INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Czy u was w oddziałach też w niektórych miejscach nie działa oświetlenie na magazynie oraz na sklepie, a przełożeni po zgłoszeniu usterki nic sobie z tego nie robią (koszta itp.) Szkoda oczu. Podobnie wiatr hula po magazynie, bo szpary w drzwiach.

Boże, co za żenada.

...

A złote klamki tam są ?

Stefan
@...

Już dawno po wykręcane :D

Teraz ważniejsze są przenosiny Centrali do nowego obiektu, nowe lampy mogą poczekać. A zresztą dni coraz dłuższe to będzie jasno w magazynie ;)

Magazynier

Nie wiem jak u Ciebie w magazynie ale u mnie brak okien . Więc tylko światło sztuczne które świeci słabo. I ciemno jak w piwnicy ???? to jasno nigdy nie jest .

Nie słyszałem o tym. A skąda masz to info bo na stronie cisza, jak i nie ma żadnych komunikatów mailowych.

A gdzie się Centrala przenosi? Nic nie słyszałam o przenosinach?

Blisko, do Szwecji

Ja,Pracownik

Nie dziwi mnie to, że nie wiesz norma w tej firmie ze wszystkiego robią tajemnicę. Proponuję wysłać zapytanie do dyrektora tego od piwa ;)

obywatel John

Dzień Dobry, Praca w tej firmie jak w innej korporacji, firma nastawiona tylko na zysk nie na ludzi, można zobaczyć jak często zmieniają się pracownicy na oddziale. Jeśli chodzi o kasę to szału nie ma. Ale zawsze można poszukać czegoś innego pracując u nich. Kasę rozliczają ludzie pracujący na ladzie, za braki płacą ze swoich. Pomyłki w magazynie rzecz normalna. Jak masz możliwość wyboru poszukaj innej pracy.

Magazynier

Czy w inter team magazynierzy dostają odzież robocza i obuwie do pracy na magazynie ?

@Magazynier

Nie, przynajmniej w moim oddziale nie dają. Chyba, że uznać za to waciaka otrzymanego 5 lat temu marki no name. :-)

Karol
@Magazynier

Mamy wypłacany wraz z wynagrodzeniem ekwiwalent za odzież i pranie. Dla mnie to lepsze rozwiązanie niż jakaś specjalna odzież robocza kupowana przez firmę, w której niekoniecznie chciałbym chodzić.

Stary

Dają do pensji ekwiwalnt na pranie i odzież roboczą osobom wagazynach pracującym

@Stary

@Stary Chyba tylko w Magazynie Centralnym.

Ja w oddziale mam . W centralnym niewiem jak jest

Jacek

W oddziałach, magazynach każdy na stanowiskach robotniczych otrzymuje taki dodatek.

Sebastian
@Jacek

Jaka jest stawka godzinowa dla początkujących pracowników w INTER-TEAM? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat, zależy mi na tej informacji. Daj znać! :)

@Magazynier

Ile wynosi ten ekwiwalent za odzież? Jakie to kwoty ? Jest wypłacany co jakiś czas oddzielnie ? Czy w pensji?

Ahahh
@Sebastian

Około 13 zł na godzinę

Czy u was w oddziałach są zatrudnione osoby sprzątające, firma sprzątająca?

Niestety nie ma . Sprzątają sami pracownicy. Czy to magazyn czy sprzedaż. Na środkach czystości też oszczędzają.

Ryba

Jak pracowałem zawsze na wszystkim oszczędzali! Ciekaw jestem czy teraz pracownicy dostają płyny do dezynfekcji lub chociaż maseczki?!

Zigi
@Ryba

U nas w oddziale kazali zlikwidować kącik kawowy bo piliśmy kawę przeznaczoną dla klientów. Szczyt hipokryzji zamawiać droższą kawę w lyreco niż w dyskontach spożywczych a później oszczędzać na pracownikach.

