REN

Radom

Opinie o REN

Wizytator 2017-01-27 21:44
A w Siedlcach bomba. Warsztat przerabiaja na magazyn już prawie rok czasu ale za to zamiast błota maja juz kostkę. Widać u pracowników uśmiech na twarzy jak w poniedziałki zaczynają pracę. Wyglądają tak jakby czekali na poniedziałek z utęsknieniem. Oby wszędzie tak było
Radom 2017-02-02 20:14
Zabierz się za robienie obrotów to nikogo by nie zwalniali, tylko narzekanie a sam co robisz ?
Remember 2017-02-02 20:38
Na każdego z was przyjdzie czas na ciebie też :) dno dna to ta firma
Radom 2017-02-03 10:22
A kto mówi że jeszcze tam pracuje ? Dno są Ci którzy nic nie dają a wymagają
Remember 2017-02-03 14:17
Tutaj zgadzam się w zupełności.
Zła 2017-02-06 15:47
A kto powiedział że ja obroty robiłam w firmie ?
Tadek 2017-02-07 22:51
Odział Lublin (teraz piotrawin wies ) tragedia jednym słowem ze wszystkim jest zle, samochody nie sprawne, idzesz na urlop masz po premi, magazyn układa trase nie mając pojęcia.
BOSS 2017-02-08 21:57
Program na jakim pracujemy do dup... od czego jest IT co innego przechodzi do BOK cały czas jakieś problemy z przesyłem danych sprzedaży , czy Góra to widzi , niech wsiądzie ktoś z zarządu do PH I zobaczy jaki to dom wariatów ,jak można pozwolić na taki cyrk .Nikt o tym nie mówi bo się boją, czy ma ktoś tam jaja z kierownictwa oddziału żeby to poruszyć na szczycie , bo tak się nie da normalnie pracować .
Wizytator 2017-02-10 15:46
No i jak wrażenia po wypłatach? W Siedlcach dalej uśmiech na twarzach? U nas wkur.... i tylko tyle.
mARKI 2017-02-10 20:56
U nas luks - na zwolnieniach kierowcy mniej, inni wreszcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłaty. ( Oczywiście jak liczymy pól miesiąca)
nierób 2017-02-22 21:49
to co się dzieje to paranoja , magazyn mamy zapchany do granic możliwości , mamy miejsca raptem na 10 palet , a na jutro zamówili 30 palet , i mamy to gdzieś upchać . Wszystko ma swoje granice. Nie wiem jak na innych oddziałach od półtora roku nie dostaliśmy odzieży roboczej do pracy w mrozie , a kolega od zatrudnił się ponad rok temu i w ogóle nie dostał, to się nadaje aby zgłosić do Inspekcji Pracy
Lary 2017-02-23 09:17
To na co czekasz zgłaszaj a nie się zastanawiasz życie masz jedno nie marnuj czasu go na tą firmę bo i tak nic z tego nie będzie . Zdrowie tylko stracisz a góra będzie się wznosić na twoim cierpieniu.
Lary 2017-03-09 08:42
To są ostatnie podrygi nieuczciwego człowieka który próbą oszustwa i krętactwem chce osiągnąć od początku zamierzany cel. Reasumując żenujące zagrywki.
Olllaf 2017-03-10 23:04
Żenujące jest to jak obecna "władza" traktuje pracowników - gorzej niż śmieci! Nie liczą sie z niczym
Popyłkowany 2017-03-11 17:48
Olllaf może jakieś szczegóły. Bo bzdety to każdy może pisać. Ty rozlicz się najpierw z kasy a potem wypłakuj swe żale złodzieju.
Lary 2017-03-13 11:58
To też racja :)
Piosenka 2017-03-15 09:31
Mariuszu kierowniku pH z Ol. Chcę Ci tylko powiedzieć, że kiedyś nadejdzie dzień że Ci ta wazelina wyschnie i skończy się oczernianie swoich pracowników! WE WŁASNE GNIAZDO SIĘ NIE SRA! Przestań powielać brednie, a za swoje winy sam plac a nie na kogoś zwalasz. Przyjdzie dzień że się poświęcamy z Ciebie... I dalej wynos informacje do konkurencji a potem miej pretensje do nas, że wszyscy wszystko wiedzą!!! I jeszcze rzucasz podejrzenia że to ktoś inny.... Cwany może byłeś ale Ty nawet nie wiesz co sprzedajesz,... Jesteś słaby!!! Gdyby nie to że Gala Cię tu sprowadził dalej byłbyś zwykłym handlowcem,,, a teraz wielki kierownik.... Słoma z butów wystaje... Zobaczymy jak błyskiem pomysłem jak w sezonie będziesz sam zapiepszal. Tyle, że ty nie wiesz nawet co to osełka, tu wiesz tylko co to sztuczna sprzedaż bez marzy. I jeszcze później zwalasz winę na nas.
Wiosna 2017-03-15 16:12
Sezon idzie 10 ogłoszeń a chętnych za głodowe pensje chyba brak, na pracę w " prężnie rozwijającym się Ren-ie" . Oddziały zamykają a ludzi zatrudniają ot ciekawostka...
Jumar 2017-03-15 16:16
A który oddział zamknięto?
Kolejne kłamstwo na forum?
Wiosna 2017-03-15 20:06
Nie no oddział Giżycko a reszta w trakcie wyjdzie w praniu co z Olsztynem i jego przeniesieniem do Białegostoku . Ile w tym prawdy czas pokarze czy ktoś kłamie czy to prawda.. Po za tym pyłek strasznie chce wrócić do biznesu :)
Sfokusowany powraca 2017-03-16 07:31
3 garaże z cieknącym dachem w Giżycku nazywasz oddziałem? No wiesz pyłkowe dziadostwo skończyło się już dwa lata temu. Olsztyn do Białegostoku? Kolejna brednia. Widać nie znasz tych miejsc nigdy tam nie byłeś. Piszesz bzdury. Płacą ci za to?
Wiosna 2017-03-16 07:50
Czytaj ze zrozumieniem :) I daruj sobie złośliwości :)
Sfokusowany powraca 2017-03-16 08:13
Tomek weź się do roboty i przestań pisać na tym forum. Minęły już dwa lata, nie ma Cię tu. Zajmij się swoimi sprawami.
Wiosna 2017-03-16 19:33
Pudło nie znam Tomka :)
Wiosna 2017-03-17 17:32
Owsik Tomka nie znasz? Niemozliwe jakiegoś musisz znać
Wiosna 2017-03-18 09:55
Tylko tych z telewizji haha
Marzanna 2017-03-24 16:20
Jaki tu spokój nic się nie dzieje lalala ...
Hrabia 2017-03-25 11:27
Nic się nie dzieje bo jest wszystko poukładane, normale i porządne. Z wielkiego padziewia wyłania się normalność. Roboty mega dużo. Koszmar sezonu nadchodzi.
A z dobrych wieści Owsik wraca.
Wielbiciel 2017-03-25 15:31
Wąski zajmnij się lepiej swojm życiem, zwolniłeś się a teraz zajmujesz się pisaniem na tym forum.
Wątroba ci się marszczy z rozpaczy . Co ja zrobiłem!!! Teraz zamiast patrzeć w przyszłość ty trzepiesz łacha i patrzysz z zazdrością jak inni mają lepiej od ciebie . Nie możesz tego znieść weź linę i jedz do lasu!!
P. S. Oni nie lubią darmowych podpierdalaczy. "Bolków "
Pitolenie 2017-03-27 10:06
Lepiej ?? Ciekawe gdzie bo nie we wszystkich oddziałach, wiadomo faworyzowana warszawka ma wszystko. Sezon rusza a tu ch. nie ma czym jeździć w oddziałach bo auta złomy.
1 procent od obrotu . 2017-03-28 11:22
Niska kultura osoby rekrutującej co swiadczy o poziomie firmy .
Fabian 2017-03-29 06:32
Pokaż mi swoje auto, a powiem ci jakie obroty robisz. Daj to było w Iglotex, Fokus itd.... jak kończą?
Jack 2017-04-04 07:43
Konferencja i kolejne obiecanki, wielkie plany i pomysły przed sezonem a później tak jak nasi politycy .
Pracownik 2017-04-05 19:54
Owsik to gość co po Pruszkowie chyba jeździł ten co latał do bossa upominając się o 3 zł do wypłaty
wszyscy w Renie go znali. Dusigrosz i łajza :)
zainteresowany 2017-04-05 21:39
Powitać Wszystkich
Mam pytanie odnośnie stanowiska PH ds. Gastronomi Siedlce:
-jaka podstawa
-czy premia jest realna do wzięcia
-ile wizyt dziennie
-jakie jest minimum logistyczne
-jakie auto czy ma gps, można korzystać prywatnie
-jak kierownik w tym regionie
-skąd wolny wakat

Proszę o odpowiedź ale konkretnie bez żadnej spinki
Pozdrawiam Wszystkich
A w pizdu... 2017-04-06 20:16
Czy kierowca kat C dostanie na rękę 3 tys na komorówce ?
Starek 2017-04-06 21:06
Konferencja..Zmiany i nowi dyrektorzy. Będzie dobrze..Nowe rządy będą. Nawet w markach . Chociasz tu po staremu ta wielka z bok się w wszystko wtrynia. A kierowniczka lata u niej na pasku,sama nie rządzi,tylk się tamtej słucha. Dlatego bałagan robią
Omlet 2017-04-07 21:58
Ty Uwolniony od syfu- ile lat robiłeś w REN? Ja pracuje blisko 10 lat, mam kredyt i dwoje dzieci i nie pracujaca zone a jakoś jeszcze tutaj pracuje wiec wychodzi na to że da się tu zarobić w miarę dobrze. A jeśli chodzi o długość pracy to weź pod uwagę to że sezonu masz 4 miesiące gdzie pracuje się ciężko a pozostałe 8 miesięcy to rzadko kiedy kierowcy robią 8 godzin. A znam nawet przypadki że kierowca swoją trasę zrobi w 4 godziny. A pieniążki niewiele mniejsze jak w sezonie. LUDZIE uwierzcie mi-da się tutaj zarobić na wszystkich stanowiskach,tylko najważniejsze jest to żeby nie patrzeć na to że w sezonie mam 3 tys a poza sezonem mam 2.5. Średnia wychodzi na 2.8 na rękę!!!!!! A jeśli chodzi o ph to pamiętajcie że są jeszcze konkursy lodowe gdzie np nasz stary pracodawca dawał tylko część z tych pieniążków!!!!!!
pracownik 2017-04-08 22:43
Ale jesteś śmieszny koleś ty i te twoje konkursyyy wszyscy się na nich dorobią
Joo 2017-04-09 21:06
Kolego, ja nie jeździłem autem firmowym do celów prywatnych, tylko muszę na dojazd do pracy płacić - utrzymywać własne auto. Kolejna sprawa na stanowisku kierowcy w dużym mieście za 3 tysiące chciałbym móc utrzymać bezrobotną żonę , dwoje dzieci, dom i jeszcze kredyt. Chyba coś mi tu nie gra? Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale ktoś pytał o kierowcę, więc odpisalem , co wiem. No i jeszcze te super warunki załadunku towaru, oraz to, że bierzesz towar i nawet jakbyś chciał sprawdzić to nie masz z czym- bierzesz "na gębę".
Bambo Z renu 2017-04-10 21:25
Jako kierowca nie polecam w tej firmie przyszłości pracuję tutaj już kilka ładnych parę lat i jest coraz gorzej krawaciarzy do handlu zandrudnuają coraz więcej i roboty jest nawet po 40 stopów a kierowców wciąż ubywa bo za 2200 tylko stąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zmian nie widać ,tylko ciekawe jak długo będą tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowców co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najciężej na tą firmę.Powodzenie GownoHotex
Driver 2017-04-11 15:54
Lublin...a z pewnością i inne oddziały tabor samochodowy złom,logistyka lepiej nie wspominać trasy układane bez najmniejszej znajomości topografii,ale jak magazynier zamiast pakować towar na czym się zna zajmuje się transportem to czemu tu się dziwić.PH wrzucają co chcą i jak chcą dwie zupki tu dwie zupki tam i nazbiera się pół auta...po trzy razy w tygodniu jeżdzi się w te same miejsca...ale jak firmę stać na paliwo to jest wszystko ok. tak trzymać.Jest tak wiele niedociągnięć i bezsensownych decyzji że można to określić tylko jednym słowem wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brawo zarządzający
15 zł premii 2017-04-11 22:32
Mam pytanie czy cennik wypłat kierowców na wywózce obowiązuje taki sam w całej Polsce?
15 zł premii 2017-04-11 22:33
mógłbym 2017-04-17 13:16
To samo bym napisał o Olsztynie nic dodać nic ująć
słabo 2017-04-21 12:12
Był ktoś z Was na rozmowie o pracę w Wielkim Tygodniu w oddziale Siedlce?
Odpowiedź miała byc do Wielkiego Piątku
Tylko Ja nie dostałam informacji czy ogólnie nikomu nie dali odpowiedzi zwrotnej?
Byłem 2017-04-21 18:07
A na jakie stanowisko się starałes?
słabo 2017-04-21 18:58
aplikowałam na Przedstawiciela Handlowego
Ty też byłeś na tej rozmowie?
dostałeś odpowiedź?
Byłem 2017-04-21 20:17
A jak poszła Ci rozmowa? Mi dobrze ale cisza
słabo 2017-04-21 20:57
rozmowa jak rozmowa, nie była jakoś specjalnie trudna
nie było dziwnych pytań, więc poszło mi dobrze, mam doświadczenie w tym zawodzie
nienawidzę takich sytuacji że ktoś obiecuje że da znać do piątku i cisza
Zostaw swoją opinię o REN - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REN