logo INTER-TEAM

INTER-TEAM

Łódź

Opinie o INTER-TEAM

Były pracownik 2011-01-17 19:29:58
Firma do jakiegoś czasu bardzo dobra, zarobki średnie lecz nadrabiało się pozytywną atmosferą. Filią kieruje osoba która jest bardzo dobrym handlowcem dosyć zapracowanym więc część swoich obowiązków oddał.
Osobie zupełnie nie kompetentnej która przez swoją zachłanność i swoją wredność doprowadziła do bałaganu i chaosu w firmie. Jego pomysły przeszły już do historii opowieści przy dymku z papierosa. Kombinatorem jest przednim. Efektem tego było zwolnienie ludzi którym zależało na tej pracy i starali się o dobro firmy. Teraz chce wprowadzić autorytarny system sprawowania władzy.Miesza się w rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia.Nie wiem jak jest tam teraz. Ale z [usunięte przez moderatora] na pokładzie nie wróżę nic dobrego. Ocena dobra ale trochę na wyrost nie chcę oczerniać bo już tam nie pracuję.
Zostaw swoją opinię o INTER-TEAM - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-TEAM