szans na rozwój.

zxc
@Anonim

Żeby dostać wolną sobotę należy odpowiednio wcześniej zgłosić taką potrzebę(miesiąc minimum), co jest całkowitym absurdem, gdyż rzeczona sobota jest dla pracowników pracą w godzinach nadliczbowych a te z definicji nie mogą być planowanym i stałym elementem organizacji pracy,rzecz jasna są,ot taki Paragraf 22 w pełnej krasie... Nie jest to z drugiej strony "wina"czy wymysł Denso jako takiego,lecz ich klienta do którego spółka musi się dostosować. Inna sprawa czy powoływanie się na jakieś umowy między spółkami może być skuteczne w sytuacji gdy takowe maja oczywistą wadę prawną (wprost zakładającą łamanie przepisów KP). Dyskusja z przełożonymi klasy team-leader ,kierownik zmianowy na ten temat mija się oczywiście z celem. Kodeks pracy widzieli jak im na głowę upadł a nawet jeśli go znają to ich obowiązują maile z góry a nie jakieś tam przepisy polskiego prawa... Cały myk w tym że w innych firmach przecież wcale nie jest pod tym względem lepiej,a często znacznie gorzej. Suma sumarum Denso można wiec polecić w myśl zasady "wszyscy kradną ale ci akurat najmniej".

@Anonim

Jak tam zarobki

Szukajacy dobrej pracy

Witam miesac temu pisal pan o nowej rekrutacji a tu dalej czisza brak ofert

Chętnadopracy

Panie Wolf-panie prezesie. Jak można do Was dostać się do Was do pracy? Może mi Pan podać maila, abym mogła wysłać cv?

@Chętnadopracy

Witam Nasz mail to: rekrutacja.tychy@denso-ts.it Pozdrawiam, JG

Chętnadopracy
@JG

Dzięki serdeczne Pozdrawiam z szacunkiem Agnieszka

Grażyna

Wiecie kiedy Denso Thermal Systems polska planuje otworzyć nowe rekrutacje w firmie? A może pracodawca akceptuje spontaniczne aplikacje? Wasze wpisy w tej kwestii będą bardzo pomocne dla osób chcących się zatrudnić w tym miejscu.

@Grażyna

Po nowym roku planujemy nowe rekrutacje. Zapraszam do zlozenia aplikacji.

Adela
@Wolf

A przez jaka agencje bedzie przeorowadzona rekrutacja?

@Adela

Witam Bezposrednio przez Denso. Adres mailowy podalem w poprzedniej korespondencji. Rekrutacja.tychy@denso-ts.it Pozdrawiam, JG

Tonik

Rzadko pracownicy piszą na forum. Interesuje mnie atmosfera w pracy, jaka umowa obowiązuje na poczatku?

belzebub

Jest to tak żałosna firma, że właściwie nie ma o czym pisać. Zmuszanie ludzi do pracy w niby "dobrowolne" soboty to tylko jeden z wielu przykładów, jak traktowany jest tam pracownik. Kolesiostwo i nierówne traktowanie pracowników to norma. O jakimkolwiek rozwoju zawodowym można zapomnieć. Stawka za godzinę identyczna jaka ma być od przyszłego roku najniższa krajowa!

@belzebub

W Denso minimalne wynagrodzenie w 2018 r. wynosi nieco powyzej 3.000 zl brutto plus premia swiateczna 1.800 zl brutto plus premia roczna za wyniki w maksymalnej wysokosci 2.300 zl brutto plus premia roczna efektywnosciowa ok. 800 zl brutto plus premia urlopowa w wysokosci polowy wynagrodzenia. Pensja minimalna w zakladzie (bez premii rocznych) jest 42% wyzsza (3.000 zl wzgledem 2.100 zl) od minimalnej krajowej. Od stycznia 2019 r. podwyzka wyniesie 177 zl brutto, od kwietnia 2019 r. O kolejne 153 zl brutto. Prosze nie wprowadzac w blad.

Andzelika

Witam Czy na stanowisko operator linii.produkcyjnej firma przyjmuje kobiety?

https://motoryzacja.wnp.pl/denso-jest-zdziwione-zarzutami-mateusza-gruzli,328003_1_0_0.html ciekawe ile dyrekcja pracuje ?

Witam jak kształtują się zarobki operatora wózka widłowego i czy są możliwe nadgodziny w soboty i czy nadgodziny są wypłacane co miesiąc?

Siwy blondyn

Chcecie prawdy to macie istny kierat jesli chodzi o produkcję pracowałem tam ponad 5 lat na utr jesli chodzi o utr pracownicy spoko ludzie kierownictwo natomiast powinno pujśč do szkoły granatem od pługa oderwani to samo z dyrekcją tego zakładu chcesz pracować spróbuj może ci się spodoba lubisz (usunięte przez administratora) afery z niczego ,soboty robocze a czasem niedzielę to właśnie praca dla ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Denso Thermal Systems polska - Tychy

• Jak się pracuje w Denso Thermal Systems polska?

Zobacz opinie na temat firmy Denso Thermal Systems polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Denso Thermal Systems polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Denso Thermal Systems polska?

Kandydaci do pracy w Denso Thermal Systems polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Denso Thermal Systems polska