Opinie o Sanimex 1 Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sanimex 1 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanimex 1 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanimex 1 Sp. z o.o. w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Magazynier. Sanimex 1 Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

W jaki sposób oceniacie teraz warunki pracy doradców klienta? Z tego co widzę jeszcze w zeszłorocznej ofercie pisano o zarobkach na poziomie liczonym od 5 do 8 tys teraz natomiast jest to 4,7 do 9,5 tys. ciekawe czemu zmniejszyło się to te 300 zł? i jak trudno jest osiągać ten najwyższy próg?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sanimex 1 Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kris

Od jakiegoś czasu nie ma tego problemu,gdyż pracuje się po 8 godzin. Tyle ile masz mieć dni wolnych w miesiącu ,tyle masz. Nie ma nadgodzin.

Irena Nowy wpis
@Kris

A jak nie ma nadgodziny, to jest jakiś inny sposób dorobienia do pensji zasadniczej? Może jakieś premie, prowizje, bonusy finansowe za frekwencję?

Jerry Nowy wpis
@Irena

Możesz remontować boksy z łazienkami, najlepiej za darmo, albo za marne grosze jak załoga z Rybnika, albo dogadać się z szefem, który jak obieca to obieca :))) Jak mówił nagrany Radosław Sikorski: dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać. W układy z szefem lepiej nie wchodzić, bo jego słowo nic nie jest warte, hipokryta, mówi co chce, abyś usłyszała, zależy od sytuacji. On wszystko może, nic nie musi i pamiętaj, że on zawsze może zmienić zdanie. Wszystko na temat.

Kris

Moje doświadczenie w Sanimexie jest bardzo długie, na prawdę.Po odejściu z pracy ,doceniam sam fakt zmiany pracy. Najlepsza decyzja od wielu lat. Otworzyły mi się oczy, że można gdzieś zarobić więcej gołej pensji bez premii. Na premię nadejdzie czas. Można i trzeba coś w życiu zmieniać ,z pewnością pracę. Poznać innych ludzi ,inne zagadnienia ,nauczyć się czegoś innego, odbyć szkolenia ,a nie cały czas to samo, jednym słowem monotonia. W tej firmie nic ciekawego się nie dzieje dla starego pracownika,nic. Nowy pracownik jak to nowy, nie dostrzeże tego co stary pracownik. Żadnych szkoleń ,o podwyżce możesz zapomnieć ,chyba ,że akurat zrobisz mega wynik ale i tu możesz się zdziwić,bo matematyka w tej firmie jest często inna niż u Ciebie. O podwyżce inflacyjnej tym bardziej zapomnij. Słowo dane przez 'najwyższego' ... hm bez komentarza. Za bramą Sanimexu po pracę już nie stoi tłum ludzi.Bardzo długo 'najwyższy' miał takie mniemanie. ;) Sanimex nie jest najlepszą firmą na śląsku jak twierdzi 'najwyższy', Pracownik najlepiej jakby robił wszystko za tą samą pensję, sprzedawał,wydawał,demontował,montował,prowadził 'papiery' itp. Ostatnio w modzie jest e-commerce ;))) nic się nie liczy tylko e-commerce. Sprzedaż internetowa to przyszłość -fakt ,ale mając sklepy stacjonarne trzeba dbać też o nie. Życzę powodzenia wszystkim starym pracownikom , nie obawiajcie się zmian. Wiem ,że to stres, niepewność itp, ale na prawdę można z Waszym doświadczeniem zarobić więcej i odszukać lepszą drogę. Pozdrawiam

Firma Sanimex 1 Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Doradca klienta. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Przemysław

Szkoda, że dopiero teraz znalazłem ogłoszenie, które wygasło miesiąc temu na sprzedawcę - doradcę klienta. Czy te 5 - 8 tyś zł brutto to sama podstawa bez premii? Pisano też o dużej swobodzie w działaniu, jak to w praktyce wygląda?

Irena

Już dwa miesiące czekam na załatwienie reklamacji. Jak dużo sprzedawca mówił gdy wydawała kilkanaście tysięcy tak teraz cisza . Na moje minuty zero redakcji. Szerokim łukiem omija się taki sklep

jacek

@Pracownik ale to przez te 3 lata pracowałeś bez umowy na stałe ?

Sam Wiesz
@jacek

Czy w poście jest napisany ze pracowałem bez umowy!!? Tylko ze praca nie jest tam na stałe pracodawca nie daje umowy na stałe sam wiesz jak to wygląda!! I sam nie wiem czy to ty czy Krzysiu podszywający się pod tobą !!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sanimex 1 Sp. z o.o.?

Witam: Odpowiem ci po prostu, nie dostaniesz pracy na stałe max to 3 lata potem lecisz na zbity (usunięte przez administratora) Ten pracodawca nie traktuje pracowników sobie równymi zawsze jesteś smie.....ciem jak i dla kierownika magazynu wielki bura....ak

Gabi

@Pracownik Jeśli już masz taką opinię to warto byłoby ja uzasadnić!

@@@
@Gabi

Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie .... .

kemo
@@@@

To ciekawe, bo w tej firmie rotacja pracowników jest znikoma. Zdecydowana większość załogi ma tutaj wieloletni staż pracy. Zatem, tak rotacja mówi sama za siebie, z tym że coś zupełnie przeciwnego niż piszesz.

Były
@@@@

Co do magazynu to duża rotacja jest ,jaki kierownik taka rotacja Filar firmy Sanimex !!

Siabas

Otrzymałam wstępną propozycję pracy w tej firmie, na stanowisku kadrowej.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaki jest klimat pracy w biurze, jaka jest sytuacja finansowa w firmie?

@Siabas

Omijaj tą firma szerokim łukiem

Na jakie benefity można liczyć w Sanimex 1 Sp. z o.o.?

Przyszły

Tutaj raczej się niczego nie dowiesz, czytając te wpisy widać że ludzie którzy to piszą długo nie popracowali w Sanimexie. Dlatego też nie wypowiedzą się wiarygodnie na ten temat.

Na żadne benefity oprócz wypłaty,na święta nic. 0zł premii. gruszy nie ma

Agnieszka

A możesz powiedzieć, jak tam teraz na magazynie Sanimex z pracą? Zatrudniają osoby bez doświadczenia? Proszę o opinie.

mario

Powiem tak pracuje juz w sanimexie dosc dlugi czas ludzie ktorzy tu pracuja sa tak falszywi wobec siebie skacza sobie do gardel sa podzialy na sklepie miedzu sprzedawcami na magazynie miedzy chlopakami sa rowniez ludzie wazni iwazniejsi jak przyjdziesz na magazyn z transportem to kierownik cie zleje siedzac z nogami na biurku i grajac na telefonie i mowi ze nie zrobia transportu bo nie ma czasu znow u sprzedawcow jest taka atmosfera ze jeden drugiego dla paru groszy wiecej zgnoji przed klientem. Ogolnie ludzie sa tu od wszystkiego a umowy i zarobki jak na ta prace po 9 godzin dziennie sa marne podstawa 1100zl brutto+premia uznaniowa zalezna od sprzedazy jednym slowiem tragedia

Natalia
@mario

Rozumiem. Z Twojego wpisu wynika, że atmosferę w pracy uważasz za największy mankament zatrudnienia w Sanimexie. Zaraz po niej - zarobki i czas pracy. Czy dostrzegałeś tam wyłącznie minusy, czy też coś dobrego mógłbyś dodać na temat tego pracodawcy? Tymczasem na stronie firmy znalazłam ofertę pracy dla sprzedawcy: https://www.sanimex.pl/rekrutacja/

były
@mario

Pełna racja dotycząca tej firmy i magazynu kierownik magazynu bezczelny (usunięte przez administratora) konfident 2licowy człowiek niewarty niczego kłamie na każdym kroku .

Agnieszka

Potrzebuję porad związanych z zatrudnieniem w Sanimex 1. Czy możecie mi pomóc i podpowiedzieć, czy oprócz podstawy, oferują też jakiś system premiowy? Z góry dzięki

Zażenowana klientka

Arogancja, cynizm i bezczelność. - to najlepsze słowa opisujące obsługę w Gliwicach. Jestem/byłam wieloletnią klientką tej "firmy" ale już mi wystarczy nerwów, problemów i przede wszystkim niespotykanego i niedopuszczalnego aroganckiego traktowania. Pracownicy nadskakują wyłacznie do momentu uregulowania płatnosci (a i tu bywa ciężko), później jest już tylko gorzej. Gdy pojawia się najmniejszy problem, pytanie, obrażają klienta, odsyłają do innych handlowców lub kierownika który ucieka od telefonu mówiąc że nie ma czasu podczas gdy stoi obok i komentuje rozmowę z klientem. Cyniczne uwagi ,kłamstwa które bystry słuchacz wyłapuje w sekunde świadczą już nie nawet nie o braku profesjonalizmu (to słowo jest dla nich wyrwanym ze słownika wyrazów obcych) ale zwyczajnym brakiem jakichkolwiek zasad dobrego wychowania - tak po ludzku. Polecam każdy inny sklep w okolicy poza Sanimexem. Na koniec drodzy pracownicy Gliwice - ja straciłam trochę nerwów aby załatwiść swoją sprawę ale Wy straciliście klienta który właśnie rozpoczyna budowę osiedla 36 domków jednorodzinnych . Ps. nie ocenia sie książki po okładce czyt. po ubraniu i samochodzie jakim się do Was podjeżdża :-)

zniesmaczona
@Zażenowana klientka

W zupełności się z Panią zgadzam. Mimo ,ze sprzedawców było kilku w sklepie , żaden nie raczył podejść i zapytać. Daleka jestem od nadskakiwania klientowi w sklepie-nie lubię tego , ale uważam ,że pytanie czy grzecznościowe poinformowanie klienta , że chetnie służą pomocą w razie pytań byłoby miłe. Ale miało na to wpływ , tak jak Pani napisała samochód i ubranie. No cóż , pytanie czy właściciele wiedzą o atmosferze i mentalności pracowników w tym sklepie. Ale czego można oczekiwać od pracowników jeśli kierownik daje lekceważący przykład .

niezadowolona klientka

W tej firmie ludzie sa beszczelni szczegolnie kierownik magazynu (pan krzysztof) tak beszczelnego czlowieka bardzo dawno nie widzialam jak mozna powiedziec kobiecie zeby zamknela ryj jak taki czlowiek moze byc kierownikiem brak kultury osobistej gdy rozmawial ze mna rece w kieszeni trzymal mnie poprostu rece opadly to byly moje ostatnie zakupy w tej firmie

Stach

Dziwne są te opinie bo w internecie na różnych forach firma jest dobrze oceniana!

Ten

Zastanawiam się gdzie jest właściciel i czy nie widzi jak obsługiwani są klienci w jego salonach. Niech choć raz zadzwoni jako klient i spróbuje coś załatwić. Jeśli zostawisz swój numer z prośbą o oddzwonienie wybranej osoby to kolega na pewno numeru telefonu nie przekaże.

Król
@Ten

To prawda Właściciele nie dotrzymywali słowa; ludzie są źle traktowani ; obiecał wyższą pensje Zawrze jest niezadowolony że spadają obroty, że dostawcy nie chcą mu dostarczać kafli, że klienci mało kupują Zła atmosfera

klient

Odradzam Drooogoo i nie milo. folwark Moje sugestie dla SANIMEX SP.J.: Nie polecam

Wojciech
@klient

Opinie klientów pozwalają lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Inna sprawą jest to, że Twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie brakuje jej argumentów. Może warto porozmawiać z kierownikiem sklepu, jeżeli masz jakieś uwagi odnośnie poziomu obsługi?

Elwira

Jaki jest powód tej ciszy?

Bonifacy

Witam podobno są przyjęcia w Gliwicach ktoś wie jaka atmosfera w firmie i jakie zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanimex 1 Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sanimex 1 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanimex 1 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sanimex 1 Sp. z o.o.

Sanimex 1 Sp. z o.o.