INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Pracowałem chwilę w oddziale w Wieliczce zła organizacja, oddział potrzebuje gruntownych zmian,ma potencjał ale jest źle zarządzany.

Benek

Szukam pracy i właśnie czytałem opinie o firmie INTER-TEAM. Są wprawdzie różne ale to już nie dziwi mnie bo ile osób tyle zdań. Mam informacje, że jako pracodawca firma dobrze wypada więc muszę sam ocenić co robić.

Bartosz

Chyba jednak dobrze dzieje się w firmie. Nie narzekacie na forum. Można tylko się z tego cieszyć, ja pracowałem w firmie i mam wielki sentyment to niej. Ja szefostwo firmy, czy zmienia się ? Może znajdzie ktoś czas napisać kilka informacji dla nowych i starych ?

Pracuję w INTER-TEAM dość długo i jak na razie jestem zadowolony. Wiadomo każdy oddział może ma inaczej?

Nieznajomy xx

Mam pytanie dotyczące oddziałów z okolic Krakowa. Jaka atmosfera oraz czy stawka wynosi tyle samo co wszedzie ?:)

nieznajomy

Mam Pytanie dot. oddziałów z okolic Krakowa. Jaka atmosfera ? Płaca jak wszędzie ?

Bazyliszka

Czy stanowisko specjalisty ds. kadr i płac jest jeszcze aktualne? Może ktoś mógłby podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie i atmosferze w pracy?Dzięki

Inter-Team
@Bazyliszka

Jakich informacji na temat firmy i atmosfery poszukujesz? Postaramy się odpowiedzieć.

Norbi

Wszędzie pracują ludzie a później się okazuję, że to firma jest zła. Sami sobie robimy piekło w pracy!!!!

gsm

Niskie pensje,zła atmosfera,(usunięte przez administratora)Odradzam

Obiektywny

Czy tylko narzekać wypada na tą firmę.? Szkoda, że nikt nie widzi jak firma się rozwija, jak poszerza swoją działalność i w ten sposób dają szansę na pracę dla wielu ludzi. Czasami może coś nie jest idealnie ale to wystarczy korygować i będzie ok. !

nick

Odział Wieliczka porażka

muni

Witam wszystkich odział Wieliczka obiecują cuda a wychodzi lipca poprostu kolesiostwo odradzam

Bonia

Bardzo chciałabym dostać pracę jako specjalista ds. zarządzania zapasami. Czy ktoś słyszał lub wie coś w tym temacie?

Iwona

@Anonimusdziękuję za Twoją opinię. Możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju zapewnianych przez INTER-TEAM?

Anonimus

Ja pracuję w IT juz ponad 5 lat i jestem zadowolona. Firma mysli o pracownikach. Mozliwosc rozwoju. Zarobki dobre. Mila atmosfera. Polecam tym ktorym sie chce pracować

Iwona

@drewniak oczywiście informacje te są dostępne na stronie internetowej firmy. Chciałabym się jednak dowiedzieć więcej np. na temat możliwości rozwoju poprzez regularne szkolenia podnoszące kompetencje pracowników.

Iwona

Osoby zamierzające aplikować do firmy zachęcam do zapoznania się z informacjami dostępnymi w zakładce Proces rekrutacji: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,175123,0,0,proces_rekrutacji

piotkolo

Zaczynałem w W-wie na magazynie (2004) i po jakimś czasie doszedłem do sprzedawcy (Natolin). Ja bym pracował tylko nie mam już prawka :-( Pozdrawiam Piotr K.

Iwona

@drewniak dziękujemy za Twoją perspektywę na temat szkolenia wstępnego. Długo już pracujesz w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat świadczeń socjalnych, które zapewnia firma?

drewniak
@Iwona

O świadczeniach oferowanych przez firmę: http://www.kariera.inter-team.com.pl/benefity

Iwona

@Niak jak długo pracujesz już w firmie? Co w Twojej ocenie czyni firmę INTER-TEAM Sp. z o.o. firmą z perspektywami?

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.