Julek

Obiło mi się o uszy że inwentaryzacje na oddziałach mają być zdalne ????. Czy wiecie kto wymyślił takie głupoty bo logiczne jest że jest to na wielką szkodę firmy. Widzę że np magazynierzy zarabiający mało będą sobie powoli legalnie rozgrabiać towar ????w sumie to dobrze może w końcu nadejdzie kres rządów tych kretynów z góry.

Twój stary
@Julek

Tym sposobem nadrobią obniżone pensję i święta niedługo. Brawo dla dyrekcji za kolejny świetny pomysł. POGRATULOWAĆ !!!

Julek
@Twój stary

Jaka dyrekcja takie pomysły. Ale że się nikt temu nie sprzeciwia to się dziwię, chociaż podobno tu nie liczą się ze zdaniem innych bo są tak zadufani w sobie.

@Julek

Opowiadacie głupoty. Zamiany w inwentaryzacji to praca na skanerach oraz w oddziałach chętnych będzie przeprowadzana z wyłącznie przez pracowników oddziału + osoba z centrali a nie jak dotychczas 50/50. Śmieszy mnie jak ktoś napisze coś co podsłuchał, niedokładnie, a reszta od razu bierze to za pewnik...

@Miro

Jedź i zobacz jak wygląda inwentaryzacja w oddziałach zanim będziesz się udzielał tu.(usunięte przez administratora) Spodziewajcie się licznych kontroli, bo wasze pomysły będą zgłaszane ponieważ wiele z nich jest niezgodnych z przepisami a ludzie mają po prostu już tego dość.

To jak wygląda ? Oświeć mnie

Maro
@Miro

Czyli teraz jedna osoba z centrali ma pilnować kilkanaście osób w tym samym momencie skanujących towar na półkach. Nie jest to wykonalne ,braki możesz ukryć skanując wielokrotność opakowań po wcześniejszym sprawdzeniu stanów przed inwenturą. BANG !!

@Maro

Niechce mi się już na to odpisywać bo nie wiesz jak system działa. Skanuje wielokrotność, powodzenia

@Miro

Ten program jest tak niedopracowany jak twoja wiedza na temat inwentaryzacji. Za każdym razem coś nie działa, stany magazynowe, brak możliwości zamknięcia poszczególnych etapów itd. Nie odpisuj tylko proponuję rusz (usunięte przez administratora) pojedź kilkanaście razy a później chwal ten shit.

Jeżeli chodzi o magazyn to jest dramat. Najniższa krajowa. 8 godzin biegania/dźwigania. wyliczają każdą minute. cała reszta ma luz bo zwyczajnie siedzą na d*pach i nic nie robią. "kierownik" to zwyczajna marionetki do kablowania kierownikowi regionalnemu, który jest grubą, chamską parówą. brak jakichkolwiek narzędzi do pracy. (usunięte przez administratora) taki że bezdomni w rumuni mają lepsze warunki. nie polecam, przestrzegam i odradzam.

@Marek

A ja polecam, bardzo fajnie się pracuje, z kierownikiem zawsze można dojść do porozumienia, wynagrodzenie ok choć zawsze mogłoby być lepiej, mozna jednak wypracować wyższe odpowiednimi premiami, mają tu benefity których nie proponują pracownikom w firmach konkurencyjnych (miałem okazję pracować i wiem), wypłacają dodatkowe środki z funduszu socjalnego osobom w trudnej sytuacji, daja karty żywieniowe, transport i inne. Napracować się trzeba czasem i nabiegac, ale coś za coś.

Lucy
@Marek

wypłacają dodatkowe środki z funduszu socjalnego osobom w trudnej sytuacji bo sami te osoby wprowadzają w trudną sytuację finansową- nie każdy weźmie to i tak jest zysk

@Lucy

O czym Ty mówisz, człowieku? Jaki zysk? Środki z ZFŚS są z założenia na pomoc pracownikom i nie można ich wydatkować na żaden inny cel.

@Lucy

W innych firmach zwalniali, a nie wypłacali dodatkowe środki. Akurat poczucie bezpieczeństwa i stabilność pracy to duży plus inter-team.

Edi
@Anna

Można na nowy samochód dla dyrektora :D

Szeryf

Masz rację ale póki firmą rządzą ludzie którzy nigdzie więcej nie pracowali i brak im doświadczenia to niestety tak będzie. Zarząd powinno się wymieniać co jakiś czas żeby wprowadzić jakiś powiew świeżości, tu śmierdzi starością niestety i pomysłami sprzed parunastu lat. Prosisz mówisz żeby zmienić coś i nie popełniać tych samych błędów niestety bez echa.

Hahah

Oj znikają i to szybko. Prawda boli niestety.

Jaki jest wkład kierownictwa INTER-TEAM Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Idź Pan w

Wkład jest taki, że jak Ci się nie podoba to zmień pracę na twoje miejsce przyjdą inni. PZ.

mixx

Pracował ktoś jako magazynier na Białołęce i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

...
@mixx

Tak, jedno i drugie bardzo dobre

Batutka
@mixx

Kokosów tam nie zbijesz ale chłopaki z magazynu są w porządku. Pozdro Szczena.

ppp

Witam Jakie są mniej więcej zarobki na kasie?

pppp

Chyba TY Są oddziały gdzie jest kasa jako osobne stanowisko pracy Nie są łączone stanowiska Jak nie wiesz to się nie udzielaj

@pppp

Pierwsze słyszę o stanowisku kasjera w Inter teamie, klienta rozlicza sprzedawca - woj. Śląskie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Rysiek

Zgodnie z prawem pracy. Po 33 m-cach

@Rysiek

Po 33 miesiącach???? Gdzie tak jest?

Przyszłosć

w kodeksie pracy

Nowość
@Rysiek

Gdzie w kodeksie pracy jest napisane ze umowe na czas nieokreślony mozna dostać dopiero po 33 miesiącach pracy? Umowe na czas nieokreślony mozna dostać od pierwszego dnia pracy, tylko pracodawca musi chcieć tak kogos zatrudnic i wielu tak robi no ale oczywiscie inter-team nie

@Nowość

I wielu pracodawcow też robi inaczej, np zatrudnia bez umowy z wynagrodzeniem pod stołem, czego Ci oczywiście nie życzę. Doceniam stabilność zatrudnienia, która miałem pracując w Inter Team.

Jhh
@Jacek

Skoro tak żałujesz to czemu odszedłeś ?

Szem Toba Ben Izaaka ibn Kowal
@Jhh

...żałuje pracy za rażąco niską stawkę i ciągłego dymania na czym się da w miejscu gdzie nie przestrzega się bhp

Wrc

Witam jak wygląda sytuacja w Poznaniu w placówkach ?? Opłaca się tam podjąć pracę ??

Lojk
@Wrc

Jeśli interesujesz się branża motoryzacyjna, znasz się na częściach samochodowych to jak najbardziej możesz aplikować. Więcej na pewno dowiesz się na rozmowie rekrutacyjnej.

@Lojk

(usunięte przez administratora) nie o Szopenie. Aplikować możesz i bez znajomości części samochodowych. Przyjmują z łapanki jak leci i nikogo nie interesuje co wcześniej robiłeś i na czym się znasz.

Jurek
@Tom.

Tak właśnie jest, ale co się dziwić kiedy dyrektorzy w naszej firmie całe życie pracują tutaj, są bez żadnego doświadczenia jak należy kierować firmą i przede wszystkim należycie zarządzać ludźmi. Tu Ci powiedzą ze jak nie pasuje to możesz sobie zmienić . To ludzie nie trzymający żadnego poziomu, firma się nie rozwija tylko egzystuje na poziomie sprzed paru lat.

Hmky
@Tom.

Wszystko zależy od stanowiska. Są stanowiska, na których nie jest wymagana znajomość części. Zawsze można też osobę bez doświadczenia przyuczyć do wykonywania nowej pracy.

1900 za miesiąc pracy lipiec 2019 23dni pracy 1900:23=82zl dziennie co godzinowo daje nam 10zl za godzinę!!!! Czy ktoś w tym kraju chce jeszcze pracować za 10zl za godzinę !? I ktoś tu na forum pisze że to jest fajna praca???powodzenia

szukający
@Nowy

Teraz są czasy pracownika i za 10 zł to już nie chcą pracować nawet sprzątaczki. Jak się Zarząd I-T nie obudzi to pójdą z torbami szybciej niż myślą, bo nikt już za podłe grosze pracował nie będzie.

@Nowy

Czy pracując w firmie INTER-TEAM możesz liczyć na jakieś dodatki? Przypuszczam, że podana przez Ciebie stawka wynagrodzenia jest netto, dlatego chciałbym wiedzieć, czy pensję zwiększają ewentualne dodatki. Może występują pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Np. karta multisport bądź prywatna opieka medyczna? Proszę, abyś wypowiedział się w tym wątku.

tomek
@Nowy

może porozmawiaj na ten temat ze swoim przełożonym?

@Jacek

Są dodatkowe premię za wyniki sprzedaży dla sprzedawców, dla magazynierow jakoś inaczej liczą. Przedstawiciele też mają jakiś liczone ale nie wiem. Benefitu są dopłatami to kart sportowych czy zdrowotnych także standardowo jak wszędzie

Ktoś
@Jacek

Dodatki są ale opłacane przez pracodawcę częściowo, ok system, opieka med.PZU, itp koszt dla pracowników 9-35 zl

impact
@Jacek

Człowieku...daj sobie spokój z IT. Tam nigdy nie było godnych pieniędzy ani szacunku dla pracownika. Paru na wyższych szczeblach się obłowiło a reszta bieda. Teraz do IT idą pracować chyba tylko ci którym nie udało się gdzie indziej i nie mają wyjścia ani ambicji.

xxx
@szukający

a sprzątaczka to niby co, nie cżłowiek? Po ciężkiej pracy musi więcej zjeść, jak każdy pracownik fizyczny więc szufladkowanie ludzi to jest dopiero niski poziom...

AZG
@Nowy

Było się uczyć. Wsiadaj na ubera, tam to dopiero się zarabia...

Rib

Ha, a ja tu się męczę od 8 lat {ale chyba już po Tobie byłem).

@szukający

Były pracownika ale się skończyły niestety a na jesieni będziesz całował rączkę za takie wynagrodzenie ....

Nabanam

W Centrali coraz gorzej, chyba niedługo to nawet wypłata będzie nie na czas bo od jakiegoś okresu jest na styk. Robią z ludźmi co chcą, są złośliwi bardzo niesprawiedliwi, nie liczą się ze zdaniem innych ,uciekajcie stąd jak najdalej.

@Nabanam

7 lat pracuje i nigdy się nie opuzniła kasa ale tobie pewnie osobno płacą:)

Wojtek
@Nabanam

Pracuje w IT prawie pół roku. Wypłaty zawsze są wypłacane na czas 10 każdego miesiąca. To duży plus tej firmy. W poprzedniej firmie potrafili spóźnić się nawet trzy dni z przelewem.

Fajnie

Macie kawę w firmie gratis to pozazdrościć bo tego jeszcze w korporacjach oprócz płatnych ekspresów nie widziełam

Obserwator

Pracodawcy pensje płacą na czas to jest problem - bo może kiedyś nie zapłacą . Pracownik zostaje złapany za kradzierzy kawy - to sam o tym pisze i ma pretensje że mu dalej niepozwalają . Jak się poczyta to forum to można poznać poziom ludzi którzy próbują tu zabłysnąc. Smutne ...

Hahhaha
@Fajnie

A kto Ci powiedział ze gratis ??? Kawa jest dla klientów jak się napijesz to ją zabierają? Na naszym oddziale tak zrobili i z tego co wiem w innych też.

Rychu
@Wojtek

To jest podstawowy obowiązek pracidawcy inaczej być nie może!!!!

Miodek
@Obserwator

Kradzieży- nie kradzierzy...rzeczywiście poziom włącznie z tobą jest taki jak pensja interteamu

@Wojtek

To krótko pracujesz. Za 5-6 lat pogadamy.

Jaro

Chyba we wszystkich placówkach, w interportalu jest ze do końca lipca 4/5 etatu. Wiec skrócili, początkowo bylo do końca a sierpnia.

Dziedzic
@Jaro

Do końca lipca? Nam kazali podpisać do końca września

Banan
@Jaro

My dostalismy do podpisania do 30.09 albo zrywaja z nami umowe. Ta firma to czyste zło!!!

Dziedzic
@Jaro

Nam obniżyli poniżej najniższej krajowej do końca września...ruch taki jak był ...to normalne?

@Dziedzic

Biorąc pod uwagę ten dialog już wiem, że wypowiedzi tutaj są częściowo prawdziwe. Fakt wszystkim obniżono wynagrodzenie wraz z czasem pracy, w dokumencie, który był dla wszystkich jednakowy jest mowa o terminie " maksymalnie do końca września" a więc nie jest powiedziane ,że tak musi być. Owszem ktoś teraz może otrzymywać mniej niż najniższa krajowa z racji 4/5 etatu. Może nie jest kolorowo , ale nie wprowadzajcie innych w błąd i nie mówcie "kazali' itp. każdy miał wybór i był o tym informowany.

Cyklop
@Michał

No dokładnie maksymalnie do końca września a później jak nie będzie lepiej a nie będzie to damy następny papier do podpisania może 3/4 etatu a może jeszcze coś ciekawszego,a jak nie podpiszesz to damy Ci wypowiedzenie.

Przyszłosć
@Cyklop

jak nie będzie lepiej to będziesz prosił zeby ci dali nawet 0,5 etatu bo inaczej do garka nic nie włożysz Myśl co piszesz bo jest dużo osób które przez pandemie całkowicie prace straciły i mają większy kłopot niż obniżone wynagrodzenie

@Cyklop

Pracodawca korzystający z tarczy nie może Cię zwolnić, celem jest utrzymaniem miejsc pracy. Moim zdaniem od sierpnia będzie normalnie. Nie podoba mi się to co się dzieje, odczuwam większą ilość pracy i mniejsza wypłatę, ale szczerze to się cieszę,że mam pracę w czasie gdzie sporo znajomych ja straciło. Albo ktoś sie świadomie godzi na takie warunki lub zmienia pracę - szkoda czasu na narzekanie.

Danek
@Banan

Nikt nie pisał o żadnym zrywaniu umów. Pisali w wysyłanych komunikatach o obniżeniu etatu maksymalnie do końca września co ma na celu właśnie ochronę miejsc pracy. Na taki okres pozwala tarcza. Gdy wzrośnie sprzedaż szybciej będzie można wrócic na pełne etatu. Takze Lepiej działać, a nie marudzić.

Kierownik od tabelek
@Przyszłosć

...a wiesz jak ludzie w Afryce mają źle?? Tam to dopiero jest bieda,brak wody i jedzenia...może porównujmy się do nich i niedługo zaczniemy też tak żyć... zauważamy na tym forum że najwięcej chyba do powiedzenia mają ci którzy dużo odpoczywają... Ja rozumiem gdyby się człowiek nie starał i naprawdę była jakaś tragiczna zapaść w ruchu...ale towaru idzie coraz więcej...kier.mowi że w maju nawet mieliśmy lepiej niż w w zeszłym roku...pot po plecach leci taki sam jak zwykle a nawet jeszcze bardziej...czy naprawdę każda filię trzeba traktować tak samo i demotywować pracownika?w dużych firmach w regionie nie zauważamy takich cięć z wypłat które i tak były niskie...oczywiście można iść gdzie indziej i to by było najłatwiejsze ale szkoda trochę lat włożonych w to wszystko...

kasjer
@Przyszłosć

Tyle że płacę poniżej minimalnej krajowej też zaakceptujesz.... Widząc że masz obcięty etat a w miejsce twoich obciętych godzin przyjmowana jest kolejna osoba bo brakuje rąk do pracy

ciekawe
@Michał

hmmm, miał prawo, do czego ? odszedłem bo po obniżce etatu dostałem 1600 na rękę poniżej minimalnej krajowej W moje miejsce przyjęli nowego na umowę zlecenie. Wyrobi jakieś 2400 bo ilość pracy wcale się nie zmniejszyła fakt że inne firmy nie obniżały poniżej krajówki bo nie muszą ale TEAM chce

Nick855
@kasjer

Jest to sezon wakacyjny. Chodzimy w tym czasie na urlopy, dlatego potrzebne są w tym okresie zazwyczaj dodatkowe osoby.

Sprzedawca
@Michał

To prawda informacja z dnia na dzień, nie uzgadniana w ogóle z kierownikami oddziałów Mega demotywacja w firmie a tymczasem konkurencja śmiga aż miło

,.,
@Kierownik od tabelek

inaczej mówiac jak jest tak źle to dlaczego jest tak dobrze .

Kryzys

Czy we wszystkich oddziałach obnizaja pensje i czas pracy o 20 % ?

@Kryzys

To płacę minimalną można jeszcze obniżyć o 20 %?

Kryzys
@Paweł

Nie każdy zarabia minimalną płace w tej firmie. Poniżej minimalnej chyba już obniżyć nie mogą.

Stanza
@Kryzys

Są magazynierzy którym obniżyli poniżej minimalnej krajowej.... Porażka

Praca

Są plusy i minusy (chyba więcej), wszystko zależy od stanowiska. Plusem jest praca do 16-tej bez nadgodzin oraz wynagrodzenie wypłacane na czas. Na tym kończą się plusy. Minusy to bardzo niskie wynagrodzenie, brak większych benefitów. Jeśli chodzi o awans to bardzo różnie. Jedni awansują po pół roku i są to przeważnie mężczyzni a inni ( większość) zajmują latami te same stanowiska. Jako pierwsza praca i na krótki czas byłaby ok.

@Praca

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że awansują przeważnie mężczyźni. Taki odbiór może wynikać z tego, że w firmie po prostu jest więcej mężczyzn. Kobiety są zatrudniane jednak coraz częściej i widać, że się rozwijają w firmie (tj. także awansuja). Co do benefitów, to wcale nie uważam, że ich brak. Jest dofinansowanie do pakietu sportowego, do ubezpieczenia zdrowotnego, sponsoring drużyn sportowych, ubezpieczenie grupowe na naprawdę dobrych warunkach (mam porównanie dla osoby "z ulicy" i tego grupowego). Za ubezpieczenie zdrowotne dopłacasz bodajże 9 zł. Dopytaj w kadrach.

Ghhg
@Gość

Ja też się z tym nie zgodzę. Bo tam nikt nie awansuje. Zatrudnia się ludzi bez doświadczenia a potem się każdy dziwi że wszystko się nie układa. A Najczęściej jest tak że jeśli odchodzi jakiś kierownik oddziału to bierze się osobę np jakiegoś handlowca lub tym podobnym daje się mu max 500 zł więcej bo nikt z doświadczeniem by nie przyszedł za takie psie pieniądze. Do tego nowy i tak miałby mało do powiedzenia wszystkie próby swoich własnych pomysłów są nie do przejścia. Nikomu nie polecam tej dziadowskiej firmy.

Doswiadczony
@Ghhg

Ty mądrala A doświadczenie to gdzie się nabywa? Z mlekiem matki czy właśnie poprzez awans z niższego na wyższe stanowisko?????

Doświadczony
@Doswiadczony

Pokaż kim jesteś skoro taki mądry ? Dobrze Ci tu płacą bo tak bronisz tego dna w tej firmie. Każdy coraz bardziej narzeka na IT a na rynku opinie są poniżej krytyki. Firma przez zarządzających spada na samo dno. Oni myślą nadal że pracują u pana S. Niestety czasy się zmieniły a jak widać umiejętności i inteligencja dyrektorów jest po prostu żałosna. Sami powinni chodzić na kursy ????

Damian
@Gość

Socjal jest,mamy kawę ,cieplom wodę i nawet telefon komórkowy w pracy.mozna sobie nawet kupić taniej czesci

Maria
@Praca

Dzięki za opinie, będę wdzięczna za odpowiedź czy firma daje możliwość również pracy zdalnej?

Ja1
@Maria

Osoby, których specyfika pracy pozwala na wykonywanie zadań w domu oczywiście pracują zdalnie

magazynier it dolny śląsk
@Praca

A magazynierzy na 3 zmiany za max 2100 z nockami wliczone. I maja większość spraw na głowie bo na sprzedaży nie ma kompetentnych ludzi a w szczególności kierownik od tabelek.

zzz
@magazynier it dolny śląsk

to na dzień dzisiejszy patrząc normalnie. A przyjęcia są może na śląsku aktualnie?

Szewczyk HAHAHAHAHAH
@Gość

1 Człon. Więcej mężczyzn - w hurtow. motor. to nic dziwnego 2 Człon. Benefity - dofinansowanie do pak. sportowego - przy takiej korporacji to żart. Ubezp. zdrowotne w takiej firmie nie jest dodatkiem tylko obowiązkiem pracodawcy. SPONSORING DRUŻYN SPORTOWYCH - hahahahahahahahahahahahahahahahahahah chyba tylko typka co biega niby po pracy hahahahahahahahahahah a Team rowerowy żeby nikt nic nie komentował. Ubezp. grupowe jest ok jak jesteś młody i masz np. żonę w ciąży to coś z tego wychaczysz.

@Szewczyk HAHAHAHAHAH

Jeśli uprawiasz jakiś sport i chcesz przy tym reprezentować firmę na zewnątrz zgłoś się. Może też otrzymasz wsparcie przy jakichś startach w zawodach. Zawsze można spróbować. Nam Inter-Team sfinansował jakiś czas temu bilety na runmagedon i color run. Polecam. Super zabawa :)

Hhgg

Wszystko wraca do normy, Nawet jest lepiej niż rok temu a my mamy mieć obniżone Wynagrodzenia do końca września ????? O co tu chodzi ????

Luthd
@Hhgg

Wszystko wraca do normy tylko po weekendzie ponad 1 tys nowych zachorowań na koronawirusa. Dobrze że w IT nie zwalniają pracownikow jak u mojej żony w firmie. Praca w tej branży jest w miarę bezpieczna w czasie pandemii. Zapotrzebowanie na części jest i będzie. Tzn ze miejsca pracy też będą. Polecam.

Karol

Hej wiecie coś czy będą zwolnienia?

kolega
@Karol

Tak. Ty będziesz pierwszy

zapytam

Jak firma dba o pracowników w czasie epidemii ?? Dostajecie maseczki ,płyny do dezynfekcji?

Kw

Nie wiem w jakim oddziale pracujesz ale u nas jest wszystko co potrzebne nawet dla wchodzących na sprzedaż klientów jest płyn do dezynfekci i rękawiczki jednorazowe.

kacper

No co za bzdury piszesz.... Jako jedni z pierwszych zaraz na samym początku dostaliśmy płyn do dezynfekcji(z możliwością domawiania uzupełnienia),a kilka dni później rękawiczki.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.