REN

Radom

Opinie o REN

1 procent od obrotu . 2017-03-28 11:22
Niska kultura osoby rekrutującej co swiadczy o poziomie firmy .
Fabian 2017-03-29 06:32
Pokaż mi swoje auto, a powiem ci jakie obroty robisz. Daj to było w Iglotex, Fokus itd.... jak kończą?
Jack 2017-04-04 07:43
Konferencja i kolejne obiecanki, wielkie plany i pomysły przed sezonem a później tak jak nasi politycy .
Pracownik 2017-04-05 19:54
Owsik to gość co po Pruszkowie chyba jeździł ten co latał do bossa upominając się o 3 zł do wypłaty
wszyscy w Renie go znali. Dusigrosz i łajza :)
zainteresowany 2017-04-05 21:39
Powitać Wszystkich
Mam pytanie odnośnie stanowiska PH ds. Gastronomi Siedlce:
-jaka podstawa
-czy premia jest realna do wzięcia
-ile wizyt dziennie
-jakie jest minimum logistyczne
-jakie auto czy ma gps, można korzystać prywatnie
-jak kierownik w tym regionie
-skąd wolny wakat

Proszę o odpowiedź ale konkretnie bez żadnej spinki
Pozdrawiam Wszystkich
A w pizdu... 2017-04-06 20:16
Czy kierowca kat C dostanie na rękę 3 tys na komorówce ?
Starek 2017-04-06 21:06
Konferencja..Zmiany i nowi dyrektorzy. Będzie dobrze..Nowe rządy będą. Nawet w markach . Chociasz tu po staremu ta wielka z bok się w wszystko wtrynia. A kierowniczka lata u niej na pasku,sama nie rządzi,tylk się tamtej słucha. Dlatego bałagan robią
Omlet 2017-04-07 21:58
Ty Uwolniony od syfu- ile lat robiłeś w REN? Ja pracuje blisko 10 lat, mam kredyt i dwoje dzieci i nie pracujaca zone a jakoś jeszcze tutaj pracuje wiec wychodzi na to że da się tu zarobić w miarę dobrze. A jeśli chodzi o długość pracy to weź pod uwagę to że sezonu masz 4 miesiące gdzie pracuje się ciężko a pozostałe 8 miesięcy to rzadko kiedy kierowcy robią 8 godzin. A znam nawet przypadki że kierowca swoją trasę zrobi w 4 godziny. A pieniążki niewiele mniejsze jak w sezonie. LUDZIE uwierzcie mi-da się tutaj zarobić na wszystkich stanowiskach,tylko najważniejsze jest to żeby nie patrzeć na to że w sezonie mam 3 tys a poza sezonem mam 2.5. Średnia wychodzi na 2.8 na rękę!!!!!! A jeśli chodzi o ph to pamiętajcie że są jeszcze konkursy lodowe gdzie np nasz stary pracodawca dawał tylko część z tych pieniążków!!!!!!
pracownik 2017-04-08 22:43
Ale jesteś śmieszny koleś ty i te twoje konkursyyy wszyscy się na nich dorobią
Joo 2017-04-09 21:06
Kolego, ja nie jeździłem autem firmowym do celów prywatnych, tylko muszę na dojazd do pracy płacić - utrzymywać własne auto. Kolejna sprawa na stanowisku kierowcy w dużym mieście za 3 tysiące chciałbym móc utrzymać bezrobotną żonę , dwoje dzieci, dom i jeszcze kredyt. Chyba coś mi tu nie gra? Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale ktoś pytał o kierowcę, więc odpisalem , co wiem. No i jeszcze te super warunki załadunku towaru, oraz to, że bierzesz towar i nawet jakbyś chciał sprawdzić to nie masz z czym- bierzesz "na gębę".
Bambo Z renu 2017-04-10 21:25
Jako kierowca nie polecam w tej firmie przyszłości pracuję tutaj już kilka ładnych parę lat i jest coraz gorzej krawaciarzy do handlu zandrudnuają coraz więcej i roboty jest nawet po 40 stopów a kierowców wciąż ubywa bo za 2200 tylko stąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zmian nie widać ,tylko ciekawe jak długo będą tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowców co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najciężej na tą firmę.Powodzenie GownoHotex
Driver 2017-04-11 15:54
Lublin...a z pewnością i inne oddziały tabor samochodowy złom,logistyka lepiej nie wspominać trasy układane bez najmniejszej znajomości topografii,ale jak magazynier zamiast pakować towar na czym się zna zajmuje się transportem to czemu tu się dziwić.PH wrzucają co chcą i jak chcą dwie zupki tu dwie zupki tam i nazbiera się pół auta...po trzy razy w tygodniu jeżdzi się w te same miejsca...ale jak firmę stać na paliwo to jest wszystko ok. tak trzymać.Jest tak wiele niedociągnięć i bezsensownych decyzji że można to określić tylko jednym słowem wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brawo zarządzający
15 zł premii 2017-04-11 22:32
Mam pytanie czy cennik wypłat kierowców na wywózce obowiązuje taki sam w całej Polsce?
