Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

życzliwy

no tak TY "lejdi" siedzisz w Renie bo mało ambitna bądź nigdzie indziej Cię nie chcą ze względu na niskie IQ hehehe :))

michal

W warszawie też się szykuje kilka pzejść do konkurencji gdzie lepiej płacą

vfr
@michal

Oby im się udało. Bo powrotów już nie będzie.

życzliwy

Wszyscy normalni przeszli do konkurencji (iglotex) tam ich na pewno docenili. Ogólna ocena Rzeszowa i Stalowej taki sam kierownicy mało inteligentni albo wcale...

lejdi
@życzliwy

"normalni" buuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha no dawno tak się nie uśmiałam Proszę o jeszcze!!!

życzliwy

Rzeszów nie polecam, sami nie odpowiedni ludzie na stanowiskach, bałagan, wszyscy robią co chcą pracowników typu magazynier, kierowca traktuje się jak śmieci pracują w lecie do późna a potem jeszcze im w zimie jak nie ma ruchu obcinają pensje. Totalnie nie polecam poza sezonem wypłaty są przelewane nawet z 2-3 tygodniowym opóźnieniem. Panie w biurze to wielkie damy które przyszły z... i chcą robić karierę. Brak organizacji i zdyscyplinowania.

bardzo zyczliwy
@życzliwy

Tak właśnie jest w oddziałach ren, współczuję kierowcą w tej firmie.

mk
@życzliwy

Rzeszów i Stalowa ,jak dwie krople wody.

fshut
@mk

Jak bliźniacy jednojajowi. No, co? Średnio na kierownika Rzeszowa i Stalowej Woli przypada jedno jajo. Sami policzcie.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
leon nidas

W Pęcicach też kierownik jest spoko. Można pogadać, jak poprosisz to zrobi, pomoże, pojedzie. Kurde nie można było tak wcześniej? Jak miło jest teraz :-)

hej
@leon nidas

O jak pięknie jak cudownie ją tu wszyscy się kochają sielanka. Cukier aż się wysypuje. Jak w rodzinie. Pozdrawiam

@leon nidas

piszesz, że w pęcicach kierownik jest spoko - to bardzo śmieszne bo nie znam nikogo kto by go tam lubił i chciał z nim pracować, chyba, że jego wafel - zięciunio, a może to właśnie Ty ????

wafelek
@pracownik

to chyba sa dwa oddziały w Pecicach. Bo ja słyszałem ze jest zupelnie odwrotnie Jesli twoim kryterim odnośnie kierownika jest lubienie to współczuję. Juz przerabialismy to... Lubilismy szfefa, lubilismy kierownika no i lubilismy siebie nawzajem. No i wyszlo jak wszyscy widzą. Może mniej lubienia, a wiecej pracy. W Markach kierownik tez jest wporzo.

wafelek

no właśnie. Czas na ciężką prace, a nie na sentymenty. Laba byla przez wiele lat.

@wafelek

a nie wiem czy wiesz, ale obecny kierownik Pęcic nigdy wcześniej nie pohańbił się ciężką pracą co innego obecny Marek, on pracował solidnie z nami, ale wiem, że musisz tak pisać, że wszyscy są wporzo i super, bo jest nowe rozdanie i trzeba pokazać jak jest super i jacy nagle wszyscy zrobili się dobrzy i kompetentni

leon

W łodzi jest nowy kierownik i jest super

ełkaes

Jak to dobrze, że większość osób piszących na tym forum już nie pracuje w REN. Sami widzicie, jaki prezentują poziom. Żenada. Mam pytanie do administratora. Co z regulaminem forum? 99% zamieszczanych treści nie dotyczy złożeń serwisu GoWork.

Łodzianin

gadacie glupoty jakie bony jaki ekwiwalent za pranie jaka 13 ludzie przemyslcie swoje wypowiedzi!!!!!

legia
@Łodzianin

Ty lodzianin w warszawie mamy pełen ekwiwalent 13 pensje Zwroty za odjazdy do pracy, w zimę posiłki regenerację. O nowych ciuchach nie wspomnę.

pozdrawiam

Zarobki kierowca 3500 netto pełny Social 13 pęsja jak firma ma zysk nawet 14 pęsja bony na Mikołaja i na zajączka. 160 godziny okres pracy.

Chyba w mafii

Nie pozdrawiam
@pozdrawiam

Górników tu nie ma. I związków zawodowych też nie. Po co te bzdury piszesz?

@Nie pozdrawiam

Tak to prawda górników tu nie ma, ale są krety. Tak zartowałem z 14 pesją. Nawet ekwiwalent za pranie jest.

Nie pozdrawiam
@pozdrawiam

a o paczkach świątecznych to "bohaterze" nie napiszesz???!!!!!

@Nie pozdrawiam

Sorry ale w roku 2014, nie wszyscy pracownicy otrzymali pączki. Siła napędowa tej firmy dostała figę z jajkami do góry nogami!!!

Kierowca

Idealny moment, aby kierowcy kategorii C znaleźli pracę w firmie REN. Do objęcia są najlepsze trasy. A w kwietniu już sezon lodowy. Na lodach najlepsze zarobki. Jesienią, gdy już większość z tych co odeszli będzie chciała wrócić z powrotem nie będzie dobrych tras.

nowy

Nie takich podpowiedzi oczekiwałem. Myślałem że ktoś uczciwie mi podpowie , a nie będzie opluwał swego byłego pracodawcę.

nowy

Pracowałem już w firmie mrożonkowej , więc temat jest mi znany. Teraz zastanawiam się nad pracą kierowcy w "Waszej" firmie. podpowiedzcie mi na co mogę liczyć zanim zacznę rozmowy?

szybki
@nowy

A gdzie pracowałeś? I na co tu liczysz? Ile chciałbyś zarabiać a ile pracować?

Mnietek
@nowy

Skontaktuj się z kierownikiem oddziału tam gdzie Ci pasuje. Kontakt znajdziesz jeśli poważnie myślisz o pracy. Na forum niczego konkretnego się nie dowiesz. A prawdę usłyszysz na miejscu. Są potrzebni kierowcy kat C.

byyły
@nowy

KOLEGO MOŻESZ LICZYĆ NA ZAPIER... ZA PÓŁ DARMO! Proszę kontakt: Zatrudnię kierowcę z kat.C do dystrybucji. Wymagania: aktualne badania lekarskie, psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy, oraz książeczka sanitarna. Praca: Marki k/W-wy. Tel.(usunięte przez administratora)

byyły kotki dwa
@byyły

No widzisz niczego tu się nie dowiesz. Same wypowiedzi nie pracujących w RENie flustratów. Rzetelne i prawdziwe informacje na miejscu. A i jeszcze jedno. Już nie istnieje REN w którym tamci pracowali. Teraz jest inaczej. Sprawdź.

ty

No właśnie... wprowadzeniu zmian organizacyjnych...

Pęcice

W życiu nie chodzi oto,by przeczekać burzę a oto by,nauczyć tańczyć się W deszczu.

PO e Ta, albo Tamta
@Pęcice

trudno nauczyć się tańczyć w deszczu jak co poniektórym przez lata zapalano słońce nawet gdy padał śnig i był mróz.

Pęcice

Rzeczpospolita 30-01-2015

Inne rynki eksportowe nie są w stanie zastąpić nam Rosji – mówi Tomasz Kurpisz, prezes Horteksu. Rz: 30 kwietnia 2015 roku kończy się rok obrotowy grupy Hortex. Jak bardzo waszym wynikom zaszkodzi embargo wprowadzone przez Rosję w sierpniu 2014 roku m.in. na owoce i warzywa w UE? Tomasz Kurpisz: Przed wprowadzeniem embarga, na Rosję przypadało 20 proc. sprzedaży grupy. Utrata dostępu do tego rynku postawiła nas więc w trudnej sytuacji. Na szczęście zakaz nie obejmuje wszystkich produktów, które tam eksportujemy. Staramy się rozwijać sprzedaż mrożonek nieobjętych embargiem, zaczęliśmy także zlecać pakowanie produktów w Rosji. Czy to oznacza, że wrócicie do pomysłu budowy zakładu w Rosji? Na razie nie mamy takich planów. W odróżnieniu od innych polskich firm mamy w Rosji swoje przedstawicielstwo. W oparciu o tę strukturę możemy zlecać pakowanie mrożonek z surowców dostępnych na lokalnym rynku, sprowadzanych np. z Chin czy Ameryki Południowej. Oznacza to jednak nadmiar mocy produkcyjnych w Polsce. Przez embargo musieliśmy ograniczyć produkcję i przeprowadzić zwolnienia grupowe w zakładzie w Rykach. Ile osób straci tam pracę? Porozumienie ze związkami zawodowymi zakłada, że zwolnienia grupowe obejmą 160 osób. Nadal Ryki będą zatrudniać ok. 200 pracowników. Zakład skupi się na przetwórstwie i będzie działał bardziej sezonowo. Nasza decyzja nie jest reakcją na kłPysio i Garden, które zostaną Agros Novej po sprzedaży większości biznesu Maspeksowi? Firma nie wyklucza ich sprzedaży. Nie prowadzimy rozmów w tej sprawie. Czy Fundusz Argan Capital szuka chętnych na Hortex? Nie mamy wiedzy o tym, aby nasz właściciel planował wyjście z inwestycji. Z pewnością sprzedaży biznesu nie sprzyja trudna sytuacja wywołana przez rosyjskie embargo. Ponadto dopiero za jakiś czas widoczne będą rezultaty działań mających zminimalizować skutki embarga, a także przejęcia Renu, dzięki któremu zwiększymy skalę naszego biznesu i poprawimy nasze wyniki. Czy embargo skłania was do poszukiwania nowych rynków eksportowych? Cały czas szukamy możliwości rozwijania eksportu. Ostatnio weszliśmy m.in. do Kazachstanu i Bułgarii. Skala sprzedaży na innych rynkach jest jednak zbyt mała, aby zrekompensować nam utrudnienia w Rosji. Rozwijanie sprzedaży eksportowej nie jest w naszym przypadku łatwe, ponieważ nie interesuje nas produkcja pod innymi markami. Kluczowe są dla nas te rynki, gdzie jesteśmy rozpoznawalni. CV Tomasz Kurpisz jest prezesem Hortex Holding od 2002 r. Wcześniej przez dwa lata był wiceprezesem grupy, przeprowadził jej restrukturyzację. Ukończył inżynierię mechaniczną na Politechnice Gdańskiej i ekonomię handlu zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim. Hortex od 2006 r. należy do funduszu Argan Capital.poty finansowe wywołane przez embargo. Zmiany wprowadzamy po to, aby obniżyć koszty i nie popaść w kłopoty. Choć z pewnością odprawy będą miały jednorazowy negatywny wpływ na nasz wynik finansowy w roku 2014/2015. Obawiacie się straty? Jest zbyt wcześnie na takie wnioski. Musimy jednak założyć, że nasze wyniki będą odbiegać od rezultatów z ostatnich lat. Nie licząc rosyjskiego embarga, rzutować będzie na nie także przejęcie przez nas spółki Ren, dystrybutora mrożonej żywności. Jeżeli UOKiK wyda zgodę na koncentrację przed końcem naszego roku finansowego, to skonsolidujemy jej wyniki. Pozwoli nam to  zrekompensować spadek przychodów wywołany przez embargo (roczna sprzedaż firmy Ren to ok. 200 mln zł). Ale koszty związane z przejęciem, konsolidacją i restrukturyzacją mogą obniżyć jednorazowo nasz wynik netto. Przejmując Ren, poszerzyliście działalność o dystrybucję. Skąd taka decyzja? Uznaliśmy, że warto zainwestować pieniądze w dystrybucję mrożonej żywności, której roczna sprzedaż sięga 3,5 mld zł. Branżę tę czeka konsolidacja, co daje możliwości stworzenia silnego dystrybutora. Nie kupiliśmy Renu po to, aby był zapleczem dystrybucyjnym tylko dla naszych produktów. Transakcja nie oznacza także, że zaczniemy produkować mrożoną pizzę czy lody. Jak chcecie konkurować z innymi dużymi dystrybutorami, m.in. z Igloteksem? Atutem spółki Ren jest szeroka oferta czołowych marek mrożonej żywności w Polsce. Iglotex jest dystrybutorem i producentem praktycznie w każdej kategorii żywności mrożonej, a markę własną dystrybuuje kosztem innych współpracujących z nim producentów, co nie sprzyja rozwojowi rynku. Zakładamy, że po rozwiązaniu kłopotów finansowych Renu, poprawie efektywności i wprowadzaniu zmian organizacyjnych będzie on interesującą platformą dystrybucyjną dla wszystkich czołowych producentów żywności mrożonej. Czy jest szansa na to, że w przyszłym roku uda się wam odbić po trudnym sezonie 2014/2015? Trudno w tej chwili cokolwiek przewidzieć i zaplanować. Na pewno czeka nas dużo pracy, m.in. związanej z konsolidacją Renu. Dopiero po finalizacji transakcji będziemy mieli okazję zapoznać się dokładnie z jej finansami. Wierzymy też, że embargo nie będzie trwało wiecznie i Rosja otworzy swoje grani

FFFFF

Albert jest za głupi żeby to zrozumiał!

Ph
@FFFFF

A co z tym handlowcem co wygrał seata Pracuje jeszcze?

Misio

Albercik ten tekst to o tobie, nie caly miesionc pracujesz a jusz takie teksty o tobie, muwilem ci zebyś nie jezdzil do lublina samochodem z renu bo cie dupno!

lubelak

Pracowałem w Renie i było wszystko OK. Jak teraz słyszę o wykorzystywaniu samochodów służbowych do celów prywatnych , to włos na głowie się jeży.

ktoś
@lubelak

Potwierdzam to. Właśnie jadę na zakupy - dzisiaj wolne

xxx
@lubelak

To uważaj bo Ci wszystkie wypadną

Szkoda tylko że firma utrudnia odejście z pracy.Jednej osobie podpisują za porozumieniem stron innym nie chcą.

kk
@Łódź

sory takie mamy prawo. Koseks Pracy święta rzecz!

henek
@Łódź

Mi też robią problem , muszę czekać 3 m-ce

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN