INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Iwona

Aktualnie INTER-TEAM Sp. z o.o. prowadzi na swojej stronie wiele procesów rekrutacyjnych (https://www.gowork.pl/inter-team-sp.-z-o.o.,175123/oferty_pracy2). Czy jest na forum ktoś, kto zamierza aplikować? A może podzielicie się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? @Patryk , poza płacami jak oceniasz tego pracodawcę? Czy na Twoim stanowisku masz możliwości rozwoju? Pracodawca oferuje benefity albo szkolenia?

Patryk

W trosce o dobro firmy Inter-Team proponuje zrobienie przeglądu płac pracowników i porównanie ich do innych firm z branży i sytuacji na rynku pracy nie zrobienie tego może skutkować problemami z organizacją pracy wielu oddziałów z powodu braku pracowników pozdrawiam pracownik

@Patryk

O co chodzi?

...
@Patryk

Wujek dobra rada....

qwerty

Jak jest z premiami w Inter Team dla pracowników np magazynierów ? Czy są co miesiąc ? Jakie stawki? Czy ich nie ma wcale??? Pytanie do pracowników.

Barnaba

Zwykła złośliwość przemawia przez niektóre osoby. Firma wybiera osoby znające się na pracy

Bartosz
@Barnaba

Moze i szuka fachowcow znajacych sie napracy ale co im oferuje podwyzka 100zl co 5lat?? Zadnego socjalu!! Jedynie mozna nabrac doswiadczenia i szukac czegos lepszego!!! Na dłużej to strata czasu!

Witam. Jak wygladaja warunki przedstawiciela? Placa, godziny pracy? Widzialem ze dzis dodali ogloszenie, ze poszukuja do Pszczyny PH.Macie jakies opinie konkretnie o tym oddziale?Dajcie znac, bo nie wiem czy jest wogole sens sie brac za to stanowiska na tym oddziale

@Michał

Nie wierze ze nikt nic nie wie ?

Tj
@Michał

Daruj sobie. Pracowałem w tym przybytku w Katowicac na moje szczescie TYLKO siedem miesięcy ale i tak stracone dostalem wypowiedzenie po tym jak złożyłem pisemną zasadną prośbę o podwyżkę ale co nie powinno dziwić jeśli sam kierownik z co najwyżej wykształceniem średnim czy tam po zsz o intelekcie piekarza nie dość ze nie potrafil zadbać o siebie(kazde codzienne odbieranie maily i STOLECy skutkowało sraczka)to co dopiero o podwladnych. Nawet ludzi oddannych firmie jak Adam potrafili potraktować przedmiotowo skladajac mu wypowiedzenie w pierwszy dzien po urlopie bez podania przyczyny. Innymi slowy ta firma to groteska. Jak sie odrobine cenisz to olej ta firemke cieplym mocz*m tym bardzie w czasach gdzie rynek pracy zmienil sie na korzyść PRACOWNIKA.

Bliźniak

@Tarnowiak Jak jesteś tylko pracownikiem to może daruj sobie ocenianie kierownika, to nie leży w zakresie Twoich prac.

Ja-nusz
@Bliźniak

A co? Pracownik nie może oceniać?? WOLNO MU. A kierownicy to bardzo często niekompetentne istoty i faktycznie potrafią zepsuć to, co firma faktycznie mogłaby osiągnąć, gdyby miała kompetentną kadrę kierowniczą. Kierownik to nie jest święta krowa.

Tarnowiak
@Bliźniak

Mogę oceniać kogo chce to nie twój interes. A kierownik powinien ułatwiać pracę a nie ja utrudniać.

@Ja-nusz

Dokładnie tak na stanowiskach kierowniczych są zatrudniani koledzy którzy mają zerowe pojęcie .

Szczery

To prawda ze firma ma problemy i redukuja etaty w oddzialach?

Stary
@Szczery

Słyszałem że zwolnili handlowca bo w domu siedział a nie u klientów.chyba pilnują troche

Artur
@Stary

Jak juz pisalem IT od kilku lat pracownikom "podnosi poprzeczke" by nie wyplacac premii! To po co ma odwiedzac i " użerac " sie z klientami jesli nie dostaje premii!! - tyle samo dostanie jak siedzi w domu lub odwiedza silownie!!

Inter-Team
@Artur

@Artur, stałe podnoszenie poprzeczki jest naturalną sprawą dla wszystkich pracujących w handlu. Inter-Team oczekuje od swoich pracowników zaangażowania, a nie "siedzenia w domu lub odwiedzania siłowni" w godzinach pracy.

....
@Artur

To w sumie się nie dziwię że takich zwalniają a z drugiej strony jaką praca taka płaca

Mateusz

Ludzie nie zgadzajcie się pracować na umowy zlecenia! Nie dajcie się wykorzystywać

Bombelas

Każdy może oceniać firmę czy też kadrę kierowniczą w firmie. Jest jedno ale, jeśli są to błędy poważne to powinniście zgłosić do dyrekcji a nie na forum. Jeśli natomiast są to wady osobowości to nie oceniajcie na tej podstawie firmy! INTER-TEAM to fajna firma!