15 zł premii 2017-04-11 22:33
mógłbym 2017-04-17 13:16
To samo bym napisał o Olsztynie nic dodać nic ująć
słabo 2017-04-21 12:12
Był ktoś z Was na rozmowie o pracę w Wielkim Tygodniu w oddziale Siedlce?
Odpowiedź miała byc do Wielkiego Piątku
Tylko Ja nie dostałam informacji czy ogólnie nikomu nie dali odpowiedzi zwrotnej?
Byłem 2017-04-21 18:07
A na jakie stanowisko się starałes?
słabo 2017-04-21 18:58
aplikowałam na Przedstawiciela Handlowego
Ty też byłeś na tej rozmowie?
dostałeś odpowiedź?
Byłem 2017-04-21 20:17
A jak poszła Ci rozmowa? Mi dobrze ale cisza
słabo 2017-04-21 20:57
rozmowa jak rozmowa, nie była jakoś specjalnie trudna
nie było dziwnych pytań, więc poszło mi dobrze, mam doświadczenie w tym zawodzie
nienawidzę takich sytuacji że ktoś obiecuje że da znać do piątku i cisza
REN ŁÓDŹ 2017-04-30 10:02
Logistyka do bani,załadunek towaru z niezadaszonej rampy, często podczas deszczu,jak magazynierzy za czną układać trasy to będzie porażka.
JO 2017-05-04 20:43
U NAS W MARKACH TO POPRAWILI -OD DWÓCH LAT JUŻ NIE MA DACHU (WCZEŚNIEJ CZĘŚĆ TOWARU PODOBNO CHŁOPAKI BRALI Z CZĘŚCI ZADASZONEJ, ALE NAM ULEPSZYLI...)
Jak 2017-05-16 21:21
Cisza spokoj, cwszyscy sie do roboty wzieli czy co?
nowy 2017-05-17 20:00
a co z nadgodzinami - zapłacą?
Najprawdziwsza prawda 2017-05-21 13:55
W Markach nie dość ze nie ma dachu to jeszcze nie ma kostki i po deszczu w gigantycznym błocie suchą nogą nie przejdziesz. W magazynie nie ma ogrzewania!!!!! Szok!!! jak tu pracować. W biurze na stołkach siedzą i na liczydłach liczą. Nie mówiąc o fakturach wypisywanych ręcznie. Kierowcy codziennie odpalają pchając auta . A na komorówkach suchy lód mrozi.
Taka sytuacja.
Były kierowca kategorii B 2017-05-25 14:42
Radom, najgorszy oddział!
A najgorszy jest pewien kierowca na B,
co mieszka teraz nawet w domu byłego prezesa.
Strzela mu z ucha, a jest najgorszym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Podpierdolił mnie a sam okrada firmę!!!
Przez niego zostałem zwolniony!
ODZIAŁ LUBLIN/PIOTRAWIN 2017-05-30 20:26
Nie Polecam tam pracy firma wyniosła się po za lublin daleko na punkty ,Przedstawiciele wypisują zupki po 1,2 szt i lody tak samo wszystko jest ładowane w Zbiorówkę (pod punktami robi się za Magazyniera) Samochody ładowane po sufit i cały czas Przeładowane ,Magazyn układa trasy bez pojęcia dwa auta jeżdżą w te same punkty ,plus sobie wymyślili prace w soboty tak samo całe auta towaru .Pensie Poszły w dół Nie Polecam tam Pracy Nikomu szkoda zdrowia .
Kasjer 2017-06-09 22:30
Dzień wypłaty był a tutaj cisza? Dobre wypłaty były?
Kondzio 2017-06-12 15:43
Tak Zajebiste :D
Minio 2017-06-12 15:48
A w Białymstoku byłeś??
Dalailama 2017-06-15 14:52
Odkąd w Olsztynie jest kiero Mariusz to w koncu ta firma ruszyła. Bez niego to juz by zamkli ten odydział .... Buahahahhhahahhahahaahhah.
Wyzwolonyzgowna 2017-06-15 16:07
Najlepszy i flagowy oddział Marki w rozsypce. Towar nie wyjeżdża bo mało ludzi w magazynie i nie ma komu złożyć na czas. Kierowcy czekają do 14 i potem bez sensu gdziekolwiek ruszać. Najlepszy logistyk w firmie nie ogarnia topografii. Dyrektor uśmiechnięty bo położy następną firmę. BOK ehhhhhhh. Szkoda słów. Flota ledwo zipie. Samochodów nie chcą wpuszczać pod sklepy bo zostaje po nich plama oleju. Coraz lepiej. Coraz śmieszniej. Ile czasu to jeszcze się będzie udawało?
Oni wiedzą lepiej 2017-06-17 13:46
My NIE CHCEMY godzin do odbioru. Jak wszyscy zatrudnieni chcemy zarabiać pieniądze. Straty wynikające z NIETERMINOWEGO  wykonywania naszych zadań będą dalekosiężne i praktycznie nieodwracalne. Dajcie ludziom zarobić.
Te kilka złotych więcej dla pracowników jest niczym przy stratach jakie ponosi ta firma codziennie. Zapłaćcie, a znikną wszystkie problemy z obsadą stanowisk po godzinach, pracą w dni wolne czy świąteczne. Ludzie chcą pracować ale nie za darmo. Trzeba pracować dłużej, więcej?  Nie ma sprawy, nie ma problemu. Za to się PO PROSTU PŁACI. No ale cóż my nic nie wiemy. WY wiecie lepiej......geniusze zarządzania. Ten co był kiedyś, pod koniec, zaczął gmerać przy zarobkach. Jak skończył wszyscy wiemy. HH czy wy będziecie następni?
Czarny kot 2017-06-26 11:09
Wszyscy czekamy do 10.o7 jak niezapłacą tak jak powinni za nadgodziny, inwetaryzacje i nie obetną z premii (zapłacą za nadgodziny a obetną premię ) to po 10 Pan Janusz .Z będzie sam pracował po godzinach i w soboty z kierownikami .Sobie nieobcinają nawet w gorszych miesiącach
TWARDY 2017-06-27 15:24
NIE MA NA CO CZEKAĆ FIRMA DZIAD I TYLE DOBRZE ŻE JA UCIEKŁEM
On/Ona/Ono 2017-06-28 23:38
Jeśli ktoś nadal wierzy w zapewnienia odnośnie kasy Januszowi Z to nie wiem czy współczuć czy się śmiać. Większego klamcy w tej firmie nie ma. No może pani Monika W... ale to inna bajka. Ta choćby się zesrala nie ma takiej władzy pomimo aspiracji na fotel dyrektorski. A tu pech wybrali co dziwne osobę kompetentna. Ale, ale nie zapominajcie że kasa rządzi jeszcze Pan Rafał M., który już egzamin zdał celujaco w małym pokoiku władzy w Markach. Tak jestem z Ciebie dumny... Szybko zalapales jak kręcić, kłamać, być chamem i prostakiem. Ale... wiem wiem taki styl zarządzania panuje w tej firmie.
ja tam był 2017-06-29 09:24
Witam w markach pracuje jeszcze ta trójca swięta co kierownikom przynoszą jak nie choinkę na swięta to drewno do kominka a ten trzeci wędline
jestem tu 2017-06-30 11:59
tak pracują mają nowych kierowników i teraz im muszą sie podlizywac
Wegiel 2017-06-30 19:54
Bez końca swidrować komuś dupcie językiem.
Trzymajcie tak dalej koleżanki i koledzy.
tymoteusz 2017-07-03 12:00
Nic sie nie zmieniło jak były układy tak i są wybrancy mają towar naszykowany i jadą w miasto a reszta hołoty może czekac pod magazynem
Tadek 2017-07-19 19:49
LUBLIN oddział Piotrawin sytuacja dalej bez zmian samochody są cały czas przeładowane, niesprawny technicznie, opony Łyse.
Wynagrodzenie jest tragiczne nie polecam tam pracy szkoda zdrowia i nerwów.
Karolina 2017-07-20 11:33
@Tadek możesz napisać coś więcej o wynagrodzeniu? Czy usterki techniczne pojazdów były zgłaszane przełożonym?
Ooo 2017-07-20 12:48
Ponad 200 godzin plus soboty i 1700-1800,były zgłaszane ale nikt nic nie robi Nie Polecam tam Pracy
Tadek 2017-07-20 15:08
Były zgłaszane.
Mo 2017-07-20 16:52
To nie wiecie jak sie nowe opony załatwia?Najbliższy patron drogowki i za 2 dni nowe gumy będą.
Piotrapiw 2017-07-22 21:30
Nie policja nie przepisy. U nas jeden człowiek decyduje o tym co jest dobre a co nie.
Czarny kot 2017-08-13 21:28
Na markach jest jeden kierownik zmiany który uwarza się za najmądrzejszego nieomylnego tylko tak zawala puszcza po3 kierowców w jedno miejsce obiecuje złote gruszki najgorszy logistyk jaki dotychczas był wieśniak od świń kierowcy narzekają .kierownictwo zaślepione jego działaniami ma też profity od niektórych kierowców żeby byli pierwsi składani dają mu jajka kiełbasę zastrasza magazynierów a to już mobing
Selawi 2017-08-17 13:13
@Czarny kot
Kolego a mógłbyś się określić o którego kierownika chodzi, bo z tego co mi wiadomo jest tam ich trzech ?
Vv 2017-08-17 14:57
Selawi co ci to da coś to zmieni jest hujia i tyle w temacie
Czarny kot 2017-08-17 17:11
@Selawi
M.Cz
Zostaw swoją opinię o REN - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REN