REN

Radom

Opinie o REN

Sprzedasz 2016-12-10 17:16
To, że koryto zamknięte jest za drzwiami i go nie widać nie znaczy że go nie ma.
Wolność dla koryta!
Uwolnić koryto!
Koryto dla wszystkich!
mistrzu 2016-12-11 16:12
REN?? to śmiech....
PH zwalnia firma
a kierowcy się sami zwalniają :)
BRAWO!!
kkkkk 2016-12-13 10:41
Wy w Olsztynie nie byliście to zaraz padnie, bo pozwalniali dobrych ludzi, a innym pozwolili odejść delikatnie podpowiadając im co mają zrobić...
Ela!!!!!!!!!!!!!!,Bożenka, Damian,Monia ruda, ,Marcin, Tomek, 2 Pawły, Łucja, Pani Biruta, Krystyna, Marek, Jacek, Agnieszka , Marcin Nudzich, Artur itd.. Wsadzili ludzi ''swoich'' za dużo większą kasę a Oni... mało robią... Czy Ci ludzie zostali zatrudnieni,żeby zamknąć tę firmę? Oddział w Giżycku już zamykają, W elblagu został jeden przedstawiciel... Iglotex zna kazdy nasz ruch bo przeciez kierownik Mariusz P. Ma w iglotex narzeczoną na stanowisku dyrektorskim. Paranoja i cyrk na kółkach
Przykro tak po ludzku... 2016-12-13 17:18
A taka fajną ekipę mieliście tam w Olsztynie i co nikt już nie został z tych ludzi których wymieniłeś ?! Jak tak to firma idzie w ekspresowym tempie na samo dno... A Giżycko i Elbląg czemu zamykają ??
Kkkk 2016-12-13 21:04
Nie ma ich. Odeszli. Czemu zamkneli oddziały?? Nie wiem...
wolf 2016-12-15 19:33
Nie pie....dol
czyli że co ? 2016-12-17 08:13
Wolf coś sugerujesz ? Że kkkkk ściemnia czy jak ??
ted 2016-12-17 09:48
czy to prawda że większość oddziałów dostało premie świąteczne w bonach a inne niskie wypłaty?
bolek 2016-12-17 10:38
a wszystkim oddziałom się należało? pewnie nie wszyscy dostali po równo ale wszyscy wiemy że pracujemy na obiboków z Olsztyna i jeżeli ktoś miał nie dostać premi to na pewno oni, niech zaczną pracować to może też dostaną, a może nie wiedzą co to praca? zapraszamy do Marek!
Ktos 2016-12-17 11:41
Przecież tam już nie ma komu pracować. W Olsztynie D.N.O
Ola 2016-12-17 11:44
Ale iglotex pewnie teraz żyje co?? A jaką macie tam konkurencję? Tylko iglotex?
Lary 2016-12-17 12:22
Właśnie ktoś coś wie na temat bonów lub premii ? Było coś w jakimkolwiek oddziale ? Jakieś nowości ??
dość 2016-12-17 15:57
widać jaki oddział ciągnie wynik do dołu, w Olsztynie są przedstawiciele czy darmozjady?
zamiast zwalniać przedstawicieli w innych rejonach powinniście zwolnić wszystkich w Olsztynie!
Wolf 2016-12-18 21:02
Kierowcom nikt nie kazał się zwalniać.Dostaliśmy lepsze propozycje to poszliśmy.Współczuje chłopakom że jeszcze na tych trupach jeżdżą co ledwo odpalają a jak już to potem gasną po drodze.Też ich zaraz pogonią.
komuna ziellona 2017-01-02 16:41
Zwalniają nie tych ludzi co trzeba. nie odpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. prędze czy później to padnie
idiotyzm 2017-01-02 22:15
zwalniają nie tych co trzeba, nie doceniają dobrych pracowników, a awansują dupowłazów. A w większości ci wszyscy pożal się boże kierownicy i dyrektorzy nawet nie mają pojęcia czym 'zarządzają'.
czarny kot 2017-01-03 09:49
degradacja na niższe stanowisko,za traktowanie ludzi jak psów kariery się nie zrobi; to nie czasy pyłki
a kierowcy się cieszą że sprawiedliwość jeszcze istnieje
magazyn Łęgajny 2017-01-11 01:42
WItam wszystkich zwłaszcza kierowników.
Jak tam w innych oddziałach renu jest dobrze? U nas w oddziale w Łęgajnach k. Olsztyna problem jest nawet z solą drogową której logistyk nie potrafi z organizować ciężko jest wózkiem po placu przejechać, gdyż lodu jest centymetr nie wspomnę o jungeinie z disem, nim to wgl nie można wyjechać z wózkowni.
Czy istnieje możliwość podzielenia się takową solą miedzy magazynami?
Ink 2017-01-12 12:29
Co wy za logistyka tam macie??? Ten wasz oddział to w ogóle jakaś porażka ostatnio... Za co Wy tam pieniadze bierzecie?
Upadek Ren olsztyn 2017-01-14 02:51
Jak tak dalej pójdzie to oddział w olsztynie ie pójdzie się je××× logistyka ciągle dąży do tego aby kierowcy się zwolnili a bez nich to i ph ani magazyn nie będzie miał po co przychodzić do pracy oby tak dalej. Jeszcze warsztat zlikwidowali tylko po co raczej tylko po to żeby płacic fimię zewnętrznej za sam dojazd 200zl a co dopiero za naprawe. Magazynierzy markach niech się trochę ogarną z układaniem towaru na paletach bo u nas palety 2.2m do chłodni nie wchodzą ten kto nie był to nie wie mogę przesłać zdjęcie. Paleta maks 1.9m wchodzi. Pozdrawiam
o tak 2017-01-14 23:21
ale do tej pory nie bylo takich jazd,to co logistyka nagle sie zla zrobila ..? Juz chodza sluchy,ze Was zamkną.... Lepiej sobie szukajcie pracy, albo sie wezcie do roboty
JA 2017-01-15 15:28
Oni mają ważniejsze sprawy niż poprawne układanie towaru w/g czyichś potrzeb. Człowieku oni muszą np. poperd...ć towary na trasach dla kierowców z Marek, aby ci wszystkiego nie wywieźli, bo za dużo- inny rejon i.t.d... Takie teraz ma zadanie magazynier. A tak bez jaj to ja pamiętam jak J..k już z dobry rok wcześniej mówił iż będą procedury i do nich szkolenia dla magazynierów jeśli chodzi o przygotowanie towaru. ALE CHYBA TO NIE CHODZIŁO O REN, bo tu w magazynie robią jak chcą, aby dalej towar przepchnąć i niech sobie kierowca radzi...
Bgggg 2017-01-16 10:42
W Olsztynie jest troche inaczej, zwolnili człowieka ktory byl od transportu pracował w Renie z 7lat to na pewno... I on robił wszystko od napraw elektrycznych po holowanie i ogarnianie warsztatu... Zwolnili go- redukcja etatu. Teraz są dwie ofiary ktore nie robia tego co robil jeden. I jeszcze kiero transportu nagle dostaje choroby jak przyjezdza glowny logistyk z renu i go nigdy nie ma wtedy w firmie. Smiech na sali. Magazynier uklada trasy w ogole nie znajac topografii , a my kierowcy musimy jezdzic tam gdzie nas wyslą. Jak byl Damian to przyjezdzal wieczorem i ukladal trasy i było bardzo dobrze ułożone.
Zła 2017-01-27 14:42
W Zielonej Górze też niedługo padnie. Zarządza tu 2 dziadów ( pan S i L ) którzy wprowadzili taka komunę i dezorganizacje w firmie że nic się kupy nie trzyma. Biuro zwolnione tylko kochanka logistyka została. Sprzedaż mała logistyk nie potrafi zorganizować wywozów towaru w wyznaczonym dniu nie wspominając o dostarczaniu, odbiorze zamrażarek, jedna wielka komuna zarządzana przez dziadów.
Szkoda tylko tych wszystkich fajnych ludzi z którymi się tyle pracowało ...
Wizytator 2017-01-27 21:44
A w Siedlcach bomba. Warsztat przerabiaja na magazyn już prawie rok czasu ale za to zamiast błota maja juz kostkę. Widać u pracowników uśmiech na twarzy jak w poniedziałki zaczynają pracę. Wyglądają tak jakby czekali na poniedziałek z utęsknieniem. Oby wszędzie tak było
Radom 2017-02-02 20:14
Zabierz się za robienie obrotów to nikogo by nie zwalniali, tylko narzekanie a sam co robisz ?
Remember 2017-02-02 20:38
Na każdego z was przyjdzie czas na ciebie też :) dno dna to ta firma
Radom 2017-02-03 10:22
A kto mówi że jeszcze tam pracuje ? Dno są Ci którzy nic nie dają a wymagają
Remember 2017-02-03 14:17
Tutaj zgadzam się w zupełności.
Zła 2017-02-06 15:47
A kto powiedział że ja obroty robiłam w firmie ?
Tadek 2017-02-07 22:51
Odział Lublin (teraz piotrawin wies ) tragedia jednym słowem ze wszystkim jest zle, samochody nie sprawne, idzesz na urlop masz po premi, magazyn układa trase nie mając pojęcia.
BOSS 2017-02-08 21:57
Program na jakim pracujemy do dup... od czego jest IT co innego przechodzi do BOK cały czas jakieś problemy z przesyłem danych sprzedaży , czy Góra to widzi , niech wsiądzie ktoś z zarządu do PH I zobaczy jaki to dom wariatów ,jak można pozwolić na taki cyrk .Nikt o tym nie mówi bo się boją, czy ma ktoś tam jaja z kierownictwa oddziału żeby to poruszyć na szczycie , bo tak się nie da normalnie pracować .
Wizytator 2017-02-10 15:46
No i jak wrażenia po wypłatach? W Siedlcach dalej uśmiech na twarzach? U nas wkur.... i tylko tyle.
mARKI 2017-02-10 20:56
U nas luks - na zwolnieniach kierowcy mniej, inni wreszcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłaty. ( Oczywiście jak liczymy pól miesiąca)
nierób 2017-02-22 21:49
to co się dzieje to paranoja , magazyn mamy zapchany do granic możliwości , mamy miejsca raptem na 10 palet , a na jutro zamówili 30 palet , i mamy to gdzieś upchać . Wszystko ma swoje granice. Nie wiem jak na innych oddziałach od półtora roku nie dostaliśmy odzieży roboczej do pracy w mrozie , a kolega od zatrudnił się ponad rok temu i w ogóle nie dostał, to się nadaje aby zgłosić do Inspekcji Pracy
Lary 2017-02-23 09:17
To na co czekasz zgłaszaj a nie się zastanawiasz życie masz jedno nie marnuj czasu go na tą firmę bo i tak nic z tego nie będzie . Zdrowie tylko stracisz a góra będzie się wznosić na twoim cierpieniu.
Lary 2017-03-09 08:42
To są ostatnie podrygi nieuczciwego człowieka który próbą oszustwa i krętactwem chce osiągnąć od początku zamierzany cel. Reasumując żenujące zagrywki.
Olllaf 2017-03-10 23:04
Żenujące jest to jak obecna "władza" traktuje pracowników - gorzej niż śmieci! Nie liczą sie z niczym
Popyłkowany 2017-03-11 17:48
Olllaf może jakieś szczegóły. Bo bzdety to każdy może pisać. Ty rozlicz się najpierw z kasy a potem wypłakuj swe żale złodzieju.
Lary 2017-03-13 11:58
To też racja :)
Piosenka 2017-03-15 09:31
Mariuszu kierowniku pH z Ol. Chcę Ci tylko powiedzieć, że kiedyś nadejdzie dzień że Ci ta wazelina wyschnie i skończy się oczernianie swoich pracowników! WE WŁASNE GNIAZDO SIĘ NIE SRA! Przestań powielać brednie, a za swoje winy sam plac a nie na kogoś zwalasz. Przyjdzie dzień że się poświęcamy z Ciebie... I dalej wynos informacje do konkurencji a potem miej pretensje do nas, że wszyscy wszystko wiedzą!!! I jeszcze rzucasz podejrzenia że to ktoś inny.... Cwany może byłeś ale Ty nawet nie wiesz co sprzedajesz,... Jesteś słaby!!! Gdyby nie to że Gala Cię tu sprowadził dalej byłbyś zwykłym handlowcem,,, a teraz wielki kierownik.... Słoma z butów wystaje... Zobaczymy jak błyskiem pomysłem jak w sezonie będziesz sam zapiepszal. Tyle, że ty nie wiesz nawet co to osełka, tu wiesz tylko co to sztuczna sprzedaż bez marzy. I jeszcze później zwalasz winę na nas.
Wiosna 2017-03-15 16:12
Sezon idzie 10 ogłoszeń a chętnych za głodowe pensje chyba brak, na pracę w " prężnie rozwijającym się Ren-ie" . Oddziały zamykają a ludzi zatrudniają ot ciekawostka...
Jumar 2017-03-15 16:16
A który oddział zamknięto?
Kolejne kłamstwo na forum?
Wiosna 2017-03-15 20:06
Nie no oddział Giżycko a reszta w trakcie wyjdzie w praniu co z Olsztynem i jego przeniesieniem do Białegostoku . Ile w tym prawdy czas pokarze czy ktoś kłamie czy to prawda.. Po za tym pyłek strasznie chce wrócić do biznesu :)
Sfokusowany powraca 2017-03-16 07:31
3 garaże z cieknącym dachem w Giżycku nazywasz oddziałem? No wiesz pyłkowe dziadostwo skończyło się już dwa lata temu. Olsztyn do Białegostoku? Kolejna brednia. Widać nie znasz tych miejsc nigdy tam nie byłeś. Piszesz bzdury. Płacą ci za to?
Wiosna 2017-03-16 07:50
Czytaj ze zrozumieniem :) I daruj sobie złośliwości :)
Sfokusowany powraca 2017-03-16 08:13
Tomek weź się do roboty i przestań pisać na tym forum. Minęły już dwa lata, nie ma Cię tu. Zajmij się swoimi sprawami.
Wiosna 2017-03-16 19:33
Pudło nie znam Tomka :)
Wiosna 2017-03-17 17:32
Owsik Tomka nie znasz? Niemozliwe jakiegoś musisz znać
Wiosna 2017-03-18 09:55
Tylko tych z telewizji haha
Zostaw swoją opinię o REN - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REN