Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

grypsiarz

Znowu pobożne życzenia konkurencji. Ludzie to już jest nudne.

jest śmiesznie

Zabawnie się to wszystko czyta naprawdę zabawnie a prawda jest taka że z firmy wypompowano kupę kasy jest biedniutko a będzie jeszcze biedniej kilku ludzi ucieknie z niej przy pierwszej okazji a wszyscy wiemy że takie nastąpią i to już niedługo zostaną darmozjady i ci którzy nic nie potrafią.Kochana DYREKCJO ludzi można olewać oszukiwać mamić ale wszystko ma swoje granice i pękają nawet ci najbardziej twardzi.Zyczę udanego sezonu lodowego bo dopiero nie nadążycie liczyć spadków obrotu.

rzeszowiak

Czym będziemy handlować pod nową banderą hortexu? Jaro , Renifer itp.? To dobre na wioski. A w miastach?

zawiedzony
@rzeszowiak

O co ty pytasz? O co ci chodzi? Jak będzie bandera Hortex to będziemy hanlowali w DETALU: hortexem, aviko, droetker, algida, nestle, grycan, koral, mccain, jawo, icemastry i cała reszta. Czy się to konkurencji podoba, czy nie. Jeśli nie będzie Hortexu to cofamy się o rok, do początku 2014, nie będzie nic. I będzie wtedy konkurencja, a to już się jej zapewne podoba.

rzeszowiak
@zawiedzony

Że będzie Hortex , to wiem , tylko co będzimy sprzedawać w małych wiejskich sklepikach?. Lody OK. A pozostały asortyment?

a

A w slowie Pirzemy piszemy. Sz psito

@a

Bardzo dziękuję, że zauważyłeś mój błąd literowy. Zapewniam, że dołożę wszelakich starań, aby takowe błędy nie miały więcej miejsca. Bardzo wszystkich przepraszam za ten drobny błąd. Pozdrawiam.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
a

A w slowie Pirzemy piszemy "sz" psito

grypsiaz

Przepraszam Jaka kasa ty głupia Kurowo. To jest zasiłek oziebła suko!!!!

iwa

Sami analfabeci - od góry do dołu. Taka firma.XRkeb

@iwa

anal tak ale co znaczy fabeci?

niema

Soki przelew jusz jest.

wafelek

I nie Pan, tylko Pani. I nie wienc, tylko więc. Proszę Dziękuję Wyłączam już forum. Pa

grypsiaz
@wafelek

Jaką kasa ty głupia Kurowo. To jest zasiłek oziebła sumo!!!!!

@grypsiaz

Co autor chciał powiedzieć? Spróbuj może translatora google. Google to taka wyszukiwarka. Warto spróbować. Albo poproś może ktoś napisze za ciebie, co chciałeś wyrazić tym wpisem. Ale dziękuję za zainteresowanie wpisami na forum. I zachęcam do dalszego dialogu. Pozdrawiam a w słowie grypsiarz pirzemy "rz"

niema

Nie wszyscy otrzymaliśmy 24 luty 2015 też wiemy kto nie otrzymał do dzis przelewu. Wienc wac Pan przestań pisać bzdury pisz waflu za siebie. (usunięte przez administratora)

Franek

Zawinął ten dyrektor co jeździ wypaśoną BeeMeeWee

@Franek

kilka razy porobiłam sobie jaja na tym forum. Ale wpis "Franka" to już przegięcie. Bez komentarza.... Kasa na kontach, sprawdzałam

zawiedzony

Gdzie się  podziały pieniądze? Czy zjadł  je mały głód?

ktoś

Podobno jeden z dyrektorów zawinoł I poleciał na wakacje? Pozdrawiam

pecice

Gdzie się zapodziała wypłata Z 20 lutego 2015?????? Miało być wszystko na czas?????? Szanowna dyrekcji długo będziecie tak pogrywać z nami???? Hej pobudka!!!!!!!!!

wafelek

To ja jestem ten prawdziwy. Ktoś podszywa się pod mój nick.

wafelek

Dokładnie tak! Teraz jest poprawnie. I zaczyna być normalniej. A było bardzo źle. Jeśli teraz też będzie syf to o tym będę pisał. Nawet nieroby wzięły się do roboty. Bo kożdy zaczyna dostrzegać jakikolwiek sens tej pracy. Wcześniej nawet i sensu i chęci nie było.

siwy
@wafelek

Coś wafel humor ci się wyostrzył.

@siwy

Obiecałem że jak będzie syf to napiszę. I wałaśnie syfiarz "siwy" napisał syf, bo takim jest syfem z syfnego domu i syfiarskiej rodziny. Z miasta też syfem zwanego. wisłano z telfonu Samsung

były
@wafelek

Ale zaje fajnie kronikarza macie w tym renie. Wafelko koszałka opałka. A co dobrego u was?

zxc
@wafelek

widze że kolega ma dużo ogłady i kultury gratuluję więcej takich ludzi w renie !!!

@zxc

Dziwadła już poszły z Rena

20K
@wafelek

Kolejny prowokator. Jakiś nienormalny gość. Komu zależy żeby tak oczerniać ludzi z REN? Może ci, którzy odeszli? Gdzie jest administrator? Dlaczego usuwane są tylko wybrane posty? Regulamin forum jest nagminnie łamany! Jaka firma (GoWork) takie forum! No zobaczymy jak szybko usunie mój wpis?

slwy
@były

kronikarza? Te wpisy to ludzie nie z REN. Same kłamstwa i brednie.

ferbi

I co z tego ze wyplata jest w terminie ? To jest norna w kazdej normalnej firmie , proponuje nie zachwalac renu bo nie ma czego chwalic ani czym sie podniecac

Ibref
@ferbi

to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Geniuszu z Iglotexu. Gdzie tu chwalenie?

Grucha
@ferbi

nie płacili wogóle w terminie -ŹLE płacą w termine - ŹlE oczeniać i hejtować - DOBRZE IGLOTEX - tu jest super!!! Przychodźcie do nas!!! Zapraszamy

IceNet
@Grucha

IGLOTEX - tu jest super!!! Przychodźcie do nas!!! Zapraszamy..... Podpiszcie z nami umowę.... a my was wyr***amy. hahahahah

20K

Nikogo i niczego nie zamierzam chwalić. Nikogo i niczego nie zamierzam krytykować. Nie zamierzam również komentować. Przekazuję wyłącznie informację: Wtorek 10 lutego 2015 roku godzina 11:34 - bank ze zwierzątkiem Jest wypłata z REN na koncie.

rafał

To kto teraz jest u władzy jak nie Andrzej P?

były
@rafał

hortex

Z iglo
@były

Ale bzdury. Poczytajcie trochę prasę. No tak, ale wasza lektura ogranicza się tylko do tego forum no i Pudelka oczywiście. Komu potrzebne wasze kłamstwa???

niezadowolony

jesli chodzi o ren to niestety ale nie jestem dokonca zadowolony z tego pracodawcy.zatrudnilem sie na konkretnych warunkach a tym czasem moja pensja,zaznacze ze miala byc stala co miesiac,nie jest taka jaka powinna byc.musze sam dochodzic swoich pieniedzy a to chyba nie na tym polega.zmieniac pracy nie bede bo i tak duzo zarabiam jak za taka prace ktora wykonuje.smialo moge powiedziec ze jestem jednym z darmozjadow no ale nikomu z "gory" to juz nie przeszkadza odkad nie ma Andrzeja P. u wladzy.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN