Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

ktos

Jak to słowa głoszą. ..... Dobrze jest tam gdzie Nas Nie Ma.....!!!! Więc dajcie na luz.......

stanislaw
@ktos

..ale tam gdzie jesteśmy dobrze by było by Twój szef był dla Ciebie guru.. by nigdy nie walił Cie na kasie, by nigdy nie mówił Ci - zapnij target, zapnij marki własne - poczujesz na wypłacie .. a potem okrada Cię po raz kolejny..i kolejny..i kolejny...wsza, menda, koorwa menska .. szmata, gnoooj...

ho ho

słyszałem że w Pęcicach teraz rządzi, Tołdi z Zięciuniem - powodzenia wszystkim

Tołdi
@ho ho

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

35x

Noooo przesadziłeś(aś) !!! :) Choć troszkę racji masz. Po pierwsze, wygląd o niczym nie świadczy ! Po drugie, trudno jest zrobić coś dobrego, lub cokolwiek zrobić, nie mając podstawowych produktów dla klienta (były kier...)tak naprawdę przez wiele wiele lat harował dla tej firmy, nie ważąc na czas pracy itp. Po trzecie, (obecny kier...) zawsze dbał wyłącznie o swoją d..pę. Nie robił nic co nie przynosiło mu osobistych korzyści,trzymał wyłącznie z tymi z których miał profity. Wymieniać dalej ?

@35x

no tak, trzymał sztamę ze starym kierownikiem, trafił swój na swego.

35x

Kolego(żanko), nie pisz bzdetów. NIKOGO NIE BRONIĘ Ja nie mówię najlepsi, niezastąpieni, takich NIE MA. Jak powiada powiedzenie, każdego można zastąpić. Znam człowieka jeszcze z czasów powstawania pęcic, marek. Pewnie jesteś od niedawna i nie znasz historii jak powstawały oddziały. Co było ostatnio ? Nie wiem. Wiem tylko tyle, że na pewno zrobił więcej dla ren niż obecny kier. No tego to chyba z łapanki wzięliście, gratuluję wyboru...

Xelion
@35x

minęło już 15 lat. Wciąż wspomnienia jak było..... w PRL też przecież było tak cudownie.

z boku

W piątek byli kolegami, dzisiaj są wrogami. Ludzie, co się z wami dzieje? Ktoś powinien napisać pracę magisterską na temat „Jak zniszczyć w firmie dobrze funkcjonujący przez wiele lat zespół ludzi”. Czy dopiero otworzycie oczy, gdy część z was będzie już na bruku? Ktoś bawi się wami jak zabaweczkami. Opamiętajcie się, póki czas!

Ogłoszenie

Dla wszystkich oponentów. REN Sp. z o.o. wprowadza PRAWO TALIONU.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Henek

Panowie! Do tej pory było dobrze , ale jak będzie jutro tylko Bozia wie. Mówią , że .............

kolega
@Henek

Lepiej być nie może , najwyżej trochę gorzej albo jeszcze gorzej.

Lemings
@kolega

Będzie bardzo źle. Dobrze tylko w Fokusie. Tam sfokusowali się wszyscy złodzieje i nieudacznicy. Tylko w Fokusie doznasz szczęścia i spokoju, a kasa będzie dawana za darmo. Fokusolandia krainą wiecznej radości i szczęśliwości z krulem nieudacznikiem na czele.

20K
@Lemings

Mówi się, że szczury uciekają z tonącego okrętu pierwsze.

jnk
@20K

a dlaczego uciekają ??? bo są inteligentniejsze i mądrzejsze od pozostałych

35z
@Lemings

a ciekawe dlaczego ciebie nigdzie nie chcą musisz być prawdziwym asem

mazowszak
@jnk

Bo tak się boją, że ktoś ich prześwietli, sprawdzi dokumenty i wyjdzie na jaw ich prawdziwe oblicze i to, co na prawdę robili. Albo raczej to, czego nie robili. Boją się Ci, którzy mają coś na sumieniu. Tchórze stracili już swoje "mocne plecy" właściciela i ich nie ma, nie istnieją.... Maluczcy ludzie, nieistniejący poza starym systemem, nie zdolni do samodzielnego myślenia i działania. Najbliższe tygodnie okażą, kim byli.

zrob_mi_loda
@35z

No tak ktoś bardzo chce żebyś tak myślał. Niech Ci się tam wiedzie jak najlepiej. I nie masz pojęcia jak to dobrze że jesteś po drugiej stronie. Znacznie trudniej byłoby zniszczyć kogoś nowego, kogo nie znam.

TheBestOff

Z cyklu zadania tekstowe. Oblicz czas przejazdu oraz długość trasy, jaką musi przebyć kierowca startujący z punktu A do punktu B znajdującego się po drugiej stronie Wisły. Kierowca w punkcie B musi być o godzinie 13:00. Punkty połącz liniami i pokoloruj.

fiskus

jutro, we wtorek, przedstawienie w Markach. Bedzie sie działo hahahaha

ten sam

Wyłącznie suche FAKTY. Bez komentarza. Fakt 1 – na dzień 27 marca 2015 roku właścicielami firmy REN są te same osoby, niezmiennie od początku istnienia firmy. Fakt 2 – jest zgoda UOKiK i na początku przyszłego tygodnia, prawdopodobnie zostanie podpisana umowa sprzedaży. Fakt 3 – dopiero po podpisaniu umowy sprzedaży właścicielem spółki będzie Hortex Holding SA. Fakt 4 – wszystkie decyzje i zarządzenia podejmuje i podejmował „stary” zarząd spółki. Fakt 5 – nowy zarząd zostanie powołany natychmiast po transakcji z faktu 3. Prezesem będzie ktoś z Hortexu Fakt 6 – około 10% pracowników odeszło, odchodzi lub odejdzie z REN Fakt 7 – około 90% pracowników pozostanie w REN Fakt 8 – większość osób, które odchodzi niezadowolona jest z niskich zarobków, które wypłaca REN Fakt 9 – większość osób uważa, że Hortex bardzo słabo płaci i zarobki będą nie do zaakceptowania. Fakt 10 – Hortex nie wypłacił jakichkolwiek pieniędzy pracownikom REN i nigdy nie było jakichkolwiek deklaracji dotyczących wynagrodzeń po transakcji sprzedaży (patrz fakt 3, 4 i 5) Fakt 11 – wynagrodzenia wypłacane są terminowo od początku 2015 roku

Witek

Na pożegnanie wszyscy razem: Hip, hip, hura! Z całego serca, pełnym gazem: Żegnamy was! Żegnamy was! Żegnamy was!

OBSERWATOR
@Witek

I ZNOWU ZOBACZYCIE TWARZ GREYA.

KTOŚ

Te pany z Hor....... boja się żeby im najlepsi nie odeszli..... ale i tak z kasą będzie źle firma nie jest skora do płacenia Hortex-gruszka na wierzbie opowieści pisane palcem po wodzie....

inny
@KTOŚ

Kolega sie pomylił. Oj mały rozumek. Hortex to wróbel w garści. Gruszki na wierzbie to... wszyscy wiedzą.

obserwator

Co Was tak przymuliło? Czyżby to już wasz koniec?

zadowolony inaczej
@obserwator

Tak to koniec. Cisza przed burzą. Większość wybrała gruszki na wierzbie. Trudno zadowolić się wróblem w garści, jeśli przez lata miało się pawie, bażanty i inne łabędzie.

ojapier
@zadowolony inaczej

Czy to prawda, że gruszki na wierzbie warte są 4 tys. na rękę?

nowa

10 marca 2015 godz:15:15 wypłaty dalej nie ma na koncie

zawiedzony

Nie ma się czym podniecać, bo to przecież wszędzie to normalne. Nie ma się czym chwalić bo w całej Polsce ludzie tak dostają. Informuję: 10 marca 2015 roku godz: 11:56 Wypłata jest na kontach.

nowa

przeszkadzało wam że Ren wysyła wypłatę 9 to teraz ciekawe kiedy będzie bo jak na razie to nie ma

k.m

Wita. Pan M.M już się gubi ze swoimi obietnicami. Myślę że trzeba się ewakuować. Od zeszłego roku słyszymy tylko jak będzie cudownie i dobrze od kwietnia. A każdy wie jak skory do płacenia jest nowy właściciel i tylko informują, że stary nic już nie może zrobić a nowy jeszcze nie może. Ucieczkę czas zacząć.

ajdontnoł
@k.m

...czyli jednak gruszki??? :-(

km
@ajdontnoł

i to małe ulęgałki

ajdontnoł

Mam pytanie. Czy lepszy wróbel w garści czy gruszki na wierzbie? sam nie wiem...

leon

W łódzi nowy kierownik zrobi porzadek na magazynie i ustawie biuro i będzie super.

nie
@leon

Leon A dostałeś pieniondze za styczniowe aviko? A czy w firmie ren ktoś otrzymał kasę za aviko.? Obiecanki cacanki w gabinetach radość a u handlowców? Nadzieja umiera ostatnia.

ojapier
@nie

To Wy macie Aviko?

nie
@ojapier

Mamy tylko że styczeń luty wciąż nie rozliczony.

gg

Z cyklu przysłowia madrością narodu. KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, SAM W NIE WPADA. Ci, którzy trzeba, wiedzą o co chodzi.

kk

i żebyś wiedział, nie jestem z konkurencji, tylko z renu, a na dzisiaj jest tylko hortex, a co z resztą? myślisz, że później będzie inaczej? później będzie tak, że nie będziesz mógł dać upustu, będzisz miał wyje...chane targety na hortex a i pensję Ci jeszcze obniżą, bo przecież za dużo zarabiamy chcesz to wierz w bajki które Ci opowiadają, ale przyjdzie czas, w którym zfinalizują zakup Renu i żebyśmy się wtedy nie śmiali, ale baranim głosem tego Tobie i sobie życzę

siwy
@kk

Słuszna uwaga. Te same bajki, jak twierdzisz, które mi opowiadają mogą opowiadać również tobie. Wojna propagadowa. Kto przeciągie kogo na swoją stronę? Z jednym się zgodzę wszystkich nas wyluchają. Komu wierzyć? Po czy PiS? UE czy Putin? Polsat czy TVN? Ci czy tamci? Część z nas, pracowników pewnie "wygra", tylko która część? Jesteśmy tylko pionkami w jakiejś grze.

kk

będzie przede wszystkim hortex, a dalej to bedzie hortex, hortex i hortex, a i jeszcze będzie hortex i hortex, i jeszcze hortex

zadowolony inaczej
@kk

Będzie wszystko co potrzeba. Oj konkurencjo drżyj. Jeśli już nie masz pełno w gaciach. Mówcie biedaczki o RENie co chcecie...dobrze wam idzie. I pamiętaj konkurencyjo.. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN