Opinie o Siek sp.j. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Siek sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Siek sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siek sp.j. w Radom

Pięknylolo

Z opinii znajomego wynika że typowy (usunięte przez administratora) na magazynie za minimalną tydzień próbny bez umowy, 30 minut bezpłatnej przerwy (usunięte przez administratora) Musiałem napisać ten komentarz bo nie sądziłem że nadal są tacy wyzyskiwacze i ludzie którzy lubią robić prawie jak niewolnik za przysłowiową miskę ryżu. Nie ogarniam jak można być tak pazernym na kasę i tak wyzyskiwać nieświadomych i pewnie z niskim poczuciem własnej wartości pracowników. Wstyd dla właściciela 2023 rok a w tej firmie czas zatrzymał się na Januszowych latach 90 ...

@Pięknylolo

Ale to w ogóle te dni próbne były bez umowy? Czy chociaż jakaś umowę zlecenie dali albo coś? A kasa za te dni próbne została normalnie zapłacona?

Aaa

Co tu dużo pisać,te wszystkie opinie pisali chyba jacyś nieudacznicy życiowi co im nic w życiu nie wychodzi,chyba że tylko włosy.Przyjdz a nie będziesz chciał pracować gdzie indziej.Ekipa na magazynie jest super nie można sobie wymarzyć lepszych współpracowników,każdy Ci chętnie pomoże jak czegoś nie wiesz lub nie rozumiesz.

Nnnn
@Aaa

Dobre. Gorszej firmy w życiu nie widziałem jeżeli chodzi o transport. Ludzie którym w życiu nie wyszło próbują nieudolnie być spedytorami. Szef skąpy że spod siebie by zjazd. (usunięte przez administratora)

Mirek

Myślę że nie ma leprzego miejsca pracy. Pracownicy pomocni, szef jest na medal. Pieniądze są nawet z tego niezle i na czas. Firma się rozwija i opłaca się w niej pracować. Polecam każdemu

@Mirek

skoro pieniądze z pracy w tej firmy nie są złe, to proszę, podaj widełki! chętnie dowiem się, co to właściwie oznacza. jeśli chodzi o rozwój firmy, to pracownik też może się rozwijać? organizowane są jakieś kursy, szkolenia? szansa na awans również jest? ;)

Aaa Nowy wpis
@Mirek

Zapomniałeś dodać że szef nie wypłaca pieniędzy za pranie.

@Aaa

No a w sumie w umowie była informacja ze płaca ekwiwalent za pranie? I jak z odzieżą ile dostałeś na wstępie zestawów i czy trzeba było coś dopłacać jakaś kaucja ?

Czy w firmie Siek sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Abc Nowy wpis

Nie ma żadnych szkoleń

Zuzanna

Zawsze są punktualni i nie ma żadnych ukrytych haczyków. Szef to absolutnie fantastyczny człowiek, bardzo sympatyczny i pomocny. Naprawdę nie mogłam sobie wymarzyć lepszej pracy! Z całego serca polecam każdemu, To naprawdę świetne miejsce!

Beata

Myślę, że nie ma lepszego miejsca pracy, pracownicy z którymi pracuje super współpracują, a szef? Co tu dużo mówić sprawuje się na medal! Bardzo sobie chwalę tę pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Siek sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Oliwia

Bardzo chwalę sobie profesjonalizm, elastyczność i skuteczność w znalezieniu odpowiednich ofert pracy i na taką właśnie trafiłam. Z czystego sumienia mogę Wam polecić!

Nikola

Wypłata jest zawsze na czas, bez żadnych wałków. Szef to złoty człowiek, bardzo sympatyczny. Naprawdę nigdy nie trafiłam na aż tak dobrą pracę! Bardzo serdecznie polecam

Nie ma lepszego miejsca pracy! Miła sympatyczna atmosfera, mili pracownicy oraz szef. Aż chce się pracować!

Justyna

Miejsce pracy oferuje przyjazną atmosferę. Szef bardzo wyrozumiały oraz panuje miła atmosfera. Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona!

Karol

Miejsce pracy oferuje przyjazną atmosferę, zespołową współpracę, wsparcie w rozwoju zawodowym i zgodność wartości. Satysfakcjonujące i inspirujące doświadczenie.

Bardzo polecam to miejsce pracy. Mili współpracownicy i atmosfera. Szef jest bardzo miły i wyrozumiały, wypłata przychodzi na czas. Polecam serdecznie

Marcello

Współpracownicy zawsze pomagają. Szef jest złotym człowiekiem płaci na czas i jest wyrozumiały. Praca marzeń. polecam wszystkim co chcą pracować w miłej atmosferze:)

Pietras

Osoby pracujące tam są na medal polecam każdemu. Płacą od razu. Polecam każdemu.

Daniel

Pracownicy sa sympatyczni, szef rowniez jest ugodny i dogaduje sie z nim swietnie. Oferta pracy jest bardzo dobra - platnosci rowniez na czas. Nie mam z tym zadnych problemow i z uregulowaniem platnosci rowniez

@piotr123

Programy motywacyjne w firmie są nie tylko atrakcyjne, ale także skonstruowane w taki sposób, aby nagradzać wysiłek i zaangażowanie pracowników.

@@piotr123

to w takim razie, na czym polega ten program motywacyjny? w jaki sposób nagradzamy jest wysiłek i zaangażowanie pracowników? jesteście w stanie to mniej więcej określić? ;-)

Aaa

Nnnn
@Aaa

Ktoś w z 1 komentarzy napisał, że szef jest skąpy, mógłby ktoś to doprecyzować, tzn. na ile (mniej więcej) można liczyć na start i czy po kilku miesiącach kwota ta się zwiększa? Jest umowa o pracę, bo chodzi mi także o stabilne zatrudnienie?

Pięknylolo

@Pięknylolo

@alex

Przejrzysta struktura wynagrodzeń w SIEK gwarantuje uczciwe i satysfakcjonujące warunki pracy dla każdego pracownika.

Józek
@@alex

W przypadku kierowcy umowa skonstruowana tak że i tak nie wiesz za ile robisz ????

Ostatnie komentarze z dziś doprowadziły mnie do łez ze śmiechu. Naprawdę, szanujmy nawzajem swoją inteligencję, dobrze? :D Kto rzetelnie odniesie się do oferty pracy przedstawiciela handlowego: czy owe 5,400 zł brutto, to gwarantowana podstawa? Jakie narzędzie w postaci auta oferuje firma? Pytam każdego, tylko nie twórcę tych porannych wpisów xD

@józek kierowca

Weź na olx i zobacz. Widzę że na te wszystkie negatywne opinie, które nie znalazły się tu bez kozery. odpowiada chyba sam właściciel. Auta poblokowane na 82-85 km/ bo ktoś ma szmergla na punkcie spalania i 10 osób przy samochodzie w trakcie tankowania na bazie, zeby tylko litr nie daj Boże nie zaginął. Od razu widać kim jest kierowca w tej firmie

@Przekozak

Firma wspiera pracowników w rozwoju umiejętności językowych, co nie tylko ułatwia komunikację, ale także otwiera drzwi do międzynarodowych projektów.

Zostaw merytoryczną opinię o Siek sp.j. - Radom

• Jak się pracuje w Siek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Siek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siek sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Siek sp.j.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kielecka 116E
    26-600 Radom