Opinie o Denso Thermal Systems polska w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Denso Thermal Systems polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Denso Thermal Systems polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Denso Thermal Systems polska w Tychy

Jak długo trwa proces awansu w Denso Thermal Systems polska?

Ob 9

Awansu na co? Nie masz pleców to nie ma awansu, szkoda zachodu

Iwo

Awans możesz szybko dostać . Nie musisz wcale latami pracować i wykazywać się z jak najlepszej strony. Znane są przypadki gdzie szybko się awansuje i jeszcze romanse kwitną z tego . Dziewczyny szanujcie się !!!!!

Emsik
@Ob 9

Zawsze jest szansa na awans no chyba jak ktoś chce (usunięte przez administratora) całe życie na lini :D Trzeba tylko chcieć albo nie być tępym :D

????

Minimum 10 lat jak nie masz znajomości.

Awans na denso ? Bez układów rodzinnych to jest niemożliwe ????

FCA od listopada ma pracować na jedna zmianę. Co będzie u nas czy będą zwolnienia?

No raczej

Hej, czy warto aplikować do księgowości? Może ktoś podzielić się swoją opinią

Emsik

Jaka jest przeciętna stawka pracownika w firmie Denso ? Dodam że pracuje w tej firmie 15 lat ale w innym kraju i tęskni mi się za Polską :)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jaki jest wkład kierownictwa Denso Thermal Systems polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

nie ma...

StepBro

Brak wkładu , samouwielbienie sięgło zenitu , poziom zajefajności 1000% bravo my

Luk82

Jakie są teraz zarobki

Czy można liczyć w Denso Thermal Systems polska na prywatną opiekę medyczną?

Pewnie maja :)nazywamu to Robot service na dolegliwosci zwiazane z kregosłupem dostaniesz Blokade ,na dolegliwosci skurczowe Nospe . Pomogło?

Pracownik Denso

Panie Prezesie czy pan wie, że ludzi brakuje na produkcji deski?Raczej nie.Starzy pracownicy pracują na jednych i tych samych stanowiskach 10lat lub dłużej,czy to jest normalne?Pracownicy powinni się szkolić co jakiś czas, żeby potem nie było problemu z ustawieniem poszczególnych lin produkcyjnych.Ale widać że,majstrowie i brygadziści mają to gdzieś.Potem normy nie są robione a obrywa się pracownikom.Przyjdzie taki dzień że,linie nie ruszą a pan Prezes wyciągnie z kieszeni iż,deski na czas nie dojechały na FCA.Ja bym się tym zainteresował panie Prezesie.Powazaniem Pracownik.

@Pracownik Denso

Nikt nie interesuje się tym, że brakuje ludzi do pracy bo po co.Mam nadzieję że nadejdzie taki dzień w końcu i sama ,,góra" zejdzie żeby tylko nie zatrzymać produkcjii.Zgadzam się,że są osoby które pracują na jednym stanowisku przez 10 lat a szkoleń niema i potem jest problem. A to że PAN PREZES nie wie co się dzieje to chyba normalne skoro się nie interesuje.

NICK
@Pomoc

Paranoja co się wyrabia na dole. 17 lat na jednym stanowisku, stawkę i zaszeregowanie na maxa takiemu dać i mamy zakład pracy chronionej. Nowy przyjdzie, muza na uszy jak na Ibizie. To nic że góra w oknie, pierwsza zmiana. Człowiek do ubikacji nie ma kiedy iść bo przez takich trzeba zasuwać do dzwona.

@Pracownik Denso

Mam nadzieje, ze kiedys zatrzymamy Fiata moze sie obudza. Podwyzek nie ma, ludzi nie ma, nic nie ma, a Prezes nie wie co sie dzieje na hali bo nigdy go nie ma, a ja zejdzie pochodzic to majstrowie i brygadzisci wciskaja mu kit, ze wszystko jest fajnie i ok, a on lyka jak pelikan, albo chce to slyszecni reszte ma (usunięte przez administratora) ze tak powiem, a pracownikow juz w ogole. Wolne zalatwic to graniczy z cudem, albo tekst jak chcesz wolne to zadzwon..co to ma byc? Niech nadejdzie czas, ze gora zejdzie i majstrowie tez zaloza rekawiczki i do roboty..

@NICK

Z tą Ibizą to chyba trochę przesada.A ,że ktoś pracuje tyle lat na jednym stanowisku i ma stawkę na Maxa to chyba już wina przełożonych i ,,góry ".Ja pracuję długo ale stawkę mam taką jak większość pracujących krócej niż 3 lata więc wiem o co ci chodzi. Są ważni i ważniejsi. A przez jakich zasuwamy do dzwona?Zasuwamy do dzwona bo tak zawsze było,czy jest norma wykonana czy nie zawsze jest tak samo i niema tu do rzeczy to że ktoś ma słuchawki w uszach.

@Pomoc

Norma wykonana a i tak się robi ponad plan. Stawka godzinowa a praca na akord

Pomoc

Oczywiście, że nawet jak norma wykonana to pracuje się dalej,jak to się mówi do bólu i zejście ze stanowisk najlepiej o równej. Czy kiedyś było inaczej??Nie pamiętam!A pracuję już długo, nie tylko za tego PREZESA.

@Pomoc

No i...co związku z tym?

Mat

Prezes JG schodzi na hale jak Papiez w asyscie klakierów co rok przeprowadzajac "Safety patrol"dla Pana Jacka to wazny temat bezpieczeństwo przede wszystkim:)No ale mamy teraz Covid i zechciałbym mu zwrócic uwage na temat z tym zwiazany jesli łaskawie poczyta:) Jak wyglada temat utylizacji srodków ochrony osobistej tj.Maseczki rekawice robocze od wydania aż po 'Tkzw" utylizacje gdzie i w jaki sposób trafiaja te srodki ochrony ??czy i jakie zasady BHP sa zachowane??? Podpowiem, w skrócie ...:) Wydanie przez brygadzistów po przepakowaniu do jednorazowych kopert foliowych!!!recznie ,nastepnie uzytkowane przez pracowników przez 8 h pod nadzorem kamer i BHP owca i etap kolejny wrzucenie tych maseczek wraz z rekawicami do pojemnika który ma być wywieziony poza hale i tutaj ZONK kolejny z pojemnika który jest super z zapadnia umozliwiajacy przesypanie tegoż wszystkiego do wiekszego kontenera jest nadal ..recznie przerzucane do pojemnika do którego fizycznie nie mówiac o zasadach BHP nie ma mozliwosci skorzystania z super zapadni tak aby Pracownik nie miał mozliwosci kontaktu fizycznego !z utylizowanymi artefaktami! ZENADA nie wspominajac ze Sanepid rwał by włosy.....POzdrawiam Pana Jacka bo nie ma pojecia jak jest oszukiwany przez BHPowca i technologów którzy ten temat powinni ogarnac:)

Co jaki okres czasu w Denso Thermal Systems polska można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Możesz i nawet co miesiąc. Nie ma procedury, która mówi ile razy możesz próbować. Nie ważne jak to osiągniesz, ważne że skutecznie. Ja np swojemu szefowi w innej robocie codziennie mówiłem, że albo podwyżwka albo się zwalniam. Prawde mówiąc udało mi się, zostałem zwolniony, ale nie byłem głupi i pomimo zwolnienia dalej chodziłem do pracy. Na koniec mówię kaj je moja podwyżka, a on mnie pado że ja tu nie robie. No to niewiele mysląc poszedłem i zatrudniłem się kaj indziej. Teraz podwyżkę dostaje średnio co pół roku w wymiarze około 500zł za godzine. Dla mnie super, ale mogłoby być wiecej wkońcu za mało jest tych +......

Mat

Co 15 lat indywidualna inne podwyżki wstrzymują same ZZ we współpracy z dyrekcja

xxx

Kocham tą firmę A wy chwyćcie się roboty tam u góry, bo masa wyzwań przed nami

lukasz1987a

Hej, Wie ktos skąd odjeżdża bus pracowniczy z Katowic do Denso?

Jasne
@lukasz1987a

Odjeżdża z przystanku, mam nadzieję ze pomogłem. Czołem

Kati
@Jasne

A z Mikołowa czy Łaziska średnie też jeździ

Kati

Jest jakiś busy z Łazisk średnich ktoś dojeżdża jak co kati@poczta.onet.pl

Kandydatka

Zero profesjonalizmu. Nie dają żadnego feedbacku po rozmowie w firmie na temat dalszego procesu lub o odrzuceniu kandydatury.

a no
@Kandydatka

Nic nowego, większość firm działa właśnie w taki "profesjonalny" sposób. Żałosne ale prawdziwe

Dario

Witam, Pracodawca oferuje przejazdy pracownicze, czy może ktoś mi udzielić informacji z jakich okolic one obowiązują? Pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w Denso Thermal Systems polska?

Pancio

Jak interesuję cię 16brutto z hakiem na wejściu wal śmiało tylko niech cię nie zbajerują tymi premiami które wliczają w stawkę godzinową by ją podbić więcej płacą w zieleni miejskiej tyle w temacie

Ala

Witam, czy na tą chwilę są przyjęcia? Gdzie najlepiej złożyć żeby zostać przyjętym??

Joanna
@Ala

Najlepiej aplikować na pracuj.pl i najlepiej jest na segro

Joanna

Dobry wieczór. Jak wygląda praca na segro ?Zaczynam tam od poniedziałku, trochę się stresuje ,ale jestem dobrej myśli .Może ma ktoś jakąś rade???????????? Pozdrawiam

@Joanna

Zależy na jakie stanowisko się dostaniesz ale tam podobno jest spokojniej. Powodzenia i nie poddawaj się za wcześnie.

zxc
@Joanna

Prosta. Prostsza niż na liniach deski i nagrzewnicy na 16-tce.Teoretycznie wszystkie prace na produkcji są proste,ale przesiew jest spory,bardziej kwestia psychiki(konieczność pracy w reżimie technologicznym) niż jakiś nadzwyczajnych zdolności manualnych.

lukasz1987a

Witam, Złożyłem aplikację na produkcję i w czwartek mam rozmowę.Jakie teraz są warunki pracy i płacy?Z góry dziękuję za informację Na marginesie studiuję Japonistykę i czy w firmie są stanowiska z tym językiem? Pzdr Łukasz

@lukasz1987a

Skoro masz rozmowę o pracę to tam się dowiesz wszystkiego.

Mroczny rycerz

Firma bardzo dobra proszę przyjechać na segro a nie płakać co jest na 16 itp

@Mroczny rycerz

powiedz cos wiecej o wyngrodzeniu?premiach?

@Mroczny rycerz

Płakać?Widać, że wiesz co to ciężka praca.Śmiech na sali.

Rudy

Na ile zmian jest praca na hali nr 9 w Denso?

@Rudy

3 zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Denso Thermal Systems polska - Tychy

• Jak się pracuje w Denso Thermal Systems polska?

Zobacz opinie na temat firmy Denso Thermal Systems polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Denso Thermal Systems polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Denso Thermal Systems polska?

Kandydaci do pracy w Denso Thermal Systems polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Denso Thermal Systems polska