INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Z tego co wiem to całe wynagrodzenie wpływa na konto.

Robrt

Tak płacą wszystko oficjalnie ,

Pracuję w IT wiele lat jako szeregowy pracownik. Zawsze, wszystko przelewem, na czas. Jest to Firma, która z 100% działa z prawem i kodeksem pracy.

gosc

ktoś się może orientuje jak wygląda praca przewożnika, warunki itp

Przesyłam ten komentarz do Zbyszka. Staniesz przed trybunałem stanu

Stilo

Mam parę pytań: jaka umowe daja na sam poczatek? Czy praca na magazynie jest 1, 2 czy 3 zmianowa? czy weekendy sa wolne? a jak nie to są płacone 100% .. moze ktos pracuje na magazynie w Plocku i chciałby opisać jak sie tam pracuje z gory dziekuje i pozdrawiam

Czy INTER-TEAM Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

...

Jak byłem na rozmowie to proponowali mi umowę o pracę na magazyniera

@...

Skoro wspominasz o pracy w magazynie, to interesuje mnie, czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy nie wszyscy pracownicy muszą mieć takie szkolenie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zbyszek
@Łukasz

Nie musisz mieć takiego szkolenia żeby pracować na tym stanowisku.

Sar

Premie po 100 zl*

Absurd

(usunięte przez administratora) Kolejne fajne osoby odchodzą bo jak zwykle góra nie da podwyżki choć dla siebie zawsze mają. Szukają śmiesznych oszczędności tylko nie zaczynajac od siebie . oni myślą ze ludzie nie wiedzą i nie widzą co tu się dzieje. Popadamy w takie absurdy ze wstyd o tym mówić i pisać. (usunięte przez administratora)

@Pablos

Do tej firmy często poszukują pracowników - dużo ludzi odchodzi w poszukiwaniu lepszych zarobków i kompetentnych przełożonych. Dzisiaj pojawiło się kolejne ogłoszenie do działu hr. Nie wiem co tam się dzieje, ale w przeciągu 3 miesięcy zmienił się w zasadzie cały zespół. Może Zarząd powinien się zastanowić co lub może KTO jest powodem tych odejść?

@@Pablos

Pracodawca szuka nie tylko do działu HR, ale także programistów. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/inter-team-sp-z-o-o,11066 jest więcej szczegółów. Pracownicy odchodzą z różnych powodów nie zawsze finansowych. W ogłoszeniach firma INTER-TEAM oferuje atrakcyjną ofertę świadczeń pozapłacowych jak dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne, więc dodatki do pensji są dosyć spore. Co o tym myślisz?

@Jan

Tak dofinansowanie czyli trzeba i tak zaplacic z marnej pensji! Dodatek swiateczny 200 zl w dzisiejszych czasach to lekka kpina

.......
@Dawid

Jednak większość osób ma wąskie spojemrzenie na pewne narzędzia motywacyjne. Dając dofinansowanie do np pakietów zdrowotnych pracownik przynajmniej wie co ma bo gdyby było za darmo to by każdy bezmyślnie to zamawiał....

gosro
@@Pablos

a co Ciebie to obchodzi , że tak komentujesz te zmiany ?

@.......

Mógłbyś napisać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego w firmie INTER-TEAM? Pracodawca oferuje jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego dla zatrudnionej osoby, czy może trudno jest określić, jak wypracować sobie u pracodawcy ewentualny awans na wyższe stanowisko? Proszę o informację w tym zakresie.

@.......

Chodzi o to ze nie masz bezmyslnie zamawiac tylko dostać - potrzebujesz ortopedy to dzwonisz i rejestrujesz sie! Tak samo karta sporrt idziesz kiedy chcesz a nie placisz a niekorzystasz !

@Dawid

Brawo najlepiej zeby jeszcze dopłacali bo Pan sobie pakiet zamówił dodatkowy. Myślenie jak za komuny ,jak widać nie wszyscy są w 21 wieku

@Robert

W innych firmach pakiet medyczny jest darmowy! W razie potrzeby w ciagu 3 dni umawiaja cie do specjalisty! To po co płacić za to cały rok jak niewiesz czy wogóle z tego bedziesz kożystał!?

Piotrek
@Dawid

Samochody z wypożyczalni na ulicach też niech daje Ci darmo, chleb w piekarni też i paliwo na stacjach niech rozdają ...... brawo ekonomiści naszego kraju

@Piotrek

Panowie nie odbiegajmy za bardzo od tematu, którego dotyczy ten wątek. Może wrócicie do moich pytań i ktoś z Was mógłby na nie odpowiedzieć? W dalszym ciągu chciałbym dowiedzieć się o możliwościach awansu w firmie INTER-TEAM.

Rafał
@Jan

W oddziale gdzie zaczynałem 3 lata temu na dostawach do klientów w zeszłym roku przeszedłem na przedstawiciela handlowego. Zakładam że w innych oddziałach przy dzisiejszej rotacji pracowników jest szansa na podobne zmiany

Grażyna
@Rafał

Możliwość awansowania w strukturach danej firmy jest niewątpliwie bardzo ważnym aspektem - szczególnie dla tych, którzy są nieco bardziej ambitni. Fajnie zatem, iż w firmie INTER-TEAM istnieje taka właśnie możliwość. A co ze szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje? Czy są one oferowane w każdym z działów firmy czy może niekoniecznie? Powiedz nam coś o tym.

W sumie tak samo bym robił z takimi szkoleniami. Trudno żeby firma szkółka a pracownik następnego dnia się zwolniał i kasa w błoto to raczej logiczne

@Zainteresowany

Gdyby firma chętniej inwestowała w rozwój pracowników, to nie traciliby ambitnych osób. Szkolenie pracowników, którzy odchodzą z firmy jest kosztowne, ale nie kosztowniejsze od dopuszczenia do pracy ludzi bez przeszkolenia. Życzę samych sukcesów...

Zaintersowany

Czytam i jak wyciągam wnioski jaki poziom ludzi pisze na tym forum to ręce opadają

@Zainteresowany

Lojalki są wszędzie i to normalne. Mi chodzi o to, że podpisujesz lojalkę, poswiecasz czas na szkolenie, zdobywasz wiedzę a potem nie masz gdzie jej wykorzystać. To tak jakbyś był pracownikiem magazynu i nie miał prawa jazdy. Pracodawca proponuje Ci zakres obowiązków sprzedawcy akwizytora. Podpisujesz lojalkę i idziesz na kurs prawa jazdy, a potem mimo obietnic przełożonego dalej pracujesz na magazynie. Co robisz? Szlag Cię trafia.

@Zaintersowany

Poziom IT, nic dodać, nic ująć..

Xxx

Poziom takich jak ty i tobie podobnych. Nie mają co robic, siedzą i głupoty wymyslaja na forach.

Cvhhj
@Marta

Weź się do pracy babo a nie marudzisz hahaha

On

Masz nieaktualne informacje. Wprowadzasz innych w błąd.

@On

Aktualnie nie ma obowiązku podpisywania tak zwanej "lojalki" aby móc wziąć udział w szkoleniach, które zapewnia firma INTER-TEAM? Przedstaw, proszę więcej szczegółów, jak to obecnie wygląda.

Łukasz

Czy w trakcie Twojej pracy w firmie INTER-TEAM udało Ci się nauczyć czegoś, co przydało się w dalszej karierze zawodowej? Z reguły z każdego miejsca pracy wynosimy cenne doświadczenia, dlatego chciałbym wiedzieć, co mógłbyś pod tym kątem napisać o tej firmie.

Jan

Dobrze, że mimo wszystko starasz się zachować pozytywne wspomnienia związane z pracą INTER-TEAM. Chciałbym jeszcze prosić Cię o to, abyś poddała ocenie rozwój zawodowy, który udało Ci się osiągnąć w tej firmie. Udało Ci się nauczyć rzeczy, które przydadzą Ci się w dalszej karierze zawodowej?

@Jan

To był zmarnowany czas jeżeli chodzi o rozwój zawodowy. Nauczyłam się układać dokumenty w kolejności alfabetycznej i cierpliwości przy sprawdzaniu list obecności nazwisko po nazwisku w firmie zatrudniającej ponad 1100 pracowników. Nikomu nie polecam.

Ojoj
@Marta

A w cv które wysylasz do firm piszesz co innego.....hmm... Albo oszukujesz potencjalnych nowych pracodawców albo coś krecisz....

