INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Aktualność
W ramach Światowego Dnia Krwiodawcy, grupa naszych koleżanek i kolegów z warszawskiej centrali ruszyła oddać krew w zbiórce organizowanej dziś przez RCKiK w Warszawie.

Pogoda dopisała, nastroje również, ale i tak najważniejszy jest gest solidarności z tymi, którzy tej krwi potrzebują lub mogą potrzebować!

Do tej pory nie opracowano w 100% bezpiecznej, syntetycznej krwi, która mogłaby zastąpić krew ludzką. Oznacza to, że ludzka krew jest niezastąpiona i bez niej nie mogłyby odbywać się operacje, transfuzje krwi, przeszczepy narządów. Dlatego tak ważne jest honorowe krwiodawstwo i sami Krwiodawcy.

Kłaniamy się, więc wszystkim Krwiodawcom i tym co podjęli się tego pierwszy raz i tym, którzy regularnie zasilają banki krwi. Szczególnie gratulujemy naszym koleżankom i kolegom, którzy dziś wzięli udział w zbiórce.

Wszystkich zachęcamy do brania udziału w podobnych zbiórkach lub samodzielnego zgłaszania się do Regionalnych Centrów Krwiodawstw i Krwiolecznictwa i przekonania się, że dzielenie się krwią jest cool.

Jeżeli jesteście zainteresowani krwiodawstwem odwiedźcie stronę https://www.rckik-warszawa.com.pl i dowiedzcie się więcej na ten temat.

Sebastian

Witam. Widziałem wpis z Opola oraz ogłoszenie na kierownika handlowego, może ktoś coś może powiedzieć o sytuacji na oddziale czy jest stabilnie i warto aplikować, zastanawiam się bo opinie niezbyt pochlebne.

Tomi
@Sebastian

Oddział w Opolu działa tylko dlatego że grawitacja trzyma ten Odział w całości!!.Przeważnie większość sklepów oraz mechaników uważa Odział jako AMATORÓW zamawiają jeden filterek a konkurencja zamawia skrzynie towaru.Niestety trzeba ten filter dowieść do klienta a gdy ktoś zamówi coś więcej później oddaje czysta kpina.Kierownik oraz sprzedawcy to dziadki które czekają tylko na emeryturę odebrać telefon wystawić fakturę to tragedia a pojechać z towarem do klienta to Masakra ale na przeglądanie internetu zawsze jest czas.Tylko magazyn i kierowca trzymają fason reszta do GAZU.Zapraszam do współpracy do odbialu Opole stanowisko kierownika czeka.Ja już tam pracowałem i naprawdę delikatnie napisałem co mnie boli.pozdrawiam.

Karok jeśli pytasz gdzie się składa CV... to fakt, pasujesz do tej firmy złożeniej z ludzi bez kompetencji. Będziesz tu między swoimi :)

Julia

Przecież to nie Karol pytał, tylko Zainteresowany spytał Karola gdzie je składać. Gdybym była złośliwa to napisałabym że sam wpisujesz się w obraz pracowników, który tu nakreśliłeś. A że nie jestem, to zapytam raczej, co Ci pracownicy zrobili, że tak ich opisujesz?

Łukasz

Witam Mam pytanko Orientuję się może ktoś jakie faktury się wystawia pracując jako przewoźnik na własnej działalności Od czego to zależy i jaki jest termin płatności do momentu wystawienia faktury I iczy przelewy są terminowe Z góry dziękuję za odpowiedź

Praca

Cześć,ile można zarobić na stanowisku PH w Inter team?

Kierownik
@Praca

Stawka zależy od doświadczenia oraz umiejętności :)

@Kierownik

Zobacz ile jest ogłoszeń o pracę na stanowisko PH i sam sobię odpowiedz ile można zarobić w firmie która tylko kombinuje jak oskubać pracownika :)

...

Pewnie zwiększają ilość klientów po zatrudniają pracowników , normalne

@...

Starzy pracownicy odchodzą a nowi nie chcą przyjść do tej firmy. Klientów raczej ubywa przez kiepską obsługę ????

Karol

Dziwne że o takich sprawach nie mówią na rozmowach kwalifikacyjnych. Zrobisz wypadek płacisz z marnej wypłaty. Dobrze że ktoś napisał prawdę bo sam chciałem się zatrudnić jako kierowca. Dziękuję za Prawdomówność oszczędziło mi to nerwów i zdrowia

Stary
@Karol

Jak chcesz robić za trolla na forum to jest prośba żebyś zmienił chociaż sposób pisania . Napisałeś przez dwa dni aż trzy posty. Pisanie na formach wymaga też trochę umiętnosci zwłaszcza jak chcesz podbijać swój temat podkładając się zq różne osoby:)

Danek1
@Stary

Dokładnie, pseudnonimy - Łysy, Karol, Ryba jedna i ta sama osoba. Ciekawe może nawet jest ich więcej, którzy tak namiętnie wylewają swoje żale w internecie

Ryba
@Danek1

Jak dowiedzieć można był co się nam należy. Jeśli kierownik był po stronie centrali słyszeliśmy tylko że centrala się nie zgadza ( nie tylko jeśli chodzi o jakiś Social ale także gdy mielismy jakis pomysl by usprawnic nasza prace a trzeba wydac bylo pln) Przez te prawie 8lat tylko pensja na konto i premia coraz rzadziej. No i te pieniądze na wyprawienie rodzinnych świąt ... Nie pracuje już w tym przybytku od kilku lat i bardzo się cieszę że się tam polepszylo!!

Nikt
@Danek1

Stary i Danek1 dwa trole z centrali Atakują!!! Czytelnik może te 6zł starczy na Dosie . Hahaha Szwedzka firma będzie dobrze!!.

Maciek

Zwolniłem się z magazynu, bo myślałem, że będzie mi lepiej, tymczasem trafiłem na pracodawcę, który nie wypłacał mi wynagrodzenia na czas, nie dał mi umowy. Tutaj w IT takie rzeczy się nie zdarzają, wynagrodzenie zawsze na czas, umowa także. Udało mi się wrócić i bardzo się z tego powodu cieszę. Ludzie nie palcie za sobą mostów, bo nie wiadomo, czy nie będziecie chcieli kiedyś wrócić-wiem co mówię…..

Czytelnik

Stary jak ktoś wyrazi swoją opinię oczywiście gdyby napisał pozytywną piął byś z zachwytu ale jak napisał to co go boli to już kogoś to boli .Nie potwierdzę czy to prawda bo pracuje na magazynie ale dodam od siebie miesięczny ekwiwalent za ubiór roboczy oraz pragnie wynosi odpowiednio 4,7zł oraz 1.7zł. Pytam się ciebie Stary co za ciuchy i jaki proszek mogę kupić za 6zł miesięcznie?.

Łysy

Jeżeli tak traktują swoich pracowników to nie dziwi mnie to że Inter-Tem jest Najgorsza Hurtownią Motoryzacyjną w Polsce. Bieda bieda i jeszcze raz bieda. Zamknąć ta Farsę i pasadzic bratki.!!!!!.

Niestety Tomi napisał prawdę o naciąganiu kierowców na dodatkowe koszta Sam jestem kierowcą oddziału Opole i spotkała mnie przykra sytłacja kiedy na prośbę klienta i za zgodą przełożonych jechałem na CITO z towarem do klienta godziny szczytu korki na obwodnicy śnieg z deszczem i miałem wtedy Mała stłuczkę uszkodziłem lekko plastikowy błotnik. Dostałem wtedy mandat 300zł a firma mimo dostania odszkodowania AC od ubezpieczyciela każę mi w ramach podziękowania płacić firmie 8% od wartości szkody!!. Po prostu (usunięte przez administratora) Hańba Wstyd!!!. Oczywiście szybka rotacja niezadowolonych pracowników powoduje możliwość szybkiego awansu. Nie Dla Złodzieji.

Tomi

Dlaczego w tak wspaniałej firmie są takie częste rotację ludzie przychodzą skruszeni cudownymi obietnicami i potem tylko rozczarowanie. Najgorszy jest brak szacunku oraz (usunięte przez administratora) jakie panuje w tej firmie związane z zarobkami i naciąganiem pracowników na dodatkowe koszta szczególnie kierowców którzy muszą płacić z własnych pieniędzy za szkody chociaż auta posiadają AC rozwożą towar dla klientów nieraz w trudnych warunkach atmosferycznych oraz związanych z przebudową drogi aby klient był zadowolony dla dobra firmy która ma to w (usunięte przez administratora) i każę kierowca ponosić koszty przy głodowych zarobkach!!!. Wstyd wstyd i żenada!!!. Jak najdalej od złodziejstwa.

Czy w INTER-TEAM Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak jest możliwe

Jestem

Mam okazję pracować w centrali. Atmosfera w biurze jest miła, od samego poziomu rekrutacji czułem się doinformowany na każdym etapie zarówno rekrutacji, jak później wdrożenia i rozpoczęcia pracy. Trafiłam do zespołu, gdzie każdy chętnie, dzieli się swoją wiedzą. Przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i oby tak dalej to zostanę tu długo:)

Maria
@Jestem

Też bym tak chciała :) A czym się zajmujesz w biurze? Sama szukam pracy w administracji. Szykują się jakieś nowe stanowiska?

W12
@Jestem

Na początku, każdy ma takie odczucia potem już tylko (usunięte przez administratora) i wodorosty. Zero rozwoju bo nie ma kasy na szkolenia a pracy tylko dochodzi. O podwyżkach nie ma mowy a jak już to rzucą 100 zł i czuj się doceniony. Każdy patrzy ci na ręce jakbyś był potencjalnym (usunięte przez administratora) Pomysły twoje są ignorowane lub powiedziane masz wprost żeby się nie wychylać. Nie polecam.

@W12

Mam nadzieję, że tak nie będzie, może to zależy od przełożonego i działu, u mnie jest naprawdę ok:)

@Maria

Możesz śledzić ogłoszenia, czasem pojawia się coś fajnego, nie wiem czy obecnie kogoś szukają.

Były pracownik centrali
@Jestem

Atmosfera nie jest mila dlatego tyle ludzi odchodzi. Informacje na rozmowie kwalifikacyjnej są zatajane dotyczące, a mianowicie zatajane są obowiązki do wykonania których to jest coraz więcej, a pensja pozostaje bez zmian. Do tej firmy nikt z uśmiechem na twarzy nie przychodzi bo pracuje sie (usunięte przez administratora) na przestarzałym sprzęcie i oprogramowaniu. Na każdym dziale brakuje ludzi więc jak ma się jaka sprawę do załatwienia trzeba czasem dniami lub tygodniami czekać na odpowiedź. Zresztą Twój wpis wygląda na wpis kogoś z HR aby zatrzymać tych pracowników którzy jeszcze są bo mówi już nie przyjdą do firmy Krzak a taką nie wątpliwie jest Inter Team. Pracowałem tu i musiałem znosić chamskie odzywki od niekompetentnych przełożonym. Nigdy więcej.

@Były pracownik centrali

Ale czemu zaraz wszystkich wkładasz do jednego worka? Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, ale u nas jest wszystko ok. Zła atmosfera w centrali? Przecież tam jest spokój i cisza... Nawet bym powiedział ze czasem za cicho ale nie można zarzucić jednego nikt nikomu nie przeszkadza, każdy jest porozsadzany po swoim dziale i spokój. Może Ci cos wewnętrznie nie zagrało??? I na marginesie to IT to duża firma a nie jakiś krzak

@Dominik557

Na oddziałach pakują warunki które są poniżające dla pracownika w UE i takiej dużej firmie. Szyby nie myte od kilku lat, brud w toaletach, oszczędzanie na ogrzewaniu, rozwalony lub zużyty sprzęt w pokojach socjalnych, brudne ściany. Dla tej firmy nie liczy się kompletnie pracownik, dlatego zostają tu miernoty i ludzie kompletnie bez ambicji którzy nauczyli się tylko dziadować i czekać na dopłaty do pensji od Państwa. Praktycznie w każdym oddziale i na każdym dziale brakuje pracowników a odpowiedź jest prosta - Inter Team to właśnie firma krzak i to w czystym wydaniu. W centrali jest kilka lepszych stanowisk wiadomo, ale to z tego powodu, że firma zarządzają idioci i nie potrafią zorganizować dobrze pracy. W jednym miejscu się oszczędza nawet na higienie, a w drugim marnuje pieniądze. Ostatnio dwa tyg nie było parts linka do wyszukiwania części, bo firma nie wykupiła abonamentu który kosztuje trochę ponad 100 zł na oddział. Łatwo policzyć jakie mieli dzienne straty bo sprzedawcy odmawiali szukania części w katalogu IT który jest bardzo słaby aby to robić. Także klienci nie chcieli aby im szukać w katalogu IT. Przykładów są setki ale już mi się nie chce ich wypisywać. Firma która traktuje pracownika jak chłopa pańszczyźnianego. Wiadomo że w centrali rezyduje cześć szlachty, której się dobrze żyje. Są i stanowiska w centrali gdzie jest się zwykłym chłopem do bicia. Zarobki są najniższe z możliwych na prawie każdym stanowisku. Najniższa krajowa lub kilka stów więcej na lepszym stanowisku. Firma dla desperatów lub looserów i tyle w temacie.

...

Załóż swoją będziesz grzał ile wlezie nawet jakby miały okna być otwarte zimą , będziesz płacił jak szlachcie a sam opływał w luksusach :))))

A na jakim stanowisku pracujesz?

@...

Minimalna temperatura w pomieszczeniu jest ustalona prawnie. Na oddziałach bywało tak zimno że sprzedawcy byli pozaklejani kartonami żeby im nie wiało już o magazynie nie wspominając jaki panował tam ziąb. Właśnie na takich jak Ty opiera się ta firma. Ludzie bez godności którzy się dadzą upodlić (usunięte przez administratora) i nic nie powiedzą bo są miernotami i boją się o utratę pracy ????

Dominik557

Wiesz co chłopie, pracuje tu już kilka lat i przyszedłem z oddziału. To jak bardzo wyolbrzymiasz - świadczy o tobie. Jak już nie jesteś pracownikiem IT to lepiej skupiaj się na robocie u nowego pracodawcy, a nie siedzisz na formach i piszesz takie bzdury... Chyba cie poważnie ego musiało zabolec. Mówisz o ludziach którzy tu pracują, no właśnie pracują bo są NORMALNYMI LUDŹMI i wiedzą że jak siedzisz telefonie przez wiekszość swojego czasu na magazynie czy ladzie to i podwyżki nie dostaniesz! Bo i takich jest dużo a potem piszą jacy to oni pokrzywdzeni nie zostali. Pracownik roku nie dośc że na firme brudy wylewa to i jeszcze innych pracownik obraża - brak słów...

Pracownik z kilkuletnim stażem

Drogi Były Pracowniku, Skoro z Twoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami jesteś w stanie znaleźć pracę, która odpowiada Twoim aspiracjom, to zrób wszystkim przysługę, podejmuj ją, realizuj i bądź szczęśliwy. I nie obrażaj ponad 1000 osób, które tu pracują. Pozdrawiam

Dominik557

Chwała bogu że odszedłeś człowieku ;) Albo jesteś jakimś pseudotrollem albo tak jak wcześniej wspomniałem osobą, którą boli ego że aż (usunięte przez administratora) parzy. A to co napisałeś o zarobkach, czy zagubionych częściach świadczy o tym że nic nie wiesz o firmie ;) Osoby, które obrażasz są w porównaniu do Ciebie są inteligentne i zajmują się pracą a nie wypisywaniem żali na jakiś forach internetowych. Po to żeby potencjalne osoby zrazić zanim przyjdą. Możesz być też człowiekiem z konkurencji, który specjalnie pisze takie głupoty a jak nie to powinno sie współczuć tylko twoim przyszłym pracodawcom i kolegom z pracy

@Pracownik z kilkuletnim stażem

Wygłoszenie opinii która mówi o zaistniałych faktach pomoże tylko innym osobom nie tracić czasu i zdrowia na pracę w tej firmie. Prawda w oczy kole. Pewny swego nie musi się obrażać na wygłoszone opinie więc samo to świadczy że moje wpisy są tylko relacja naocznego świadka pracy w tym przybytku. W tej firmie jest zasada, wszyscy wiedzą jak jest i jak ci się nie podoba to się zwolnij.

motofan

nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca ale od jakiegos czasu coś sie zmienia. Pracuje w IT 7 lat, w porównaniu do pierwszych lat pracy tutaj jak jeszcze mieli nas Niemcy ( dramat, i nie szlo robic wyników) to widać ze cos idzie do przodu. na pewno jest jeszcze sporo do zmian, ale sam odczuwam i widze ze Inter-Team idzie do przodu i zwraca uwage na coraz wiecej rzeczy. Może w końcu góra się zainteresuje pracownikami oddzialowymi

Pracuję tu już 3 lata, wcześniej nie pisałem, ale jak poczytałem opinie, postanowiłem napisać. Większość opinii jest osób, które pracowały dawno, albo były na krótko, dla mnie jest to stabilny pracodawca, nie zwalniają z byle powodu, z kierownikiem zawsze można się dogadać, jeżeli jest sytuacja losowa, to jest zrozumienie. Polecam pracę w tej firmie, ja zamierzam zapuścić korzenie na długie lata.

Xxsx

Pytanko. Jak wygląda praca na samozatrudnieniu jako kierowca?

@Xxsx

Tak że pojeździsz chwilę i złożysz wypowiedzenie bo nie będzie się opłaciło. Przeglądaj ile ciągle Inter Team wystawia ogłoszeń o poszukiwaniu nowego przewoźnika w całym kraju.

Olaf

Czy w innych oddziałach też wymieniają oraz dodają nowe kamery full HD na sklepie i magazynie. Jakaś nowa edycja Big Brothera? Ktoś się orientuje?

IT
@Olaf

Tak, prowadzimy w tej chwili wymianę starych kamer na nowe w kilkunastu oddziałach. Jest to rutynowe działanie mające na celu poprawić jakość monitoringu i pokryć obszary, które tego wymagają.

@IT

Tak bo na kamerach w magazynach szuka się zagubionych części. Pracownik musi klatka po klatce szukać części aż dostrzeże ją w rękach magazyniera który ja wrzuca do kontenera. Oczywiście z daleka nie można odczytać numeru części a na nowych HD widać będzie można. Nie ma śledzenia pączek ani części, brak nawet skanerów na magazynach. Logistika jak za dawnych czasów gdzie nie było komputerów. Ta firma jest zacofana o 30 lat. Wymieniają kamery aby szukać klatka po klatce zaginionych części których są tysiące.. Żenada.

Magazynier

Kamery są potrzebne żeby wyjaśniać sporne sytuacje gdy części zostaną źle spakowane i zaginą. Coraz więcej części też jest kradzionych przez samych pracowników niestety.

@Magazynier

Możliwe że pracownicy kradną jak się ich zmusza do pracy ponad siły za najniższą krajową ????

Zadowolona

Zakończyłam swoją pracę w inter-teamie. Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej zostałabym tam dłużej. Fajni ludzie sprawiają, że do pracy chce się przychodzić. Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Was spotkam na mojej ścieżce????)))

@Zadowolona

To samo tylko Warszawa x2

@Zadowolona

Napisz w jakim dziale pracowałaś? O tej firmie nikt nie ma pozytywnego zdania i dlatego każdy się zwalnia. To gdzie pracowałaś?

Magazynier

Nie polecam tu pracować 1) na zleceniu zarabiasz więcej niż na umowie pracę 2) o pracę 2350-2500 bo przecież masz przywileje w postaci urlopu ???? 3) podwyzki nie uwzględniają inflacji są poprostu smieszne 4) sobota na odbiór 5) mało ci kasy jedz na centralny magazyn w weekend dorobisz, przecież można robić 7 dni w tygodniu 6) opowieści o rozwoju,awansie przy zatrudnianiu między bajki można włożyć 7) Na magazynach ciągle nowa ekipa zreszta ogłoszenia są non stop, że szukają oczywiście doświadczenie zerowe wymagane mozesz nie odróżniać sworznia od półosi jak umiesz czytać i pisać witają na pokładzie???? 8) Atmosfera między sprzedażą a magazynem beznadziejna. Uważają się za lepszych gdzie nie powinno to tak wyglądać ale wygląda 9) Osoba zatrudniona krócej potrafi dostać parę złotych więcej niż osoby z doświadczeniem i stażem Mysle, że wszędzie będzie lepiej niż tam też się bardzo zawiodłem na tej firmie i podejściu do człowieka ale to korpo wiec nie ma co wymagać rob jak najwięcej za jak najmniej.

Też przez to przeszedłem

Miłosz
@Magazynier

Brawo panie Magazynier. Cała prawda, polać mu.

Ryba
@Magazynier

100% prawdy o IT . Też po kilku latach na magazynie miałem wywalone 8godzin jak najwiecej posciemnialem i do domu

Maria
@Ryba

Jak robić żeby się nie narobić, brawo :D

Jhh

Czemu nikt nie widzi problemu ze ludzie tak masowo zwalniają się z firmy. Dwie osoby z kadr ( tam zawsze atmosfera jest zła) dwie z zakupów i jeszcze wahadła ? Bo ludzie widza ze nie ma tu szans rozwoju ze płacą śmieciowe pieniądze . Widzą do tego jak dyrekcja kupuje sobie nowe auta a żali ludziom wszystkiego. Czy ktoś zacznie dbać o pracowników takich zwykłych bez żadnych ważnych przypisanych stanowisk. Wsparcie dobrym słowem pochwałą małą podwyżką. A nie ciagle nie ma jest kryzys??? (usunięte przez administratora)

Rychu
@Jhh

Sami sobie strzelają w kolano. My u udajemy ze pracujemy oni udają ze nam płacą. Premie tak wyliczone zeby tylko nie dać pracownikowi lub 100zl. Nikt nie zauważył tego że pieniądze najbardziej motywują pracownika. A można by było więcej sprzedać więcej wywieźć części. Ale ciągle kłopoty kadrowe brak magazyniera ladowiec zamiast odebrać telefon biega po magazynie, wahadłowiec sam szykuje towar też nie odbiera telefonów itp itd...

Jarek Krewetka
@Jhh

Firma syf...zatrudnilem się-chociaz wszyscy mnie przestrzegali-drugi raz i uciekłem jak tylko szybko można było...nawet na koniec nie potrafili naliczyć dobrze wypłaty,przelali za dużo a potem prosili żeby oddać 500zl...co za firma!!

@Jhh

Jak się zwolniają to przychodzą nowi często z większym zapałem od tych co odeszli i o to w tym pewnie wszystkim chodzi

Byly magazynier
@...

Widziałem wielu nowych posiedziec popatrzeć w telefon tak to teraz wygląda u młodych. Im nie zależy mieszkają z rodzicami kasa dla nich wiec po co mają się wysilać

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.