Inter-Team Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Team Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Inter-Team Sp. z o.o.?

Kudłaty

W końcu po 2 latach usunięto mój komentarz. Co to zmieni? (usunięte przez administratora) Takie są fakty.

@Kudłaty

Ale wiesz, że na takie stwierdzenia jednak wypadałoby mieć jakieś dowody a nie krótkie opinie na forum?

kudlaty
@Alicja

Najlepszym dowodem są moje wspomnienia i praca w tym miejscu, więc daruj sobie te płytkie komentarze :) Prawda boli, więc trzeba zatykać ludziom usta lol

@kudlaty

No dla Ciebie może i tak ale tak dla pewności kandydatów by się przydało uwiarygodnić. Chyba, że nie odradzasz jednak pracy tutaj?

kudlaty Nowy wpis
@Alicja

Uwiarygodnić to ja mogę co najwyżej przed odpowiednimi organami.

Krzysztof Nowy wpis

No to poplotkowali, żale na forum wylali. Podsumowując, że nic ze znikającym towarem nie da się zrobić. Skoro tak, to, jaki jest powód, że chętnych do pracy nie brakuje? Kuszą zarobkami?

TTSL Nowy wpis
@Krzysztof

Kuszą zarobkami hahahaha Jest granica między bezczelnością a poczuciem humoru. Plotki to sobie może uprawiać przy kawce w gabinecie.... Słabo wam idzie zwalczanie prawdy :)

Mantek z Gantek

To wszystko prawda. Towar znikał w tajemniczych okolicznościach i niemożliwe aby były to wyłącznie błędy magazynierów. Najczęściej był to olej. Nie raz widziałem Sławeczka jak znikał za drzwiami tzw. klatki schodowej. Nie ma kamery ani od wejścia z magazynu ani przy wyjściu na dwór :) Cwaniarstwo z handlowego też pod tym kątem robiło swoje. Raz, że mieli wgląd na działania Sławeczka a dwa, że sami nie raz ożenili na zwrotach towaru. Stała praktyka. Jakoś trzeba dorobić, nie? Jak ja się cieszę, że mnie tam nie ma. Czas totalnie stracony.

Zajc
@Mantek z Gantek

Ja pamiętam jak przyjechało za dużo ojeju (chyba z 30 ponad stan ) i powiedziałem koledze z handlowego . A kieras do mnie że my jesteśmy rodziną i nie potrzebnie mu mówiłem bo by się ze mną podzielił .

TTSL
@Zajc

Miałem podobną akcję. Kierownik stwierdził, że chciałby sobie zrobić pewną ,,rezerwę". Na starcie wiedziałem, że sprawa zalatuje. Wcześniej widziałem jak oleje były upychane na tym zejściu ze schodów. Drzwi ze sklejki od zewnątrz z kratą. Wcisnąłem, że centrala ma podwójny system sprawdzania i to nie przejdzie. Dziwna sprawa, bo Sławek z miejsca skarżył kierownikowi regionalnemu jak brzydko zachowują się magazynierzy, że śmiecą i utrudniają dostarczanie kontenerów z towarem ekipie transportowej, ale te wszystkie nadwyżki uchodziły bez echa. Śmiech na sali. Każdy ze zgodą odpowiednich person kroi równo i przytula grosiki. Co na to firma? hahahaha

Barbara
@TTSL

dziwna sprawa...a czy za te "nadgodziny", o których mówił kolega wyżej żeby wyrabiać się z robotą można liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze? I czy jest umowa o pracę?

@Zajc

Moim zdaniem to Wy liczycie, że zainteresuje się sprawą "góra", tylko się zastanawiam, czemu nie zgłosicie tego od razu. A co jeśli oni nie chodzą po forach i nie czytają?

TTSL
@Ewa

Ale Pani jest pocieszna. Komu niby zgłosić? Może papieżowi? hehe Długowłosy ,,cześć tu Sławomir" od lat ryje pod swoimi ludźmi. Dzielnie donosi jak rudy z blok ekipy. Zgłoszenie problemów centrali trafiłoby do dyrektora regionalnego a szanowny dyrektor zapytałby długowłosego,czy to prawda. Natychmiast wydałoby się, kto zgłosił problemy albo w najgorszym razie kudłacz obarczyłby o wszystko kogoś, kto miał czelność go krytykować. Wypowiedzenie gwarantowane. Malutki człowiek o wielkim ego i żenujących zarobkach, bo jego pensja nigdy nie była dla nikogo tajemnicą. Tyle lat na jednym stołku. No ale trudno się dziwić. Kto inny chciałby to przejąć. Dziękuję pani za czuwanie. Ludzie na pewno podziękują ze te złote rady :)

@Barbara

Nadgodziny zawsze są wypłacane lub są do odbioru-jeżeli jest to sobota, nigdy nie było tak, że za darmo się pracuje w nadgodzinach,

Katarzyna

A jakies atrakcyjniejsze stawki za nadgodziny?

@Katarzyna

tak jak ustawa przewiduje, +50% nadgodziny w tygodniu +100% sobota

Katarzyna

To super. :) Ale ogólnie to są jakieś konsekwencje jakby się odmówiło tych nadgodzin? Czy właśnie pracy w sobotę?

Katarzyna

Serio? To czemu ktoś tak wcześniej mi odpowiedział :-(?

Zajc
@Ewa

Jak tam sobie na górze nic z tego nie robią ???? było zgłaszane ale co z tego jak żadnych konsekwencji nie było ???? to se chociaż na forum napisze . Niech inny uważają . Dodam że on nawet potrafił przychodzić do magazynu i śmiecić . A później dlaczego jest taki (usunięte przez administratora) XD trochę już firm zwiedziłem ale takiego kierownika fałszywego to nie miałem. Nawet w jabilu się chowają XD ps potrafił gadać przy kierowniku regionalnym na cały sklep ze magazyn kradnie a jak już napisałem z olejem jak było XD pozdrawiam tego fałszywa XD

Brałeś udział w rekrutacji do Inter-Team Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Na jakie wsparcie w Inter-Team Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Odpowiedź

W INTER-TEAM są przestrzegane przepisy prawa pracy, a kobiety w ciąży mogą korzystać w pełni z uprawnień, które im przysługują

nigdy więcej

Słyszałem ciekawą historię o pewnym pracowniku. Kieras zwolnił gościa tuż przed świętami twierdząc, że ,,między nami nie ma już chemii". To obrazuje dobitnie jakie jest podejście do pracownika w tym oddziale. Oczywiście decyzja kierownika, bo góra tylko klepie takie rzeczy. Nikt tam nawet nie mrógnie okiem. Czy w każdym oddziale tak jest? Nie wiem, ale prawdopodobnie Kwidzyn nie jest jedyny. Ten, kto liże na kolanach staje się przedstawicielem. Reszta albo jest zwalniana albo sama odchodzi. Zostają tylko desperaci. Potwierdzam znaną prawdę, że praca na magazynie sama w sobie nie jest zła, ale trzeba mieć drużynę i jakieś wsparcie. Tutaj nigdy czegoś takiego nie było. Ja sam spędziłem tu za dużo czasu i przestrzegam każdego kandydata. Jeśli nie masz noża na gardle szukaj czegoś innego. Tutaj można jedynie stracić szacunek do ludzi.

Pracowałem w oddziale Kwidzyn. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! Praca tam była moim życiowym błędem. Fatalnie to wszystko wspominam..

kudlaty
@były pracownik

zdecydowanie potwierdzam, lata mijaly a tam brak zmian

Danuta
@kudlaty

W swoim komentarzu potwierdzasz nieco starszą opinię, w której użytkownik odradza podjęcie zatrudnienia w Inter-Team i wspomina o tym, że żałuje podjęcia zatrudnienia w tym miejscu. Twoje doświadczenie jest takie samo? Jeśli tak, to możesz wyjaśnić, z jakiego powodu?

Gregor

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajcie bo mam wrażenie, że jedna osoba tak pracuje na forum.

Kudłaty

praca w tym miejscu i z tymi ludzi to koniecznosc i brak wyboru w zyciu; tylko z tego powodu mozna tu przyjsc; kierownik nie nadaje sie do niczego i ma 2 lewe rece do roboty; kierownik ma swoich wiernych lizusow, ale to tylko pozory, bo wszyscy maja na siebie haki; (usunięte przez administratora) i bluzgi u kierownika i niby kolegow z lady to norma; magazynierzy nie dostaja butow ochronnych i spodni; kilka razy slyszalem jak kierownik na glos grozil ze kogos wywali z roboty; praca tutaj jest bardzo ciezka bo magazyn ma 4 poziomy i trzeba biegac po schodach!; jak chcesz sie wyrobic z robota to wstajesz nawet w srodku nocy! nie ma litosci, magazynier zasuwa non stop a panowie z lady jeszcze maja z tego jaja; towar systematycznie ginie haha a nie jest to tylko wina ludzi z magazynu :); czlowiek mocno pracuje ale nieraz usłyszy ze robi za wolno i zle, odradzam kazdemu normalnemu to miejsce; teraz kierowniczyna to czyta i zastanawia sie kto mogl to napisac :) powodzenia bo ja jestem juz daleko, cale szczecie

Aleksandra

Czy trzeba mieć doświadczenie w tej branży?

@Aleksandra

Zależy na jakie stanowisko chciałaby Pani aplikować. Jeśli na stanowisko magazyniera nie, chodź jest mile widziane. Na stanowisku sprzedawcy i przedstawiciela - wymagane jest doświadczenie.

Ciekawy

A jak wygląda praca przewoźnika z własnym samochodem i na działalności gospodarczej?

Jeremi

Na jesieni była praca na magazynie a może teraz potrzebujecie kogoś na magazyn?

Alicja

Czy ktoś kto pracuje w firmie Inter-Team mógłby dodać jakąś solidną opinię o pracy tam? Ostatnie dłuższe komentarze dotyczące pracy w firmie były publikowane już jakiś czas temu. Jak sytuacja wygląda obecnie? Potrzebuję jakichś konkretów dotyczących drogi i możliwości awansu. @Warchlak125 może mógłbyś napisać o tej pracy bardziej szczegółowo. Jakie masz doświadczenia? Pozdrawiam!

Zenek

Można odejść i spać w domu, firma płaci więc wymaga!!

Warchlak125

Praca na stanowisku magazyniera dla samotnych i tych którym odpowiada praca na 3 rano do 12 conajmniej. .. spisz podczas dnia zero życia z człowieka.

Lena

Czym jest spowodowana tak mała aktywność na forum? Jest tak dobrze, że nie macie chęci pisać?

Alicja

Jakie benefity zapewnia Inter-Team Sp. z o.o. swoim pracownikom?

Czesc

@rabata no chyba jednak firma oferuje dobre warunki pracy. Przynajmniej na stanowisku przedstawiciela handlowego. Zapewnione jest szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku, niezbędne narzędzia do pracy czy bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

rabata

@ako - ofert jest mnóstwo bo kto chociaż ma pojęcie w branży to już dawno odszedł do firm gdzie oferuje się normalne warunki pracy/płacy i gdzie ceni się pracowników.

ako

Ofert jest mnóstwo, widać żę idą pełą parą, dużo pracy, potrzebnych wiele ludzi na stanowiska takie jak Magazynier, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Przedtsawiciel wiec do każdego z działow rekrutują, oferują umowę o pracę i pakiety socjalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Team Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Inter-Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Inter-Team Sp. z o.o.