Opinie o Denso Thermal Systems polska w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Denso Thermal Systems polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Denso Thermal Systems polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Denso Thermal Systems polska w Tychy

mechanik

to zależy jakie szkoły pokończyli, przecież szkoły zawodowe to teraz perełki dla pracodawców, coraz mniej ludzi ma "zawód w ręku"

KUDŁATY

nieroby!!! robić wam się nie chce co z tego że pokończyliście szkoły jak macie dwie lewe ręce do roboty

foreverAlone

Najgorszy rok w moim życiu. Traktuje to jako przerwę w życiorysie. Ciągle robić,robić. Nie można przy taśmie słowem sie odezwać. Paranoja. Po co te studia było robić!!

pracownik przez Gi group

Tak, przymknęli go. Praca ciężka ale da się przyzwyczaić, ludzie pracujący w firmie także są bardzo w porządku. Jednak nie polecam pracy przez Gi group, nie można być pewnym do kiedy się pracuje - umowy tymczasowe (śmieciówki), co chwile jakieś zmiany, postoje a do tego pewne jest że większość po nowym roku i tak nie dostanie przedłużonej umowy bo będą zwolnienia. nie przedłużają umowy za dwu - cztero dniowe L4. śmieszne to jest ;)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Podobno [usunięte przez moderatora] przymknęli. Czy ktoś coś o tym wie?

Canada

Ja pracuje w Denso od jakiegos czasu, na zmianie [usunięte przez moderatora] :/ Brygadziste na nagrzewnicy mamy (usunięte przez administratora) istego :) Wogóle to na Denso jest 80% ładnych dziewczyn :D:D

idąc do pracy w tej firmie wydawało mi się , że będę pracował w porządnej firmie która szanuje pracownika , prawda jest inna o 180 stopni.. Dla mistrzów zmianowych liczy się tylko produkcja , człowiek jest traktowany jak robot , ma tylko pracować z podkulonym ogonem i się nie odzywać , a niech tylko spróbuje wyjść z przerwy (toalety) 1 minutę później to już czeka go "reprymenda" . Spróbujcie zejść z lini 5 min. przed końcem zmiany to lądujecie na dywaniku i jesteście straszeni zabraniem premii .. O [usunięte przez moderatora] nie wypowiem się ale niech lepiej odstawi antydepresanty .. Za to najwięcej śmiechu jest z [usunięte przez moderatora] mistrza z innej zmiany . kołnierzyk w polo podniesiony , solareczka i damski głosik , a nie daj Bóg żeby coś musiał podnieść lub pomóc komuś . Moja opinia jest negatywna i to w 80% te 20% to ładne dziewczyny które pracują w Denso :)

W tyskiej firmie Denso Thermal Systems produkujacej podzespoły dla Fiata trwa referendum strajkowe. Zakładowa Solidarność domaga się 500 zł podwyżki dla każdego pracownika. 20 kwietnia w spółce rozpoczął się spór zbiorowy na tle płacowym. GŁosowanie ruszyło w czwartek. Z uwagi na to, że pracownicy mogą brać w nim udział jedynie w trakcie 20-minutowej przerwy śniadaniowej, referendum zakończy się dopiero po długim weekendzie. - Zainteresowanie załogi jest bardzo duże. Do tej pory przeprowadziliśmy głosowanie na dwóch zmianach. W niektórych wydziałach, sądząc po listach, w referendum wzięło już udział ponad 90 proc. załogi. Myślę, że już teraz ogólna frekwencja przekroczyła 50 proc. - mówi [usunięte przez moderatora], przewodniczący Solidarności w Denso Thermal Systems. Na karcie do głosowania pracownicy odpowiadają na pytanie dotyczące poparcia postulatów płacowych Solidarności oraz przeprowadzenia akcji strajkowej, jeżeli postulaty te nie zostaną spełnione. - To chyba pierwsze referendum w historii naszego zakładu, ale ludzie wiedzą, że jeżeli nie zagłosują, to sami sobie zrobią krzywdę - ocenia szef związku w firmie kooperującej z Fiatem. W czasie dotychczasowych negocjacji w ramach sporu zbiorowego kierownictwo spółki odpowiedziało na postulaty płacowe strony społecznej propozycją średniej podwyżki o 150 zł brutto oraz wprowadzeniem premii frekwencyjnej w wysokości 80 zł. - To w najmniejszym stopniu nie zaspokaja oczekiwań załogi. Większość pracowników produkcyjnych dostałaby ok 120 zł brutto. Dodatkowo w naszej firmie ok. 200 pracowników ma umowy na czas określony, a co za tym idzie niższe stawki, więc dostaliby jeszcze mniej. Także dodatek frekwencyjny jest naszym zdaniem nie do zaakceptowania. Nie można karać pracownika za to, że zachorował, bo to przecież nie zależy od niego. Taki dodatek funkcjonował u nas w nieco innej formie w zeszłym roku, co poskutkowało tym, że ludzie przychodzili do pracy na antybiotykach, żeby nie stracić premii. Od oceniania stanu zdrowia pracowników jest lekarz i Zakład Ubezpieczeń Społecznych, a nie pracodawca - zaznacza [usunięte przez moderatora]. Denso Thermal Systems produkuje deski rozdzielcze oraz podzespoły do wszystkich modeli samochodów produkowanych w Fiat Auto Poland. Spółka zatrudnia ok 500 osób. Średnie zarobki pracowników produkcyjnych wynoszą ok 1600 - 1700 zł netto.

trust

Denso to jeden z wielu [usunięte przez moderatora] w Polsce wiem bo odmówiłem pracy 7 dni w tygodniu i wyleciałem na zbity pysk. Szkoda czasu. Brak szacunku do pracownika, minimalny socjal. Straszenie, obelgi i ogólna głupota np [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Denso Thermal Systems polska - Tychy

• Jak się pracuje w Denso Thermal Systems polska?

Zobacz opinie na temat firmy Denso Thermal Systems polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Denso Thermal Systems polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Denso Thermal Systems polska?

Kandydaci do pracy w Denso Thermal Systems polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Denso Thermal Systems polska