logo INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA

INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA

Częstochowa

Opinie o INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA

w nastepnym poście sie podpisze 2011-05-13 22:16:42
Witam wszystkich. Co możecie napisać o pracy w filii Częstochowa? Ja mogę napisać ze nie warto, chyba ze zmieni się kierownictwo. Narazie atomsfera pracy nie za ciekawa. Pozdrawiam I.S. PS: Chyba ze lubisz kablować na kolegów, wtedy masz szanse na lepsze traktowanie.:P
anonim 2011-07-29 09:55:31
Totalna nieprawda, chyba nie dostałes tam pracy :):). Firma super, atmosfera i ludzie ok. Zarobki na poziomie z perspektywą na lepsze wypłacane w terminie, co można chcieć więcej ?
zawiedziony 2012-01-11 17:04:07
anonim - 2011-07-29 09:55:31

Chyba żartujesz kolego!!!!!!!!!!!!!
dlugo 2012-03-03 18:56:04
kolega jest z kierownictwa chyba dlatego tak pisze :-)
khgj 2016-05-17 23:14:01
ja też nie widziałam od nich dawno ofert pracy. Może tak dobrze i stabilnie się tam pracuje że ludzie nie chcą się zwalniać? To jest możliwe :-)))
Zostaw swoją opinię o INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA