Mc'donalds

Łódź

Opinie o Mc'donalds

anonim 2009-02-23 16:52:07
Słowa kojarzące się z Mc'donalds (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Mc'donalds:
Najbardziej nie podobało mi się w Mc'donalds:
qweasd 2014-06-13 07:57:10
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: znikłe

Atmosfera i ludzie tam pracujący są : Stare grupki lubiących się ludzi i dochodzi jakiś nowy, niektórzy mili a inni wręcz na starcie mówią ci: odwal się.

Od jakiej stawki można negocjować pensję: Negocjacji raczej nie ma. Jest ustalona stawka a ty po prostu masz elastyczny grafik.

Najbardziej podobało mi się w Mc'donalds: Pierwszy dzień pracy kiedy mogłem popełniać błędy

Najbardziej nie podobało mi się w Mc'donalds: Połowa pracowników. Sam pracowałem tam około roku i na szczęście już nie pracuje. Pamiętam jak w pierwsze dni niektórzy wymagali ode mnie zbyt dużo. Oni pracowali czasami po 3/4 lata i popełniali błędy wtedy było: każdemu się zdarza - ja zrobiłem błąd : słuchaj musisz się uczyć bo inaczej nic nie wyjdzie czasami odpychali i mówili weź zajmij się czymś innym co dodawało mi kolejny kawałek stresu bo nauka to jednak nauka, trzeba zrobić błąd by wiedzieć jak nie popełnić go 2 raz. ~Napęcia, stresy.

Może i są dokłądni ale wpływ na nowych pracowników nie mieli!!!!!. Tak za każdym razem kiedy przychodził ktoś nowy.
Wiadomo na starcie że to nie jest łatwa praca, ale wydaje mi się że jeżeli na stanowisku jesteś z kimś to dobrze byłoby żebyście byli zgrani. Po miesiącu pracy stałem już sam na produkcji.
podsumowując: Praca trudna, od twojej dobrej nauki i samopoczucia zależy czy wpasujesz się w otoczenie znajomych z pracy i czy osoby uczące Cie dadzą ci troche luzu. Jak dostaniesz rygor będziesz radził sobie gorzej.

DLA MNIE: Praca nieciekawa, może i wymagają solidności, profesjonalności ale nie polecam nikomu. JA nie raz wybuchnąłem, serio wymagają za dużo od nowych.
vhs 2016-04-26 17:16:40
@nowyy o to bym sie nie martwiła. Tam zapewniają elastyczny grafik pracy, więc spokojnie uda się dopasaować do twojego trybu życia i planu dnia... :)
Zostaw swoją opinię o Mc'donalds - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc'donalds