REN

Radom

Opinie o REN

? 2016-04-20 20:58:21
To chyba chodzi o chłopaków z transportu. Trójka wspaniałych.
Zainteresowany 2016-04-25 23:58:58
Ktoś coś wie więcej na temat tej szopki "Spór Horteksu z Renem trwa! - W nawiązaniu do wcześniejszych informacji dotyczących bezprawnych działań podejmowanych przez panów Andrzeja Pyłka i Jana Kazimierza Pyłka zaprzeczającym nieprawdziwym twierdzeniom sprzedających jakoby doszło do zmian w składzie udziałowców i organów spółki Ren, Hortex Holding S.A. informuje, że podjął szereg środków prawnych mających na celu uniemożliwienie drugiej stronie prowadzenia dalszych bezprawnych działań m.in. skierował do sądu wniosek o udzielenie zabezpieczenia roszczenia przeciwko byłym właścicielom Ren. Sąd uwzględnił wniosek Hortex - informuje zarząd Horteksu w komunikacie..."
"Przypomnijmy, że rodzina Państwa Pyłków, byli właściciele firmy Ren, poinformowali, że 14 kwietnia 2016 r. spółka O&M odstąpiła w całości od umowy sprzedaży udziałów spółki Ren oraz spółki Marywilska zawartej w 2015 r. z Hortex Holding wobec braku zapłaty drugiej transzy ceny sprzedaży przez Hortex Holding. Ich zdaniem Hortex nie dopełnił warunków umowy i nie zapłacił raty, którą był zobowiązany uiścić. - W związku z tym były zarząd spółki został odwołany i nie ma prawa wypowiadania się na temat firmy i przebywania na jej terenie. Prawnie od 14 kwietnia rodzina Pyłków, jest odpowiedzialna za spółkę Ren - czytamy w piśmie rodziny Pyłków..."
Ochczłowiek 2016-04-26 08:01:07
Pan Andrzej P. to niekwestionowany król polskich mrożonek. To co zbudował przez te lata jest niewiarygodne i imponujące. Ale jak to bywa w naszym kraju nie wszystko jest czarne albo białe. Ten polski lis polarny wodził za nosek wszystkich, a producenci składali mu lenno, niektórzy nawet na kolanach (F). Tak było kiedyś. Gdy zaczęło się wszystko walić powstał plan, oczywiście "liskowy" sprzedać firmę i mieć firmę. Z góry wkalkulowane było, że nie zapłacą wszystkiego. Klauzula o odstąpieniu miała to zabezpieczyć. Miałby kasę z pierwszej transzy i firmę.
Druga strona miała zgoła inny plan. Znali od lat Andrzeja P. znaleźli mocne kwity. Nie dostanie tyle ile by chciał. Tu oczywiście stosowna klauzula. Mamy firmę w dobrych pieniądzach.
Teraz na przeciw siebie występują dwie kancelarie prawnicze. Będziemy obserwowali ciekawą batalię sądowa. Kto ma jakie szanse? Ja bym to zobrazował w sposób następujący. Poprzedni zarząd to PO, nowy zarząd dobra zmiana to PiS.
Kto wygra?
I jeszcze z cyklu przysłowia mądrością narodu:
"Woził wilk razy kilka...."
"Trafiła kosa na kamień"
"Raz się jest na wozie,....."
givenchy 2016-05-06 19:28:05
mozna liczyc. 3500 masz podstawy z tego 2800 na rękę + % od obrotu, samochód firmowy, tablet. Ja polecam serdecznie!!
Ale 2016-05-07 16:23:08
Ojej.... TAABBLLEETT, naprawdę! A towar do klienta jak dojedzie to po kilku dniach roboczych. Ja też polecam w ogóle pracę w Ren. (I pamiętaj o tablecie)
Pf 2016-05-08 22:22:27
3500 brutto to nie całe 2500 netto - tak na marginesie
Kto Wie??? 2016-05-08 22:22:46
Właśnie!... Teraz to kto wie???... EK spie.... nazwy JZ udaje ze radzi sobie z logistyka (usunięte przez administratora) poiedzalby tak...? Kurde chieli ale im nie wyszlło ale zostaje im tylko droga ucieczki.... ewentulanie za sobą beda chcieli pozyskac frajerøw. Ale to nie bedzie takie łatwe...☺ chyba ze ktos nim jest...
,,..mm nadzieje 2016-05-08 22:35:47
Mam nadzieje ze dpowiedzialne osoby poniosa tego konsekwencje i dotrze to wreszcie do tej Szanonej Gory. Kurpisz! czy ty nie widzisz co oni ku... robia!? Wez sie za EK. JZ. ŁS. A RS to juz ewenement! O co tu chodzi??? Upadek Ren? Bo do tego dązą!!!? Ale to nie te zamiary??? Topic tyle kasy...???!!!
Kto Wie??? 2016-05-08 22:58:23
Wow! Czekamy...? Na reakcje. Sz.P. Kurpisz to Twoja kasa!!! Daj sie jej mnożyc a nie ubywac. Bo AP wkoncu odbije ci ta maszynke do robienia kasy! Zaczął sie sezon!!!!!!!!!!!!!!
Były z... 2016-05-08 23:14:05
Nazwy to jest wazna spawa. Magazyn opiera sie na tym a jak nie jest to, to i robota nie idzie. Wreszcie ktos cos sensownego napisal. Kompto nieto co czlowek. Ale co tam. Nie waze jest zarabianie kasy. Tylko toczenie sie na dno bo konkurencja nie spiiiii.
sw 2016-05-09 16:49:41
Dokładnie 2505,34 zł do rączki plus prowizja 1256,67 zł tyle poszło w marcu. Czekam za kwiecień.
Kontra Banda 2016-05-12 20:00:02
Kto Wie ???? na bank nie ty. Wystarczy się dopytać kto za co jest odpowiedzialny a nie szerzyć ferment. Tak żeby uzupełnić twoją wiedzę tłuku to za wprowadzeniem nazw stoi Dział Zakupów a jeżeli chodzi o JZ to lepiej nie pchaj się w tematy których nigdy nie zrozumiesz. "Kto Wie" niestety nie wszyscy mają predyspozycje do takiej odpowiedzialnej pracy. Lepiej zostań tam gdzie jesteś :)
Tru 2016-05-12 23:07:25
Oczywiście że wina jest tylko tych z RENu.
Proste.
Zwolnić wszystkich.
Kto 2016-05-13 06:11:00
A co tu rozumieć przy przyjmowaniu dostaw? JZ,strata 6-cio cyfrowej kwoty na magazynie i oddanie dobrych pracowników do konkurencji. Ciekawe ile jeszcze osób pójdzie pracować na ul marywilską?
Jago 2016-05-13 22:22:55
Ja byłbym ostrożny w zwalnianiu wszystkich tych ze starego Renu. Bo w przypadku totalnej porażki nie będzie na kogo zwalić winy.
Taka mala rada.
Klm 2016-05-14 12:45:52
Co ty pieprzysz! Przecież już prawie nie ma nikogo za starego Renu. Najlepsi odeszli do konkurencji. Pozostała nigdzie niechciana miernota, która nic nie znaczy, nic nie może, nie ma na nic wpływu.
Kto Wie??? 2016-05-18 22:11:44
Wlasnie nie rozumiem!!! Ale wiem na pewno! Ze kase zawsze mozna wziac nie wazne kto to zrobil ale jesli chodzi o to co sie "udalo" a jak sie cos spier...... to zwalic wine na kogos i go poslac w diably... takie metody twraz sa. A jesli chodzo o predyspozycje JZ to raczej czyjas czarna owca bo kladzie ta firme na lopatki ktora zmieza ku dna!!! A on kaske robi i tu i tu!
Lol 2016-05-19 19:18:06
Racja. Robią wszystko cudzymi rękoma, jak okaże siw to sukcesem to przypisują sobie, a jak cos bedzie nie tak to wina osoby ktora to zrobiła. I cała kase zgarniają dla siebie. To dlatego ciagle humory im dopisują. Ludzi traktują gorzej niż źle. Poza tym nie ma co sie dziwić - "cała góra" to dobrzy znajomi i przyjaciele od wielu lat jak sie z czasem okazało. Sobie krzywdy nie dadzą zrobic, wola gnoić i wykorzystywać innych.
asasdd 2016-06-09 15:31:46
o jak tu cicho w końcu wszyscy wzięli się do pracy
Jko 2016-06-12 09:45:41
Jeśli masz uczciwe intencje to Twoje pytanie jest nie na miejscu. Wszyscy zatrudnieni są w pełnym wymiarze i na umowy.
Były z... 2016-06-14 00:04:30
Teraz to potrzebuja bo klijeci uciekaja a i po to tez zeby wydy..c starych z ren. To wszystko jest jedna kredka pisane! Zarzad w rodzinie to nikt nie zginie.!!! Kurpisz co Ty nie czytasz, nie widzisz, to Twoja kasa???!!! Co to wszystko Znaczy??? komu dales taka moc!!!! Jeszcze chwila i Ren bedzie na dnie!!! Ha!!! Juz wiem! Pylka jak odzyska firme to ona bedzie ku dna, tak.??? Ale to co teraz jest to nie dorasta Pylce do Piėt. I tak sie odbije!!!! Bo to stary wyga
Ja 2016-06-14 17:21:32
Nie moge sie doczekać. Mam nadzieję ze pyłka to odzyska i skończy się to rozwalanie firmy.
Jebaćpyłkowychzłodziei. 2016-06-16 18:05:26
Robienie porządku po pyłkowym syfie wielu ludzi bardzo boli. Nazywają to "Rozwalaniem firmy". Choć nikt bardziej nie rozwalił tej firmy jak sam pyłka.
Z boku lepiej widać 2016-06-16 18:15:16
Piszesz "stary wyga"
A ja pytam od czego? Odpowiedź sobie szczerze na parę pytań:
1. Czy miałeś wypłatę na czas?
2. Na jaką kwotę byłeś zgłoszony do ZUS?
3. Czy zawsze miałeś czym handlować?
4. Czy zawsze miałeś konkursy?
5. Kto co najmniej od 2013 roku obniżał zarobki? (Bunt kierowców był co roku)
Nie pamiętacie?????????
Ojej łatwiej uwierzyć w gruszki na fokusowej wierzbie.
Czas pokaże.... a sąd osądzi......
Buuuuuuhahahahahah
mirus 2016-07-10 14:29:13
bo nikt niechce pracowac z kierowcow zostaja same dziadki mlodzi uciekaja bo gdy zostajesz jestes wydymany do cna
Były z... 2016-07-12 00:09:13
@z boku lepiej widac. Moze i tak nie bylo kolorowo ale to czasami czlowiek sie moze pomylic w podejmowaniu decyzji. Ale co najwazniejsze to nie bylo takiego kur..... ze za kase czy "awans" mozesz wskoczyc na czyjes miejsce. Poprostu wszyscy z wszystkimi sie dym... i "rodzina" sie szerzy. To nie jest do przyjecia co to wyprawiaja. I to sie poglebia. Wiec czas bylo spadac bo to gorsze niz burd..
Z boku lepiej widać 2016-07-12 17:50:43
Synku a kto ci takie bzdety wciska? Skoro jesteś były to nic nie wiesz jak jest teraz. Ale rozumiem Cię. W psychologii to nazywa się racjonalizowanie. Sam siebie upewniasz, wmawiasz sobie, że jest w REN tak bardzo źle. Bo zapewnie podświadomie nie jesteś pewien słuszności wcześniejszych decyzji. Żyj sobie w przekonaniu że tu tak jest. Może będzie ci lepiej. A zainteresowanych pracą zapraszamy. Sami sprawdźcie.
kierowca 2016-07-26 23:46:48
2 000- 2500 zł na rękę
mag 2016-09-17 14:38:44
Witam,wie ktoś co tam się dzieje w lublinie po połączeniu? Czy to prawda że odeszło wiele osób i panuje straszny nieład?
reniferek 2016-09-30 16:33:12
Dziadostwo.Uwaga zaczol sie sezon na zwolnienia.Uwaga na kuriera ktory dowozi te wspaniale informacje.Pozdro.
Janek 2016-09-30 18:35:34
A kto poleciał tym razem?
Grzmot 2016-09-30 21:42:23
Proste wymieniamy starych na nowych i ich poprostu formujemy jak plastelinę .
Pozdrawiam wszystkich R.
Grzmot 2016-09-30 21:43:21
Proste wymieniamy starych na nowych i ich poprostu formujemy jak plastelinę .
Pozdrawiam wszystkich R.
reniferek 2016-10-01 21:35:12
W Siedlcach 3 osoby jednego dnia.Jedna osoba zbiora I dwoch ph.A miesiac wczesniej logistyk.To w sumie 4 osoby.A zapewne to jeszcze nie koniec.Dzieje sie.Po prostu panowie idzie zima tniemy koszty.A na sezon znowu zatrudniaja.To jest polityka firmy brawo WY.
mag 2016-10-11 22:12:34
a kto z biura?
Piotrek 2016-10-15 11:06:40
Witam jak sprawa wygląda jako kierowca C w Radomiu. Jakich zarobków można sie spodziewać na tym stanowisku? Czy ktoś, może mi to naświetlic jak wyglada tam praca.
Piotrek 2016-10-15 13:01:14
Tak posiadam doswiadczenie w dystrybucji towaru. Zastanawiam sie czy warto na zime tam isc zobaczyc jak wygląda to od kuchni. Piszesz Dawid, że jak wszedzie. Ciekawe czy stala pensja albo godzinówka.
+ 2016-10-16 22:19:45
2000 brutto + premia zależna od.... nie wiadomo czego
Piotrek 2016-10-17 07:18:52
Jezu to niezmała najnizsza krajowa, ale dziekuje za odpowiedz uswiadomiło mnie to, aby sobie odpuścić Ren i jazde ciezarówka za takie pieniadze. Liczyłem, że 2000 netto na poczatek placa.
++ 2016-10-17 17:52:04
Tak na prawdę to dostajemy więcej niż 2000 (i mówię o wartości netto) lecz skończył się sezon lodowy więc nie wiadomo co teraz będzie z kasą. Ale jeśli możesz to sobie odpuść karierę w tej firmie
misia 2016-10-18 13:25:08
pracowałam tam kiedyś, nie polecam :)
Fuks 2016-10-20 21:52:19
Zaczęło się eliminują starych zakochanych w hortexie.
fukcs 2016-10-20 23:22:25
A jak z socjalem - można na coś liczyć?
Remember 2016-10-21 16:00:32
Fuks tzn. kogo eliminują ?? W tej firmie dobrze już nie będzie toczy się na dno w zawrotnym tempie przy pomocy takich rządzących . plany kosmiczne, sklepy się zamykają, umów konkretnych z sieciami sklepów nawet nie mamy ...Generalnie szkoda prądu...
książe_Marek 2016-10-21 17:46:02
A w Markach padł blady strach na PH. Wylatują w zawrotnym tempie. ...
Margaret 2016-10-28 00:17:45
Jak wygląda praca w dziale zakupów? Czy są przyjęcia? Bo słyszałam, że można się nieźle obłowić.
Sale 2016-10-29 20:34:54
Dział zakupów wypełnia swoją misję w 100%!!!!!
WYkupują dosłownie wszystko.
sprawiedliwość 2016-10-30 17:57:12
@margaret
Niestety ale teraz pierwszy do koryta jest BOK..
the true truth 2016-11-01 12:51:13
No kawiory i co lepsze delikatesy oraz kilkaset kilo warzyw już wzięliście. Teraz czas na innych. A tak przy okazji strasznie duże zamrażarki tam macie. radomska "sprawiedliwość"powraca. Jak za kalitów ona wypisuje a on w systemie gmera, wszystko się zgadza co nie? hahahahahaha ;)
korytko 2016-11-03 17:29:00
zanim BOK dotrze do koryta, to koryto już suche..
Zostaw swoją opinię o REN - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REN