INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Xyz

Magazynier,sprzedawcy i kierowcy mają u nas na oddziale po 1800-1900 max, łącznie z tymi co pracują po kilka lat już.

Gustlik

Kazio nie strasz nie strasz bo się (usunięte przez administratora) a w ORMO byłeś ?

Gustlik

Kazio nie strasz nie strasz

Kazio
@Gustlik

Twój stary był podobno :)

@Kazio

a Ty pewnie kasę bierzesz co miesiąc od firmy , a w wolnej chwili donosisz na tego co ci płaci, idz się zwolnij, jesteś po nic

Jan

Wyczuwam ironię w twoim wpisie. Czy chciałeś tym samym dać do zrozumienia, że pracownicy często odchodzą? Może jest to tylko i wyłącznie twoje wrażenie, a sytuacja w innych działach firmy INTER-TEAM wygląda inaczej? Jeżeli uzupełnisz swoją wypowiedź, na pewno stanie się ona bardziej wiarygodna.

Były_pracownik

Nie szanują pracowników. W ostatnim czasie odeszło mnóstwo osób na różnych szczeblach, ale osoby zarządzające nie widzą problemu. Pewnie wychodzą z założenia, że nie wszyscy muszą pracować w tej zacnej firmie, ale może kiedyś się obudzą jak zaczną gasić światła .....

Arek

Nie dość że pensja marna to jeszcze ani nadgodzin ani pracy w sobotę za pieniądze kto tu pisze że tam nieroby same pracują kolego oddziały są okrojone do minimalnej ilości osób więc trzeba robić czasami za dwóch a nawet jak ktoś chce pracować dłużej albo soboty to firma nie pozwala więc tu jest problem w centrali a nie w ludziach

Były

Inter Team kiedyś za Soboty płacił . Były rozliczane kwartalnie czyli co trzy miesiace. Wychodziło ok 100 zł za Sobotę czyli 300 zł wpadało do pensji na koniec okresu rozliczeniowego. No ale cóż firma coraz biednkejsza . Buahahaha.

Dawid

Tylko że w ten dzien wolny można przyjsc do pracy"" dorobic". Ale niestety nikt w centrali nie mysli o płaceniu nadgodzin,póżniej wyglada to tak ze magazynier siedzi w domu a handlowiec lub sprzedawca biega po magazynie-niema rąk do pracy bo cenrala zaoszczedziła 100zł! Brawa!!! A odwoływac sie do przepisów prawa przy IT to lekki żart: kolega pracował kilka lat i gdy miał dostac umowe na stałe, wreczono mu umowe zlecenie !!!! ps Lepiej dostac coś pod stołem od Pana Kazia niż premie w inter teamie..

Sama prawda
@Dawid

Widać, że to dotyczy wszystkich oddziałów. A to zastępstwa za magazynierów, a to za kierowców. Później są w szoku, że klienci odchodzą lub że nie ma nowych. No ale jak mają być skoro przedstawiciel zamiast wykonywać swoją prace to musi kogoś zastępować. To samo tyczy się sprzedawców. W czarnych kolorach się to wszystko rysuje. Zarządzanie od najniższego szczebla na oddziałach po centrale jest tragiczne.

Znawca
@Sama prawda

Brawo sami znawcy przepisów się tu udzielają. Najpierw idź pod sejm a potem pisz że Ci nadgodzin i sobót nie chcą płacić. Jest coś takiego jak kodeks pracy a z tego co mędrcy piszecie ta firma jest z nim zgodna ale wy tego nie rozumiecie bo lepiej biadolić

Alibaba

czyli nie ważne kto jak pracuje , jaką przedstawia sobą jakość, tylko kto ile lat pracuje ? daj spokój, tych zasiedziałych leni trzeba tępić,niech idą w świat, każda firma w naturalny sposób w ten sposób się oczyszcza, a firma poprzez nowe zatrudnienia rozwinie się do przodu

@Alibaba

W pełni się zgadzam z tym co napisałaś.

Hmm
@Alibaba

A skąd możesz wiedzieć jak ktoś pracuje skoro dopiero zaczął?

Robert

Nie polecam tej firmy władze firmy w centrali chyba oderwały się dawno od rzeczywistości bo nie wierzę że ogólnopolska firma którą stać na otwieranie nowych oddziałów nie jest w stanie płacić swoim pracownikom przyzwoitych pieniędzy tylko zatrudnia albo na zlecenia albo za wypłaty 2000zł,czy naprawdę władze w Warszawie myślą że za takie pieniądze można utrzymać rodzine!?

Kto odpowiada za takie patologie że nowy pracownik dostaje lepszą pensje niż Ci którzy pracują po kilka lat powinien wylecieć z hukiem z tej firmy ponieważ jest to jawne poniżanie ludzi, nie dziwne że się ludzie zwalniają jak firma ma do nich taki szacunek za ich pracę

Nikodem

Ciekawe kiedy ktoś we władzach tej firmy się obudzi i stwierdzi taką prostą rzecz że po co ktoś ma pracować w Inter-Teamie skoro u konkurencji może zarabiać więcej, takie to proste

@Nikodem

Gratuje Ci rozeznania rynku. Trochę to się nie zgadza biorąc pod uwagę że IT jest największym pracodawcą i ciągle zatrudnia bezpośrednio a nie poprzek akcentów którzy płacą w kopertach a nie widać jakichś takowych odejść . Ale żyj w tej świadomości dalej

Szczerze

Co się nie zgadza? Gość ma 100% racji, że zarobki są do (usunięte przez administratora) Pensja mała, a „premie” to już w ogóle śmiech na sali.. o ile w ogóle są. Widać, ze te pozytywne komentarze pisze kadra kierownicza :) i ogólnie tak jest pięknie i cudownie, ze co trochę ktoś się zwalnia :)

Ali
@Nikodem

ale gdzie indziej to trzeba pracować.........................

Bogusław

Wypłaty są zawsze na czas to jest plus małe ale są , brak premii (są tam jakieś małe dla sprzedawców i przedstawicieli zależne od indywidualnych wyników) dla pozostałych pracowników brak, na magazynie umowy zlecenia brak urlopu i ciągła rotacja pracownikow, na umowach o pracę za sobotę dzień wolny w tygodniu czyli 0 kasy, firma nie daje możliwości pracy nadgodzin czyli jeśli potrzebujesz kasy to idź sobie zarób gdzie indziej ,brak ubrań roboczych, woda w kranie i papier toaletowy jest

Aldona

Minimum sanitarne pracodawca ma w (usunięte przez administratora) Zeby pracownik musiał przynosić do pracy papier toaletowy??? Brawo!!!! Super firma !!! Chciałabym tam pracowac ale mnie nie przyjeli. (Dzieki Bogu)

Zadowolony
@Aldona

Takich głąbów nie przyjmują to fakt

Pimp

W Krakowie masakra Na rozmowie powiedziano mi ze 2000zł to maksimum jeśli chodzi o prace na magazynie

szcz

Gorszych leni i obiboków nigdy nie widziałem, jak ta firma się jeszcze utrzymuje !!!! Przecież tam nikt nie odbiera telefonów, wszyscy mają wyje.... e .

rafał
@szcz

Piszzesz o oddziałłach czy Centrali?

Firma w której donoszenie na siebie i szpiegowanie przez przełożonych jest na porządku dziennym.Każdy własny pomysł jest popierany pod warunkiem zgodności z koncepcją dyrekcji.Jezeli ktoś potrzebuje pracy na przeczekanie i ma stalowe nerwy, wysoką tolerancję na marazm, beton decyzyjny i niechęć do jakichkolwiek zmian to "polecam"

rafał
@Anonim

Do Teamu trafiłem z konkurencji miałem kilka ciekawych pomysłów na polepszenie pracy . Kilka nawet sie spodobało kierownikowi , ale jak juz było trzeba coś kupic zainwestować kilka zł ,to było że Centrala sie nie zgadza! Przechodziły tylko pomysły które umożliwiały ciąć koszty!! Jak ktoś jest sam bez rodziny i lubi sie obijac w pracy to polecam!!

Dumny Pracownik

Ja pracuje od roku w tej firmie od otwarcia nowego odziału i jestem bardzo zadowolony po pół roku jako kierowca przeszedłem na magazyn z umowy na zlecenie dostałem umowe o prace i 500zl wyższą pensje chodź nie powiem że by była zadowalająca jak na dzisiejsze standady życia praca przyjemna, miła atmosfera jedyny wał to że tych premi niewidać w ogóle. Tym co narzekaja proponuje iść do fabryki na 3 zmiany albo na budowe bądź też do kopalni to docenicie prace w handlu nie wiem jak w innych oddziałach ale na Ślasku jest ok

Tobiasz
@Dumny Pracownik

500zl podwyżki w Inter-Team ;) pracowałem w Teamie pół roku temu na zlecenie i się zwolniłem bo nie chcieli mi dać nawet 100zl podwyżki po dwóch latach pracy więc ciekawe może jeden dyrektor może więcej a inny nic nie może bo tak naprawdę pensja to sprawa dyrektora regionalnego co jest niesprawiedliwe bo płacę powinny być podobne we wszystkich oddziałach a nie widzi mi się dyrektorów regionalnych

@Dumny Pracownik

Co za bzdety. 500 zł podwyzki. W Interze ? No chyba ze mie ma juz ludzi do pracy tam . Ja po roku awansowałem na brygadziste i dostałem wtbłagane 100 zł z wielkim ach

@Gość

500zl podwyżki? Hahahahha Jak tak dalej będzie z zarobkami jak jest, to klienci zamówienia będą składać po ukraińsku.

Zadowolony
@:)

Bardzo fajne możliwości awansu , być może przez rotację ale to chyba wszędzie teraz zwłaszcza na niższych stanowiskach ale szukają wewnątrz zespołu i są zaangazowani w podnoszenie kwalifikacji. Mi to najbardziej podpasowało. Z kasą zawsze może być lepiej ale nigdy nie jest tyle żeby więcej być nie mogło

Iwona

@harnaś, a jaki jest Twoim zdaniem powód takiej właśnie polityki płacowej firmy INTER-TEAM. Ciekawa jestem, czy firma stwarza swoim pracownikom realne szanse awansu finansowego? Czy są dostępne w formie pisemnej warunki, jakie trzeba spełnić, aby taki awans uzyskać?

3 lata na umowe zlecenie i zapomnij o umowie o prace wystarczy tylko o tym wspomniec a zegnasz się z premią .....

....
@anonymous

Nieprzejmuj sie to tylko dotyczy najsłabszych pozostali dostaja:)

Nico
@....

Piszesz głupoty. Nie ma opcji na umowę o pracę ale będą mydlic oczy żebyś pracował na zleceniu. G...... firma

@Nico

brednie piszecie! Wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę nie mylić się i być sumiennym co do pracy!

harnaś
@Marcin

wykonuję swoją pracę 7 lat a usłyszałem że nowo przyjęty pracownik ma mieć wiekszą pensję no początku pracy niż ja,to co ja mam sobie o tej firmie pomyśleć czy o kierowniku

Iwona

@Nick Bardzo Ci dziękuję za to, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji na temat firmy INTER-TEAM. Myślę, iż Twoja opinia na pewno przyczyni się do pomocy innym użytkownikom forum. Skupiasz się na samych negatywnych aspektach pracy w tej firmie, a może jednak posiada ona i jakieś plusy? Jest w niej możliwy rozwój?

Pracowałem kilka lat. Nie jest to firma, do której chciałoby się wracać. Brak poszanowania pracowników przez kadrę zarządzającą, niskie zarobki i brak podwyżek, pomimo efektów pracy. Wiele przypadków bardzo nieeleganckich rozstań z pracownikami. Silne koneksje i towarzystwo wzajemnej adoracji w centrali firmy. Długo by pisać. Większość konkurencyjnych firm z branży lepiej traktuje swoich pracowników. Nie polecam.

Iwona

@Paweł Oczywiście, firma INTER-TEAM prowadzi aktualnie rekrutację http://www.kariera.inter-team.com.pl/ Chcą zatrudnić między innymi Brand managera, kierowcę, czy energetyka. A jakie stanowisko Ciebie by satysfakcjonowało? @Gbh Dlaczego tak uważasz? Dobrze by było, jakbyś uzasadnił swoje zdanie po to, by inni użytkownicy mogli dowiedzieć się czegoś więcej o tym pracodawcy.

Gbh

Najgorsza praca w życiu

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.