INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

xx

Ty to się chyba [usunięte przez moderatora]. nazywasz i w centrali robisz za gaz w swojej chacie 3500 płacisz a pracownikom dajesz po 1500 zł sam za to wyżyj!!!!!!!!!

dede

W p-nie w it pracuje jakis muzulmanin??

Były

heretyk - 2013-02-07 19:58:56 Jeszcze sie nie poznałes na WK??? To tylko kwestia czasu!! A pewnie za twoimi plecami juz niejeden email poszedł!!!O tak,ten człowiek ma techniki rodem z przesłuchiwań z lampą prosto w twarz,WK,z Tobą rozmawia,tu Ci mówi co i jak, a za chwilę jesteś sprzedany,bo za nędzną wypłatę nie jesteś posłuszny jak niewolnik,coś niech Ci się noga podwinie,coś źle mu powiesz,to taki Gering w dzisiejszych czasach,wszyscy którzy są za nim,stają się później jego wrogami,musisz być bardzo posłuszny,bardzo,bo inaczej lecisz.A maile pisane do Wawki za plecami nie posłusznych WK,szybko lecą.[usunięte przez moderatora] jakich mało,mam duże doświadczenie w pracy,ale takiego gościa to spotkałem pierwszy raz,zniszczy wszystko i wszystkich,człowiek bez serca.

heretyk

Bruno Mars

Zen gdy podajesz komuś rękę to patrz mu prosto w oczy i mów mu wprost, że jeste (usunięte przez administratora) em. Firma powinna wyposażać swoich kierowników po zawodówkach w słowniki ortograficzne.

On

Co jest złe? Heh cofnij czas o 2-3 lata i masz obraz tego co było dobre, wszystkie zmiany które następywały były coraz to gorsze, zwiększenie obowiązków, ciagłe narzekanie, zmniejszenie płacy itp, itd. Zazwyczaj jest tak że ludzie narzekają jak coś jest nie tak, zresztą zobacz na daty wpisów, wczesniej nikt nie narzekał, zaczeło się całkiem niedawno. A to chyba o czymś świadczy, ale tak jest jak stołek kierownika dostaje ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia, nie zawsze zmiany które podpowiedzą koledzy spod monopolowego są dobre.

postronny obserwator

i tu właśnie błysnąłeś swą wiedzą o motoryzacji....a później się dziwisz że są pomyłki i zwroty, dopytaj może u kolegów to ci wyjaśnią co z tą chłodnicą do "malucha" bo gdzieś dzwoniło ale nie miałeś czasu poczekać i dowiedzieć się gdzie. A ogólnie jestem pierwszy raz na tym forum i to jest ostatnia moja wizyta tutaj zrzędzenie kilku osób którym się wszystko nie podoba i na wszystko narzekają. Na koniec pytanie do tych którzy tak ględzą: co zrobiłeś jeden z drugim aby to zmienić co waszym zdanie jest takie złe? Pozdrawiam

TecDoc

TecDoc - 2012-11-17 19:15:37 No tak - 2012-11-16 20:32:46 To wyjaśnij mi,dlaczego tak jest, że w niektórych oddziałach,jest więcej zwrotów,niż sprzedaży,bo tzw Tec Doc myśli za Ciebie.Jak już piszemy konkretnie to proszę nie pisać \\\" w niektórych\\\" tylko np w jednym bądź wskazać właściwy. Pisząc konkretny rzucasz krzywe światło na inne oddziały w których taka sytuacja nie musi mieć miejsca. Wracając do TecDoc-a i zwrotu że w większości IT nie wiedzą że w Fiacie 126p nie ma chłodnicy, otóż wychodząc z tego założenia udowodnię ci że na 10 oddziałów innych firm 9 z nich a raczej lidzie pracujący w 9 z nich albo zaczną szukać i nie znajdą albo po 30 sekundach do nich dojdzie że jest w tym haczyk. Nikogo nie bronię i nikogo nie oskarżam a tym bardziej będąc dorosłą i myślącą osobą nie wypisuje personalnie obraźliwych zwrotów. Krótko mówiąc kto jest [usunięte przez moderatora] , w tym miejscu obraża innych, nie mając jaj by wprost powiedzieć przełożonemu co mu nie pasuje. Żeby nie było że jestem jakimś kierownikiem czy dyrektorem który stara się podnieść pozycje firmy w oczach innych, stwierdzam że Firma ta jest dla ludzi z mocną psychiką i jajami. Sporo pisanych tu opinii jest prawdą jednak znam gorsze.Sporo pisanych tu opinii jest prawdą jednak znam gorsze firmy *

No tak

Hehehe

Auto Serwis - 2012-11-12 17:57:37 Oj Panowie Panowie współpracuje z tą firmą kupę lat i to co piszecie że nie ma kompetentnych osób to są po prostu bzdury. Jak ktoś szuka dziury w całym to ją zawsze znajdzie :). Jak pisałem wyżej współpracuje z tą firmą mase czasu jak i wniosłem do niej znajomych warsztatowców którzy są zadowoleni, chodzi o oddziały (Katowice,Tarnowskie Góry, Gliwice). Gdyby było tak jak panowie tu wypisują (chodzi o obsługę) nie korzystałbym z ich usług bo nie mogę sobie pozwolić na strate czasu. Łatwo jest obrażać trudniej się pod tym podpisać :). Myślę że osoby które to tutaj piszą to już w tej firmie nie pracują albo nie zostali przyjęci. Panowie opanujcie się PozdrawiamŻeby nie TecDoc to większość nie wie jak wygląda uszczelka pod głowicę,tylko numerki.To jest profesjonalna obsługa ?????,,tylko TecDoc i numerki,bez podstawowej wiedzy o budowie auta?????,Tak jest w tej firmie,no może trafią się jakieś asy,co za 1500 zł,będą siedzieć i doradzać,ale co doradzą,jak znają się tylko na budowie roweru.

Były

Taa. Tylko sie nie popłacz, i tak nikt nie wierzy w twoje gadanie .

Były pracownik Andrzej

Kolego ja dalem dwa ostatnie posty. Zwolnilem sie z powodu zarobkow ale mi chodzi o takie zyganie wszystkim. Ile macie lat zeby się zachowywac jak dzieci na forum. Mozna to w inny sposob przedstawic albo zachować sie po mesku. I wybaczcie ale o Z.Sz mam inne zdanie o dziwo jak tu czytam mam b.dobre przeszedł wszystkie szczeble w tej firmie. Za to są ludzie co skoczyli z najniższego stanowiska na wysokie i wyżej srają niz (usunięte przez administratora) e mają. I na tym kończe te tematy bo naprawdę brak tu smaku i dojrzalości.

ON

Widze ze jedna osoba próbuje tu pod różnymi logonami jednego dnia dobrą opinie o firmie wyrobić:) Gościu za dużo przekrętów i nieszanowania ludzi by twoja osoba miała opinie o firmie poprawić. Jak ci tam tak dobrze było to czemu podpisujesz się jako były pracownik? Co znudziło się? Heh boli jak sie siedzi u góry a ktoś o twojej filii nawija same negatywne opinie?

Auto Serwis

teraz jestes taki madry ????? sam sie zwolnij to bedzie innym lepiej bez ciebie, prawda boli zawsze najbardziej

Były

Dokładnie,firma IT nie ma poziomu,ma za to procedury których nie zrozumie nikt.

pracujacy

(usunięte przez administratora)Firma IT nie ma poziomu....

co nie zabije to wzmocni:)

Ja osobiście BARDZO się cieszę, że procowałem w tej firmie. Teraz mam normalną pracę, w normalnej firmie za normalne pieniądze i gdy zdarzy się dzień, w którym ciężko o motywację przypominam sobie pracę w Interze, wtedy od razu mam zapał do pracy i chęci.. Nigdy więcej IT!

Przestań

Zapłata za pracę to jest obowiązek pracodawcy,a nie przywilej,pracownika i pracodawcę wiąże umowa,i pisanie mi że wypłata jest na czas jest jakąś bzdurą,pracodawca musi wypłacić na czas pensję,i to nie jest żaden przywilej pracodawcy,a że w Interze się źle dzieje to wiedzą wszyscy tam pracujący,a Ci na najniższych stanowiskach,są wykorzystywani ponad siły ludzkie.Koniec tematu.

(usunięte przez administratora)Jest wyjście , zwolnij się i idz tam gdzie lepiej , ja pracuje 1 rok i jak znajdę lepszą to pójde , narazie nie ma takiej oferty. Tu przynajmiej płacą co miesiąc i nie przeciągają na czasie a dodatkowo wszystko z zusami.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 27 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.