Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. w Gdańsk

szyper

firma nedzoa tylko wybrancy zarabiaja a reszta pensje małe nadgodzin nie placa poto jest ta społka ze szczecina

sailor
@Najwyrazniej

Jakie nadgodziny? Jesteś zatrudniony w firmie krzak tzw.pralni i dostajesz gołą stawkę bez jakichkolwiek dodatków. Do wiadomości szypra nadgodziny to 200% stawki zasadniczej.

Wodniak

Pracuję już jakiś czas, Praca 15 dni na 15 dni wolnych, to dobre rozwiązanie, urlop można dopasować, chociaz ze wzgledu na specyfike pracy trzeba być elastycznym, praca maryanarza, nie tylko tu. Wypłaty ok, ludzie w porządku, jak ktoś zalezie za skórę to wiadomo jak w życiu. Jedna z lepszych firm w jakich ostatnio pracowałem.

Były
@Ryba

Miłe panie są do momentu podpisania umowy a potem jest już szara rzeczywistość,czyli co opisano już wcześniej.

123 Nowy wpis

cześć. gdy w tym roku była dodana oferta dla Specjalisty do spraw organizacyjnych wpisano w nią widełki od 7 do 10 tys. zastanawiam się czy do dziś zarobki jeszcze się nie zwiększyły? I czy mógłby ktoś określić na jakiej zasadzie udaje się zarobić te najwyższe progi?

dodek

super firma, mozna wypic, pobawic sie - polecam.

Wypić? Pobawić się?
@dodek

To możesz w knajpie a nie w pracy

Kopacz Nowy wpis
@dodek

Z tą zabawą co masz na myśli? Panienki? ????????

grot Nowy wpis

Firma na początek spoko. Miło i fajnie. Umowa standard. Pensje znośne.Kwestia gdzie trafisz. Odradzam pogłębiarki. Części nie ma, remonty to(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) z Baltic Inż. Jak coś chcesz to jesteś już ten niedobry. Ale jak się robi inspektora z gościa który nigdy nie pływał z wiedzą Ulicy Sezamkowej . Ekipa (usunięte przez administratora) paliwo i awansowali na gospodarza ,inspektora, kierownika itd . Jakaś parodia. Wszystko zamiatane pod dywan. Jak ktoś chce pracować zgodnie z przepisami to długo miejsca nie zagrzeje. Jak chcesz poznać(usunięte przez administratora) zarządzania to praca dla każdego. Jak chcesz awansować to(usunięte przez administratora) dla każdego. NIE POLECAM

@grot

Hej, a jak konkretnie wynosi ta pensja? Znośnie, no to dość ogólne. I umowa też to samo, standard, czyli umowa o prace czy zlecenie? A i na jaki okres podpisywana jest z firmą pierwsza umowa??

Co z tymi umowami jest nie tak? teraz niedawno ktoś napisał, że jest milo jedynie przed jej podpisaniem. Skoro tak to jakie ma się możliwości co do wpływania na przedstawione w niej warunki? czy na przełomie roku maja nastąpić jakiekolwiek zmiany w warunkach?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. umów.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Wodniak

@Wodniak

Mogę cię prosić o konkretne widełki? Tak mniej więcej, lub chociaż o info, czy twoje wynagrodzenie podwyższyło się, od kiedy tu pracujesz? :) Ciężko było się tu dostać, może masz rady dla osoby, które rekrutację ma jeszcze przed sobą? :)

Ryba

IR żeby dostać pracę trochę papierów trzeba powypełniać, ale mile panie od załóg we wszystkim pomagają. Pieniądze jak na mój gust dobre, pracę trzeba swoją robić. Podwyżki jeszcze nie miałem ale kasa jest naprawdę spoko. Po wypłacie zobaczyszsz

@Ryba

Czy z tą sugerowaną podwyżką to jest tak, że otrzymujesz ją po ponad roku jakoś? Piszesz o pracy od jakiegoś czasu więc w sumie nie wiem jak to interpretować… nie ukrywam, że zarobki mnie akurat interesują, lubię mniej więcej wiedzieć do jakiś finansów nakład mojej pracy będzie dążył. Są jakieś progi, których raczej się nie przekroczy?

Były
@Ryba

Chyba nie łapię jednego z wpisów. Ludzie chyba odradzali ostatnio a ktoś teraz odniósł się do tematu nadgodzin i napisał, że to 200%? Czy one jakoś często występują? ludzie o nie rywalizują? To ile teraz takiemu monterowi udaje się wyciągnąć? Widzę ofertę która prawie od miesiąca już wisi i pisali w niej o gadzinówce od 35 do 38 zł

szyper

Najwyrazniej
@szyper

Najwyrazniej nigdy tam nie pracowałeś. Nadgodziny są wypłacane i to 100ki Dodatki przejazdy noclegi wyżywienie itd

TwojaStaraPierzeWRzece
@Najwyrazniej

No kurna rzeczywiście, wszystko ponad etat to nie nadgodziny, a chwytak/fach/stmor (umowa-zlecenie) czy jak tam teraz ta firma krzak się nazywa.(usunięte przez administratora)

sailor
@Najwyrazniej

Szukam pracy na Operator Koparki. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5100 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Bosman

Odradzam każdemu. Biuro ma w (usunięte przez administratora) jak coś potrzebujesz, za wzięcie urlopu jesteś najgorszy, nie mówiąc o zwolnieniu. Stare trepy i kapitanowie którzy poza szalandami nie widzieli statku a pomiatają ludźmi. Nie szanują pracowników, podwyżki jedni dostają, a Ci co się nie pucują dostaną nic. Jednostki tragedia, dziury w burcie, silniki popsute, broń Boże zgłosić i prosić o części zamienne - będziesz najgorszy. Pensje zazwyczaj na czas choć przez ostatnie 3.5 roku parę razy nie dostałem na czas. Ogólna alkoholizacja i złodziejstwo. Albo pijesz albo (usunięte przez administratora)ropę.

Grazia
@Bosman

To mówisz, że aby dostać podwyżkę trzeba dobrze żyć z kierownictwem? Nie biorą więc pod uwagę wyników ani nic, tylko ustalają wg własnych kryteriów? No a czy oprócz tego, że będziesz "najgorszy" jak coś zgłosisz czy pójdziesz na urlop to są jakieś realne konsekwencje?

Spawacz

Witam . Jak to wygląda piszą na swojej stronie internetowej że 15 dni pracy i 15 wolne , jakieś wyrzywienie dają bo domyślam się że praca po 12 godzin musi być 4 na rękę się zarobi chodziasz

Czy istnieje możliwość rozwoju w PRCiP Dragmor?

Prezes

Tak

Wanda
@Prezes

A w jakim konkretnie kierunku? Jakie umiejętności można polepszyć i czego nowego się dowiedzieć?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, umową o pracę od pierwszego dnia

intra

Ciekawe tylko, czy ten akurat pracodawca chciałby zmienić te warunki..

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Przetoczna 66
    80-702 Gdańsk

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.