INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

małaMi

ogolnie kasa na czas a nawet przed czasem ale nie jest najlepsza, dużo inwestują otwierają wciąż nowe oddziały i styąd oszczędzają na pracownikach

...

rośnie rośnie , tak jak wszędzie co roku 30% do góry do tego 13 pensja i wczasy pod gruszą. ogólnie to srają pieniędzmi jak w każdej firmie w tych czasach

Elżbieta

Każdy się uczy, nie mów mi że od 1 dnia w Teamie umiałeś wszystko na tip top. każdy ma stres pierwszego dnia więc przypomnij sobie jak Ty byłeś na rozmowie kwali. i później na pierwszej dniówce...

.....

wisi nie wisi nie ma to większego znaczenia ale wiem jakie melepety pojawiają się w takich firmach. Oczywiście tacy mają największe pretensje do swoich pracodawców....

Elżbieta

... - 2013-06-30 09:53:22 pewnie okazałeś się niezłą [usunięte przez moderatora] to cie nie wzięli he he , ale proponuje złożyć cv do foty tam jest teraz fajnie...kolega z ... w niku musi być jakimś pupilkiem i pracownikiem miesiąca a jego fotka wisi na scianie jako TOP SPRZEDAWCA skoro tak broni swojego pracodawcę

OMC

Miałem "przygodę" za tą firmą.Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną,po której miałem przyjść na "parę godzin by sprawdzić czy się nadaje". Przyszedłem,przepracowałem 5 godzin ... i nic. Minął miesiąc i zero odzewu - ani "pocałuj się w [usunięte przez moderatora]" ani "nie nadaję się Pan - dziękujemy" Totalne dno i brak kultury. Jak najdalej omijacie takie firmy!!! PS. Jeżeli komuś z w/w firmy nie podoba się mój wpis lub uważa że przesadzam,proszę o kontakt- z miłą chęcią podam wszystkie szczegóły.

zenonn

jak się pracuje w Inter-Team to nie stać cie na dentystę i nic nie wyrwiesz :)

...

jak jest zepsuty to się wyrywa i wstawia nowy w to miejsce

handluj kraFtem

Nie wyrywa się zęba który boli tylko usuwa się bakterię która powoduje ból.

...

Jak mnie ząb bolał to go wyrwałem , jak by mi zle było w firmie w której pracuje to bym sie zwolnił wiec nie wiem po co wy sie meczycie w tym obozie pracy....

heh były pracownik

JAN - 2013-05-14 22:07:37 A JAKIE INFORMACJE ?Proszę szanowna Pani,klienci w tej firemce zawsze będą całowani w [usunięte przez moderatora],niestety Pani jako klient nigdy nie dowie się prawdy jak traktowani są pracownicy tego obozu pracy-dosłownie,klient zawsze będzie miał the best,pracownicy,a szczególnie ten na najniższym szczeblu jest według firmy nikim,nie ten to inny.

lider

jest super, kierownicy do rany przyłóż - jak masz potrzebę to możesz nawet 4 dni do pracy nie przychodzić. Dyrektor to lepiej jak ojciec, pożartuje, pogada, jak się noga powinie to nikomu nie powie, jak masz problemy finansowe to zawnioskuje o pożyczkę bezzwrotną. Zastępca [usunięte przez moderatora] to nawet się z Tobą napije. Raj, raj raj, a kasy płacą jak by jej mieli a dużo. Magazyn nowoczesny, odzież robocza co pół roku wymieniana , wszystko komputerowo zmechanizowane, dostęp do laptopów i internetu, kola i kawa za free, pikniki, dni dziecka, dodatki rodzinne, ogniska i grille, sylwestry. To wszystko co mogę powiedzieć o firmie sąsiadującej z Inter Team w Natolinie - oprócz [usunięte przez moderatora] on naprawdę się napije

JAN

A JAKIE INFORMACJE ?

Witam, nie jestem ani nie byłam pracownicą Inter-Team'u, znam tą firmę od drugiej strony (jestem ich klientką). Po przeczytaniu Waszych opini na temat tej firmy trochę się dziwie skąd to wynika, ponieważ osoby z którymi ja współpracuje nie narzekają, ale zawsze mogę się mylić. Piszę z pytaniem, czy może ktoś z wypowiadających się tu osób pracował lub wie coś na temat magazynu centralnego w Natolinie? Pytam ponieważ piszę pracę licencjacką na ten temat i jeśli ktoś chciał by mi udzieliś jakiś informacji, będe bardzo wdzięczna :)

Czy aby na pewno 3 miesiące ?!:) Znajoma wypowiedź

arek

Kadra kierownicza!! Najlepiej to wojskowy a jeszcze lepiej milicjant:)

Trendy

Dla mnie firma porażka. 1500zł a wymagania na 3000. Teksty że jak nie będzie XXXtyś obrotu to będzie redukcja etatów. Pewnie trzeba zrobić miejsce dla swoich ludzi. Jeśli ktoś widzi ofertę pracy w IT i się waha to ja odradzam. Fakt że pracowałem tylko 3 miesiące ale to i tak o 3 za dużo. Na wypłatę nadgodzin nie ma co liczyć.Ciągłe szukanie oszczędności w firmie, jak tak dalej będzie warunkiem zatrudnienia będzie własny komputer,telefon.

dede

Paw. [usunięte przez moderatora] to przecież szwagier szefa,to jak ma zarabiać 1500,no co Ty kolego,1500 jest dla chołoty,wyżyć za to to graniczy z cudem,a roboty jest za 3000 taki zapiernicz,ale cały czas kryzys,tylko nie centrali,ale mnie tam już nie ma,trzymajcie się chłopaki,bo wiem jak tam było.Traktowanie tych na dole,jak śmieci,nie ten to inny,polityka Interu w sprawie pracowników najniższego szczebla,to jakaś żenada,lepiej zmieniać co chwila ludzi,zatrudnić złodzieji ,niż trzymać ludzi z doświadczeniem,ale chyba wychodzą z założenia,jak za długo robisz,to będziesz kradł,bo dla nich to każdy to (usunięte przez administratora) A cała ta kontrola wewnętrzna,z procedurami których nawet pan [usunięte przez moderatora] nie rozumie,to dopiero jest jazda, [usunięte przez moderatora].to ludzie tylko umiejacy się znęcać na biednym tym na dole.

szybki***

ludzie ludziom są nierówni ...!!!! ludzie nadzorujący INTER-TEAM są zwykłymi [usunięte przez moderatora]..daleko im do kultury osobistej. Nawet przez szkolenia które odbywają, nie wspomogą im w realizacji swoich osiągnięć ..!!! A kontrola wew. ,niech budzi postrach w oczach SZEFA!!!!!!! Bo Pan B.L. szuka problemów, a sam nim jest.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 27 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.