INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Wynagrodzenie magazynier

Witam, moze ktos napisac na jakie wynagrodzenie przy jakim wymiarze czasu pracy mozna liczyc jako magazynier ? dodawane sa ogoszenia na portale. potem przekierowuje na strone gdzie aplikuje sie CV itd i tam jest jedynie ile chcialby sie zarabiac netto, czyli składajacie CV,obowiazki,wyamgania,ale nigdzie nie podane jakie jest wynagrodzenie na start jako magazynier

Magazynier

Warto dodać że nie ma płatnych sobót tylko odbior dnia wolnego za pracę w sobotę. Nadgodzin też nie ma . Jak są to odbior tych godzin . Także zarobić więcej się nie da .

....
@Magazynier

Faktycznie to szkoda że zatrudniają zgodnie z przepisami prawa. Lepiej jakby na czarno pewnie zatrudniali wtedy można wyrobić nadgodziny za dwóch pracowników

Jan
@....

Faktycznie szkoda. W takim razie dziękuję zgodnie z przepisami prawa i wcale nie przychodzę do soboty do pracy, bo nie chcę i takie jest prawo. Zgodnie z Kodeksem pracy praca w sobotę jest możliwa w dwóch sytuacjach: prowadzenie akcji ratowniczej, ochrona mienia lub środowiska, usunięcie awarii, ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy. Praca w soboty Podstawowym pytaniem jest określenie, kiedy pracodawca może żądać od zatrudnionego pracy w sobotę? Nawet jeśli pracujesz tylko w dni robocze, nie możesz wykluczyć sytuacji, w której zostaniesz zobligowany do wykonania zadań w weekend. Co mówią na ten temat przepisy? Praca w sobotę jest dopuszczalna i mimo że przełożony nie może zmusić zatrudnionego do pracy w sobotę, niewykonanie uzasadnionego polecenia może skutkować negatywnymi konsekwencjami – takimi jak upomnienie, nagana, a nawet zwolnienie dyscyplinarne. Z drugiej strony, pracownik, który jest w stanie wykazać niesłuszne powołanie do pracy w sobotę, powinien odmówić wykonywania jakiejkolwiek pracy czy zadania na rzecz zlecającego. Taki scenariusz jest możliwy, jeśli przekazane zadanie wychodzi poza zakres pełnionych regularnie obowiązków, stan zdrowia nie pozwala na przyjęcie dodatkowego zlecenia lub pracownik poinformował przełożonego o swojej specyficznej sytuacji życiowej – wychowywanie chorego dziecka, uciążliwe dojazdy z innego regionu lub nauka w trybie zaocznym.

max

witam! czy ktoś może się podzielić wrażeniami jako przewoźnik dla INER-TEAM bo mam fiata doblo i chciałbym aplikować na przewoźnika, rozumiem praca 6 dni w tygodniu a jakie stawki netto za 1 km i ryczał będą odpowiednie?

@max

Dzień dobry, czy udało się Panu podjąć współpracę ? ponieważ też się nad tym zastanawiam. Pozdrawiam

Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy w filii w Ełku, na magazynie. Jaka jest atmosfera pracy w firmie? Pracuje się w systemie 2 zmianowym? Jakie godziny pracy? Czy można liczyć na comiesięczne premie i w jakiej wysokości? Jakie zarobki od nowego 2023r.? Pozdrawiam

@Marcin

@ Marcin Praca odbywa się w godzinach 7-17, pracujesz po 8 h dziennie. Atmosfera jest w porządku, wszyscy są mili. Zaaplikuj na rozmowie dowiesz się szczegółów, które Cię interesują. Polecam

Albert
@Marcin

To zależy, są oddziały gdzie są i 3 zmiany, ale zawsze po 8h. Jacy ludzie to zależy jak trafisz. Co do zarobków 3500 brutto od 2023. Premie w zależności ile towaru przyjmiecie na magazynie. Tak teraz to wygląda. Ciesz się jak na czysto 200 zł dostaniesz. Pracuję w podobnym jeśli chodzi o wielkość mieście, to u mnie tak to wygląda. No chyba, że jest tylko dwóch magazynierów to wtedy dzielisz na dwóch, a nie dajmy na trzech. Premie za sprzedaż cię nie dotyczą. Magazyn ma to liczone oddzielnie i jak wspomniałem wcześniej zależy ile towaru przyślą z magazynu centralnego i go rozłożysz. A ile go przyjdzie to już zależy ile klienci kupią. Poza tym spoko, ale szybko zauważysz, że "sprzedaż", "magazyn", "hadlowcy i kierownictwo" to tak jakby oddzielne zakłady pracy. Jednakowoż samą pracę polecam.

@Albert

Czyli z tego co piszesz warto się podjąć czy właśnie niekoniecznie? Tak dość sceptycznie to ująłeś a jednocześnie deklarujesz się jako obecnie zatrudniony i to zastanawia...dla których warunków warto zostać?

Albert
@Julia

Ja napisałem jak jest. Każdy człowiek jest inny. Ja już tam siedzę bardziej z przyzwyczajenia i tego, że nie chce mi się szukać czegoś innego. Jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Inna sprawa, że u mnie w mieście to i nie ma za bardzo lepszej opcji.

@Albert

Aha czyli brak alternatyw w okolicy... ciekawe większość z tego powodu też siedzi. podkreśliłeś to że tak naprawdę działały funkcjonują osobno czyli jest na to szansa że kiedyś wejdą w lepszą współpracę? to kwestia osób zarządzających?

Bożena

Młodszy Specjalista ds. Windykacji jakie ma zarobki, wie ktoś? Dali ogłoszenie i wolę dopytać, zwłaszcza że to juniorskie stanowisko. Jak w porównaniu do tego ile się średnio w branży zarabia tak ogółem?

Kupujący

Duży wybór części i miła obsługa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Nie rób tego.

Rafał

To zależy na jakim stanowisku: - pracownik szeregowy (sprzedawca, magazynier): nie mieć alternatywy życiowej, być gotowym tyrać za najniższą krajową - kierownik filii: priorytetem w twoim życiu musi być robienie pozostałym wokół d..y plus włażenie w d..ę tym wyżej czyt. być fałszywą szują - zarząd/centrala: trzeba być szwagrem, ciotką, kuzynem kogoś z dotychczasowych "na górze". Takimi pierdołami jak doświadczenie, umiejętności, wiedza w tej firmie nie trzeba sięprzejmować bo nie mają znaczenia w karierze.

P

Zaaplikować????

@P

No to już jakiś pierwszy krok. A słuchaj są jakieś przeciwskazania kiedy po prostu kogoś nie przyjmują? np osoby karane? jak na to patrzą?

maro
@Rafał

z tego co wiem, to na każde wakujące stanowisko w centrali jest ogłoszenie i cały proces rekrutacji. Nie zauważyłem, żeby zatrudniane były osoby po znajomości albo związane rodzinnie z kimś z "góry".

@maro

a nawet jeśli to chyba i tak kompetencje się najbardziej liczą? wiadomo jakie dla firmy są najistotniejsze?

No Name

Witam jak wyglądają warunki pracy jako przewoźnik z własnym autem?

Aktualność

Witam, na ile zmian i w jakich godzinach pracuje magazynier oraz ile się zarabia na tym stanowisku?

@Kandydat

Godziny pracy magazyniera od 4 rano do 12 albo od 10 do 18. Zarobki ok 2.8 tys zł z premia dla pracownika z kilku letnim stażem.

Natalia

To na sam początek ile można dostać? Najniższą krajową? ;/

@Natalia

Ze 200zl więcej od najniżej krajowej ????

Łukasz
@Magazynier

Uuu to nie tak w sumie rewelacyjnie. Premie albo jakieś dodatki rekompensują niezbyt wysoką podstawę?

@Łukasz

Premie są po okresie próbnym. Później premie do 500zl można dostać. Ale to chyba zależy od oddziału i obrotu .

Zdzisiu

Mam pytanie jak praca w Tychach, ponieważ słyszałem dosyć nie przychylne opinie o kadrze zarządzającej szczególnie o kierowniku ???? z góry dziękuję za opinie

Pracowałem 8 miesięcy i jako do firmy nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko co miało być to było, wszystko na czas i załatwione, kontakt z kierownikami bardzo w porządku.

pracownik oddziału

pracuje ładnych kilka lat. Kiedyś kiła i mogiła, ale od jakiegoś czasu widać że coś się zmienia.

@pracownik oddziału

Szkoda ze nie pensje .

@Magazynier

Popieram pieniądze w firmie bardz słabe.

@Janusz

Tyle robią teraz tych webinarów o depresji, zdrowym stylu życia, a jak przychodzi co do czego to przysyłają na oddziały w ramach zdrowotności nie sok malinowy tylko syrop glukozowo-fruktozowy z najgorszym badziewiem jakie tylko może być. (usunięte przez administratora) logick.

zmiany, zmiany, zmiany i to na lepsze.

Maciek

Pracowałem kiedyś, ogólnie 4 z dużym plusem. Bardzo miło wspominam. Bardzo fajna ekipa. Pozdrawiam

Mirciu

Praca normalna- jak każda jak ktoś chce pracować. Mam rodzinę i pewność że o 17 jestem w domu.

w skali 1-5 osobiście oceniam na 4

Kasik

Firma jest w porządku, jest spokój i szacunek. Ludzie są fajni, nie ma problemów z umową ani z wypłatą, dodatkowo pakiet dostępu do lekarzy specjalistów. Jeśli ktoś szuka stabilizacji to z czystym sercem polecam.

Ali

Pracy dużo, nie ma zbytniego przeludnienia, ale za to każdy czuje się potrzebny i nie ma wrażenia marnowania czasu. Ogólnie, jak to w każdej firmie są minusy, ale tutaj więcej jest pozytywów.

jestem pozytywnie zaskoczony zmianami. pracuję dość długo i pamiętam jak tutaj kiedyś było. Warto podkreślić KIEDYŚ. Jakiś czas temu znalazłem się w potrzebnie i firma mi bardzo pomogła. Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.