Ciekawy

To musiałeś niezły orzeł być jak Cię posuneli:)

Ta firma to największa porażka w branży. Zarobki są śmieszne, a o premiach to szkoda gadać. No chyba, ze ktoś 100zl uwaza za super premie. Ludzi do pracy brakuje, ale w sumie to nie ma się co dziwić. Na magazynach więcej się zarabia niż tutaj. Magazynier, kierowca, sprzedawca, przedstawiciel - nie ważne. Różnice między zarobkami niewielkie :)

,,,....
@:)

To jak tak marnie to jak oni się utrzymują w tylu oddziałach. Jak zawsze znajdzie się jakiś malkontent

Tomas
@:)

Pewnie 1500 osób to mało rozgarniete jednostki a Ty jedyny się trafiles taki bystry analityk rynku :)

@,,,....

Skoro według Ciebie jest tak cudownie, to może znasz odpowiedz dlaczego są ciagle rotacje i non stop ogłoszenia z ofertami pracy - i nie pisz, ze to jest spowodowane rozwojem firmy. Na rozmowie obiecują cuda, a po jakimś czasie okazuje się, ze to niezła ściema. Widać, że jakiegoś kierowniczka, albo jego giermka prawda zabolała. No cóż.. takie są realia tej firmy :)

Gyjkidg
@:)

Głupoty piszesz nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Chyba tylko po to żeby coś napisać. Rekrutację były i zawsze będą.. Widac że nie znasz obecnej sytuacji firm na rynku pracy.

Danek
@:)

Jest dużo ofert pracy obecnie wszędzie. Można wybierać i przebierać. Szczególnie na stanowiskach związanych z pracą fizyczna. Firma ok. Polecam.

Jacek
@:)

Mam przez to rozumieć, że pracodawca w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej przedstawia zupełnie inne warunki zatrudnienia niż ma to miejsce w rzeczywistości? W takim razie nowo zatrudniona osoba, na jaką stawkę wynagrodzenia może liczyć? Przedstaw, proszę tę kwestię. Chciałbym ją szczegółowo wyjaśnić.

Sylwej
@Jacek

Wydaje mi się że jak w takiej firmie się zaczyna pracę to odpisujesz umowę więc chyba pisać i czytać umiesz więc ciężko mówić o innych warunkach niż ustalone

Yyy
@Jacek

Nie ma takiej możliwości. Każdy przecież widzi co podpisuje i czy jest to zgodne z tym co ustalił na rozmowie kwalifikacyjnej. Wynagrodzenie przeciez nie zawsze jest takie samo. Zależy od tego na jakim stanowisku chcesz pracować, jakie masz doświadczenie, wiedzę, itp.

@Yyy

Też mi się tak wydaje , takie rzeczy są możliwe w firmach kilku osobowych gdzie właściciel płaci w kopercie pensje a w korporacjach to raczej nie możliwe gdzie kasa na konto wpada

@Marek

Tak na starcie podpisujesz śmieciową umowe! Po trzech miesiacach miałem dostać umowę o prace i wtedy premie!! W końcu pracowałem 7mc na śmieciówce dostałem jedną premie!! Podziekowałem

@Łukasz

Nie wydaje mi się żebyś na śmieciowce wykonywał zlecenie w takiej firmie, śmieciówka działa na zasadzie małej kwoty za godzinę a reszta pod stołem bez podatków itp. Takie tematy zresztą się skończyły jak weszła minimalna stawka godzinowa

Prawda
@:)

Firma nie inwestuje w ludzi... brak szkoleń...brak socjalu...(usunięte przez administratora)

Xxx
@Prawda

Nic dodać nic ująć

Bronisław
@Łukasz

Rozmawiałeś na ten temat z pracodawcą, dlaczego okres pracy na tak zwanej śmieciowej umowie w Twoim przypadku się wydłużył? Skoro miało to być zatrudnienie na okres 3-miesięczny, to zastanawia mnie, dlaczego po przepracowaniu tego okresu nie otrzymałeś umowy o pracę.

Ciekawy

Ktoś wie jak działają w Koszalinie? Szukają kierowcy. Jakie wynagrodzenie może kierowca otrzymać? W obowiązkach jest napisane,ze kierowca ma pomagac magazynierą,mam nadzieje ze to nie jest praca raz tak raz tak. Ktoś pracuje w Koszalinie?

