INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Ffy

Czy magazynier będący na umowie o pracę otrzymuje ubranie robocze? Czy otrzymuje zamiast ubrania pieniądze na ubranie. Pracuje na zleceniu i zastanawiam się czy na umowie o pracę dostanę ubrania itp.

@Ffy

Magazynier zatrudniony na podstawie umowy o pracę otrzymuje ekwiwalent za pranie i używanie odzieży. Przygotowane zostały tabele wysokości ekwiwalentu, które regulują komu i w jakiej wysokości przysługuje ekwiwalent. W przypadku osób realizujących czynności magazynowe na podstawie umowy zlecenia określona kwota jest uwzględniana bezpośrednio w wynagrodzeniu godzinowym. W związku z tym firma nie wyposaża w odzież roboczą. Natomiast każda osoba zatrudniona w Magazynie Centralnym i Magazynach Regionalnych na podstawie umowy o pracę otrzymuje dodatkowo obuwie robocze.

Flyr&1
@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Gdzie można taką tabele z wysokością ekwiwalentu znaleźć?

Benek
@Flyr&1

Jest opublikowana w intranecie, zakładka BHP. Możesz też zadzwonić do komórki BHP, udziela informacji :)

@Ffy

Ten ekwiwalent za pranie i za odzież jest za niski w porównaniu do zużywania się odzieży i przede wszystkim obuwia w czasie pracy w magazynie . W czasie roku zużywam kilka par butów bo chodzenia jest bardzo dużo. A ekwiwalent to śmieszne pieniądze które nie pokrywają zakupu nowej pary obuwia .

Były magazynier
@Ffy

Nie inwestują w ubrania bo tu przez 2,5 roku pracy na magazynie zmieniło się 12 magazynierów to sobie wyobraź jakie koszta by były. A czemu tak się zmieniali odpowiesz sobie sam. Oczywiście nikt nie został zwolniony każdy odszedł sam.

PH

Czesc, pracuje jako ph w jednej z konkurencyjnych firm, powiedzcie na co moge liczyc w IT?

pracuje
@PH

cześć , co masz na myśli?

@PH

A co, chcesz przejść tutaj i dlatego przeprowadzasz research? Nie masz zakazu pracy u konkurencji???

@pracuje

Mam na mysli to jak wyglada praca i placa, co determinuje w glownej mierze wynagrodzenie, jak liczone sa prowizje od warsztatowki ile dostaje sie za wzrostu marzy i obrotu.

@Łukasz

Tak sie sklada ze w umowie nie mam zadnej klauzuli o zakazie pracy u konkurencji i przeprowadzam wstepny reaserch, byc moze chcialbym zmienic barwy? Wszystko zalezy od warunkow

Robin
@Łukasz

Zanim ktoś się zdecyduje na prace to musi zasięgnąć języka. To chyba normalne.

PH

??? Jako PH 2500 na start ? :D dzieki za opinie :D to juz w IC chyba lepiej placa a to nadal ponizej (usunięte przez administratora)… Jednak az mi sie wierzyc nie chce…

.A
@PH

Idz na rozmowe, jesli stawka bedzie zblizona to uwierzysz w opinie na forum.

Ryba

Na gwiazdkę kiedyś dawali 200zł (słownie dwieście). A jak ktoś zarabiał poniżej 2tys to dostawał 250

@Ryba

To już chyba dosyć dawno było, bo teraz jest trzy razy tyle, z roku na rok coraz więcej jest. Dodatkowo jak masz dzieci to są dla nich karty podarunkowe na Mikołajki, też fajny pomysł.

MICh

Jakie 3x więcej?!?! Jedyny socjal w tej firmie to te bony i to w granicach 200-300 zł więc proszę nie pisz bredni.

@MICh

to może zapoznaj się z tym co jest w firmie, ja aktualnie tu pracuję i wiem co mówię, wiem co dostaję, więc to chyba Ty nie wiesz co dostajesz, z resztą jesteś byłym pracownikiem, więc nie wprowadzaj innych w błąd

W

Fakt bony to były bardzo dawno temu teraz jest wszystko na konto i jest dużo się ej niż 250 zł więc jak Ci napisali nie wprowadzaj ludzi w błąd

Hfg
@W

To prawda na święta to tak zwana co łaska, a minimum to powinno być przynajmniej 600 zł. Rzucają nam ochłapy i myślą że ludzie buzie zamkną.

@W

Rok temu dostałem 450 zł na święta . Bony były bardzo dawno temu . Zobaczymy co będzie w tym roku .

M
@W

Chyba przychód na osobę macie poniżej średniej krajowej, że tyle dostajecie...

Łukasz

Nie ma co narzekać. Zawsze 4 stówki do przodu. Na święta się przyda. Może w tym roku inflacyjnie zaokraglą do 500 zł. Jak myślisz?

@PH

Szczegółów dowiesz się podczas rekrutacji, bo tutaj piszą że podstawa nie jest zbyt wysoka. Ale pewnie można zrobić targety co już da wyższą wypłatę, więc pewnie się opłaca.

@Łukasz

Myślę że będzie to samo co w zeszłym roku . Mogliby wypłaty podnieść bo wszystko idzie w górę a wypłaty takie same . Najniższa krajowa ma być większa to mogliby też podnieść wypłatę.

Co było w zeszłym roku?

....

Nie biadol.Dawaj otwieraj działalność, zatrudnij z 10 osób i będziesz płacił ile zechcą przecież to jest bezproblemowe w dzisiejszych czasach dla przedsiębiorców

Maria

Szkoda, bo bony to fajna sprawa, zwłaszcza w tym okresie świątecznym. Dodatkowy zastrzyk gotówki zawsze się przydaje. Może w tym roku zrobią jakieś prezenty?

Jeremi
@Łukasz

Podstawa jest w miare dobra a premie wysokie. Dobrze płacą.

@Jeremi

Chyba tobie bo ja dwa razy w tym dziadostwIe pracowałem,łącznie ponad 8 lat i największy mój zarobek to około 2,5tys. Obniżki za to były na porządku dziennym np związane z pamdemią- chociaż inne mniejsze firmy nie robiły takich rzeczy

...

Za dobry byłeś to ci obniżyli

Ponad 10lat - max 2.5

@...

Nie tylko mi- wszystkim- pomimo tego ,że praca na 3 zmiany i tyle samo pracy a czasami nawet jeszcze więcej...to jest normalna firma?? Hurtownia obornika i wylęgarnia dziadostwa dla osób bez ambicji

...

To mam nadzieję że zmieniłeś i zarabiasz dużo więcej:)

Jaro

Hej. Dlaczego nie napiszesz,że wraz z obniżką kasy, była też zmiana czasu pracy? Bylo do wyboru na filiach czy pracujemy 4 dni w tygodniu,lub 5 ale po 6 i pól godz. W innych firmach zwalniali ludzi a u nas nie. No i po wszystkim można bylo złożyć wniosek o zapomogę.

@MICh

Jesteś w błędzie. Ja w tym roku dostałem świadczenia w wysokości prawie tysiąca złotych, w tym też dla moich dzieciaków. Dla mnie to duży plus. W poprzedniej firmie nie dostawałem nic. Polecam pracę w tej firmie. Stabilna praca i dobra atmosfera.

@Jaro

...tak się składa,że pracowaliśmy 5 lub 6 dni normalnie po 8h bo tyle było roboty....a to co się nazbierało powyżej 3/4 etatu odbierało się w dogodnym pracodawcy czasie...myślę,że to się nadaje do odpowiednich służb od "tarczy" i prawa pracy...a to,że nie zwalniali żeby mieć po taniości roboli to akurat tylko na złe wychodziło

Hej. Kiedy w Inter team mają być wypłacane premiera świąteczne? O ile w ogóle będą.

Krzychu
@Anonim

Zawsze były na święta, a pracuje blisko 12 lat i w tym roku będą. Bez obaw :)

@Anonim

Zgodnie z dzisiejszą informacją, świadczenia mają być wypłacone jutro 17.12:)

Słubice

Praca w Inter-Team w Słubicach na magazynie- 3-zmianowa, praca lekka, prosta i ok.

pracownik Inter-Team
@Słubice

Dlaczego kłamiesz? W Słubicach wiecznie brakuje pracowników bo nikt nie chce pracować w takich warunkch za małą kasę. Zresztą jakbyś miał taką prace to nie byłbyś byłym pracownikiem ;)

@pracownik Inter-Team

Ta mała kasa to ile, bo może komuś innemu ta kwota odpowiada. Nie pomyślałeś o tym? Co jest nie tak z warunkami pracy? Chodzi o te trzy zmiany?

pracownik Inter-Team
@Słubice

W Słubicach na każdym stanowisku brakuje pracowników, od magazynierów po sprzedawców, kierowców po PH. Pracy dużo a zarobki takie że nikt nowy nie chce przyjść. To cud, że ten oddział jeszcze funkcjonuje. Podobnie jest w Zgorzelcu. Pracowników brak, klienci rezygnują ze współpracy, konkurencja już dawno ma szerszy asortyment i lepsze ceny. O zarobkach pracowników lepiej nie wspominać bo są żałosne. Tylko wymagania i dokładanie nowych obowiązków. Brak szacunku dla pracówników dzięki którym ta firma jeszcze nie upadła.

XYZ

Witam, na jakie zarobki można liczyć jako sprzedawca w IT?

Agata

To jest podstawowa pensja czy już całościowe miesięczne wynagrodzenie w I-T? :) Pytam ponieważ zastanawiam się jak jest z tym systemem premiowym. Za co można liczyć na premie w firmie i ile one faktycznie wynoszą?

@Agata

Na więcej nie licz. System premiowy jest tak skonstruowany żeby premii nie dostać albo w porywach mówimy o 100zl. 2500 za sprzedawcę? Magazynier na okresie próbnym powinien tyle dostać.

Miro

Zdaję sobie sprawę, dokładnie o to mi chodzi, zarobki delikatnej powyżej najniższej krajowej a różnica w wynagrodzeniach pomiędzy stanowiskami to czasami 100 -200 zł, a mówimy tu o branży gdzie trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, docenić pracownika bo to ma wpływ na obsługę klienta , który ma dzisiaj do wyboru conajmniej 5 hurtowni ( oczywiście wszytko zależne od lokalizacji), wiec gratuluję Inter Team owi , że dalej znajduje pracowników w takich zarobkach - szkoda, że przekłada się to na jakość.

@Miro

Wydaje mi się że sprzedawca zarabia sporo więcej od magazyniera. Nie sądzę żeby była tak mała różnica w zarobkach . Coraz trudniej o dobrego pracownika jeśli firma tak mało płaci. Przychodzą ludzie na krótko i potem następni.

@Magazynier

Byłem i magazynierem i sprzedawcą w I-T swego czasu. Z zarobkami to było tak że jako sprzedawca miałem m.więcej 400-600zł więcej niż jako magazynier

@Piotr

To trochę słabo jak sprzedawca ma nie wiele więcej od magazyniera. Bo obowiązków też ma dużo tyle że się nie na lata po magazynie i nie nadzwiga tyle co magazynier.

@Magazynier

A na magazyn w I-T są przyjmowane kobiety czy to raczej praca dla panów? ;) Dużo jest dźwigania? Ciężko jest pod względem fizycznym? Czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe?

@Agata

W magazynach oddziałowych nie ma potrzeby posiadania uprawnien - zdarza sie jednak, ze sa magazyny parterowe oraz kilku pietrowe. W takich przypadkach praca jest juz na pewno w pewien sposob utrudniona. W moim odczuciu praca dla kobiety ciezka - nie zawsze trafiaja sie filtry do zebrania a samo przyjmowanie dostawy na pewno tez wiaze sie ze sporym wysylkiem. Na magazynie centralnym czy tez regionalnym uprawnienia na pewno sie przydadza jednak tam natlok pracy jest juz zdecydowanie wiekszy.

@Agata

Nie trzeba mieć uprawnień na wózki widłowe. Lekko Nie jest ale kobieta też sobie powinna poradzić. Bardzo dużo jest chodzenia po magazynie . Dźwigania trochę mniej .

Sebastian
@Magazynier

A jak z atmosferą? Jak się ze sobą dogadują pracownicy Inter-Teamu? Co sądzisz o traktowaniu pracowników w tym miejscu? Jak wyglądają relacje?

Mm
@Sebastian

Jeśli spojrzymy jakie są wynagrodzenia dla ludzi z doświadczeniem to ciężko tu mówić o jakimkolwiek szacunku.

Były
@Sebastian

Szacunku jest tyle, że gdy po przepracowaniu w firmie około 20 lat przechodziłem na emeryturę nie było komu powiedzieć zwykłego "dziękujemy"

Stas
@Miro

A jakie zarobki jako magazynier ?

@Stas

Magazynier pracujacy w filii z kilku letnim stażem ok 2400 na rękę plus premie max 300zl. Trochę mało jak na tak dużą firmę.

Sebastian
@Magazynier

No faktycznie, szału nie ma... a te premie od czego są zależne?

@Sebastian

Premia jest zależna od ilości towaru przyjętego i wydanego z magazynu . Nie wiadomo jak to jest przeliczane.

@XYZ

Sprzedawca zarabia 2500-2700 i zastępuje magazynierów oraz kierowców gdy ci biorą urlop. Traci jednocześnie w tym momencie premie gdyż nie jest w stanie sprzedawać. Premia to 50-150zł

Mark

Ta "firemka" należąca obecnie do Szwedzkiego kapitału, to jakaś kpina. Pracownicy skrajnie niekompetentny, jedynie reprezentujący zupełny brak etyki biznesu. Natomiast sądząc po postawie osób piastujących stanowiska zarządzające odnoszę wrażenie, że są tam jedynie od "grzania własnych stołków". Kadra niczym postacie z kreskówki. Nie polecam nikomu.

Bubbadżej

Niestety firma ta jest wyzyskiwaczem pracownika, niskie pensje magazynierów (11zł okres próbny -umowa zlecenie, potem 11,50) no i do tego kierownik magazynu też nie ma kokosów. Stawka 15zł/h to raczej nie za wiele na tym stanowisku gdzie obecnie można znaleźć pracę za 23zł brutto (20zł na rękę) jako magazynier. Omijać z daleka polecam

Logika
@Bubbadżej

Ty wiesz ze głupoty pisać to też sztuka? Pisząc wartości płacy za godzinę pokazałeś brak podstawowej wiedzy w temacie. Jak nie bardzo wiesz o co chodzi to zapytaj kogoś mądrzejszego kto wyjaśni gdzie się wygłupiłeś:)

@Bubbadżej

11zl na godzinę to chyba nigdzie nie dają. Ja dostaje ok 15zl za godzinę. Magazynier z kilkuletnim stażem pracy . Też uważam że to niska stawka za taką pracę.

Muszę napisać parę słów jako pracownik centrali. W ostatnim czasie zmieniliśmy lokalizację oczywiście na lepsze warunki ale syf bród jaki panuje na daniszewskiej jest nie do opisania. W kuchni na dole podłoga brudna robale chodzą po płytkach. Cały duży budynek ogarniają chyba trzy panie ale raczej nie za bardzo chce im się dbać o cokolwiek. Okna nie umyte na żaluzjach i roletach kurz ma parę centymetrów, odkurzane raz na dwa tygodnie a łazienki tez mają sporo do życzenia. Pytam się kto odpowiada za sprzątnie. Powinnismy wejść do czystego budynku a musimy siedzieć w tym p…….Czemu taka firma nie potrafi wynająć profesjonalnej grupy sprzątającej. Jak zawsze oszczędności ????

@Nowy

Dziękujemy za zgłoszenie. Cały czas pracujemy nad zapewnieniem odpowiedniego standardu w nowej lokalizacji. Mamy nadzieję, że niedługo będą widoczne efekty naszych działań. Zależy nam, aby pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy. Zachęcamy do zgłaszania tego typu uwag bezpośrednio do osób, które nadzorują poszczególne obszary. Wszelkie sugestie są analizowane i rozpatrywane. Cieszymy się, że warunki pracy w nowej siedzibie spełniają Pana oczekiwania. Pozdrawiamy, INTER-TEAM Sp. z o.o.

Też
@Nowy

Też tam pracuje i może toalety mogłyby być lepiej sprzątnięte ale z tymi robakami i syfem to się nie zgodzę.

@Też

Sam wszedłem na dwa robale na dole a podłoga w kuchni na pewno nie jest sprzątana. To nie jest złośliwość raczej mój wpis ma na celu coś zmienić i zwrócić uwagę

M
@Nowy

Na oddziałach sami sprzątamy więc albo oddajcie nam swoje"służby sprzątające", na które tak narzekacie albo weźcie się do roboty.

Pracuję w Inter team
@Nowy

Na oddziałach pracownicy sami muszą sprzątać i tu jest dopiero (usunięte przez administratora) bo każdy się ogląda na drugiego a sam dokładnie nie posprząta. Oczywiście sprzątanie w godzinach pracy. Oddział wygląda jak stary magazyn. Pracuję w tej firmie bo po prostu nie mam nic innego i to jest jedyna motywacja żeby co rano tam chodzić:) Ogólnie w firmie panuje bałagan. Brakuje ludzi do pracy, pensje są niskie, panuje kiepska atmosfera bo nikt nie ma inicjatywy żeby cokolwiek zmienić. Szefostwo albo się niczym nie interesuje albo wymaga cudów. Firma działa tylko dlatego że jest dystrybutorem i po prostu trzeba od niej kupić te części.

Pracownik oddziału
@Pracuję w Inter team

Dokładnie pracownicy muszą sami sprzątać. Na środkach czystości też oszczedaja. Drukarki to 30 letnie stare graty jeszcze igłowe. Już chyba nigdzie takich nie używają. Oszczędności na wszystkim co się da .

Syfiarze z Syfu
@Nowy

Nie tylko nie można wynająć kogoś do sprzątania ale nie ma też pieniędzy żeby naprawić rurę wodną pod kafelkami albo wymienić rozdrabniacz czy kibel..człowiek sam musiał wszystko robić brodząc w nowych butach po kostki w fekaliach...firma krzak

Podobnie sprawa z wysyłaniem na urlopy. Można sobie niby spokojnie zaplanować, ale najlepiej to jakby cały w Styczniu odebrać cały, żeby potem być dyspozycyjnym cały rok. Dodam, że w okresie obniżenia pensji o 20% (maj - lipec) urlpoy były wstrzymane i nie było probemu. O sobotach i ich odbieraniu jako dzień wolny nawet nie wspominam. Co o tym sądzicie? Czy to może zarządzanie jest złe?

kacz

Nigdy nie mieliśmy problemow z odbiorem sobót i urlopów ...kwestia dogadania sie i tyle

@kacz

Z tego wiem to firma wyciska odbiór sobót tylko pracownicy się przed tym bronią jak tylko mogą :)

Pracownik oddziału
@..

Wyciska odbiór sobót żeby tylko za nie nie płacić dodatkowo pracownikom .

Jak jest z pakietem medycznym w INTER-TEAM Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, można dołączyć rodzinę do pakietu medycznego, ubezpieczyłem żonę i dzieci. Polecam.

Czy firma INTER-TEAM Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tak, ale trzeba spłacić w ciągu roku

Tychy

Witam jaka Atmosfera panuje w Tychach na magazynie??

Wanda
@Tychy

Hej @Tychy, a widziałaś jakieś informacje na temat rekrutacji do Inter-Team na magazyn? Jakie warunki oferują? Jeżeli możesz, podeślij mi linki.

Wanda

Hej, jak oceniacie staż w Inter-Team? Czy jest tutaj ktoś kto z niego skorzystał? Chciałabym poznać warunki jakie Wam zaproponowano i dowiedzieć się, czy w grę wchodziło rozpoczęcie współpracy z firmą po odbyciu stażu.

Inter Mediolan

Szkoda gadać, byłem tam na rozmowie, (usunięte przez administratora) mnie popychał bo półtora metra obowiązuje. Kolegów niech sobie popycha burak. Nie polecam takiego towarzystwa.

Agata

Interesuje mnie praca na stanowisku specjalisty ds zakupów, na czym ona polega?

Jak wyglada praca młodszego specjalisty/specjalisty ds. zakupów? Jakie zarobki na tych stanowiskach ?

Jak wyglada praca młodszego specjalisty/specjalisty do spraw zakupów ? Jakie są zarobki ?

Ola

Nie polecam!!! Praca super w Tychy ale dostałam wypowiedzenie bo byłam chora i 2 dni na L4. I to nie tylko ja!

Tch
@Ola

Odnośnie Tychów, jak warunki, liderzy i ogólnie zarobki, warto ?

Jjj

Nasi ,,prezesi” jak dzieci obrażajà się na wszystko. Zero poziomu, złośliwi, wredni, myślący tylko o swoich korzyściach.

Przyszłą zima i ciekawi mnie jak wygląda sprawa z odśnieżaniem w oddziałach. W niektórch oddziałach to pracownicy sprzedaży albo magazynu są oddelegowani do tych zajęć. Tylko czy tak powinno być? Wiadomo korona z głowy nikomu nie spadnie, ale jakoś do innych rzeczy przełożeni tak się nie poczuwają (poruszone przez kogoś wcześniej sprawa z oświetleniem sklepu, magazynu...).

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.