Iwona

@Jerzyczy masz coś do powiedzenia jeśli chodzi o pracę w firmie INTER-TEAM Sp. z o.o.? Napiszesz jakie są warunki pracy? @Alicja czy powiesz coś więcej na ten temat? Każda wypowiedź na forum na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. jest ważna.

Tarnowiak
@Iwona

Potwierdzam zdanie Alicji. Ale to zależy na jaki oddział się trafi. Ogólnie było ok gdyby nie kierownik który jest osoba kompletnie nie odpowiednią do zajmowanej pozycji.

Ja-nusz

jakie są konkretnie zarobki dla Przedstawiciela Handlowego?

Alicja

Pracowałam tam. W tej firmie dużo się obiecuje i... na tym się kończy. Nie polecam.

Iwona

@Zawiedziona to forum dotyczy firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. w Warszawie. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii i informacji na temat pracy w firmie. Aktualnie firma poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. BUDOWLANO-REMONTOWYCH. Z oferty pracy wynika, że zapewniają stabilność zatrudnienia, atrakcyjne warunki pracy oraz przyjemną atmosferę, pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją, atrakcyjną ofertę świadczeń pozapłacowych, takich jak: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia oraz karty sportowej dla pracowników i ich bliskich. Czy ktoś zastanawia się na aplikowaniem?

Iwona

@Bannek co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie INTER-TEAM Sp. z o.o. Na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Powiedz coś o warunkach pracy i swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie.

Bannek

Ja mogę powiedzieć, że dobrze się tu pracuje i polecam.

Jan

Praca w jednym z nowo otwartych oddziałów w wyglądała tak. Sprzedawca negocjuje stawkę z kierownikiem regionu i ma umowę o pracę. Jeśli chodzi o wahadlowcow i magazyn. Umowa zlecenie przedłużana co rok. Po 2latach jeśli zgodzisz się na trzecie zlecenie musisz podpisać fikcyjne oświadczenie że sytuacja rodzinną nie pozwala Ci mieć umowy o pracę. Stawka godzinowa to widzi mi się kierownika oddziału. Jeśli będziesz jego lizusem przymknie oko na dopisywanie wirtualnych godzin. Przy rozmowie o pracę obietnice że możliwa jest umowa o pracę po jakimś czasie lecz mija rok za rokiem i odbijasz się od ściany. Pakietów socjalnych dla kierowców i magazynierow brak chyba że sam oplacasz karte sportowa lub pakiet medyczny. Gdy prosisz o podwyżkę to jak wcześniej odbijasz się od ściany bo słaba sprzedaż itp A na stanowiska przedstawiciela handlowego przyjmowane są osoby bez doświadczenia i podstawowej wiedzy motoryzacyjnej. Z którymi klienci nawet nie chcą rozmawiać. Tak że ogólnie sprzedawca przedstawiciel handlowy nie ma źle. Kierowca magazynier to syf praca po 250h miesięcznie za stawkę 10 zł za godzinę więc ogólnie nie polecam.

Artur

He he pracodawca sie odezwał!! Pakiet multisport i medyczny trzeba samemu opłacić##!! Placa 9 -10zl na godz jest co negocjować mmmm!!! Premie to kiedys byly dzis it tylko podnosi poprzeczke by nikt niemial premi!! IT POZnan

@Artur

Arturze, Inter-Team jako pracodawca oferuje m.in. dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, na życie i multikarnetu sportowego. Dzięki temu z usług szerokiego grona lekarzy specjalistów oraz obiektów sportowych na terenie całego kraju można korzystać w cenie niedostępnej dla osób indywidualnych. Jest to jasno komunikowane na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera". Kwestia wynagrodzeń jest indywidualnie ustalana z każdym pracownikiem, premia jest zależna od osiąganych wyników. Pracując w sprzedaży naturalne jest, że poprzeczka jest ustawiana coraz wyżej. Umożliwia to pracownikowi stały rozwój, a firmie - wzrost. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów! Inter-Team Sp. z o.o.

Artur Rybarczyk
@INTER-TEAM Sp. z o.o.

OŚWIADCZENIE Witam, w celu rozwiania wszelkich wątpliwości i ucięcia ewentualnych spekulacji informuję, że nie jestem autorem powyższego postu z 29.08.2017 podpisanego nickiem Artur pozdrawiam Artur Rybarczyk Inter-Team Oddział 5 Poznań

Tomasz, o którym oddziale mówisz? Chcemy zweryfikować przekazane przez Ciebie informacje, prosimy o wiadomość na adres praca@inter-team.com.pl. Każdy z naszych pracowników może korzystać z szerokiego pakietu świadczeń pozapłacowych. Piszemy o nich m.in. tutaj: http://www.kariera.inter-team.com.pl/benefity . Co do płacy, to jest to zawsze kwestia ustalana indywidualnie. Premia natomiast zależy od osiąganych wyników.

Tomasz

Umowy śmieciowe, małe pieniądze brak socjalu i premii, dużo obietnic bez pokrycia, praca za minimalną krajową bez możliwości awansu żadnych perspektyw

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.