@Ciekawy

Taka pomoc kierowcy w magazynie zdarza się bardzo rzadko. Złóż CV dowiesz się więcej podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Maja

O takie rzeczy, oczywiście, warto jest pytać już na etapie rozmowy, ale równie dobrze jest też posiadać pewne informacje nieco wcześniej. Tak czy inaczej - byłabym wdzięczna, jakbyś powiedział jednak coś na temat wynagrodzenia w INTER-TEAM. Czy jest ono adekwatne do wykonywanej pracy?

On
@Maja

Tak. Adekwatne.

bolek

To zadzwoń na policję albo detektywa wynajmij …. jakie tu głupoty niektórzy piszą to ręce opadają.

Grażyna
@bolek

Faktycznie - kwestie, o których zaczął pisać @ojoj mogą wydawać się trochę błahe, jednak ma on prawo wyrażania swojej opinii. Skupmy się lepiej na Tobie. Jak wnioskuję - jesteś pracownikiem firmy INTER-TEAM, co dobrze się składa, bowiem mam do Ciebie kilka pytań odnośnie tamtejszych warunków zatrudnienia. Zacznijmy może od kwestii umowy. Czy na początek proponowana jest tam umowa zlecenie na okres próbny, czy może od razu podpisuje się umowę o pracę?

Wesoły

Chyba się jeszcze taki nie urodził co by takim jak Pani dogodzil ;)

Hftc

Wszystkie miłe komentarze to ewidentnie ktoś z kadry kierowniczej .. pewnie leżący na fotelu dyrektorek...broniący świadczeń jakby to dla nas był dar od Boga ????????????

Absolwent

W Słubicach szukają magazynierow Jakie warunki zatrudnienia proponują? Był ktoś na rozmowie? Szukam czegoś na wakacje

@Pablos

Do tej firmy często poszukują pracowników - dużo ludzi odchodzi w poszukiwaniu lepszych zarobków i kompetentnych przełożonych. Dzisiaj znowu pojawiło się ogłoszenie, tym razem do działu hr. Nie wiem co tam się dzieje, ale w przeciągu kilku miesięcy zmienił się w zasadzie cały zespół.

Magazynier

Szukają teraz Magazyniera w Krakowie wymagają doświadczenia, oraz znajomości rynku motoryzacyjnego oferują tak jest napisane "atrakcyjne warunki płacowe" z czego przychodzisz na rozmowę dowiadujesz się ze trzeba przychodzić nawet o 3 w nocy praca również w soboty "która nie jest płatna" możesz sobie za to niby odebrać jeden dzień w tygodniu wolnego nie ma żadnej premi oczywiście. A te atrakcyjne wynagrodzenie to całe 2200 zł nie wiem czy się śmiać czy płakać

@Magazynier

Nie we wszystkich firmach nadgodziny są płatne. W większości jak piszesz można za przepracowane godziny odebrać sobie dzień wolny w dogodnym terminie. Jeżeli nie ma premii to może jest rozbudowany fundusz socjalny lub szkolenia, które także są profitem, bo podnoszą Twoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Czy mimo niedogodności finansowych zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak napisz bardziej szczegółowo jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna i pierwsze dni w pracy w INTER-TEAM?

handlowiec

pracuje juz kilka lat, bardzo fajna firma, niestety pracuje w niej wielu leni, całe działy obiboków gdzie lenie zebrały się chyba z całego kraju, najgorzej pracują zakupy,inne firmy - strzeżcie się przed tymi ludzmi , wiadomo że ich zwolnią (mam nadzieje) kwestia tylko kiedy, natomiast firma sama w sobie bardzo wporzo, zarzad ok, organizacja dobra, pieniadze dla tych co chcą pracować też są dobre

@handlowiec

Za te pensje to nie dziwie sie ze obiboki

@Gość

Jaka płaca taka praca. Faktem jest to, ze płaca jest najmniejsza w branży, a później są zdziwieni, ze ludzie się zwalniają, a na ich miejsce ciężko znaleźć kogoś z pojęciem. Najgorsze jest to, ze osoby na tych stanowskach wyżej typu dyrektor regionalny żyją w jakiejś wyimaginowanej zeczywistosci i są przekonani, ze ta „firma” to iście TOP w branży pod każdym względem. No i wracając do zarobków, to pensja marna i „premie” również. Oby nowy właściciel poszedł po rozum do głowy i ten stary beton wy.. wywalił ;)

@anonymous

*rzeczywistosci oczywiście miało być :)

goworkshit
@anonymous

nowy właściciel nie jest po to żeby było nam lepiej, przecież to zagraniczne korpo, czy wy rozumu nie macie, licząc na jakiś cud, dobrze to już było i nie bedzie już, zobaczcie co sie dzieje w innych firmach, gdzie weszły firmy z zachodu, jest tylko gorzej i gorzej, a pozniej firme polskie równają do tego poziomu , wystarczy popatrzeć na ic, a tak by the way, czemu nie mozna założyć forum o pracy w gowork ?

@goworkshit

Jak nie będzie lepiej, to niebawem ten (usunięte przez administratora) mogą zawijać. Wiadomo, ze zagraniczne korpo, ale chyba powinno im zależeć żeby jakoś to funkcjonowało, a z tym nie jest tak kolorowo. Rynek pracy jest jaki jest i nikt mający doświadczenie w branży nie będzie chciał zmieniać IC, Partnera czy Elitu na Inter Team. No chyba ze jakiś oszołom :)

kolega ze sprzedaży

lenia nie jesteś w stanie zidentyfikować od razu przy przyjęciu, nawet jesli wiesz lub nie wiesz jak wyglada organizacja, popatrz na nasz dział zamówień, ale nie na starą kadrę ale na tych którzy tu przypełzli w ciągu ostatnich 2-3 lat , żaden z nich się w nic nie angażuje, a podstawowe myślenie od rana jest takie żeby wyjść z pracy 15:55, broń boże nie 16:05, oprocz tego kompletny brak umiejetnosci wszelkich, jedyne co jest to są na najwyższym poziomie wymagania

Lena
@anonymous

to chyba nie wiesz co sie dzieje w pierwszym i trzecim, miało być sanfransisco a jest........... porozmawiaj z ludzmi co pracują w jedynce i trójce

Arbbajt
@anonymous

Kolego,robilem w elicie tzn adpolska i uwierz mi,najgorzej płacąca firma.najniższa krajowa,a w kopercie wyrównanie do max 2tyś. Jedyny plus,że jest o wiele mniej procedur i regulaminów... Inter cars dobrze płaci,ale tam wyścig szczurów. W teamie mam dobre zarobki i zawsze na czas no i pełna kwota na konto. Za nadgodziny także zapłacone.

Ciekawa
@Arbbajt

Czy orientuje cie się ile zarabia kierowca?

Elitowiec
@anonymous

Może się zdziwisz,ale w Inter T. Zarabianie więcej jak my w Elit.

Szczery
@Elitowiec

Chyba sobie jaja robisz. Cars i Elit płacą lepiej (potwierdzone). Widać, ze ciężko idzie pozyskiwanie pracowników skoro takie komentarze się tutaj pojawiają, ale nie ma się co dziwić... bo za takie pieniądze ludzie nie chcą pracować. Tym bardziej, ze pracowników się w tej firmie nie szanuje ;)

@Szczery

Elit płaci ha ha ha

@...

W IC chyba na własnej działalności:) albo o przewoźnika zewnętrznego na najniższej krajowej i 50 %etatu za 10 godzin pracy

Szczery
@...

Jeżeli twierdzisz, że Team płaci najlepiej w branży, to chyba żyjesz jakimiś odległymi czasami.

arbajt
@Szczery

Elit płaci więcej(Cars tak,to prawda)??? HAHAHAHAHA bardzo śmieszne-kilka lat tam pracowałem,to wiem jak jest. Tam kierownik filii rozdziela kasę z puli,którą dostaje. Więc musi dzielić sprawiedliwie,by mu zostało najwięcej. Na umowie dostaniesz najniższą i z łaską wyrównanie do 2 tyś (usunięte przez administratora) Nadgodziny,jak się nie zbuntujesz to robisz za frajer,soboty także.

Nick_prawda_o_firmie

Jeśli na umowę zlecenie to góra 12zł/h

Xyz
@Nick_prawda_o_firmie

Ile zarabia magazynier na umowę o pracę ? Na rękę .

Maniek
@Nick_prawda_o_firmie

o to duzo, gdzie trzeba pisać że do was sie zatrudnić ?

@Xyz

Witam jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego, jaki jest system premiowania jaka podstawa.

Xyz

Magazynier,sprzedawcy i kierowcy mają u nas na oddziale po 1800-1900 max, łącznie z tymi co pracują po kilka lat już.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.