INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

kris

wydaje mi sie że opinie piszą tutaj ludzie ktorym firma bardzo na odcisk nadepnęła.ja powiem tak..robie tam 1,5 roku.za leżenie nie płaca swoje trzeba zrobic.z wypłata te (usunięte przez administratora) nie urwało natomiast ekipe mamy fajna i zgrana ale też za bardzo gadac nie ma kiedy to fakt.nie ma jednak żadnych syfów wiec wychodzi na to że jak jest jeden szczur w ekipie to wszystko się sypie.ja na firmę poki co narzekać nie mogę..i nie jestem wnuczkiem ,synem ,wujkiem ciocia czy bóg wie kim dla włascicieli..ogłoszenie znalazłem na portalu i tak robie do dzis..

...

nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki... a teraz wszystkiemu winni pracodawcy

@...

Ale żeś palnął głupotę, znam tam ludzi,tam właśnie na magazynach pracują ludzie po studiach,wykształcenie,taki mamy syf z pracą w Polsce,że ludzie nie mają wyboru,i po studiach robią w tej firemce,jeść trzeba,i pieprzenie że się nie chciało nosić teczki wsadź sobie w buty. Pracowałem tam to wiem.

lucjanek

witam mam pytanie czy moze mi ktos cos powiedziec o zarobkach pracownika ktory rozwozi czesci najlepiej po szczecine,jaka daja umowe i czy wogole podejmowac taka prace???

nowy

Witam, Czy może ktoś się podzielić opinią na temat interteam w Poznaniu ? Słyszałem, że poszukują do pracy. Warto ?

...

oj konkurencja mocno dostaje po tyłku skoro tak o I-T nieładnie pisze takie historyjki... Pozdrowienia dla kolegów z G-W

@...

ojojoj wnuczku szefa,normalni ludzie tam nie pracują

wojtas
@...

też nie wiem o co kaman..byłem na rozmowie w pszczynie.kierownik spokojny facet miły kulturalny.zadnych kretynskich pytan mi nie zadał bo by tez odpowiedzi nie dostal..osobiste zycie to moja sprawa.spytal tylko czy pije i pale:)ale to standart w firmach.generalnie jestem zadowolony i ide do pracy na dniach..

Były
@wojtas

Na początku są wszędzie mili w tej firmie,jak ja się zatrudniałem też myślałem że Boga za nogi złapałem,swoje możliwości firma pokazuje później że psychicznie siadasz.Życzę Ci powodzenia.

kasia

Witam jak zarobki na magazynie netto? Jaka umowa? Jak warunki pracy social.dodatki premie? Jak atmosfera pracy?

Dda

Ramzes, widać że z IT nic wspólnego nie miałeś. W IT praca kierowca - akwizytor polega na tym że dostarczasz towar do klientów, który przyszykują Ci na magazynie. Ew. bierzesz kasę od klientów, albo przypominasz mu o płatnościach. That's all.

Ramzes

Ostatnio widziałem ogłoszenie na kierowca-akwizytor. To stanowisko to dostawa zamówionego towaru czy praca jako PH??

Marek B.

Wyzwań się nie boję, pracuje się po to żeby pracować. Nikogo z nas to nie minie. Bardziej chodziło mi o to czy ludzie skaczą sobie do gardeł zamiast współpracować i czy wypłata jest na takim poziomie żeby można było się utrzymać. Czy za ciężką pracę mogę spodziewać się W miarę kasy czy też wieczne kiedyś bd lepiej.

...

generalnie jak spodziewasz się jak większość piszących na tym forum : - limuzyny z kierowcą - wynagrodzenia 10000 zł netto - nic nierobienia - 7 godzinnego - 13 pensji oraz wakacji pod gruszą to odpuść sobie na przedbiegach :)

Marek B.

a jak wyglada praca PH w pszczynie? Poszukują przedstawiciela, złożyłem CV ale zastanawiają mnie zarobki i atmosfera w tej firmie.

fred

A czy derektor (usunięte przez administratora)z Centrali jeszcze pracują?

@fred

jak się nauczysz gamoniu pisać stanowisko o które pytasz to pogadamy :)

Banderas

awanse w tej firmie są na codzien obiecywane, a nic z nich nie ma.

Pracownik Inter-Team
@Banderas

Pracowałem jako magazynier, obecnie przedstawiciel handlowy. Firma daje możliwość awansu osobom ambitnym a nie takim którzy nie mogą się pogodzić z miejscem gdzie obecnie są i wiecznie narzekają.

Banderas
@Pracownik Inter-Team

Widać jesteś jedynym Ambitnym którego dostrzegli.

...

bo szukają osób ambitnych które będzie można w przyszłości awansować na wyższe stanowiska które bez prawa jazdy marnie się realizuje

Antonio

ano potrzebne jst to do tego , że szukaja ludzi uniwersalnych np, handlowiec, sprzedawca, kierowca , magazynier ( pisze tu o jednej osobie z tymi umiejetnościami )

były

Haha - 2013-08-06 16:13:13 Oni nie dają pieniędzy,wypłacają marne pensje,tak jak niektórzy pisali,1300 magazynier,i teraz chyba tylko na umowę zlecenie,na ladzie trochę więcej,1500-1600,a roboty jak za 3 tyś. To jedź za granice tam z pewnie kokosy dostaniesz. Zwolniłem się wyjechalem, zarabialem wiecej niz w IT a teraz jezdze na rehabilitacje od pracy, 8-10 godzin na stojąco 2 przerwy po 10 min. Przychodzi moment ze docenia sie to co sie robilo. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA!

azazell

Nie ma to jak na podkarpaciu w tym rejonie taka bida że towar jezdzi pasatem sedanem i scharanem to się nazywa cięcie kosztów haha Pewnie goscie tyle dostali za kilometr że na lepsze ich nie będzie nigdy stać

w5a
@azazell

Za to są na czas, i ceny są normalne. Nie to co w konkurencji. Zresztą każdej hurtowni transport prowadzi firma zewnętrzna. To jakimi samochodami rozwożą nie ma najmniejszego znaczenia. Przynajmniej nie jeżdżą z powietrzem na pace Ducato/Combo jak reszta. :)

Haha

Heh

1300 magazynier,prawda,a grzecznie mówiąc (usunięte przez administratora) się jak za 3000 tyś,tak więc radze przemyśleć tam pracę,do tego soboty,już chyba nie płatne.Męka firma,ale jak nie ma się wyboru to dobre i to,ale trzeba uważać,inwigilacja straszna,chyba teraz w każdym oddziale,robi ktoś z Warszawy.

max

szeregowy magazynier to z 1300 lada 1700-1800 ;] ale firma jest nie zorganizowana kierownicy lenie - najgorzej mają szeregowi pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 27 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.