Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Tomek L.

Chyba nie chcesz powiedziec ze dał d..y bo raczej nie chce dalej pracowac dla geja .Ale teraz wszystko jasne na obiadki niby jeżdżą a to już deserek. CIASTKO Z KREMEM.

kolega
@Tomek L.

gupy to nie daje ale chciał cie posunac bo nie lubi madrzejszych od siebie

do jacka

musisz byc bardzo cienki skoro piszesz bzdury tutaj gdzie swoje poinie wypowiadaja ci co doskonale wiedza jak jest lepiej napisz ile musiales nakrasc u poprzedniego pracodawcy i przyniesc do renu ze andrzej cie zatrudnil bo hortexowi wszyscy wiedza co dales by do konca roku sie na stolku pobujac ps dalej przyklejasz 2 oczka od kolegow chyba nie bo juz prezez z nich rezygnuje

obecny były

Znasz powiedzenie gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta . To robicie RENOWSKIE SZUJE

nikt

oj macie spadki macie ) aż wstyd wam się przyznać do tego. Tak naprawdę to Wy tam w renie jesteście na wykonczeniu

klon
@nikt

Czasami zabawne jest to co piszesz. Przerażające jest to, że w to wierzysz. Oby tak dalej buźka :-)

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nikt

A już nie napiszesz tego ile spadku na obrocie ma odział?? 60 czy 70 procent )))))))

@nikt

Dalej myślcie, że są spadki sprzedaży. Żyjcie w tym przekonaniu jak najdłużej. BUUUAHAHHAHAHHAHAHAH. Zmieńcie swojego informatora. HAHAHAHHAHAHAHAH

nk

Z cyklu pogromcy mitów. Cześć 1 Miejsce - Warszawa Były "super sprzedawca" z Renu kontra nowy nicniewiedzacy "świeżak" zatrudniony w Ren. Nowy "świeżak" w tym samym okresie na tej samej trasie, na tych samych sklepach robi obrót większy o 27% od byłego "super sprzedawcy". Były "super sprzedawca" zapewnie odpowie: - ... W zeszłym roku to ja nie miałem towaru i była (usunięte przez administratora) nia... Nowy "świeżak" zaprotestuje: - ... Ale w tym roku jest (usunięte przez administratora) nia, nie znam sklepów, były "super sprzedawca" zabrał mi kilka sklepów i wrzuca towar do moich lodówek... Wniosek: Nie taki Focus straszny jak go malują. Kończę tradycyjnie: Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

kolorystycznie dobrany

W każdym razie w każdym z oddziałow zrobią porządne czystki. Wymienią najsłabsze ogniwa pamiętając,że ryba psuje się od głowy. Zainwestują w szkolenia dla przedstawicieli. Nie będzie po 10 kierowników na oddział, jak to w niektórych miejscach jest. Każdy pracuje na swoje. Lepiej się przyłóżcie do asortymentu ''matki'' bo na to jest największy nacisk.

Remember

Niesamowite!!! Ludzka pamięć jest nieodgadniona. Czy w naszej pamięci pozostaje wyłącznie to co dobre? Nie zawsze było cudownie i nie zawsze dla wszystkich. Poczytajcie na tym forum jak było np rok temu. Znowu sny o potędze, jeszcze się z tym nie pogodziliscie? Conajmniej od 2011 roku firma leciała na pysk. A kto już wtedy obcinał pensję? Co nie pamiętamy? Ojej... Proponuję ochłonąć i zalecam choć trochę trzeźwo spojrzeć jak naprawdę było. Teraz jest jeszcze gorzej. To fakt. Jedyna zmiana na dobre to kasa na czas. Od 7 miesięcy nawet dnia spóźnienia.

zmeczony

jeszcze nie popracowalem dla nowych wlascicieki a juz wale ta robote odchodze na koniec miesiaca o to moja opinia o ren

mag

czes R tez kiegys tam pracowałem i pamietam tamten czas tylko niestety andrzej mnie wywalil bo mariusz zlapal mnie na kradzierzy ale wywalony bylem z klasa choc w tedy myslalem inaczej to teraz szacun dla ze umial to zrobbic rozmawiajac ze mna jak z czlowiekiem choc wtedy nie zaslugiwalem na to ale i ty chyba tez nabroiles

Niech mi ktos wytlumaczy jak to bylo mozliwe ze firma ren zazadzal jeden czloiek a wszystko byli traktowani tak samo kazdy wiedzial co ma robic a ludzie opportunity ze soba rozmawiali nie mowiac o jakkis wspolnych imprezach organizowanych przez jakiegos andrzeja grile pintbale a nawet podobno wyjazdy na formule skoro teraz nawet nikt nie chce ze soba rozmawiac kto to byl Bo ja teraz po 2 miesiacach tu piracy mam docs tu jest totally komunikacyjny sajgon a atmosfera wsrod ludzi tragiczna co chwila logos zwalniaja I o jakims fokusie tylko szefowie mowia

stary
@Nowy

proste umiał znalesc ludzi ktorzy dostali zakres pracy ale i mogli sie rozwijac nie tak jak teraz piszecie ze korpo i tylko jestescie nr ,,, a na dodatek gosciu pracowal 24 godz na dobe i umiał zarazic praca innych takich jak pan jarek czyzewscy czy mariusz i maciek pamietam ich jeszcze z piaseczna wtedy kazdy pracował cała dobe przypominam wigilie jak ktos agregaty sfajdolil i musielismy cala noc towar do radomia wozic i myslicie ze ktos miał jakies ale nie praca w zespole ludzi szanujacych sie gdzie szef jest zwyklym pracownikiem to była przyjemnosc a po wielu latach w innej firmie ciagle wspominam z sentymentem stare czasy dla wszystkich starych co zostali WSZYSTKIEGO CO NAJLEPRZE WASZ R

chyb jeszcze pracownica

spotkałam dzisiaj AP i powiem Wam ze dpoiero teraz dotarło do mnie ze ci ktorych juz wyzuciki lub zwolnili obecni włodarze maja ogromne szczescie bo zapamietaja REN jako naprawde fajne miejsce pracy z super dobranymi ludzmi dzieki człej rodzinie P jednak ja niestety bede mniała wspomnienia wielkiegi niesmaku i niezadowolenia gdyz zostało to zniszczone w 3 miesiace przez kilku nieszanujacych ludzkiej pracy prezesow nieumiejacych nawet stanac i zapytac sie co słychac jak jest i powiedziec na koniec rozmowy PRZEPRASZAM ZE WAS ZAWIODŁEM znałam AP od wielu lat jak wszyscy i cała Rodzine ale dopiero dzisiaj naprawde mi ich zaczeło brakowac AP i PP byłi prawdziaymi szefami niestety szkoda ze nie moimi ostatnimi

kitek

kostkami lodu masują?

niko

Ci co odeszli lub zostali zwolnieni doceńcie Andrzeja bo mieliście z nim raj, te czasy już nie wrócą, takiego szefa już nie będziecie mieć nigdy.To już nie jest Ren to jest jakaś piep...na korporacja.

@niko

Popieram w 100%. Ale szanujmy tych co zostali, Oni jednak pracują bo muszą. Nie od razu znajdziesz pracę gdzie indziej. A co do obecnego Ren-u i korporacji i tak to rozpiep....

Były

REN!!! Ludzie nie idzcie do tego syfu!!!!!! jak człowiek zjedzie za szybko(kierowca) to mu jeszcze jakieś pkt dadzą po południu a na dwa etaty nikt tam nie pracuje!!!! aby wyjechać za bramę i z głowy. trasy po 300-400km dziennie. Będzie to samo co z JAGO jak chcecie mieć wypłatę to uciekajcie czym predzej

zapytanie

Kto orientuje sie jak wygląda praca w biurze? jakie godziny? jakie zarobki?

odp
@zapytanie

8-16 2500 brutto

Byly pracownik

Za czasow rodziny P firma naprawde byla warta polecenia jednak gdy do firmly wgramolili sie nieudaczni dyrektorzy wszystko zaczelo sie zmieniac na gorsze a obecnie pray nowym prezesie CZ reprezentujacym hortex jest dramatycznie bledem bylo zrezygnowanie z pomocy rodziny P tworcow firmly oraz nie umiejetne przejecie tak wielkiego potecjalu janki firma R posiadala ale wine za to ponosi BARDZO SLABY PREZES z mizernymi doradcami kilku pracownikow AP robilo nieporownywalnie wiecej I na czas niz obecna armia biurokratow ODsuneli jedynego co wiedzial o firmie wszystko pozbyli sie jego ludzi a w to miejsce przyszli ..... Sami wiecie szkola tylko ze Ci ktorzy z rodzina P zaczynali tak malo pomogli w ostatnim czasie i ja sam mam do siebie pretensje ze niestety sie przygladalem a nie doradzalem bo bylo Komu teraz jest PREZES ktory odgradza sie od ludzi bo boi sie spojzec im w cozy zakladane sa podsluczy a ludzie traktowani jak smieci z ktorymi Nike sie nie liczy .

@Byly pracownik

Hortex ma swoich analityków i ''zaufanych'' ludzi. Pan A.F, Pan R.Cz, Pan Ł.S .....no i jeszcze Maniek (chyba jeszcze pracuje)-zespół ludzi (poza Mańkiem), którzy nie byli po stronie dystrybutora, ich zadaniem było zawsze zapiąć target na koniec miesiąca. Despotyczny prezes widzi tylko czubek swojego nosa, A.F brak kultury, ogłady i szanowania pracowników (prostackie zachowania), Ł.S-no cóż z gówna bata nie ukręci. Wielu odeszło samych, kierownicy Łodzi, Pęcic, Poznania, Marek. Kilka osób zwolnili w tym tygodniu. Tak jest w korporacjach. Jesteśmy pracownikiem nr....i tyle. Wielu oczerniało A.P na tym forum, ale zobaczycie do czego doprowadza A.F i jemu podobni. Rozpie....pszą tę firmę bo nie mają pojęcia o jej zarządzaniu. A został jeszcze lizus Jacek. jego zostawiam bez komentarza, nawet nie jest tego wart. Pracowałam w starym Renie-istniał 24 lata, zobaczymy ile przetrwa pod nowym zarządem nowy. Andrzej Pyłka i Pan Kazimierz mieli wiedzę o Renie w małym palcu, wiedzieli o niej wszystko, nowym władzą potrzebne są estymacje, tabelki i to co najważniejsze w/g nich sztab ludzi, ale tylko tych, których zatrudnią sobie sami. Tylko, że w Polsce personalnie fachowców od dystrybucji jest zaledwie garstka, a kilku z nich właśnie w ostatnim czasie nowy Ren stracił.

gość z Marek

A gdzie się podział wpis z 30.06.15 o czystkach w Warszawie? Kogoś zabolało, czy był niezgodny z regulaminem? Ja sam byłem baaardzo zadowolony z pracy u tego wiodącego dystrybutora... Miałem możliwość pracowania za pól darmo (kierowca), każdy zatrudnionym na jakimkolwiek innym stanowisku pracował po 8 i mniej godzin, a my aż się skończy.- a tarczki to najlepiej wkładać za bramą i wyjmować z tacho na powrocie na ostatnim skrzyżowaniu. Szkoda, że odszedłem...PRZESTRZEGAM!

Sfokusowany

Aby polepszyć wynik finansowy spółki należy zwolnić tych, którzy zarabiają najwięcej. Czy to nie jest genialne? Gdyby wcześniej znał tą zasadę były właściciel firmy, to prawdopodobnie nie musiałby sprzedawać REN.

Kobi

Ren sypie upustami tymi co im zostało z poprzedniego sezonu i koralem. Meduza sypie wszystkim poza rybami i sałatkami a całe mrożonki to przypinka do utrzymania chłodni i mroźni. ICE net mała firma patrzy jak lis co sie dzieje i wykorzystuje okazje. Meduza jeszcze chwila i sie wystrzela. Fokus ostro sie pcha do przodu tylko czy kasy wystarczy przy dawaniu takich upustów. Iglotex jak sęp wraz z nordisem czekają na ochłapy z rynku. Na Mazowszu sie w branży mrozonkowej strasznie sie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN