INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Wiero

Firma jest ok. Wymagania są wszędzie, procedury i plany także, wszystko jest jasne i określone. Wynagrodzenie oczywiście mogłoby być lepsze, ale jest stabilnie. Plany są do zrealizowania, więc może 2 miesiące w roku były bez premii

@Wiero

Ale teraz już normalnie otrzymujecie premię? :-)

Ela

Fajny zgrany zespół ludzi znających się na swojej robocie. Miła atmosfera , nawet mimo tego że pracy jest sporo i tempo czasami wysokie. Ale w końcu przecież to praca a nie wakacje...

Janusz Liżme

Czy w końcu w tej firmie mógłby ktoś zabrać się, ogarnąć za sprawę zwrotów towaru??? Masakra to co się dzieje. Kierowcy co zjeżdżający z trasy mówią, że nasi klienci o Inter-Team mówią nie "Inter-Team części samochodowe i wyposażenie warsztatów" lecz "Wypożyczalnia części samochodowych Inter-Team" I nie piszę tego by zaszkodzić dobremu imieniu spółki tylko by go poprawić.

Artur
@Janusz Liżme

Kwestia jest tez tego typu że IT ma dobrą logistykę klienci kupują części na wczoraj. Później kupują taniej u konkurencji a do IT oddają.

Marysia

Dla mnie to był super start i cieszę się, że mogę współpracować z takimi ambitnymi osobami. Na początku miałam trochę pod górkę ale może dlatego teraz się odnajduję mimo, że nie mam jeszcze dużego stażu. Pomyślałam, że dobre słowo otuchy przyda się kandydatom. Powodzenia!

Maciej

Moja przygoda z firmą trwa już kilka miesięcy. Robota, jak robota, Szef dba o pracowników, czasami nawet jakąś premie dorzuci

@Maciej

Czasami, czyli co jaki czas?

Kierowca

Dzień dobry. Na jakie pieniądze noże w Warszawie liczyć kierowca na własnej działalności?

Hahha

Na marne

@Hahha

To mógłbyś przedstawić widełki, jak wygląda stawka ?

@Kierowca

Wynagrodzenie jest wyliczane indywidualnie z Przewoźnikiem, w zależności od ilości przejechanych kilometrów. Każda z tras ma inne parametry i pod tym względem jest wyceniania. Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a współpracą, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Transportu, tel.: (22) 755 97 25, Pozdrawiamy, Zespół INTER-TEAM Sp. z o.o.

samochodzik
@Kierowca

ja dla nich pracuję i nie narzekam.

Rafał

Mam pytanie czy w inter team jest dofinansowanie do wypoczynku z zakładowego funduszu świadczeń. Ile wynosiło takie dofinansowanie w poprzednim roku.

Kondzio
@Rafał

Przecież jeśli jesteś pracownikiem informowany jesteś o tym na szkoleniach wstępnych i masz dodatkowo do tego dostęp w intranecie. Łatwo możesz sobie sam sprawdzić.

@Rafał

jest regulamin zfśs. z tego co pamiętam to można dostać kilkaset złotych - ale to zależy od przychodów.

Grzechu
@Rafał

pamiętam czasy, gdy w firmie nie było prawie nic, ale od kilku lat jest coraz lepiej. Widać, że ktoś się stara i zaczął dbać o pracowników. I tak trzymać

@Rafał

Przyznajemy dofinansowania do wypoczynku nie tylko dla pracowników, ale też dla dzieci naszych pracowników. Kwota dofinasowania uzależniona jest od dochodu na członka rodziny. Wszystkie warunki i dokumenty niezbędne do przyznania tego dofinansowania są szczegółowo określone w regulaminie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, który obowiązuje w INTER-TEAM.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Każda Wasza opinia, która wskazuje obszary wymagające naszej uwagi  jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i tam, gdzie jest to możliwe i uzasadnione, staramy się podjąć odpowiednie działania. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego zrobić od razu.

Serdecznie dziękujemy za pozytywne opinie, które potwierdzają naszą pracę włożoną w poprawę Państwa warunków pracy oraz rozwój firmy i powodują, że z jeszcze większą przyjemnością i zaangażowaniem realizujemy kolejne projekty.

Przypominamy, że Wasze uwagi i propozycje  możecie zgłaszać bezpośrednio w firmie, zarówno do Działu Personalnego, jak również do specjalnie powołanej komisji, a najlepsze z Waszych pomysłów nie tylko zostaną wdrożone, ale również nagrodzone.
Przypominamy również, że opinie niezgodne z regulaminem forum, szczególnie naruszające dobra osobiste innych osób, mogą być usuwane przez administratora portalu.

Będziemy wdzięczni za zachowanie odpowiedniego poziomu wyrażanych opinii, które potwierdzą  wysoką kulturę osobistą piszącego.

Z poważaniem,
Zespół INTER-TEAM
Marlena

Spoko atmosfera, wypłata zawsze na czas, elastyczny grafik. Nie jest to moja pierwsza praca i zdecydowanie nie mogę powiedzieć, żeby była tak straszna jak próbują to przekazać osoby wypowiadające się na tej stronie.

Tomasz

Polecam. Fajna praca, dobre warunki zatrudnienia, kasa na czas, wszystko przelewem, bez akcji, że coś jest "pod stołem".

Kaśka
@Tomasz

też uważam, że jest ok. Fajni ludzie, bardzo przyzwoite warunki pracy, ale prawdą jest że kiedyś było gorzej. Na szczęście od kliku lat zmiany pozytywnie zaskakują

Bożena
@Tomasz

O którym stanowisku tak w ogóle mówisz? Fajnie byłoby to wiedzieć bo na pewno trochę się różni praca kierownika np a zwykłego pracownika

Margo
@Bożena

Ja pracuję w Centrali, ale atmosfera jest fajna w całej firmie. Kasa jest wypłacona w jednym terminie bez względu na zajmowane stanowisko, więc zawsze jest na rachunku przed 10. Widać zmiany na lepsze i oby tak dalej.

Maro

kompetentni zostali, a odeszli tacy jak ty - wiecznie niezadowoleni. Mimo wszystko życzę ci powodzenia, możesz znajdziesz firmę, w której poznają się na twoich talentach

Sławomir
@Maro

Poszukiwany jest obecnie asystent wsparcia sprzedaży, ale zanim zdecyduję się aplikować, chętnie dowiem się, jaki był powód pożegnania się z firmą Twojego byłego współpracownika? Jakie w firmie panują relacje między zatrudnionymi, oraz te na linii pracownik - przełożony?

@Sławomir

Chętnie podzielimy się informacją o sukcesach naszego pracownika. Nasz pracownik otrzymał propozycję awansu na wyższe stanowisko. W związku z tym poszukujemy nowego pracownika na stanowisko Asystenta ds. Wsparcia Sprzedaży. Nasza firma oferuje nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwości rozwoju. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy. Zespół INTER-TEAM.

Janek

Po takiej opini jestem ciekaw do której grupy się zaliczales bo wymieniles wszystkie stanowiska jakie są możliwe z odziale.

@Janek

Dokładnie, napisałem jak jest nie broniąc także swojej grupy bo i po co.

Julia

Zostanie uczynione... Dasz tutaj znać, jaki skutek przyniesie ewentualna kontrola? Bo zrozumiałam, że do tego zmierzałeś. Jestem ciekawa, co dalej.

Dyrektor

Brawo Panowie !! Nie ma co się dziwić ,że kombinują jak z czystej pensji nie da się wyżyć.Premie to jałomużna i nie dla wszystkich. Wszystkiego dobrego Marcin,Darek i uważajcie na fraglesa z DKW.

Drogi Pracowniku, przypominam, że w Spółce został wprowadzony oficjalny kanał zgłaszania wszelkich nieprawidłowości i jeśli Pan uważa, że coś jest robione niezgodnie z prawem lub wewnętrznymi regulacjami można to zgłosić wykorzystując wewnętrzne rozwiązania. Każde zgłoszenie będzie bardzo rzetelnie sprawdzone przez powołaną komisję. Mimo anonimowego wpisu, w Oddziale została przeprowadzona kontrola, która nie potwierdziła Pana zarzutów. Na pewno ma Pan świadomość, że rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji stanowi naruszenie dobrego imienia pracowników, a także Spółki i naraża Pana zarówno na odpowiedzialność cywilną, jak i karną. Osoby, które Pan tak skrupulatnie opisał już podjęły działania mające na celu ochronę ich dóbr osobistych.

@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Każdy ma prawo do interpretacji i oceny zastanego zjawiska i ja w tym przypadku także że różnią się od Państwa to tak już w życiu bywa. Danych osobowych nie podałem całemu internetowi jak widać w moim wpisie. Proszę mnie nie straszyć odpowiedzialnością bo znam swoje prawa. Każdy powinien patrzeć na swoje ręce i działania to polecam w tym przypadku. Każdy niech podejmuje działania jakie chce, żyjemy w demokracji i mamy do tego prawo. Sądzę że mój cel już osiągnąłem moim wpisem więc żegnam ????

Mdm
@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Jak tak wszystko chcecie załatwiać przez sąd to może Inter-Team zostanie do tegoż sądu zaproszony przez byłych pracowników Inter-Team Częstochowa? Przy przenosinach z Krakowskiej na Jesienną załoga oddziału z Częstochowy robiła weekend(piątek 16 -21, sobota 9-19) nie dostając za to ani grosza. Podobnie podwójne umowy - etat plus śmieciówka (z wpisem na inne stanowisko). Dzięki temu pracownicy mogli zasuwać po 10 godzin oraz w soboty nie dostając grosza za nadgodziny. Omijajcie Inter-Team bo tak żałosnego pracodawcy chyba nigdzie indziej nie znajdziecie.

Czy w firmie INTER-TEAM Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Firma INTER-TEAM prowadzi szeroko zakrojony program szkoleń pracowników. Zaczyna się to już pierwszego dnia pracy, gdzie każdy pracownik zapoznawany jest z firmą (szkolenia adaptacyjne). Specjalny pakiet szkoleń (np. produktowych) skierowany jest do pracowników naszych Oddziałów m.in. Sprzedawców, Przedstawicieli Handlowych, ale nie tylko. Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w comiesięcznych webinariach prowadzonych w ramach projektu Lider Sprzedaży. Nie zapominamy również o naszej kadrze menadżerskiej. Tu dedykowanym projektem jest np. Nowoczesny Menager. W zależności od bieżących potrzeb (np. zmian w przepisach) istnieje możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach zewnętrznych, które mają służyć podniesieniu lub zaktualizowaniu wiedzy, oraz wiele innych.

@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Jakie szkolenia? Jak przyszedłem do tej firmy miałem od razu wszystko umieć. Pokazano mi skomplikowane rzeczy tylko raz a potem wielkie żale że jak mogę tego nie wiedzieć bo niby zostało mi pokazane. Były przypadki i to często że nikt mi pewnych zagadnień nie tłumaczył a wymagano żebym to umiał. Pracownik w tej firmie jest od wszystkiego za czym idzie bardzo szeroki zakres obowiązków. Nie kłam więc! Dokładano mi jeszcze ciągle nowych obowiązków i oszukano na wynagrodzeniu!!

@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Jak pracowałem na magazynie to szkolenia BHP były tylko na papierku. Wszystko przesłane z centrali do podpisu. Czy coś się zmieniło?

@Ryba

Od kilku lat w INTER-TEAM za szkolenia BHP jest odpowiedzialna profesjonalna firma zewnętrzna. Szkolenia BHP odbywają się przed rozpoczęciem pracy, mają bardzo konkretny i praktyczny charakter i nie polegają na podpisywaniu „papierków”, chociaż papiery również muszą być w porządku. Każdy pracownik przechodzi też szkolenie okresowe BHP zakończone egzaminem. Obecnie dość rygorystycznie podchodzimy do terminu tych szkoleń i staramy się, aby było one przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają również wyniki kontroli. Jeśli masz ochotę możesz złożyć CV i sprawdzić, jak to wygląda obecnie.

Krzysiek

@były pracownik pracuję tu kilka lat i nie zgadzam się z Twoimi opiniami. Oczywiście kasy nigdy za dużo, ale podobne firmy płacą porównywalnie. Zasadniczym plusem jest świetna atmosfera. Firma ewidentnie się zmienia od kilku lat - na lepsze. Ciekawe skąd u Ciebie tyle jadu? pewnie wywali Cię za obijanie i nie potrafisz sobie z tym poradzić.

Bardzo fajna i uczciwa wobec pracownika firma. można robić różne rzeczy lokalnie i regionalnie, ciekawe projekty, dostęp do nowych produktów i technologii. Można przechodzić z działu do działu i zajmować się różnymi sprawami, czasami asystentka może awansować na specjalistę bez doświadczenia bo firma uważa ze warto w nią inwestować.

Wszystko co tu zostało opisane mija się z prawdą. Aż szkoda się rozpisywać. Firma na prawdę jest na dnie żeby ludzie z HR musieli wypisywać takie kłamstwa aby trochę polepszyć bardzo negatywna już opinie firmy.

Beata

A może serio ci ludzie mają odpowiednie kwalifikacje do tego? Zazdrościcie im czy co?

@Beata

Jakby mieli odpowiednie kwalifikacje to pracowaliby już w innej firmie za dużo wyższa kasę i lepsze warunki pracy.

Aktualny pracownik :)

Widać, że nie masz wiedzy. Jest wręcz przeciwnie. Firma ma się dobrze. A Tobie życzę trochę więcej uśmiechu i samych prężnie rozwijających się firm na swojej ścieżce zawodowej :)

Dominik557

A może to konkurencja jest na dnie skoro podaje się za byłych pracowników i oczernia firmę? :)

@Dominik557

Praktycznie każdy z pracowników oraz klientów twierdzi zgodnie że Inter Team to najgorsza hurtowania motoryzacyjna w kraju. A może tak ciężko wam z HR przyjąć do wiadomości że te wpisy są od pracowników? Wy nie powinniście tu siedzieć, samo to świadczy już o tej firmie...

Maro

w firmie pracuje wielu świetnych ludzi, kompetentnych i zaangażowanych. Każdy kto tylko chce ma możliwość rozwoju, a firma cały czas czas się zmienia na korzyść. Oczywiście cały czas jest coś do poprawy, ale gdzie nie ma.

@Maro

Kompetentni ludzie już dawno odeszli z tej firmy bo zarobki są takie że w Lidlu można więcej zarobić niż na poważnym stanowisku z językiem obcym w centrali. Dodam że pracuje się na przestarzałym sprzęcie z lat 90 czytaj drukarki Oki... Oraz na oprogramowaniu którego nie można obsłużyć nawet myszką, tylko klawiaturą bo jest także z lat 90. Firma bazuje na tanich wołach roboczych. Nic więc dziwnego że na każdym stanowisku brakuje pracowników.

Antek

Nie rozumiem tego hejtu na Inter-team. Pracuję 2 lata, mam super team, bardzo w porządku KH i też KO. Pieniądze także są wystarczające. Moje dyspozycje zawsze są brane pod uwagę, a jeśli mieliby mi dodać jakąś godzinę na zasadzie supportu to wszystko jest ze mną wcześniej uzgadniane i zawsze mogę powiedzieć nie.

@Antek

Po 2 latach pracy w tym kołchozie uwierzyć w takie bzdury można chyba tylko po LSD. Ewentualnie autopromocja z działu HR bo mało kto już chce się zatrudniać w tym bagnie.

Natallia

Pracowałam w tej firmie przez rok. Atmosfera była fajna, wypłata na czas, zespół też spoko, były też benefity. zmieniłam pracę ponieważ przeprowadziłam się.

Gustaw

Czytając posty stwierdzam niewątpliwie że jest to firma KOGUČIK!!!. Pracuj za grosze a jak zrobisz coś niewygodnego dla firmy plac z własnych śmiesznych zarobków co za (usunięte przez administratora) Powinni takie firmy w Polsce zamykać likwidować i palić na stosie jak Czarownice. Zostawiasz swoje zdrowie dla dobra firmy a oni traktują ciebie jak wroga co za cynizm obłuda i jeszcze raz podkreśle (usunięte przez administratora) Panie Prezesie czy jaki tam Darmozjadzie masz czelność patrzyć sieci rano w lustro i mówić wszystkoCACY .

Reni
@Gustaw

Ale reszta zadowolona pracuje w koguciku więc pytanie z kim jest problem :)))))

@Reni

Reni, zgodnie z zasadą jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. W tej firmie pracują głównie ludzie bez umiejętności i kompetencji, więc ciężko byłoby im znaleźć coś na prawdę lepszego. Zresztą Twój wpis wygląda na kogoś z HR, aby przykryć brzydką prawdę o tej żałosnej firmie.

Karol
@Reni

Szukamy w Opolu magazyniera i nikt nie chce nawet przyjść na rozmowę. Przepraszam jeszcze Kierowcę potrzebujemy zapraszamy za 3100-3200brutto

Zaintersowany
@Karol

Gdzie można złożyć CV?

@Zaintersowany

Wszędzie tylko nie w Inter Team

Fajne jest to, że na mikołajki, dzieci dostają karty przedpłacone, na święta jest świadczenie świąteczne - co roku kwota systematycznie wzrasta. Są także dofinansowanie do wypoczynku, żłobków itp. Widać, że firma stara się dbać o pracownika. Wiadomo, że może być więcej, ale nie w każdej firmie jest to wszystko. Z tego co wiem firma zatrudnia ponad 1500, więc możemy tylko policzyć jakie są koszty chociażby świadczeń lub samych kart…

Ten obcy

Człowieku to jest z ZFŚS (jakbyś nie wiedział z socjalu) na który płacisz cały rok. Więc te pieniądze należą ci się jak psu buda, a nie dobre widzi mi się pracodawcy. Myśl trochę co piszesz, chyba że masz na 8 rano do szkoły.

...
@Ten obcy

He he 90% firm w kraju takie coś istnieje tylko na papierze, więc idź i dziękuj że tu takie świadczenie jest wypłacana bo u Pana Kazia w warsztacie lub na budowie zobaczysz środkowy palec

!!!!
@Ten obcy

To ile zapłaciłeś na ten socjal przez cały rok? :) Zfss jest finansowany ze środków pracodawcy. Firma nie musi przekazywać środków na zfss. Interteam widocznie chce z myślą właśnie o pracownikach. Widac że nie wiesz o czym piszesz. Nic Ci się nie należy jak psu buda. Nie wiesz w ogóle o czym piszesz. Polecam doszkolenie się :)

@Ten obcy

no chyba jednak nie wszędzie, więc wiem co piszę-mam znajomych którzy muszą podpisywać oświadczenie, że zrzekają się socjalu.... Takie praktyki są jeszcze stosowane, więc po co ten komentarz ???

Mario

Wiele lat temu odszedłem z IT - konkurencja na dzień dobry zaoferowała 800 więcej podstawy plus premie (prawdziwe - od 500 do 1500/msc a nie te obiecywane przez IT). W międzyczasie dostałem trzykrotnie podwyżki (każda około 500zł), gdzie w IT przez wiele lat słyszałem tylko "nie, firma ledwie na plus wychodzi". Przychodzą do nas na rozmowy o pracę obecni pracownicy Inter-Team: zarabiają o połowę mniej w IT niż nasi pracownicy. Więc niech Inter-Team w buty sobie wsadzi te ochłapy na święta - przez rok u konkurencji można zarobić kilkadziesiąt tysięcy więcej....

....
@Mario

Brawo, daszych powyżej po 500 życzymy :) Zastanawiam się skąd tu tyle (usunięte przez administratora) te głupoty pisze ale fajnie się to czyta

xd
@Mario

a ile masz brutto na umowie?, czy nie jest tak przypadkiem, że połowa jest pod stołem?

Mario
@xd

Odpowiem na wpis @.... oraz @xd w jednym wpisie: Tyle ile dostaję tyle mam na papierze - oczywiście umowa etat. Dodatkowo płatne nadgodziny. To właśnie w Inter-Team zaproponowano nam śmieciówki, żeby soboty oraz nadgodziny (mieliśmy zasuwać po 10 godzin dziennie) robić za "damski uj". Także w Inter-Team nie dostaliśmy ani grosza przez kilkanaście godzin pracy w weekend w czasie przenosin oddziału w inne miejsce. Podobnie kierowcy- miesiącami na śmieciówkach (trasy miejskie, czyli pracodawcą IT a nie transport zewnętrzny) zwodzeni, że już od nowego miesiąca etat - gdy upominali się o swoje to na Inter-Team rozwiązywał z nimi umowy. Więc nie dziwię się waszym debilnym wpisom - przy "standardach" obowiązujących w Inter-Team dobra wypłata, podwyżka czy premia wydaje się wam Sci-Fi. Najgorszy pracodawca w branży.

@Ten obcy

Prawie 8lat pracowałem w tym przybytku tylko 200-250zl na gwiazdkę było. Nic więcej nie dostawalosmy z socjali czy zfss

pychotka
@Ryba

No to właśnie widać jak pracowałeś w tej firmie, nawet nie wiesz jakie świadczenia są przyznawane na święta... Konkurencja chyba nie śpi i troluje ;)

@Ryba

To chyba dawno pracowałeś, są karty przedpłacone dla dzieci, są świadczenia świąteczne i na pewno kwota jest wyższa, jest dofinansowanie do wypoczynku, pomoc materialna, a wszystkie benefity są z dofinansowaniem pracodawcy, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, chyba że pomyliłeś Inter-team z Inter-cars....

@pychotka

To juz prawie 6at .Tylko wyplata premia do 100zl i to coraz rzadziej. I na bogate wyprawienie świąt bn te 200zl.... A pytania o Social lub fundusz kończyły się odpowiedzią kierownika oddziału ze nic takiego niema.

Pracownik oddziału

Szkoda ze firma przeznacza kwotę tylko 40zl brutto na pracownika i za takie pieniądze proponuje zorganizowanie imprezy integracyjnej. Za taką kwotę nie da się nigdzie znaleźć lokalu aby zorganizować wyjście na imprezę firmowa w dzisiejszych czasach.

Beata
@Pracownik oddziału

A to tylko impreza firmowa wchodzi w grę? Firma nie myślała żeby chociaż jakiegoś grilla zrobić czy coś?

...
@Beata

Tak myślała ale strażak się nie zgodził na grilla w magazynie oddziałowym, ciekawe dlaczego ????

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.