logo Inter-Team Sp. z o.o.

Inter-Team Sp. z o.o.

Kwidzyn

Opinie o Inter-Team Sp. z o.o.

kungfufighting 2011-03-23 15:31:56
Zarobki nędzne, 1600 zł netto i raczej niema co liczyć na podwyżkę(chociaż niektórzy dostają jakieś ochłapy np 100zł, 200zł podwyżki), brygadzista ma ok 2000 zł netto. Atmosfera pracy spoko, kierownictwo w gruncie rzeczy też ok. Choć nie wszyscy, jest jeden taki wariat. Ja pracowałem w oddziale w Natolinie pod Grodziskiem Mazowieckim.
karpow3 2013-12-05 16:30:37
Dając z siebie wszystko pracując ponad miarę w tym [usunięte przez moderatora] zostałem zwolniony za co? za szkolny błąd... Panie [usunięte przez admina],człowiek całe życie się uczy na błędach, Pan jesteś chyba z innej Planety, który uważa że człowiek powinien być robotem!!!
karpow3 2013-12-05 16:41:01
Klęska tej firmy jest już blisko... I co, Niemiec przejmie bo Polak już dalej nie potrafi, bo brak systemu, nadzoru, kontroli, zasad, odpowiednich ludzi na stanowiskach. Omijajcie tą Firmę z daleka...
Zenek 2014-04-29 10:21:49
Witam wszystkich
Umowa zlecenie to standard (8-9 zł/godz netto).Nie dajcie się omamić że później będzie umowa o pracę.
Zarobki jak ktoś już pisał ok.1600-1700 netto.
System premiowy tak zrobiony żeby premii nie było.
Stary-pracownik 2014-09-11 22:35:22
Witam, pieniążki bardzo marne, tj pisał Zenek 8-9zł netto. To są psie pieniądze. Słyszałem, że ucinają wszystkim umowy o prace i teraz tylko takową umowę będą mieć kierownicy i zastępcy. Tam gdzie ja pracowałem było 4 magazynierów. Zwolnili jednego i wszystko małymi kroczkami zaczęło się psuć, aż trzeba było odejść. Jak ktoś pisał... Nogi wracały osobno a czasem nawet zostawały. Przed snem w uszach dudni dźwięk drukarki bo czasem nie zatrzymuje się.
Były robol I.T. 2014-10-10 13:27:55
Tak Tak,dźwięk drukarki to jedna,fakt nieraz nie stawała,ale jak drukarki padają,bo tak mielą,co chwila popsute,nie dają rady,tyle drukowania.Dramat ta firma,i nędzne pieniądze,no ale to prywata rodzinna,nie ma się co dziwić,takich firemek pełno w Polsce,pan prezes ma z 50 tyś pensji,rodzinka jego tez,a ludzie na chleb nie mają.Polski kapitalim,rzygać się chce.
były pracownik 2015-01-10 19:35:00
Pracowałem w oddziale Kwidzyn.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!
Praca tam była moim życiowym błędem. Fatalnie to wszystko wspominam..
obserwator 2015-09-30 16:51:54
Bo jak ktoś jest leniem robi 1/3 tego co inni a wymaga jakby robił ponad norme to tak zawsze jest.
rabata 2016-04-17 13:12:47
@ako - ofert jest mnóstwo bo kto chociaż ma pojęcie w branży to już dawno odszedł do firm gdzie oferuje się normalne warunki pracy/płacy i gdzie ceni się pracowników.
Czesc 2016-05-10 20:03:47
@rabata no chyba jednak firma oferuje dobre warunki pracy. Przynajmniej na stanowisku przedstawiciela handlowego. Zapewnione jest szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku, niezbędne narzędzia do pracy czy bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Zostaw swoją opinię o Inter-Team Sp. z o.o. - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Team Sp. z o.o.